RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

PRO DĚTI

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 

 

 


Strana:  1 2   další »

Rakousko - SE SALZBURSKOU KARTOU - lanovkami za kruhovými výhledy - pension s polopenzí - červenec 2023

Rakousko - SE SALZBURSKOU KARTOU - lanovkami za kruhovými výhledy - pension s polopenzí - červenec 2023Poznávací zájezd s vycházkami, případně s lehkou turistikou, se slevovou Salzburskou kartou. V celé oblasti se nachází nespočet různých lanovek. Nezapomeňte na plavky. V ceně zájezdu je jízdné všemi lanovkami a vstupné do pamětihodností podle uvedeného programu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.3.2023 19:49  •  Přečteno: 230x

Česká republika - PRAHA I.část - MĚSTO V LEGENDÁCH I SKUTEČNOSTI - 1 denní - duben, říjen 2023

Česká republika - PRAHA I.část - MĚSTO V LEGENDÁCH I SKUTEČNOSTI - 1 denní - duben, říjen 2023V dalším "dílu" oblíbené a již tradiční série putování naším hlavním městem se v doprovodu a s výkladem odborné průvodkyně podíváte na další místa, která tvořila naši historii. Tentokrát uvidíte Loretánské náměstí s proslavenou zvonkohrou, Černínský palác, Hradčanské náměstí, Pražský hrad, Karmelitskou ulici s chrámem Panny Marie Vítězné, Pražské Jezulátko .... vyjedete lanovkou na Petřín, kde je možné návštívit bludiště a zavítáte do lůna tajemné čtvrti Kampa .....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.12.2022 20:05  •  Přečteno: 339x

Rakousko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ ve Skicircus Saalbach - soboty - leden, únor, březen 2023

Rakousko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ ve Skicircus Saalbach - soboty - leden, únor, březen 2023V lyžařské oblasti Skicircus - Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn se nalezne každý. Areál již dle názvu napovídá, že je velmi rozmanitý, patří mezi tři největší areály v Rakousku. Oblast tvoří dvě velká údolí s celkem 10 vrcholy. Ski areál pokrývá celkově 270 km sjezdovek. Aktivnější jedince zejména zaujme 100 km freeridových svahů a 3 snowboardové parky. Zájezdy budou vypravovány dle aktuálních sněhových podmínek vždy v sobotu v období od prosince 2021 do března 2022.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 23:33  •  Přečteno: 331x

Německo - TROPICAL ISLANDS - autobus - sobotní jednodenní - únor, březen, duben 2023

Německo - TROPICAL ISLANDS - autobus - sobotní jednodenní - únor, březen, duben 2023Návštěva v Tropical Islands je nezapomenutelným zážitkem a mnozí se sem i rádi vracejí. Tropical Islands je umělé "tropické letovisko", kde se můžete těšit na palmy, pláže, bary a pohodu v příjemných 26 stupních. Aquapark se nachází v Braniborsku cca 60 km jižně od Berlína, kde byl vybudován uvnitř nevyužívaného hangáru kdysi sloužícího k výrobě vzducholodí. Uvádí se, že jde o světově největší vnitřní bazén, který může vyhovět 7000 návštěvníků denně. Cesta autobusem z Prahy trvá cca 4 hodiny. Komplex pojme přes 6600 lidí, otevřeno má nonstop a nabízí návštěvníkům i přenocování ve stanech, chatkách či na lehátku přímo na pláži.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 23:10  •  Přečteno: 290x

Francie - DISNEYLAND, EIFFELOVA VĚŽ A AQUARIUM DE PARIS - autobus - červenec, srpen, září 2023

Francie - DISNEYLAND, EIFFELOVA VĚŽ A AQUARIUM DE PARIS - autobus - červenec, srpen, září 2023Pojeďte s Vašimi dětmi vstříc dobrodružství! První den odjíždíme ráno z ČR a na místě Vás čeká pohodlné ubytování a odpočinek, abyste nabrali dostatek sil na zdolávání atrakcí a příval krásných zážitků. Začínáme dobrodružstvím v podzemním akváriu jen nedaleko od Seiny a Eiffelovy věže. Následuje výlet lodí po Seině, případně návštěva vodního parku Aquaboulevard. A nyní už Vás čeká celodenní pobyt v zábavním parku Disneyland u Paříže nebo v parku Walt Disney Studios; případně v obou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 22:33  •  Přečteno: 297x

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus - prázdniny v září a říjnu 2023 - VYPRODÁNO !!

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus - prázdniny v září a říjnu 2023 - VYPRODÁNO !!Zveme Vás a Vaše děti na pohodlný čtyřdenní autobusový zájezd s denním přejezdem, tzn. bez nočního přejezdu a s prvním noclehem ve Francii. Další den se přeplavíme trajektem přes kanál La Manche do Velké Británie nebo využijeme služeb podzemního Eurotunnelu pod kanálem. Warner Bros Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob. Warner Bros Studio v Leavesdeanu - místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete zde mít tu čest poznat zákulisí z filmů, zažít prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:36  •  Přečteno: 503x

Švýcarsko - BERNINA EXPRESS A SVATÝ MOŘIC - autobus, polopenze - červen, září 2023 - FM slevy

Švýcarsko - BERNINA EXPRESS A SVATÝ MOŘIC - autobus, polopenze - červen, září 2023 - FM slevyPanoramatický vlak Bernina Express Vás přes průsmyky Albula a Bernina (železniční trať je zde pod ochranou UNESCO) dopraví z Davosu až do italského Tirana a jízda v tomto legendárním expresu se tak stane zlatým hřebem celého zájezdu. Kromě toho si v předchozích dnech vychutnáte atmosféru renomovaného horského střediska Davos i luxusních lázní Svatý Mořic v údolí Engadin. Davos * Schatzalp * Svatý Mořic * Muottas Muragl * Guarda * Preda a tunel Albula * průsmyk Bernina * kruhový viadukt Brusio * Tirano

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 20:31  •  Přečteno: 319x

Rakousko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ - KAPRUN - soboty - leden, únor, březen 2023

Rakousko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ - KAPRUN - soboty - leden, únor, březen 2023Pojeďte si pořádně zalyžovat do jedné z nejoblíbenějších lyžařských oblastí Rakouska ležící v překrásné přírodě mezi jezerem na úpatí hory Schmittenhöhe a městečkem Kaprun pod ledovcem Kitzsteinhorn. Nemusíte se o nic starat, autobus vás doveze až do střediska a večer zase zpět. Zalyžujete si na 139,5 km sjezdových tratí ve čtyřech střediscích. Vyzkoušet můžete freeride, snowparky i 200 km tratí připravených pro běžkaře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 23:15  •  Přečteno: 392x

Rakousko - VÍDEŃ a SCHÖNBRUNN - 1denní - duben, květen, červen, srpen, září, říjen 2023

Rakousko - VÍDEŃ  a SCHÖNBRUNN - 1denní - duben, květen, červen, srpen, září, říjen 2023Hlavní město našich jižních sousedů - Vídeň - se rozkládá v oblasti Vídeňského lesa a leží na březích Dunaje podobně jako Bratislava a Budapešť. Historicky je hlavním městem Rakous už od dvanáctého století a až do roku 1804 byla rezidencí císaře Svaté říše římské a jeho dvora. Díky rakouské neutralitě je i dnes velice významným sídlem řady mezinárodních organizací. Program našeho výletu se zaměří především na letní sídlo rakouských císařů - zámek Schönbrunn a jeho překrásné rozhlehlé zahrady.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.2.2023 14:49  •  Přečteno: 382x

SAE - DUBAJ pro rodiče a děti - LEGOCITY + KOUPÁNÍ V MOŘI - odlet z Prahy - říjen 2023

SAE - DUBAJ pro rodiče a děti - LEGOCITY + KOUPÁNÍ V MOŘI - odlet z Prahy - říjen 2023Zažijte dobrodružství pro malé i velké s ilustrovaným cestovatelem Vašíkem: napínavou honbu za pokladem i adrenalin v zábavních parcích, které předčí vaše očekávání! Svět lega a pohádek v zábavním parku * Vodní radovánky v moři nebo aquaparku * Fascinující jízda džípem po dunách pouště * Jedinečná světelná show Dubai Fountain * Výhled z nejvyšší budovy světa Burj Khalifa

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 20:48  •  Přečteno: 295x

Slovensko - NÍZKÉ A VYSOKÉ TATRY - autobus, 7x hotel s polopenzí - červenec 2023

Slovensko - NÍZKÉ A VYSOKÉ TATRY - autobus, 7x hotel s polopenzí - červenec 2023SLOVENSKO novinka roku 2023 Poznejte krásy Vysokých i Nízkých Tater, prohřejte se v léčivých termálních pramenech, prozkoumejte středověké hrady, objevte Ledovou jeskyni, projděte nezapomenutelné horské turistické trasy, zažijte vyhlídky z lanovek, splujte řeku na vorech, vraťte se v čase prohlídkou skanzenu a vychutnejte skvělou slovenskou kuchyni.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.2.2023 18:58  •  Přečteno: 236x

Německo - LEGOLAND & ODPOČINEK U JEZERA KÖNIGSSEE - s plnou penzí - červenec 2023 - VYPRODÁNO

Německo - LEGOLAND & ODPOČINEK U JEZERA KÖNIGSSEE - s plnou penzí - červenec 2023 - VYPRODÁNOZájezd vhodný pro školáky jako odměna za vysvědčení a hravé dospělé jako doprovod. Potěšte své děti i svou dětskou duši v Legolandu, svezte se po skluzavce v solném dole a pokochejte se nádherným Königssee z paluby lodi. LEGOLAND nabízí kromě miniaturního legoměstečka i zábavní pouťové atrakce, které jsou většinou laděny do LEGO stylu. Tedy například horskou dráhu v lego hradu, nebo v lego autíčkách. Park pořádá často tematické dny k jednotlivým LEGO sériím. Například k Hvězdným válkám.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.7.2023 19:33  •  Přečteno: 318x

Česká republika - ZOO a Safari Dvůr Králové - autobusem - červen 2023

Česká republika - ZOO a Safari Dvůr Králové - autobusem - červen 2023Navštivte kousek Afriky uprostřed české krajiny v jedné z nejslavnějších zoologických zahrad ČR. Zažijte blízké setkání s africkými zvířaty při projížďce Lvím safari i Africkým safari Josefa Vágnera. Královédvorská zahrada se pro veřejnost otevřela 9. května 1946 a k jejímu významnému rozvoji došlo v 70. letech. Tehdejší ředitel Ing. Josef Vágner, CSc., dovezl z osmi expedic do různých zemí Afriky okolo dvou tisíc zvířat, především kopytníků, ale i šelem, opic a plazů, které daly základ unikátním chovům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 21:45  •  Přečteno: 353x

Rakousko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ - Bad Gastein - soboty - leden, únor, březen 2023

Rakousko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ - Bad Gastein - soboty - leden, únor, březen 2023Lyžování patří k zimě jako plavky k létu. Proto si letošní zimu užijeme stylově, a to v jednom z nejlepších středisek v Rakousku patřící pod SKI AMADÉ, tedy pod značku středisek zaručujících nadstandardní kvalitu. Bad Gastein a lyžařské středisko Stubnerkogel vám jistojistě vezme dech! Zážitek nabídne nejen lyžování, ale i jedna z nejkouzelnějších vyhlídek v Alpách, a to dechberoucí 360° panoramatický výhled na okolní horskou krajinu a 140 metrů dlouhý visutý most, který ční nad 28 metrů hlubokou propastí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 23:23  •  Přečteno: 312x

Rakousko - JEZERA SOLNÉ KOMORY - sobotní výlety - květen, červen, červenec, září 2023

Rakousko - JEZERA SOLNÉ KOMORY - sobotní výlety - květen, červen, červenec, září 2023 Zastávka u jezera Mondsee, projížďka okolo jezera Wolfgangsee, výjezd autobusem k jezeru Gosausee s vyhlídkou na stále zasněžený Dachstein. Prohlídka okouzlujícího městečka Hallstatt, terasovitě rozloženého nad jezerem Hallstättersee. Zájemci o prohlídku solných dolů v Hallstattu vyjedou lanovkou na horu Salzberg, prohlídka solných dolů, kde se těžila sůl již v době Keltů. Úžasné výhledy na jezero Hallstättersee a okolní Alpy. Zpět průjezd okolo jezera Traunsee.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 19:20  •  Přečteno: 352x

Strana:  1 2   další »