RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Holandsko,Dánsko,Lucembursko

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište.


Holandsko - KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF A PROCHÁZKA AMSTERDAMEM - duben, květen 2023

Holandsko - KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF A PROCHÁZKA AMSTERDAMEM - duben, květen 2023Když se řekne Nizozemsko, Nizozemí nebo Holandsko, vybaví se nám nejčastěji sýry, větrné mlýny, dřeváky, tulipány a nížinatá krajina. Pro některé fajnšmekry je Holandsko zemí coffe shopů a legálního používání marihuany; vzpomenou i na červené uličky v Amsterdamu. Vyjeďte s námi do holandského květinového parku Keukenhof a nechte se unášet krásou místních květinových polí. Třeba právě tady najdete inspiraci pro Vaši zahrádku anebo jen příjemný relax mezi tisíci tulipány, narcisy a hyacinty.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:45  •  Přečteno: 308x

Belgie, Holandsko, Lucembursko, Německo - ZEMĚMI BENELUXU - autobus, snídaně - červenec 2023

Belgie, Holandsko, Lucembursko, Německo - ZEMĚMI BENELUXU - autobus, snídaně - červenec 2023Pohodlně - s denním přejezdem - začneme náš pestrý program v německém Trevíru (Trier). Dále nás čeká Lucembursko a Belgie - se zastávkou u památníku bitvy u Waterloo. Brusel a jeho Atomium, Bruggy, Antverpy, Rotterdam - kde budeme mít možnost absolvovat plavbu rotterdamským přístavem - jedním z největších na světě. A daší místa - Den Haag, Aalsmeer, Alkmaar, Naarden, Zaanse Schans a na závěr Amsterodam s kouzelnou projížďkou po grachtech, květinovým trhem a řadou muzeí ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 21:30  •  Přečteno: 307x

Belgie, Holandsko, Lucembursko - BENELUX - VELKÝ OKRUH - autobus, snídaně - červenec, srpen 2023

Belgie, Holandsko, Lucembursko - BENELUX - VELKÝ OKRUH - autobus, snídaně - červenec, srpen 2023Země Beneluxu jsou místem, kde se utvářely dějiny Evropy. Přestože se v řadě souvislostí o nich mluví pod společným názvem, je každá z nich až překvapivě jiná. Svobodomyslné Nizozemsko je zemí větrných mlýnů, tulipánů, sýrů a polderů. Spíše usedlejší Belgie nabízí nesmírně bohatá města, úžasné čokoládové pralinky a nepřekonatelné hranolky. Maličké Lucembursko má na rozdíl od svých větších sousedů i pár kopců a údolí, ale hlavně malebnou metropoli s přímým odkazem na naší historii.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.3.2023 21:30  •  Přečteno: 218x

Holandsko - VALENTÝN V NIZOZEMSKU - autobus, snídaně - únor 2023

Holandsko - VALENTÝN V NIZOZEMSKU - autobus, snídaně - únor 2023Amsterdam je městem muzeí, umění, kol, tolerance, ale taktéž vášnivého pokušení, a to přece k lásce patří. Nechte se proto svést jeho ladnými křivkami a oslavte tu svátek Svatého Valentýna. A jako dárek můžete dát třeba pravý holandský tulipán. Postava svatého Valentýna, jehož svátek oslavují zamilovaní po celém světě, je obestřena tajemstvím. O tomto záhadném muži kolují legendy, ...

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:54  •  Přečteno: 268x

Holandsko - ZEMĚ VĚTRNÝCH MLÝNŮ, SÝRŮ A GRACHTŮ - FM sleva - červenec 2023

Holandsko - ZEMĚ VĚTRNÝCH MLÝNŮ, SÝRŮ A GRACHTŮ - FM sleva - červenec 2023Země cyklistům zaslíbená! Pohodová hvězdicová cykloturistika krásným holandským venkovem s ochutnávkou sýrů, prohlídkou starobylých městeček i živých turistických center. 5 dní na kole! Náhradní program v případě nepříznivého počasí: Návštěva měst Amsterdam (Rijksmuseum; náměstí Dam s Muzeem Madame Tussauds; Muzeum Vincenta van Gogha; pivovarské muzeum Heineken; plavba lodí po grachtech; čtvrť červených luceren) a Naarden (Muzeum a mauzoleum J. A. Komenského) s individuální prohlídkou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 20:50  •  Přečteno: 269x

Holandsko - SVĚTLA A STÍNY AMSTERDAMU - na otočku - červen, září, říjen 2023

Holandsko - SVĚTLA A STÍNY AMSTERDAMU - na otočku - červen, září, říjen 2023„ Do školy i do úřadu na kole, na kole, na kole“ zpívá se v jedné české písni o holkách z Polabí. Stejně tak je tomu i v Amsterdamu. Nizozemsko je zemí nížinatou, jízda na kole není namáhavá, a proto tu kola převládají jakožto dopravní prostředek. Cyklisté mají před chodci absolutní přednost, což sice vyvolává občasný chaos, ale zase je ve městě čistší vzduch. Mimo cyklistiky a plavby po kanálech je Amsterdam městem umění i hříchu. A už pro tyto atributy zkrátka stojí za návštěvu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 23:05  •  Přečteno: 302x

Dánsko - NEJKRÁSNĚJŠÍ OSTROVY DÁNSKA A KODANĚ - autobus, hotel se snídaní - květen, červen 2023

Dánsko - NEJKRÁSNĚJŠÍ OSTROVY DÁNSKA A KODANĚ - autobus, hotel se snídaní - květen, červen 2023Ostrovní království Dánsko je nejen „mostem do Skandinávie“. Tato nádherná země s vikingskou minulostí vyniká rozmanitým pobřežím s bělostnými plážemi, fjordy, rybářskými vesnicemi, skvostnými zámky i pestrostí měst. Kromě nejzajímavějších míst na ostrovech Sjaelland, Fyn a Mon navštívíme i metropoli Kodaň s krásnými královskými paláci, živými pěšími zónami a malebným přístavem Nyhavn a necháme ožít pohádky Hanse Christiana Andersena.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 23:51  •  Přečteno: 280x

Belgie, Nizozemsko - ZA PAMÁTKAMI A KVĚTINAMI - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024

Belgie, Nizozemsko - ZA PAMÁTKAMI A KVĚTINAMI - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024Přehlídka květinových výtvorů plná barev a vůní. Známé „květinové korzo“, alegorické květinové vozy s tisíci květů, které nemá ve světě obdoby a konkurenci. Spolu s návštěvou dvou hlavních evropských měst, sýrového trhu v Alkmaaru, královského zámku Het Loo a také Naardenu, místa kde pobýval Jan Amos Komenský, je cestou pro opravdové znalce a milovníky květin a historie.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.6.2023 10:07  •  Přečteno: 246x

Německo, Dánsko - DO DÁNSKÉHO KRÁLOVSTVÍ + OSTROV HELGOLAND - srpen 2023 * srpen 2024

Německo, Dánsko - DO DÁNSKÉHO KRÁLOVSTVÍ + OSTROV HELGOLAND - srpen 2023 * srpen 2024Pojeďte s námi prozkoumat další kousek světa - tentokrát je jeden z našich zájezdů skoro „za humny“. Bohatý program začne hned první den. Poznáme krásná místa bývalé NDR, ale i Hamburg a také ostrov Helgoland. Pokračovat budeme po téměř celém, neprávem trochu opomíjeném, Dánsku. Při zpáteční cestě ještě navštívíme Berlín, který je hlavním městem a zároveň i spolkovou zemí Německa. Tak neváhejte, jedeme !!!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.7.2023 17:08  •  Přečteno: 142x