RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Irsko, Izrael, Island, Indie

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Strana:  1 2   další »

Island - ISLAND LETECKY - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od dubna do října 2023

Island - ISLAND LETECKY - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od dubna do října 2023Fly and Drive je poznávací zájezd pro individuální cestovatele se zajištěnými službami - letenkou, hotely a zapůjčením automobilu. Váš itinerář je připraven tak, že vám nabízí možnost poznat nejzajímavější místa v destinaci, ale zároveň vám ponechává dostatek volnosti na pro vlastní přání a nápady. Nabízíme Vám možnost absolvovat výjimečný výlet za krásami jednoho z nejpozoruhodnějších ostrovů světa – Islandu. Ideální program pro ty z vás, kteří chtějí strávit "prodloužený víkend" na Islandu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 0:39  •  Přečteno: 59x

Indie - ZLATÝ TROJÚHELNÍK - včetně návštěvy skvostného Taj Mahalu - duben, říjen 2023

Indie - ZLATÝ TROJÚHELNÍK - včetně návštěvy skvostného Taj Mahalu - duben, říjen 2023Opěrné body tohoto trojúhelníku jsou Delhi, Jaipur a Agra. Ale pro mnoho lidí je symbolem Indie Tádž Mahal. Tento monumentální pomník v Ágře ve státě Uttarpradéš nechal vystavět indický mogul Šáhdžahán na památku své předčasně zesnulé ženy Mumtáz Mahal. Od roku 1983 je Tádž Mahal zanesen na Seznam světového dědictví UNESCO. Program zájezdu Vás zavede i na další světoznámá místa - Fatehpur, Sikri, Hawal Mahal, Červená pevnost .... a budete moci zažít i jízdu na slonech nebo tradiční rikšou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 31.1.2023 23:36  •  Přečteno: 60x

Izrael a Palestina - VELKÝ OKRUH - odlet z Prahy, s polopenzí a VSTUPY v ceně - březen-listopad 2023

Izrael a Palestina - VELKÝ OKRUH - odlet z Prahy, s polopenzí a VSTUPY v ceně - březen-listopad 2023Velký okruh s kvalitním českým průvodcem a ubytování v ubytovacích zařízeních kat.*** s polopenzí a všemi vstupy v ceně! Pestrý program s úžasným množstvím navštívených měst v doprovodu zkušené průvodkyně/průvodce. Tel Aviv - Jaffa - Caesarea Přímořská - Haifa - Akko - Galilejské jezero - Kafarnaum - Hora Blahoslavení - Nazaret - Safed - Jericho - Judská poušť - Olivová hora - Getsemanská zahrada - Betlém - Jeruzalém - Massada + koupání v Mrtvém moři

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 0:10  •  Přečteno: 59x

Island - ISLAND - TATRABUSEM KOLEM CELÉHO OSTROVA - červen 2023

Island - ISLAND - TATRABUSEM KOLEM CELÉHO OSTROVA - červen 2023Island je často nazýván ostrovem ohně a ledu. Nachází se zde několik aktivních sopek, lávových polí, pláž s černým pískem a na druhé straně vše harmonicky vyvažuje množství nádherných vodopádů, ledovcových jezer a zasněžených vrcholů. Během našeho zájezdu okusíme obě tváře Islandu na vlastní kůži. Naše cesta povede okolo celého ostrova a přepravovat se budeme naším terénním speciálem Tatrabus, jenž nám zajistí pohodlí, nezávislost a flexibilitu i v náročném terénu odlehlejších oblastí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 19:32  •  Přečteno: 15x

Irsko - POZNÁVÁNÍ S TURISTIKOU - NÁRODNÍ PARKY A KELTSKÁ HISTORIE - letecky se snídaní - srpen 2023

Irsko - POZNÁVÁNÍ S TURISTIKOU - NÁRODNÍ PARKY A KELTSKÁ HISTORIE - letecky se snídaní - srpen 2023Zelený ostrov je jedinečný svými pastvinami, horskými jezery, strmými útesy, národními parky, ruinami starobylých hradů, klášterů, válcových věží, keltských křížů i prehistorických menhirů a dolmenů. Srdeční Irové jsou potomky Keltů a pohnutou historii své země mají vrytou do paměti. Irsko bývalo chudou anglickou kolonií, v 90.letech 20.st. se stalo jednou z nejvyspělejších zemí Evropy. A všichni jste už určitě slyšeli o irské hudbě, typických hospůdkách, pivu Guinness nebo irské whisky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.3.2023 22:30  •  Přečteno: 55x

Island, Faerské ostrovy (Dánsko) - ISLAND a FAERSKÉ OSTROVY - lodí a letecky, s plnou penzí - červen 2023

Island, Faerské ostrovy (Dánsko) - ISLAND a FAERSKÉ OSTROVY - lodí a letecky, s plnou penzí - červen 2023Oblíbený zájezd se zastávkou na zelených Faerských ostrovech (náležejících Dánsku) a bohatým programem na Islandu, divokém království ledu a ohně. Díky jednomu leteckému přesunu ušetříte čas na návštěvu nejzajímavějších míst Islandu včetně vnitrozemské oblasti kolem sopky Askja. ökulsarlón – ledovcová laguna známá z populární „bondovky“, Faerské ostrovy – malebné souostroví, Askja – famózní sopečný kráter v islandském vnitrozemí, Dettifoss – nejmohutnější evropský vodopád.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.2.2023 20:12  •  Přečteno: 27x

Island - TURISTIKA a POZNÁVÁNÍ na OSTROVĚ SOPEK a LEDOVCŮ - let z Prahy, kempy/vlastní stany - červenec 2023

Island - TURISTIKA a POZNÁVÁNÍ na OSTROVĚ SOPEK a LEDOVCŮ - let z Prahy, kempy/vlastní stany - červenec 2023Severská příroda Islandu patří k tomu nejzajímavějšímu, co můžete na cestách po světě vidět. Největší evropské ledovce i neuvěřitelné množství mohutných vodopádů dotváří pověst Islandu jako „země ohně a ledu“. Všudypřítomnou geotermální energii se zdejší obyvatelé naučili výborně využívat, takže téměř každé městečko má termální bazén. Krajina Islandu se výrazně liší od všeho, co známe v kontinentální Evropě, a nabízí skutečnou arktickou exotiku. Ubytování ve vlastních stanech v kempu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.2.2023 19:29  •  Přečteno: 26x

Skotsko, Irsko, Anglie - KELTSKÁ ODYSEA - hotelbusem s plnou penzí - květen, červenec, září 2023

Skotsko, Irsko, Anglie - KELTSKÁ ODYSEA  - hotelbusem s plnou penzí - květen, červenec, září 2023Okruh po britských ostrovech představí většinu významných historických památek a zajímavostí Irska a Skotska. Uvidíme obrovské keltské kříže v Monasterboice i jednu z nejstarších staveb v Evropě, hrobku Newgrange. Nedotčená příroda tohoto zeleného ostrova nabízí mnoho krás – úchvatné Moherské útesy nebo poloostrov Dingle. V Dublinu navštívíme světoznámý pivovar Guinness. Prohlédneme si mystická vřesoviště severního Skotska s bájným jezerem Loch Ness, středověký Stirling a Edinburgh.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 20:43  •  Přečteno: 88x

Island - POZNÁVACÍ ZÁJEZD LETECKY S TURISTIKOU - hotelbusem s plnou penzí - srpen 2023

Island - POZNÁVACÍ ZÁJEZD LETECKY S TURISTIKOU - hotelbusem s plnou penzí - srpen 2023Intenzivní poznávací okruh je zaměřený na pohodovou turistiku v nejkrásnějších místech Islandu, v drsném, a přesto kouzelném vnitrozemí, na dosah ledovců, na dosud horkých lávových polích. Podíváte se až na úpatí sopky Snafellsjökull, která byla pro Julesa Verna vstupní branou pro výpravu do středu Země. Landmannalaugar–duhové hory islandského vnitrozemí, Vestmannaeyjar–aktivní sopečné souostroví, Skaftafell–k největšímu ledovci Evropy Vatnajökull, NP Mývatn-turistika v rozmanitém okolí jezera

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:10  •  Přečteno: 96x

Izrael - TO NEJLEPŠÍ Z IZRAELE + NAZARET + MOŘE - odlet z Prahy, s polopenzí - říjen 2023

Izrael - TO NEJLEPŠÍ Z IZRAELE + NAZARET + MOŘE - odlet z Prahy, s polopenzí - říjen 2023Vydejte se vstříc zážitkům do „svaté země“ a zažijte Biblické město Jeruzalém se Zdí nářků a výhledem na Chrámovou horu * Olivetskou horu s kostelem Všech národů * legendární pevnost Masada (UNESCO) * Město Nazaret, kde prožil mládí Ježíš Kristus .... Navštívíme také hrob významného Němce Oskara Schindlera, který zachránil 1.200 Židů před smrtí v koncentračních či vyhlazovacích táborech a ještě na Vás čeká blahodárné koupání ve vodách Mrtvého moře....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 31.1.2023 21:54  •  Přečteno: 124x

Izrael - VELKÁ CESTA DO SVATÉ ZEMĚ - letecky z Prahy - březen, duben, říjen 2023

Izrael - VELKÁ CESTA DO SVATÉ ZEMĚ - letecky z Prahy - březen, duben, říjen 2023Izrael - Svatá země spjatá s křesťanskými dějinami a biblickými příběhy. Vydejte se s námi objevit její neopakovatelnou atmosféru: zažijte procházku pod starými olivovníky v Getsemanských zahradách; navštivte Jericho – jedno z nejstarších a nejníže položených měst na světě * Křížovou cestu * židovskou čtvrť a Zeď nářků v Jeruzalémě * Nazaret * Betlém * Haifu * moderní Tel Aviv. Na konci zájezdu vás čeká zasloužený odpočinek v léčivých vodách Mrtvého moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 31.1.2023 23:00  •  Přečteno: 52x

Island - ZA KRÁSAMI VNITROZEMÍ TATRABUSEM - přes lávu, pouště i řeky - česká polopenze - září 2023

Island - ZA KRÁSAMI VNITROZEMÍ TATRABUSEM - přes lávu, pouště i řeky - česká polopenze - září 2023Kdo neprojel islandské vnitrozemí, nezná Island. Teprve tady si uvědomíme jeho neuvěřitelnou odlehlost, sílu a drsnost jeho přírody. Automobil se prodírá lávovými poli, pak náhle brodíme metr hlubokou ledovcovou řeku a následují další desítky kilometrů sopečného písku černého jako noc, abychom viděli to, co má možnost vidět jen málokdo. Místo silnice jen vyjeté koleje, turistická infrastruktura minimální a počasí severské.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 18:31  •  Přečteno: 15x

Irsko - TO NEJLEPŠÍ ZE ZELENÉHO OSTROVA - letecky, červenec 2023

Irsko - TO NEJLEPŠÍ ZE ZELENÉHO OSTROVA - letecky, červenec 2023Letecký poznávací zájezd po největších krásách zeleného ostrova. Ze tří míst budeme pořádat hvězdicovitě celodenní výlety, při nichž místním najatým busem navštívíme to nejlepší, co může tento skvostný zelený ostrov nabídnout. Ve všech hotelech je zajištěna snídaně. Každý den budete mít možnost si v supermarketu zakoupit čerstvé potraviny. Další možnost stravování je v hotelových restauracích i v místních hospůdkách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.12.2022 21:29  •  Přečteno: 157x

Indie - ZLATÝ TROJÚHELNÍK - DILLÍ, DŽAJPUR, ÁGRA (TÁDŽ MAHÁL) - září 2023 * FM sleva do 28.2.2023

Indie - ZLATÝ TROJÚHELNÍK - DILLÍ, DŽAJPUR, ÁGRA (TÁDŽ MAHÁL) - září 2023 * FM sleva do 28.2.2023Opěrné body tohoto trojúhelníku jsou Delhi, Jaipur a Agra. Ale pro mnoho lidí je symbolem Indie Tádž Mahal. Tento monumentální pomník v Ágře ve státě Uttarpradéš nechal vystavět indický mogul Šáhdžahán na památku své předčasně zesnulé ženy Mumtáz Mahal. Od roku 1983 je Tádž Mahal zanesen na Seznam světového dědictví UNESCO. Program zájezdu Vás zavede i na další světoznámá místa - Fatehpur, Sikri, Hawal Mahal, Červená pevnost .... a budete moci zažít i jízdu na slonech nebo tradiční rikšou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 31.1.2023 23:14  •  Přečteno: 95x

Irsko - IRSKO LETECKY - VÍC NEŽ JEN DUBLIN - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od února do října 2023

Irsko - IRSKO LETECKY - VÍC NEŽ JEN DUBLIN - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od února do října 2023Irsko je překrásná země s rozmanitou minulostí. Její dějiny jsou však protkány množstvím neutichajících bojů. Teprve na počátku dvacátého století získalo Irsko nezávislost na Velké Británii. V pozadí většiny válek přitom stály náboženské rozpory. Dnes je silný vztah ke katolicismu jedním z irských poznávacích znaků. Samostatné Irsko je výsledkem mnoholetého boje za nezávislost na Spojeném království Velké Británie a Irska.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 22:43  •  Přečteno: 44x

Strana:  1 2   další »