RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Řecko - pevnina i ostrovy

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 


Řecko - TO NEJLEPŠÍ Z ATHÉN - letecky z Prahy - hotel se snídaní - listopad 2023

Řecko - TO NEJLEPŠÍ Z ATHÉN - letecky z Prahy - hotel se snídaní - listopad 2023Výpravný eurovíkend s průvodcem do bájného Řecka, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Athén. Objevíte krásy večerní Plaky, vychutnáte si osvětlenou Akropoli, prohlédnete si Parthenon i Dionýsovo divadlo. Vystoupáte na pahorek Lykavittos, navštívíte "rodiště demokracie" Agoru a povečeříte v typické taverně. Vydejte se s námi po stopách dávné minulosti a poznejte Athény! Zažijete: Majestátní Akropolis při západu slunce * Třetí nejlepší světové muzeum * Pohodu vynikajících řeckých taveren

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 21:15  •  Přečteno: 240x

Řecko - TO NEJLEPŠÍ Z ATHÉN + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS - letecky z Prahy - květen, říjen 2023

Řecko - TO NEJLEPŠÍ Z ATHÉN + MYKÉNY + NAFPLIO + EPIDAURUS - letecky z Prahy - květen, říjen 2023Výpravný eurovíkend s průvodcem do bájného Řecka, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Athén a okolí. Objevíte majestátní Akropoli, vystoupáte na Lykavittos a odhalíte krásy Peloponésu. Ponoříte se do tajů mykénské civilizace, navštívíte malebné Nafplio a divadlo v Epidauru. Vydejte se s námi po stopách dávné minulosti a poznejte víc než jen Athény! Majestátní Akropolis při západu slunce * Nejzachovalejší antické divadlo světa * Centrum slavné mykénské civilizace * Pohodu vynikajících řeckých taveren

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 22:28  •  Přečteno: 239x

Řecko - TO NEJLEPŠÍ ZE SOLUNĚ + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA - letecky z Prahy - červen, září 2023

Řecko - TO NEJLEPŠÍ ZE SOLUNĚ + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA - letecky z Prahy - červen, září 2023Ponořte se do historie druhého největšího města Řecka a poznejte Soluň! Místní atmosféru si vychutnáte ve čtvrti Ladadika, na vlastní oči spatříte Bílou věž a navíc se vydáte do Thessálie, kde objevíte řecký „div světa“ – jedinečné skalní kláštery Meteora. Soluň na západě poloostrova Chalkidiki, metropole Střední Makedonie je moderní velkoměsto, které nám může odhalit mnohé poklady ze všech tří hlavních dějinných epoch Řecka: římské, antické i osmanské. Navíc relaxace a koupání na městských plážích.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 22:09  •  Přečteno: 223x

Řecko - RHODOS - to nejlepší z historie, koupání i kuchyně ostrova - s all inclusive - září 2023

Řecko - RHODOS - to nejlepší z historie, koupání i kuchyně ostrova - s all inclusive - září 2023Osmidenní pobytově-poznávací zájezd za nejkrásnějšími místy řeckého ostrova Rhodos. Během zájezdu poznáte nádherné pláže na Rhodosu, seznámíte se s historií ostrova, ale především si odpočinete a vykoupete se na fantastických plážích Rhodosu, díky kterým je tento ostrov vyhledávaný. Navíc denně ochutnáte dobroty místní i světové kuchyně ve vyhlášené 4**** restauraci v 3,5 **** hotelu se službami all-inclusive.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 21:10  •  Přečteno: 272x

Řecko - BÁJNÝ OSTROV KRÉTA - POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY - let z Prahy - červen, září 2023

Řecko - BÁJNÝ OSTROV KRÉTA - POBYTOVÝ ZÁJEZD S VÝLETY - let z Prahy - červen, září 2023Pobytový zájezd s výlety !!!! Ostrov Kréta je pro návštěvníky přitažlivý svými přírodními krásami i bohatstvím kulturních památek. Kréta si vyžaduje podrobnější poznání. Ideální je kombinovaný zájezd, kde se dny odpočinku u nádherného moře střídají s poznáváním největších zajímavostí Kréty. V závěru zájezdu je možné navštívit i kouzelný ostrov Santorini.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.2.2023 22:59  •  Přečteno: 273x

Řecko - ANTICKÉ PAMÁTKY - s pobytem u moře - tam trajektem, zpět letecky - červenec, srpen, září 2023

Řecko - ANTICKÉ PAMÁTKY - s pobytem u moře - tam trajektem, zpět letecky - červenec, srpen, září 2023Doba starověkého Řecka zde zanechala ohromné kulturní bohatství, které přijíždí každoročně obdivovat milióny návštěvníků. Zájezd spojuje prohlídky těchto světově proslulých míst s koupáním na oblíbeném pobřeží Peloponéského poloostrova. Ubytováni budeme v letovisku Tolo, které se pro své pláže a tyrkysově modré moře řadí k nejvyhledávanějším v zemi. Přijměte pozvánku do „kolébky evropské civilizace“ a vydejte se s námi za hrdiny a bohy bájného Řecka.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.3.2023 18:23  •  Přečteno: 246x

Řecko - kolébka evropské civilizace ATHÉNY A PELOPONÉS s výletem do DELF - letecky z Prahy - říjen 2023

Řecko - kolébka evropské civilizace ATHÉNY A PELOPONÉS s výletem do DELF - letecky z Prahy - říjen 2023Předností tohoto zájezdu je termín, který kopíruje podzimní prázdniny a nabízí optimální počasí pro poznávací okruh. Během tohoto okruhu si během několika dnů porovnáte řecké, římské a byzantské stavitelství, připomenete si zlomové události starověkých dějin a poznáte přínos antického ducha pro evropskou civilizaci. V prostředí Řecka si uděláte obrázek o mykénské, klasické a helenistické kultuře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 22:44  •  Přečteno: 264x

Řecko - ŘECKO ANTICKÉ (Athény, Korint) - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od února do listopadu 2023

Řecko - ŘECKO ANTICKÉ (Athény, Korint) - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od února do listopadu 2023Řecko je právem považováno za kolébku evropské civilizace. Tento okruh vás však může seznámit jen s nepatrnou částí jeho úchvatných památek. S přihlédnutím k době, kterou si pro návštěvu Řecka vyberete, můžete poznávání četných antických památek střídat s koupáním na překrásných řeckých plážích. Noclehy v hotelích jsou v Athénách, v letovisku Tolo na Peloponésu, případně v Korinthu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 22:59  •  Přečteno: 273x

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024Samaria – pěší túra úchvatnou soutěskou * Knóssos – ruiny největšího minojského paláce * Kréta nabízí olivové háje, datlové palmy, bělostné pláže, divoká údolí i vysoké hory vnitrozemí. Navštívíme hlavní antické památky, budeme mít možnost ochutnat skvělá místní vína i speciality zdejší kuchyně a samozřejmě bude dostatek času na koupání v průzračných vodách Středozemního moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.6.2023 22:16  •  Přečteno: 285x

Řecko - ŘECKEM KŘÍŽEM KRÁŽEM - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024

Řecko - ŘECKEM KŘÍŽEM KRÁŽEM - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024Olympia – dějiště antických her, Meteora – úchvatné kláštery na vrcholcích skal, Mystra – trosky byzantského města zapsané na listině UNESCO, Olymp – sídlo antických bohů, Delfy – bájná antická věštírna. Náš poznávací okruh kolébkou evropské civilizace obsahuje vše podstatné, co Řecko může nabídnout. Navštívíme Atény s nepřeberným množstvím antických staveb, dále Thermopyly, Mykény i Olympii. Uvidíme krápníkové jeskyně na jihu Peloponésu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.6.2023 21:32  •  Přečteno: 423x