RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Zanzibar a ostatní země

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

ZANZIBAR


ZÁŘÍ – ŘÍJEN 2023
PŮVODNÍ CENA – 31.556 Kč / 1.343 EUR


CENA – 29.996 Kč / 1.276 EUR


HOTEL:
FILAO BEACH 3* SE SNÍDANÍ


DALŠÍ MOŽNÉ HOTELY S CENOU PO SLEVĚ:


Karafuu Beach Resort & Spa 5* polopenze 39.168 Kč 1.667 EUR


My Blue 4* all inclusive 41.789 Kč 1.778 EUR


RIU Jambo 4* all inclusive 48.442 Kč 2.061 EUR


RIU Palace Zanzibar 5* - POUZE PRO DOSPĚLÉ all inclusive 59.934 Kč 2.550 EUR

 

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu a letištní taxy, transfery, ubytování na 7 nocí, uvedené stravování, služby česky hovořícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, pobytovou taxu 1,-USD/osoba/noc, vízum,Pořadatel:Siam Travel

 

 

ZANZIBAR
Jeden z posledních rájů na zemi. Fantastické pláže s bílým pískem a tyrkysové moře. Široká nabídka ubytování pro méně i více náročné klienty. Ideální podnebí na Zanzibaru téměř po celý rok.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Izrael a Palestina - VELKÝ OKRUH - odlet z Prahy, s polopenzí a VSTUPY v ceně - březen-listopad 2023

Izrael a Palestina - VELKÝ OKRUH - odlet z Prahy, s polopenzí a VSTUPY v ceně - březen-listopad 2023Velký okruh s kvalitním českým průvodcem a ubytování v ubytovacích zařízeních kat.*** s polopenzí a všemi vstupy v ceně! Pestrý program s úžasným množstvím navštívených měst v doprovodu zkušené průvodkyně/průvodce. Tel Aviv - Jaffa - Caesarea Přímořská - Haifa - Akko - Galilejské jezero - Kafarnaum - Hora Blahoslavení - Nazaret - Safed - Jericho - Judská poušť - Olivová hora - Getsemanská zahrada - Betlém - Jeruzalém - Massada + koupání v Mrtvém moři

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 0:10  •  Přečteno: 279x

Tanzanie,Malawi,Zambie,Zimbabwe - SAVANAMI VÝCH.AFRIKY - plná penze - červenec, srpen 2023 - ZRUŠENO

Tanzanie,Malawi,Zambie,Zimbabwe - SAVANAMI VÝCH.AFRIKY - plná penze - červenec, srpen 2023 - ZRUŠENOCestu východní Afrikou zahájíme návštěvou světoznámých parků Serengeti a Ngorongoro. Pozorování a fotografování divoké zvěře v těchto parcích bude jistě patřit k nezapomenutelným zážitkům. Budeme pokračovat dále na jih Tanzanie na pobřeží Indického oceánu, prohlédneme si přístav Dar es Salaam a navštívíme legendární ostrov koření – Zanzibar. Cestu zakončíme u Viktoriiných vodopádů, přírodního divu na řece Zambezi. * Serengeti * Ngorongoro * Zanzibar ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.6.2023 21:39  •  Přečteno: 314x

Makedonie - SEVERNÍ MAKEDONIE - autobus z Prahy / letecky z Vídně, polopenze - duben, říjen 2023

Makedonie - SEVERNÍ MAKEDONIE - autobus z Prahy / letecky z Vídně, polopenze - duben, říjen 2023Panenská příroda, nádherné hory, Ohridské jezero i rychle se proměňující hlavní město Skopje. To jsou hlavní důvody, proč byste se měli vydat do Severní Makedonie. Makedonie sice nemá moře, ale koupání v Ohridském jezeře se mu téměř vyrovná. Voda průzračná jako křišťál, kolem vašich nohou plavou rybky, klidné oblázkové pláže a nad vámi vysoké hory s opuštěnou nezničenou přírodou. A do toho památky historického města Ohridu. Ne nadarmo se říká Ohridskému jezeru perla Balkánu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.4.2023 21:56  •  Přečteno: 195x

Mexiko, Belize, Guatemala, Honduras - OKRUH STŘEDNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - 2023, 2024

Mexiko, Belize, Guatemala, Honduras - OKRUH STŘEDNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - 2023, 2024Teotihuacán – největší stavby předkolumbovské Ameriky, Aqua Azul – nezapomenutelné koupání v pralese, Tikal – mayské město ztracené v džungli, Guatemala Antigua – zrekonstruované město mezi třemi vulkány. Málokterá země může nabídnout tolik přírodních krás a památek jako Mexiko – od vyprahlých plání plných kaktusů, přes zasněžené vrcholky vulkánů, až po bělostné pláže Karibiku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.6.2023 22:07  •  Přečteno: 301x

Zambie, Zimbabwe, Botswana, Namibie, JAR - K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM - květen-prosinec 2024

Zambie, Zimbabwe, Botswana, Namibie, JAR - K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM - květen-prosinec 2024Kapské Město pod Stolovou horou; NP Okavango – jedinečný ekosystém delty Okavanga mizící v poušti Kalahari; NP Etosha; Chobe – obrovská koncentrace zvěře; úchvatný Fish River Canyon. Po prohlídce Kapského Města si prohlédneme "africký Grand Canyon“ – Fish River Canyon; navštívíme kolonii lachtanů; NP Etosha a unikátní ekosystém delty řeky Okavango v Botswaně. Při projížďce lodí po řece Chobe uvidíme krokodýly, hrochy, slony i stáda buvolů. Na závěr cesty navštívíme impozantní Viktoriiny vodopády.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.8.2023 12:13  •  Přečteno: 74x

JAR,Svazijsko,Lesotho,Mosambik,Zimbabwe,Zambie - 6 ZEMĚMI AFRIKY - plná penze - září,listopad 23 + 4x 2024

JAR,Svazijsko,Lesotho,Mosambik,Zimbabwe,Zambie - 6 ZEMĚMI AFRIKY - plná penze - září,listopad 23 + 4x 2024Tato cesta nás zavede do šesti států jihovýchodní Afriky. V JAR navštívíme Kapské Město, diamantový důl v Kimberley, Dračí hory i Krugerův park. Svazijské a Lesothské království nabídne nedotčenou horskou přírodu i vesničky s tradiční řemeslnou výrobou. Relaxace na písečných plážích Indického oceánu v Mosambiku bude vítanou změnou. V Zimbabwe si prohlédneme největší prehistorickou stavbu Afriky – Great Zimbabwe a závěr cesty bude patřit impozantním Viktoriiným vodopádům na řece Zambezi.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.6.2023 22:34  •  Přečteno: 141x

Peru, Bolívie, Argentina, Brazílie - NAPŘÍČ JIŽNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2024

Peru, Bolívie, Argentina, Brazílie - NAPŘÍČ JIŽNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2024Rio de Janeiro – s pláží Copacabana, vodopády Iguacú – přírodní div světa, Machu Picchu – ztracené město Inků, Nazca – záhadné kresby na poušti, viditelné jen z letadla. Expedice začne v Limě u Tichého oceánu, budeme pokračovat přes vysokohorské průsmyky do srdce říše Inků Cuzca s Machu Picchu a náhorní planinou Altiplano do hlavního města Bolívie La Pazu. Nebudou chybět argentinské steaky a vynikající místní víno. Cestu zakončíme v Brazílii návštěvou vodopádů Iguacú a Rio de Janeira u Atlantiku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.6.2023 23:04  •  Přečteno: 223x

Itálie, San Marino - ITALSKÁ ZASTAVENÍ - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024

Itálie, San Marino - ITALSKÁ ZASTAVENÍ - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024Během naší týdenní cesty poznáme jedny z nejkrásnějších italských měst. Necháme se unášet kouzlem „věčného města“ Říma, vychutnáme si nezapomenutelnou atmosféru jeho rušných ulic a náměstí. Kontrastem k pulzující metropoli bude malebné městečko v kopcích Umbrie – Assisi, poutní místo s bazilikou sv. Františka. Navštívíme jeden z nejmenších států světa San Marino. Florencie – renesanční perla severní Itálie nám odhalí své neopakovatelné kouzlo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 4.7.2023 11:58  •  Přečteno: 161x

Seychely - SEYCHELY - POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD - duben 2024 - VYPRODÁNO!

Seychely - SEYCHELY - POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD - duben 2024 - VYPRODÁNO! Pobytově-poznávací zájezd s průvodcem Ing. Martinem Černým na nekonečně krásné souostroví Seychely. - 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, fakultativně pak ještě čtvrtý ostrov Cerf - koupání se na většině pláží všech čtyř ostrovů - překrásná botanická zahrada, která v sobě ukrývá i ohradu se želvami karetami obrovskými s možností nakrmit a vyfotit se s nimi - jeden z nejkrásnějších národních parků světa - Vallée de Mai - na ostrově Praslin

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.7.2023 11:41  •  Přečteno: 164x

Argentina, Chile - PATAGONIE - ZEMĚ NA KONCI SVĚTA - hotelbusem s plnou penzí - listopad 2024 a 2 termíny 2025

Argentina, Chile - PATAGONIE - ZEMĚ NA KONCI SVĚTA  - hotelbusem s plnou penzí - listopad 2024 a 2 termíny 2025Na této cestě poznáme jižní část jihoamerického kontinentu od subtropů až po Ohňovou zemi, za kterou se rozprostírají už jen studené vody dvou oceánů a ledové pláně Antarktidy. Uvidíme nádherné žulové věže tyčící se k nebi, jezera s křišťálovou vodou, ledovcové splazy „tekoucí“ do údolí, rozlehlé pampy obydlené jen stády lam guanako a pštrosy nandu. Tato oblast je pustá, liduprázdná, ale neskutečně krásná, přívětivá a pohostinná.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.6.2023 22:52  •  Přečteno: 238x