RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Holandsko,Dánsko,Lucembursko

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište.


Belgie, Nizozemsko - ZA PAMÁTKAMI A KVĚTINAMI - hotelbusem s plnou penzí - duben 2023

Belgie, Nizozemsko - ZA PAMÁTKAMI A KVĚTINAMI - hotelbusem s plnou penzí - duben 2023Přehlídka květinových výtvorů plná barev a vůní. Známé „květinové korzo“, alegorické květinové vozy s tisíci květů, které nemá ve světě obdoby a konkurenci. Spolu s návštěvou dvou hlavních evropských měst, sýrového trhu v Alkmaaru, královského zámku Het Loo a také Naardenu, místa kde pobýval Jan Amos Komenský, je cestou pro opravdové znalce a milovníky květin a historie.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 22:38  •  Přečteno: 47x

Holandsko - KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF A PROCHÁZKA AMSTERDAMEM - duben, květen 2023

Holandsko - KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF A PROCHÁZKA AMSTERDAMEM - duben, květen 2023Když se řekne Nizozemsko, Nizozemí nebo Holandsko, vybaví se nám nejčastěji sýry, větrné mlýny, dřeváky, tulipány a nížinatá krajina. Pro některé fajnšmekry je Holandsko zemí coffe shopů a legálního používání marihuany; vzpomenou i na červené uličky v Amsterdamu. Vyjeďte s námi do holandského květinového parku Keukenhof a nechte se unášet krásou místních květinových polí. Třeba právě tady najdete inspiraci pro Vaši zahrádku anebo jen příjemný relax mezi tisíci tulipány, narcisy a hyacinty.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:45  •  Přečteno: 20x

Holandsko - VALENTÝN V NIZOZEMSKU - autobus, snídaně - únor 2023

Holandsko - VALENTÝN V NIZOZEMSKU - autobus, snídaně - únor 2023Amsterdam je městem muzeí, umění, kol, tolerance, ale taktéž vášnivého pokušení, a to přece k lásce patří. Nechte se proto svést jeho ladnými křivkami a oslavte tu svátek Svatého Valentýna. A jako dárek můžete dát třeba pravý holandský tulipán. Postava svatého Valentýna, jehož svátek oslavují zamilovaní po celém světě, je obestřena tajemstvím. O tomto záhadném muži kolují legendy, ...

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:54  •  Přečteno: 17x

Holandsko - SVĚTLA A STÍNY AMSTERDAMU - na otočku - červen, září, říjen 2023

Holandsko - SVĚTLA A STÍNY AMSTERDAMU - na otočku - červen, září, říjen 2023„ Do školy i do úřadu na kole, na kole, na kole“ zpívá se v jedné české písni o holkách z Polabí. Stejně tak je tomu i v Amsterdamu. Nizozemsko je zemí nížinatou, jízda na kole není namáhavá, a proto tu kola převládají jakožto dopravní prostředek. Cyklisté mají před chodci absolutní přednost, což sice vyvolává občasný chaos, ale zase je ve městě čistší vzduch. Mimo cyklistiky a plavby po kanálech je Amsterdam městem umění i hříchu. A už pro tyto atributy zkrátka stojí za návštěvu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 23:05  •  Přečteno: 20x

Dánsko - NEJKRÁSNĚJŠÍ ZÁMKY DÁNSKA A KODAŇ - autobus, hotel se snídaní - červen 2023

Dánsko - NEJKRÁSNĚJŠÍ ZÁMKY DÁNSKA A KODAŇ - autobus, hotel se snídaní - červen 2023Ostrovní království Dánsko je nejen „mostem do Skandinávie“. Tato nádherná země s vikingskou minulostí vyniká rozmanitým pobřežím s bělostnými plážemi, fjordy, rybářskými vesnicemi, skvostnými zámky i pestrostí měst. Kromě nejzajímavějších míst na ostrovech Sjaelland, Fyn a Mon navštívíme i metropoli Kodaň s krásnými královskými paláci, živými pěšími zónami a malebným přístavem Nyhavn a necháme ožít pohádky Hanse Christiana Andersena.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 23:51  •  Přečteno: 1x