RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Slovensko, Slovinsko, Skotsko

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 

 

Mořský park Laguna/Termaris/Slovinsko

 

 

 

 

 

Čekají na Vás bazény s mořskou vodou teplou 30 - 32 C a v několika vířivkách pod střechou přímo na břehu moře s hotelem 3* či 4*a s bufetovou polopenzí 4*. Přímo na břehu Jadranu mezi slovinským Piranem a Portoroží – prima procházky. Lehátka na molu mezi bazény a mořem. Možnost koupání v moři v termínu v září. Hotel je po parádní rekonstrukci. Stálí klienti ho ani nepoznají. Moderní resort s prvky istrijské tradiční architektury. Sauny s výhledem na moře. Výlety. Bazény s novým názvem TERMARIS. Pořadatel:Permon

 


16.11. – 12.11.2022  Kč 6.900,-

 


7.12. - 12.12.2022 Kč 7.000,-

 

 

 

 

 

Program zájezdu:

 

 

 

1.den:Odjezd z Prahy ve 21.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Noční transfer přes Rakousko do Slovinska.
2. - 5. den: Vaše individuální relaxace v mořských bazénech Laguna (Termaris), které máte v ceně po celou dobu pobytu.  Otevřeno je od 8 hodin do 20 hodin každý den. Náš průvodce vám v průběhu pobytu nabídne procházky do Portorože či historického Pirana, lodní výlet do Isoly či procházky do vzdálenějšího okolí – historické saliny Sečovlje, jachtařský přístav Lucija, sochy v přírodě Forma Viva, skalní útesy nad mořem, olivové háje,…Jen na vás bude záležet, zda se připojíte či zda si vyrazíte někam sami, zda si jen užijete slané vody, vířivek a pohody. Při ranním příjezdu je možné si doobjednat bufetovou snídani. Ubytování obvykle kolem 14. hodiny, ale již od rána můžete využívat Lagunu. Poslední den je odjezd kolem 20. hodiny, je možné si doobjednat večeři, Lagunu máte i tento den plně k dispozici. Budeme nabízet i další fakultativní výlety.
6. den: Návrat do Prahy v časných ranních hodinách. Ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu.

 


Slovinsko - KRÁSY SLOVINSKA - autobus, polopenze - září 2022

Slovinsko - KRÁSY SLOVINSKA - autobus, polopenze - září 2022NP Triglav, výjezd do nejvýše položeného průsmyku Vršič, lehká turistika. Podhorské středisko Kranjska Gora a procházka k vodopádu Gozd Martuljek. Přejezd k Bohinjskému jezeru, výjezd lanovkou na vrchol Vogel s krásnými výhledy na Julské Alpy s dominantou Triglavem. Největší krápníkové jeskyně Evropy Postojna jama s jízdou podzemním vláčkem. Unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO). Návštěva Lipice proslulé chovem bílých koní. Historické městečko Piran vystavené v benátském stylu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.9.2022 19:09  •  Přečteno: 107x

Slovinsko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ VOGEL SKI RESORT 2021, 2022 - autobus

Slovinsko - JEDNODENNÍ LYŽOVÁNÍ VOGEL SKI RESORT 2021, 2022 - autobusJulské Alpy - Ski resort Vogel ve Slovinsku. Lyžařské středisko Vogel leží v národním parku Triglav nad Bohinjským jezerem. Jeho mimořádná poloha a nádherná přírodní krása v kombinaci s vynikajícími službami zaručují zážitek, na který nikdy nezapomenete. Vogel je skutečným rájem pro lyžování, snowboarding, freestylové a běžecké lyžování, lyžování mimo sjezdovky atd. Děti si mohou své dovednosti procvičit v MŠ - Dětský park a ti, kteří milují akrobatické kousky, mohou využít Vogel Snow Park.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 12.10.2021 22:11  •  Přečteno: 378x

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - tradiční letecký zájezd - červenec 2023

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - tradiční letecký zájezd - červenec 2023Poznávací letecký zájezd po největších krásách Skotska. Uvidíte staré hrady, palírny whisky, půvabná městečka i moderní architekturu, vřesoviště, pastviny, slavné skotské dudáky, okouzlující krajinu, překrásné katedrály a výstavné paláce. Poznámka: Pořadí jednotlivých dní programu může mít každý turnus odlišné. Snídaně a večeře si můžete dopřát přímo v restauracích, které se nachází buď přímo v hotelu nebo jen několik desítek metrů od hotelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:31  •  Přečteno: 13x

Slovinsko - POZNÁVÁNÍ A TURISTIKA V JULSKÝCH ALPÁCH - Velikonoce 2023 - autobus, hotel

Slovinsko - POZNÁVÁNÍ A TURISTIKA V JULSKÝCH ALPÁCH - Velikonoce 2023 - autobus, hotel Kombinovaný zájezd spojuje poznávání a pohodovou turistiku v jedné z nejkrásnějších oblastí podivuhodného Slovinska, které je nám tak blízké mentálně i kulturně. Čekají na Vás Julské Alpy, Triglavský NP, jeskyně Postojna, hrad Predjama, romantické večery u jezera Bled a starobylá Škofja Loka. Doplněno o pohodlí ubytování v hotelu Garni Hotel Savica**** se snídaněmi, případně s polopenzí nabízí tip na krásně strávené sváteční jarní dny.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:04  •  Přečteno: 14x

Slovensko - ADVENT - BRATISLAVA 2022 - sobotní jednodenní

Slovensko - ADVENT - BRATISLAVA 2022 - sobotní jednodenníBratislava je hlavní a největší město Slovenska, centrum Bratislavského kraje a historická metropole někdejších žup Prešpurské a Bratislavské. Rozkládá se na obou březích Dunaje. Za její symbol je považován Bratislavský hrad se čtyřmi věžemi v rozích a jedním nádvořím uprostřed. Novodobý symbol Bratislavy-most SNP-byl postaven ve druhé polovině minulého století. Po procházce městem v doprovodu průvodce budete mít dostatek času na občerstvení ve staré kryté tržnici nebo u četných stánků v ulicích.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.10.2022 10:14  •  Přečteno: 58x