RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

P O B Y T O V É zájezdy

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

Z naší nabídky doporučujeme:  

 

SUPER LAST MINUTE na řecké ostrovy 

 

SUPER LAST MINUTE na řecké ostrovy s odlety od 29.9.2023     

      

 

 

RHODOS, odlet 29.9 z Prahy na 8 dní

 

 

  • 4   hotel Evita Elite Alexandria Club s all inclusive - 12.990 Kč
  • 4* hotel Evita Mare s all inclusive - od 13.990 Kč
  • 4  hotel Atlantica Mikri Poli Aexandria Club s all inclusive - od 19.990 Kč

 

KOS, odlet 29.9. z  Prahy na 7 dní poslední odlet

 

 

  • 4*hotel Sovereign Beach Alexandria Club s all inclusive - 14.990 Kč   

 

RHODOS, odlet 1.10 z Prahy na 8 dní - poslední odlet

 

 

  • 4* hotel Evita Mare s all inclusive - od 16.990 Kč
  • 4  hotel Atlantica Mikri Poli Aexandria Club s all inclusive -23.990 Kč

 

KRÉTA, odlet 6.10. z Prahy na 8 dní - poslední odlet

  • 4* hotel Astir Beach Alexandria Club s all inclusive – 16.990 Kč  

 

 

 


Strana:  1 2   další »

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2023

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2023Pobytově-poznávací letecký zájezd na nekonečně krásný a turisticky nesmírně přitažlivý ostrov plný památek, kterými jsou: Taormina s panoramatem Etny, Agrigento se svým druhým (po Hefaisteionu v Aténách) nejzachovalejším antickým chrámem na světě, Cefalú - se svým světoznámým dómem, Palermo se svou tropickou vegetací a Monreale - s nádherným klášterem. Navíc možnost fakultativně navštívit Liparské ostrovy - Vulcano a Lipary. Ubytování je zajištěno v klasických 3*** hotelech s polopenzí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 22:38  •  Přečteno: 293x

Bulharsko - KRÁSY ČERNOMOŘSKÉHO POBŘEŽÍ - pobytově poznávací - letecky z Brna, červen-září 2023

Bulharsko - KRÁSY ČERNOMOŘSKÉHO POBŘEŽÍ - pobytově poznávací - letecky z Brna, červen-září 2023SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ • NESEBR • ŘEKA ROPOTAMO • SOZOPOL • BURGAS • VARNA • KLÁŠTER ALADJA * Ubytování je zajištěno v hotelech buďto na Slunečním pobřeží nebo v letovisku Sveti vlas. Slunečné pobřeží je největší bulharské pobřežní letovisko. Vznikalo od roku 1957 v řídkém parku. Další kolo výstavby začalo kolem roku 1999. Sveti Vlas se nachází v severní částí Burgaského zálivu. V nedávné době se stal oblíbeným turistickým resortem; slouží jako klidnější alternativa ke Slunečnímu pobřeží.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 23:23  •  Přečteno: 198x

Rakousko - KORUTANY NA KOLE V POHODĚ - bohatá bufetová polopenze - červen 2023

Rakousko - KORUTANY NA KOLE V POHODĚ - bohatá bufetová polopenze - červen 2023Nejjižnější spolková země Rakouska Korutany, která sousedí s Itálií a Slovinskem, oplývá velkým množstvím přírodních krás, především jezer a horských vrcholů. Korutany mají ze všech spolkových zemí Rakouska nejvíce slunečných dní v roce. Při našem putování mezi jezery si přijdou na své jak pohodáři, tak ti, kteří si rádi vyjedou do kopců. Ubytování v apartmánech na břehu jezera, kde se snad budeme moci v začínajícím létě i vykoupat, případně využijeme krytý bazén a wellness centrum v areálu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 20:29  •  Přečteno: 214x

Chorvatsko - NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA - autobus, polopenze - květen, září 2023

Chorvatsko - NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA - autobus, polopenze - květen, září 2023Zveme Vás na oblíbený pobytově poznávací zájezd s pohodlným ubytováním v hotelu s polopenzí a hvězdicovým uspořádáním výletních dnů. Společně se projdeme soutěskou Paklenica, navštívíme krásná historická města a v Národním parku Plitvice se přeneseme do časů slavných indiánek o Vinnetouovi. Čeká Vás návštěva Šibeniku, Národního parku Krka, kouzelného přístavního města Split, úchvatného Trogiru, jedinečného Zadaru v doprovodu průvodce.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 19:09  •  Přečteno: 165x

Chorvatsko - NP CHORVATSKA S POBYTEM U MOŘE - FM sleva 6% do 2.4. - červen, červenec, srpen, září 2023

Chorvatsko - NP CHORVATSKA S POBYTEM U MOŘE - FM sleva 6% do 2.4. - červen, červenec, srpen, září 2023Zveme Vás na pobytově poznávací zájezd, který je již řadu let oblíbenou stálicí v této kategorii. Pohodlné ubytování v letovisku u moře, koncept tzv. hvězdicového typu zájezdu. Účast na jednotlivých výletních dnech záleží jenom na Vás, na Vaší momentální touze po poznání nebo chuti dopřát si relax na pláži nebo v moři. Čekají na Vás krásná historická města, koupání pod úchvatnými vodopády řeky Krka, procházka soutěskou Paklenica ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 19:27  •  Přečteno: 162x

Severní Kypr - POBYTOVÝ ZÁJEZD S JÓGOU - let z Prahy, polopenze - červen, září 2023

Severní Kypr - POBYTOVÝ ZÁJEZD S JÓGOU - let z Prahy, polopenze - červen, září 2023 Menší hotelový komplex s krásnou zahradou nabízí ubytování v prostorných vilkách, situovaných okolo bazénu s vyhrazenou částí pro děti. Nachází se přímo u písečné pláže, kousek od města Iskele, 12 km od známého města Famagusty a cca 70 km od letiště v Larnace. Hotel Long Beach, částečně zrenovovaný, je vhodným místem pro rodiny s dětmi a klienty vyhledávající klid a pohodu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.4.2023 19:53  •  Přečteno: 140x

Slovinsko - TERME SNOVIK**** - pobyt s výlety v ceně - autobus, polopenze - červen, srpen 2023

Slovinsko - TERME SNOVIK**** - pobyt s výlety v ceně - autobus, polopenze - červen, srpen 2023LÁZEŇSKÝ KOMPLEX TERME SNOVIK**** leží 30 km od Lublaně v srdci Kamnických a Savinjských Alp. Po výletech můžete relaxovat v termálním bazénu, sauně nebo při masáži. Termální voda je bohatá na vápník a hořčík a vhodná ke koupání, na masáže, pití a různé terapeutické procedury. Areál je vybavený krytým bazénem a venkovním bazénem s termální vodou a třemi vodními skluzavkami, dětským bazénem, masážními tryskami, vodní gymnastikou, podvodními masážemi, vířivkou a dětským hřištěm.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.3.2023 20:03  •  Přečteno: 152x

Chorvatsko - VELIKONOCE V CHORVATSKU - autobus, polopenze - duben 2023

Chorvatsko - VELIKONOCE V CHORVATSKU - autobus, polopenze - duben 2023Pojeďte s námi přivítat letošní svátky jara na jih do tradiční letní pobytové destinace - do Chorvatska. Nabízíme Vám pobytově-poznávací zájezd autokarem s ubytováním v penzionu Pikolo*** v letovisku Sv.Filip i Jakov ve dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokojích s polopenzí a k tomu návštěvu NP Plitvická jezera (UNESCO), procházku s průvodcem historickým Zadarem, další výlet do NP Vodopády Krka (UNESCO) a navíc Velikonoční snídani ve Vodicích na velkém trhu spojenou s tradičními folklórními vystoupeními.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 21:00  •  Přečteno: 291x

Řecko - RHODOS - to nejlepší z historie, koupání i kuchyně ostrova - s all inclusive - září 2023

Řecko - RHODOS - to nejlepší z historie, koupání i kuchyně ostrova - s all inclusive - září 2023Osmidenní pobytově-poznávací zájezd za nejkrásnějšími místy řeckého ostrova Rhodos. Během zájezdu poznáte nádherné pláže na Rhodosu, seznámíte se s historií ostrova, ale především si odpočinete a vykoupete se na fantastických plážích Rhodosu, díky kterým je tento ostrov vyhledávaný. Navíc denně ochutnáte dobroty místní i světové kuchyně ve vyhlášené 4**** restauraci v 3,5 **** hotelu se službami all-inclusive.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 21:10  •  Přečteno: 217x

Řecko - BÁJNÝ OSTROV KRÉTA - POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY - let z Prahy - červen, září 2023

Řecko - BÁJNÝ OSTROV KRÉTA - POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY - let z Prahy - červen, září 2023Pobytový zájezd s výlety !!!! Ostrov Kréta je pro návštěvníky přitažlivý svými přírodními krásami i bohatstvím kulturních památek. Kréta si vyžaduje podrobnější poznání. Ideální je kombinovaný zájezd, kde se dny odpočinku u nádherného moře střídají s poznáváním největších zajímavostí Kréty. V závěru zájezdu je možné navštívit i kouzelný ostrov Santorini.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.2.2023 22:59  •  Přečteno: 213x

Španělsko - ANDALUSIE - hotel**** s polopenzí - letecky - květen, říjen 2023

Španělsko - ANDALUSIE - hotel**** s polopenzí - letecky - květen, říjen 2023POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Torremolinos - Córdoba - Dolmen de Viera - Ronda - Gibraltar - Granada - Sevilla - Málaga. HOTEL**** s polopenzí formou bufetu + NÁPOJE BĚHEM VEČEŘÍ V CENĚ ZÁJEZDU (pivo, víno, nealko)!!!! Odlet z Prahy do Málagy. Transfer na ubytování do letoviska TORREMOLINOS (cca 15 min.) s krásnými písečnými plážemi a nepřebernými možnostmi denní i noční zábavy.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.1.2023 18:27  •  Přečteno: 217x

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE A LA GOMERA s pobytem u moře - letecky s polopenzí - květen, září 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE A LA GOMERA s pobytem u moře - letecky s polopenzí - květen, září 2023Tenerife nabízí fantastické přírodní scenérie: na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony, národní park a na pobřeží černé-vulkanické nebo saharské pláže. Fakultativně vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera, který nabízí divoké vavřínové lesy v Národním parku Garajonay, palmová údolí a neskutečný pohled k bílé špičce vulkánu Pico del Teide, nejvyšší kótě nejen Tenerife, Kanárských ostrovů, ale i celého Španělska.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 22:27  •  Přečteno: 218x

Řecko - ANTICKÉ PAMÁTKY - s pobytem u moře - tam trajektem, zpět letecky - červenec, srpen, září 2023

Řecko - ANTICKÉ PAMÁTKY - s pobytem u moře - tam trajektem, zpět letecky - červenec, srpen, září 2023Doba starověkého Řecka zde zanechala ohromné kulturní bohatství, které přijíždí každoročně obdivovat milióny návštěvníků. Zájezd spojuje prohlídky těchto světově proslulých míst s koupáním na oblíbeném pobřeží Peloponéského poloostrova. Ubytováni budeme v letovisku Tolo, které se pro své pláže a tyrkysově modré moře řadí k nejvyhledávanějším v zemi. Přijměte pozvánku do „kolébky evropské civilizace“ a vydejte se s námi za hrdiny a bohy bájného Řecka.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.3.2023 18:23  •  Přečteno: 181x

Gruzie - TO NEJLEPŠÍ Z GRUZIE - odlet z Prahy - červenec 2023 - FM sleva!

Gruzie - TO NEJLEPŠÍ Z GRUZIE - odlet z Prahy - červenec 2023 - FM sleva!Gruzie zažívá v posledních letech turistický boom. A není se čemu divit, vždyť země zaklíněná mezi dechberoucí hory a břehy Černého moře má svým návštěvníkům skutečně co nabídnout a pohostinnost je v této kavkazské zemi něco jako národní sport. Gruzie leží na rozhraní jihovýchodní Evropy a jihozápadní Asie a sousedí s Ruskem, Tureckem, Arménií a Ázerbájdžánem. Její součástí jsou autonomní republiky Adžárie a Abcházie. Tbilisi * Vardzia * Akhaltsikhe * Kutaisi * Mestia * Ushgulli * Batumi * Mccheta

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 0:43  •  Přečteno: 242x

Itálie - GARGÁNO NA KOLE (A OSTROVY TREMITI) - ubytování v mobilhomech, polopenze - září 2023

Itálie - GARGÁNO NA KOLE (A OSTROVY TREMITI) - ubytování v mobilhomech, polopenze - září 2023Vydáme se na "ostruhu italské boty", jak bývá poloostrov Gargano označován. Vybíhá do Jaderského moře a je součástí italského kraje Apulie. Z pohodlí mobilhomů u moře cyklistika po pobřeží s křišťálově čistým mořem, divokou krajinou původního lesa s výhledy na strmé skály a vápencové útvary v moři. Koupání, prohlídka tajemných jeskyní a výlet na ostrovy Tremiti. Na kole věhlasnými poutními místy a kolem normanských pevností. Odpočinek v kavárničkách při projížďce malebnými městečky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.2.2023 20:28  •  Přečteno: 211x

Strana:  1 2   další »