RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

PRO DĚTI

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

Z naší nabídky doporučujeme:  

 

 

 

Mořský park Laguna/Termaris/Slovinsko

 

 

Čekají na Vás bazény s mořskou vodou teplou 30 - 32 C a v několika vířivkách pod střechou přímo na břehu moře s hotelem 3* či 4*a s bufetovou polopenzí 4*. Přímo na břehu Jadranu mezi slovinským Piranem a Portoroží – prima procházky. Lehátka na molu mezi bazény a mořem. Možnost koupání v moři v termínu v září. Hotel je po parádní rekonstrukci. Stálí klienti ho ani nepoznají. Moderní resort s prvky istrijské tradiční architektury. Sauny s výhledem na moře. Výlety. Bazény s novým názvem TERMARIS. Pořadatel:Permon


16.11. – 21.11.2022  Kč 6.900,-


7.12. - 12.12.2022 Kč 7.000,-

 

 

Program zájezdu:

 

1.den:Odjezd z Prahy ve 21.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Noční transfer přes Rakousko do Slovinska.
2. - 5. den: Vaše individuální relaxace v mořských bazénech Laguna (Termaris), které máte v ceně po celou dobu pobytu.  Otevřeno je od 8 hodin do 20 hodin každý den. Náš průvodce vám v průběhu pobytu nabídne procházky do Portorože či historického Pirana, lodní výlet do Isoly či procházky do vzdálenějšího okolí – historické saliny Sečovlje, jachtařský přístav Lucija, sochy v přírodě Forma Viva, skalní útesy nad mořem, olivové háje,…Jen na vás bude záležet, zda se připojíte či zda si vyrazíte někam sami, zda si jen užijete slané vody, vířivek a pohody. Při ranním příjezdu je možné si doobjednat bufetovou snídani. Ubytování obvykle kolem 14. hodiny, ale již od rána můžete využívat Lagunu. Poslední den je odjezd kolem 20. hodiny, je možné si doobjednat večeři, Lagunu máte i tento den plně k dispozici. Budeme nabízet i další fakultativní výlety.
6. den: Návrat do Prahy v časných ranních hodinách. Ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu.

 

 


Slovinsko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ VOGEL SKI RESORT 2021, 2022 - autobus

Slovinsko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ VOGEL SKI RESORT 2021, 2022 - autobusJulské Alpy - Ski resort Vogel ve Slovinsku. Lyžařské středisko Vogel leží v národním parku Triglav nad Bohinjským jezerem. Jeho mimořádná poloha a nádherná přírodní krása v kombinaci s vynikajícími službami zaručují zážitek, na který nikdy nezapomenete. Vogel je skutečným rájem pro lyžování, snowboarding, freestylové a běžecké lyžování, lyžování mimo sjezdovky atd. Děti si mohou své dovednosti procvičit v MŠ - Dětský park a ti, kteří milují akrobatické kousky, mohou využít Vogel Snow Park.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 12.10.2021 22:11  •  Přečteno: 378x

Česká republika - ZOO a Safari Dvůr Králové - autobusem - červen 2022

Česká republika - ZOO a Safari Dvůr Králové - autobusem - červen 2022Navštivte kousek Afriky uprostřed české krajiny v jedné z nejslavnějších zoologických zahrad ČR. Zažijte blízké setkání s africkými zvířaty při projížďce Lvím safari i Africkým safari Josefa Vágnera. Královédvorská zahrada se pro veřejnost otevřela 9. května 1946 a k jejímu významnému rozvoji došlo v 70. letech. Tehdejší ředitel Ing. Josef Vágner, CSc., dovezl z osmi expedic do různých zemí Afriky okolo dvou tisíc zvířat, především kopytníků, ale i šelem, opic a plazů, které daly základ unikátním chovům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.2.2022 21:26  •  Přečteno: 167x

Itálie - LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ - hotel s polopenzí - červenec 2022

Itálie - LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ - hotel s polopenzí - červenec 2022Průzračné jezero Lago di Garda, obklopené horskými velikány, rekreační střediska s nespočtem kaváren a okolí modrozelených hladin desítek jezer nabízejí atraktivní podívanou a s podporou autobusu i snadné cyklotrasy. Pohodové sjezdy od horských jezer kolem středověkých hradů s výhledy na Gardu, krajem lesů a vinic s možností koupání a odpočinku. Také ale kdo chce, může zvolit cestu pro „drsňáky“ - náročná stoupání a prudké sjezdy do údolí. Ubytování s polopenzí v 2-3* hotelu nedaleko Lago di Ledro.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.7.2022 20:57  •  Přečteno: 154x