RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Zanzibar a ostatní země

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 

ZANZIBAR
Jeden z posledních rájů na zemi. Fantastické pláže s bílým pískem a tyrkysové moře. Široká nabídka ubytování pro méně i více náročné klienty. Ideální podnebí na Zanzibaru téměř po celý rok.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Zambie - K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM - květen, červen, říjen, listopad 2023

JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Zambie - K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM - květen, červen, říjen, listopad 2023Kapské Město pod Stolovou horou; NP Okavango – jedinečný ekosystém delty Okavanga mizící v poušti Kalahari; NP Etosha; Chobe – obrovská koncentrace zvěře; úchvatný Fish River Canyon. Po prohlídce Kapského Města si prohlédneme "africký Grand Canyon“ – Fish River Canyon; navštívíme kolonii lachtanů; NP Etosha a unikátní ekosystém delty řeky Okavango v Botswaně. Při projížďce lodí po řece Chobe uvidíme krokodýly, hrochy, slony i stáda buvolů. Na závěr cesty navštívíme impozantní Viktoriiny vodopády.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:02  •  Přečteno: 88x

JAR,Svazijsko,Lesotho,Mosambik,Zimbabwe,Zambie - 6 ZEMĚMI AFRIKY - plná penze - květen, září, listopad 2023

JAR,Svazijsko,Lesotho,Mosambik,Zimbabwe,Zambie - 6 ZEMĚMI AFRIKY - plná penze - květen, září, listopad 2023Tato cesta nás zavede do šesti států jihovýchodní Afriky. V JAR navštívíme Kapské Město, diamantový důl v Kimberley, Dračí hory i Krugerův park. Svazijské a Lesothské království nabídne nedotčenou horskou přírodu i vesničky s tradiční řemeslnou výrobou. Relaxace na písečných plážích Indického oceánu v Mosambiku bude vítanou změnou. V Zimbabwe si prohlédneme největší prehistorickou stavbu Afriky – Great Zimbabwe a závěr cesty bude patřit impozantním Viktoriiným vodopádům na řece Zambezi.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:47  •  Přečteno: 93x

Peru, Bolívie, Argentina, Brazílie - NAPŘÍČ JIŽNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023

Peru, Bolívie, Argentina, Brazílie - NAPŘÍČ JIŽNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023Rio de Janeiro – s pláží Copacabana, vodopády Iguacú – přírodní div světa, Machu Picchu – ztracené město Inků, Nazca – záhadné kresby na poušti, viditelné jen z letadla. Expedice začne v Limě u Tichého oceánu, budeme pokračovat přes vysokohorské průsmyky do srdce říše Inků Cuzca s Machu Picchu a náhorní planinou Altiplano do hlavního města Bolívie La Pazu. Nebudou chybět argentinské steaky a vynikající místní víno. Cestu zakončíme v Brazílii návštěvou vodopádů Iguacú a Rio de Janeira u Atlantiku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:27  •  Přečteno: 103x

Argentina, Chile - PATAGONIE - ZEMĚ NA KONCI SVĚTA - hotelbusem s plnou penzí - březen 2023

Argentina, Chile - PATAGONIE - ZEMĚ NA KONCI SVĚTA  - hotelbusem s plnou penzí - březen 2023Na této cestě poznáme jižní část jihoamerického kontinentu od subtropů až po Ohňovou zemi, za kterou se rozprostírají už jen studené vody dvou oceánů a ledové pláně Antarktidy. Uvidíme nádherné žulové věže tyčící se k nebi, jezera s křišťálovou vodou, ledovcové splazy „tekoucí“ do údolí, rozlehlé pampy obydlené jen stády lam guanako a pštrosy nandu. Tato oblast je pustá, liduprázdná, ale neskutečně krásná, přívětivá a pohostinná.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:40  •  Přečteno: 85x

Izrael a Palestina - VELKÝ OKRUH - odlet z Prahy, s polopenzí a VSTUPY v ceně - březen-listopad 2023

Izrael a Palestina - VELKÝ OKRUH - odlet z Prahy, s polopenzí a VSTUPY v ceně - březen-listopad 2023Velký okruh s kvalitním českým průvodcem a ubytování v ubytovacích zařízeních kat.*** s polopenzí a všemi vstupy v ceně! Pestrý program s úžasným množstvím navštívených měst v doprovodu zkušené průvodkyně/průvodce. Tel Aviv - Jaffa - Caesarea Přímořská - Haifa - Akko - Galilejské jezero - Kafarnaum - Hora Blahoslavení - Nazaret - Safed - Jericho - Judská poušť - Olivová hora - Getsemanská zahrada - Betlém - Jeruzalém - Massada + koupání v Mrtvém moři

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 0:10  •  Přečteno: 59x

Tanzanie, Malawi, Zambie, Zimbabwe - SAVANAMI VÝCHODNÍ AFRIKY - s plnou penzí - červenec, srpen 2023

Tanzanie, Malawi, Zambie, Zimbabwe - SAVANAMI VÝCHODNÍ AFRIKY - s plnou penzí - červenec, srpen 2023Cestu východní Afrikou zahájíme návštěvou světoznámých parků Serengeti a Ngorongoro. Pozorování a fotografování divoké zvěře v těchto parcích bude jistě patřit k nezapomenutelným zážitkům. Budeme pokračovat dále na jih Tanzanie na pobřeží Indického oceánu, prohlédneme si přístav Dar es Salaam a navštívíme legendární ostrov koření – Zanzibar. Cestu zakončíme u Viktoriiných vodopádů, přírodního divu na řece Zambezi. * Serengeti * Ngorongoro * Zanzibar ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:08  •  Přečteno: 91x

Mexiko, Belize, Guatemala, Honduras - OKRUH STŘEDNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - 2023, 2024

Mexiko, Belize, Guatemala, Honduras - OKRUH STŘEDNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - 2023, 2024Teotihuacán – největší stavby předkolumbovské Ameriky, Aqua Azul – nezapomenutelné koupání v pralese, Tikal – mayské město ztracené v džungli, Guatemala Antigua – zrekonstruované město mezi třemi vulkány. Málokterá země může nabídnout tolik přírodních krás a památek jako Mexiko – od vyprahlých plání plných kaktusů, přes zasněžené vrcholky vulkánů, až po bělostné pláže Karibiku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:18  •  Přečteno: 94x

Makedonie - SEVERNÍ MAKEDONIE - autobus, polopenze - duben 2023

Makedonie - SEVERNÍ MAKEDONIE - autobus, polopenze - duben 2023Panenská příroda, nádherné hory, Ohridské jezero i rychle se proměňující hlavní město Skopje. To jsou hlavní důvody, proč byste se měli vydat do Severní Makedonie. Makedonie sice nemá moře, ale koupání v Ohridském jezeře se mu téměř vyrovná. Voda průzračná jako křišťál, kolem vašich nohou plavou rybky, klidné oblázkové pláže a nad vámi vysoké hory s opuštěnou nezničenou přírodou. A do toho památky historického města Ohridu. Ne nadarmo se říká Ohridskému jezeru perla Balkánu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 21:42  •  Přečteno: 153x