RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Grónsko,Gruzie (Gruzie+Arménie)

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište.


Arménie, Gruzie - ZEMĚMI JIŽNÍHO KAVKAZU - FM sleva na září - květen, září 2023

Arménie, Gruzie - ZEMĚMI JIŽNÍHO KAVKAZU - FM sleva na září - květen, září 2023Tajemné kláštery, zdobené kostely a mohutné pevnosti v podhůří Kavkazu * Tyrkysové jezero Sevan * Středověká městečka a obydlí vytesaná do skal * Obranné věže ve Svanetii * Metropole Jerevan, která se stala hlavním městem Arménie až v roce 1918 a navštívíte v ní náměstí Republiky, Modrou mešitu, pevnost Erebuni nebo památník genocidy na hoře Tsitsernakaberd * Metropole Tbilisi, kde navštívíte starověkou pevnost Narikala, náměstí Svobody, katedrály a staré město s kostely.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 19:46  •  Přečteno: 160x

Gruzie - GRUZIE - ZEMĚ KAVKAZSKÝCH ŠTÍTŮ*** - let z Prahy, polopenze - červen, srpen 2023

Gruzie - GRUZIE - ZEMĚ KAVKAZSKÝCH ŠTÍTŮ*** - let z Prahy, polopenze - červen, srpen 2023 Ráj pro turisty, i tak by se dala nazvat Gruzie. Země, do které se zamilujete. Prastará legenda říká, že když Bůh rozděloval půdu, Gruzíni chyběli, protože hodovali a pili na jeho počest. To Boha natolik potěšilo, že jim dal kus Země, který si chtěl nechat pro sebe. Kombinace moře, vysokohorského Kavkazu, výborného jídla, tradičního vína a neuvěřitelně pohostinných lidí. Nadchne Vás horská příroda s kaňony a vodopády, horská městečka alpského stylu, koupání v Černém moři ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 19.4.2023 22:04  •  Přečteno: 78x

Arménie, Gruzie - ARMÉNIE, GRUZIE *** - letecky z Prahy - září 2023

Arménie, Gruzie - ARMÉNIE, GRUZIE *** - letecky z Prahy - září 2023JEREVAN - hlavní město Arménie se nachází 12 km od hranice s Tureckem. Je považováno za jedno z nejdéle trvale osídlených míst na světě. Město přetíná kaňon řeky Hrazdan a zdánlivě hned nad městem se v jasné dny rýsuje silueta Araratu. Jerevan byl několikrát v průběhu historie postižen silným zemětřesením, během toho posledního v roce 1988 byla zničena většina města.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 19.4.2023 21:54  •  Přečteno: 51x

Gruzie - TO NEJLEPŠÍ Z GRUZIE - v hotelu se snídaní, návštěva vinařství - červenec 2023

Gruzie - TO NEJLEPŠÍ Z GRUZIE - v hotelu se snídaní, návštěva vinařství - červenec 2023Jenáctidenní zájezd do krásné země s úchvatnými horami, množstvím zachovalých historických památek a klášterů a pohostinnými obyvateli Vás provede touto zemí od západu s pobřežím Černého moře, přes vinařské oblasti a národní parky až po hlavní město Tbilisi. S leteckou společností Turkish Airlines přes Istanbul, po Gruzii autokarem i terénními auty v doprovodu českého i místního průvodce. Tbilisi * Vardzia * Kutaisi * Mestia * Batumi * Mccheta.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.3.2023 22:54  •  Přečteno: 74x

Gruzie - TO NEJLEPŠÍ Z GRUZIE - odlet z Prahy - červenec 2023 - FM sleva!

Gruzie - TO NEJLEPŠÍ Z GRUZIE - odlet z Prahy - červenec 2023 - FM sleva!Gruzie zažívá v posledních letech turistický boom. A není se čemu divit, vždyť země zaklíněná mezi dechberoucí hory a břehy Černého moře má svým návštěvníkům skutečně co nabídnout a pohostinnost je v této kavkazské zemi něco jako národní sport. Gruzie leží na rozhraní jihovýchodní Evropy a jihozápadní Asie a sousedí s Ruskem, Tureckem, Arménií a Ázerbájdžánem. Její součástí jsou autonomní republiky Adžárie a Abcházie. Tbilisi * Vardzia * Akhaltsikhe * Kutaisi * Mestia * Ushgulli * Batumi * Mccheta

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 0:43  •  Přečteno: 147x

Arménie a Gruzie - PUTOVÁNÍ POD KAVKAZEM A ARARATEM 2022, 2023 - letecky z Prahy

Arménie a Gruzie - PUTOVÁNÍ POD KAVKAZEM A ARARATEM 2022, 2023 - letecky z PrahyKombinovaný zájezd do oblasti jižního Kavkazu a pod biblickou horu Ararat – do Arménie a Gruzie. Na tomto podrobném poznávacím zájezdu se budete moci seznámit s významnými křesťanskými památkami, ale také s přírodními krásami s dominujícím 5 160 metrů vysokým Araratem v Arménii a Vysokým Kavkazem v Gruzii. Najdete zde hluboké soutěsky i blankytně modré vody jezera Sevan a v Gruzii hlavně majestátní horské scenérie.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.10.2021 21:20  •  Přečteno: 596x

Grónsko (Dánsko), Island - KRÁSY VÝCHODNÍHO GRÓNSKA - letecky a lodí - srpen 2023, srpen 2024

Grónsko (Dánsko), Island - KRÁSY VÝCHODNÍHO GRÓNSKA  - letecky a lodí - srpen 2023, srpen 2024Nabízíme vám návštěvu nejkrásnější oblasti Grónska, která leží na východním pobřeží nedaleko pod polárním kruhem. Díky ní získala země před více než tisíci lety svůj název Greenland, tedy "zelená země", a přezdívá se jí také "Švýcarsko grónského pobřeží", i když je nesrovnatelně liduprázdnější a divočejší. Díky specifickým podmínkám je zdejší klima příznivější a stabilnější než na lidnatějším západním pobřeží a místní obyvatelé, roztroušení do několika malých osad, se zde dodnes živí tradičním lovem.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.3.2023 22:24  •  Přečteno: 74x