RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Řecko - pevnina i ostrovy

Pro aktuální nabídku volejte, pište! 

 


Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023Samaria – pěší túra úchvatnou soutěskou * Knóssos – ruiny největšího minojského paláce * Kréta nabízí olivové háje, datlové palmy, bělostné pláže, divoká údolí i vysoké hory vnitrozemí. Navštívíme hlavní antické památky, budeme mít možnost ochutnat skvělá místní vína i speciality zdejší kuchyně a samozřejmě bude dostatek času na koupání v průzračných vodách Středozemního moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:51  •  Přečteno: 36x

Řecko - RHODOS - to nejlepší z historie, koupání i kuchyně ostrova - s all inclusive - září 2023

Řecko - RHODOS - to nejlepší z historie, koupání i kuchyně ostrova - s all inclusive - září 2023Osmidenní pobytově-poznávací zájezd za nejkrásnějšími místy řeckého ostrova Rhodos. Během zájezdu poznáte nádherné pláže na Rhodosu, seznámíte se s historií ostrova, ale především si odpočinete a vykoupete se na fantastických plážích Rhodosu, díky kterým je tento ostrov vyhledávaný. Navíc denně ochutnáte dobroty místní i světové kuchyně ve vyhlášené 4**** restauraci v 3,5 **** hotelu se službami all-inclusive.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 21:10  •  Přečteno: 16x

Řecko - ŘECKEM KŘÍŽEM KRÁŽEM - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023

Řecko - ŘECKEM KŘÍŽEM KRÁŽEM - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023Olympia – dějiště antických her, Meteora – úchvatné kláštery na vrcholcích skal, Mystra – trosky byzantského města zapsané na listině UNESCO, Olymp – sídlo antických bohů, Delfy – bájná antická věštírna. Náš poznávací okruh kolébkou evropské civilizace obsahuje vše podstatné, co Řecko může nabídnout. Navštívíme Atény s nepřeberným množstvím antických staveb, dále Thermopyly, Mykény i Olympii. Uvidíme krápníkové jeskyně na jihu Peloponésu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:12  •  Přečteno: 45x

Řecko - kolébka evropské civilizace ATHÉNY A PELOPONÉS s výletem do DELF - letecky z Prahy - říjen 2023

Řecko - kolébka evropské civilizace ATHÉNY A PELOPONÉS s výletem do DELF - letecky z Prahy - říjen 2023Předností tohoto zájezdu je termín, který kopíruje podzimní prázdniny a nabízí optimální počasí pro poznávací okruh. Během tohoto okruhu si během několika dnů porovnáte řecké, římské a byzantské stavitelství, připomenete si zlomové události starověkých dějin a poznáte přínos antického ducha pro evropskou civilizaci. V prostředí Řecka si uděláte obrázek o mykénské, klasické a helenistické kultuře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 22:44  •  Přečteno: 16x

Řecko - ŘECKO ANTICKÉ (Athény, Korint) - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od února do listopadu 2023

Řecko - ŘECKO ANTICKÉ (Athény, Korint) - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od února do listopadu 2023Řecko je právem považováno za kolébku evropské civilizace. Tento okruh vás však může seznámit jen s nepatrnou částí jeho úchvatných památek. S přihlédnutím k době, kterou si pro návštěvu Řecka vyberete, můžete poznávání četných antických památek střídat s koupáním na překrásných řeckých plážích. Noclehy v hotelích jsou v Athénách, v letovisku Tolo na Peloponésu, případně v Korinthu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 22:59  •  Přečteno: 2x