RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Kanáry, Kapverdy, Kanada, Keňa

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

TENERIFE - týden s turistikou a mořem

25.9. - 2.10.2023         Cena od Kč 41.000,-

23.10. - 30.10.2023     Cena od Kč 40.800,-

30.10. - 6.11.2023       Cena od Kč 40.800,-

 

MENŠÍ SKUPINA, KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ PO CELOU DOBU NA JEDNOM MÍSTĚ.

PŘÍMÉ LETY Z PRAHY, V ZÁŘÍ A ŘÍJNU 2023 PŘÍMÝ LET Z BRNA.

Většina lidí si Kanárské ostrovy, rozkládající se nedaleko břehů severozápadní Afriky, spojuje s přeplněnými plážemi a nevzhlednými turistickými středisky. Zdejší ostrovy jsou však naprosto ideální destinací pro ty, kteří si i v období mimo letní měsíce chtějí užít teplé počasí a sluníčko a přitom chodit po nádherných a téměř liduprázdných horách. Uprostřed ostrova Tenerife se nachází vulkán Pico del Teide, nejvyšší hora Španělska, která dominuje okolní krajině. Skvělý pocit z Kanárských ostrovů dotváří také široké možnosti ke koupání jak v oceánu na celé řadě nádherných pláží, tak v unikátních lávových bazénech.

Mnohým z Vás bude Tenerife místy připomínat Island s tím rozdílem, že zde chybí ledovce a ledovcové řeky a též klima je podstatně teplejší a sušší. Na poloviční rozloze než je Zlínský kraj najdeme nejen písečné pláže, ale i strmá pobřežní skaliska se subtropickou vegetací, divoké soutěsky porostlé piniovými lesy, horský mlžný les, sopečné kužely a lávová pole s bizarními skalními útvary.

Pojeďme jaru naproti a navštivme společně Tenerife, největší a přírodně nejrozmanitější z Kanárských ostrovů. Ubytováni budeme celý týden na jednom místě v komfortním čtyřhvězdičkovém hotelu s bazénem a bohatou polopenzí. 


Kanárské ostrovy (ESP) - PERLY KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - La Gomera a La Palma - duben 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - PERLY KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - La Gomera a La Palma - duben 2023La Gomera i La Palma patří rozlohou k těm menším Kanárským ostrovům, které zatím zůstávají stranou masové turistiky. Turisté zde najdou nedotčenou přírodu, magický svět sopek a barevných skal vulkanického původu, hluboké soutěsky, kaňony, propasti, vodopády, prudké strže, holé vrcholky s nádhernými výhledy i původní mlžné pralesy. Oba ostrovy jsou protkány hustou sítí stezek pro pěší turistiku a s průměrnou roční teplotou okolo 20°C jsou opravdovým rájem pěších turistů.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 20:40  •  Přečteno: 208x

Kanárské ostrovy (ESP) - TO NEJLEPŠÍ Z TENERIFE + LA GOMERA - polopenze - říjen 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TO NEJLEPŠÍ Z TENERIFE + LA GOMERA - polopenze - říjen 2023Dopřejte si Kanáry – s průvodcem, který se vyzná… Společně se vydáte za krásami ostrovů Tenerife a La Gomera. Užijete si moře a letovisko Puerto de la Cruz. Vydáte se do národního parku se sopkou Pico del Teide, Orotavy i hlavního města Santa Cruz. Projdete se vavřínovými lesy i Kolumbovým městem San Sebastian. Ukázka pískacího jazyka na ostrově Gomera * Nejvyšší španělská hora Pico del Teide * Nádherné sopečné i saharské písečné pláže * Kouzelné šlechtické město Orotava

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.2.2023 22:57  •  Přečteno: 184x

Kanada - ZÁPADNÍ KANADA - letecky z Prahy, v ceně základní vstupy do všech NP - září 2023

Kanada - ZÁPADNÍ KANADA - letecky z Prahy, v ceně základní vstupy do všech NP - září 2023Západní část Kanady je jednou z nejpestřejších přírodních oblastí světa. Město Vancouver dýchá velmi příjemnou a poklidnou atmosférou. Pobřežní hory u Tichého oceánu se vyznačují velkou divokostí i opuštěností a díky vlhkému počasí mají celou řadu deštných pralesů, jejichž stáří dosahuje až 1000 let. Skalisté hory zase nabízí úchvatné pohledy na největší hory Britské Kolumbie a Alberty. Stovky ledovců zajišťují obrovské množství vody pro horské řeky, vysoké vodopády a hluboká, tmavozelená jezera.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.2.2023 20:45  •  Přečteno: 291x

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE a LA GOMERA + pobyt u moře, katamaránem za velrybami - květen, září 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE a LA GOMERA  + pobyt u moře, katamaránem za velrybami - květen, září 2023Navštívíme ostrov Tenerife – největší a nejpestřejší z Kanárských ostrovů, přezdívaný minikontinent. Tenerife nabízí fantastické přírodní scenérie: na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony, národní park a na pobřeží černé-vulkanické nebo saharské pláže. Fakultativně vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera nebo katamaránem za velrybami; nebo do Loro Parku s delfináriem, akváriem, vystoupením kosatek aj.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.1.2023 22:36  •  Přečteno: 203x

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE, CESTA ZA POZNÁNÍM KLENOTU KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - květen, říjen 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE, CESTA ZA POZNÁNÍM KLENOTU KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - květen, říjen 2023Tenerife je španělský ostrov, největší ze sedmi Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu. Stejně jako celé toto souostroví, náleží i Tenerife z geopolitického hlediska k Evropě, ale geograficky je součástí afrického regionu. Leží přibližně 320 km od pobřeží Maroka v ostrovní oblasti Makaronézie. Z programu vybíráme: PUERTO DE LA CRUZ • OROTAVA • ICOD DE LOS VINOS • GARACHICO • SANTA CRUZ DE TENERIFE • SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA • NÁRODNÍ PARK TEIDE • PLAYA DE LOS CRISTIANOS • GÜÍMAR • CANDELARIA

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.1.2023 22:01  •  Přečteno: 296x

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE A LA GOMERA s pobytem u moře - letecky s polopenzí - květen, září 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE A LA GOMERA s pobytem u moře - letecky s polopenzí - květen, září 2023Tenerife nabízí fantastické přírodní scenérie: na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony, národní park a na pobřeží černé-vulkanické nebo saharské pláže. Fakultativně vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera, který nabízí divoké vavřínové lesy v Národním parku Garajonay, palmová údolí a neskutečný pohled k bílé špičce vulkánu Pico del Teide, nejvyšší kótě nejen Tenerife, Kanárských ostrovů, ale i celého Španělska.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 22:27  •  Přečteno: 218x

Kapverdské ostrovy - TURISTIKA A KOUPÁNÍ - OSTROVY SANTIAGO a FOGO - listopad 2023

Kapverdské ostrovy - TURISTIKA A KOUPÁNÍ - OSTROVY SANTIAGO a FOGO - listopad 2023 Kapverdy neboli ostrovy Zeleného mysu, představují opravdový ráj ukrytý v srdci Atlantského oceánu, kde se potkává Evropa s Afrikou a s Latinskou Amerikou. Deset ostrovů ležících nedaleko senegalských břehů nabízí deset různých tváří – vulkanická měsíční krajina láká ke zkoumání, svahy zapadlých hor zarostlé tropickou vegetací vybízejí turisty k dobrodružným objevům, bělostné pláže omývané tyrkysovými vodami naopak k odpočinku. Od roku 1975 jsou Kapverdy republikou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.6.2023 22:50  •  Přečteno: 309x

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE s trekingem-TURISTIKA mezi sopkami a exotickými soutěskami - září, říjen 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE s trekingem-TURISTIKA mezi sopkami a exotickými soutěskami - září, říjen 2023Tenerife, ostrov trochu zprofanovaný v povědomí lidí jako klasická „válecí“ a pro mnohé nezáživná destinace. Opak je však pravdou. Bujná tropická vegetace v rozeklaných soutěskách se zde střídá s černou sopečnou pouští a barevnými skalami, jinde zase s borovicovými či vavřínovými lesy. Této kráse vévodí 3 718 metrů vysoká sopka Pico del Teide, z níž se turistům naskýtá opravdu ohromující výhled na ostatní ostrovy.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 19:35  •  Přečteno: 171x

USA - WASHINGTON, NIAGARA, TORONTO, NEW YORK - FM SLEVA do 31.1.2024 - květen 2024

USA - WASHINGTON, NIAGARA, TORONTO, NEW YORK - FM SLEVA do 31.1.2024 - květen 2024NABÍZÍME MÍSTO PRO SÓLO KLIENTKU NA DOOBSAZENÍ !! Poznávací zájezd po východu USA: Společná prohlídka v oblasti Central Parku - Carnegie Hall, Columbus Circle, Metropolitní opera, Central Park, možnost navštívit Metropolitan Museum of Art nebo Guggenheimovo muzeum, nocleh. Výlet lodí na ostrovy Ellis Island a Liberty Island se sochou Svobody, Union Sq., 5 Avenue, Empire State Building, Madison Square Garden, slavné náměstí Times Square.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.7.2023 20:49  •  Přečteno: 79x

Kanada - BRITSKÁ KOLUMBIE A ALBERTA - letecky z Prahy, bez stravování - červen 2024

Kanada - BRITSKÁ KOLUMBIE A ALBERTA  - letecky z Prahy, bez stravování - červen 2024Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části Severní Ameriky. Hraničí se Severním ledovým oceánem, Atlantikem, USA a Tichým oceánem. Její rozloha je skutečně ohromná a stejně rozsáhlý a pestrý je i výčet cílů a zážitků, které Vám nabídne: od ikonických Niagarských vodopádů a rozlehlých jezer, přes zasněžené vrcholky Skalistých hor, nekonečné hluboké lesy a pusté prérie až k majestátním ledovcům a polární záři.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.2.2023 20:27  •  Přečteno: 188x