RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Velikonoce

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 


Rakousko - VELIKONOČNÍ VÍDEŇ - sobotní jednodenní - autobus z Prahy - duben 2023

Rakousko - VELIKONOČNÍ VÍDEŇ - sobotní jednodenní - autobus z Prahy - duben 2023Oslavte s námi Velikonoce na dvoře císařského paláce Schőnbrunn, kde se konají velikonoční trhy s mnoha dobrotami a tradičními suvenýry. Chybět nebude ani návštěva centra města a jeho nejvelkolepějších monumentů. Budete mít rovněž možnost navštívit interiér zámku, Zoo, Bludiště, Palmový skleník nebo Pouštní dům. Následovat bude zastávka v centru města, kde si s průvodcem prohlédnete nejznámější vídeňské památky, ke kterým patří Štěpánský dóm, Hofburg, opera, Burgtheater atd.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 22:18  •  Přečteno: 320x

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ - MĚSTO LÁSKY - autobus, duben 2023

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ - MĚSTO LÁSKY - autobus, duben 2023Zájezd Paříž - výjimečná příležitost poznat Paříž za bezkonkurenční cenu. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy. Projížďka lodí po Seině, návštěva Louvru, Eiffelovy věže, Invalidovny, Champs Ellysées, nám. Svornosti, Notre Dame a další skvosty Paříže pro Vás budou po odjetí poznávacího zájezdu již známé pojmy. Profesionální průvodce Vám k poznání Paříže jistě pomůže. Cestou zpět, po náročném zájezdu, jistě velmi uvítáte koupání v Kurfiřstských lázních v Ambergu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:10  •  Přečteno: 329x

Německo - BAVORSKÉ VELIKONOČNÍ TRADICE A STŘEDOVĚKÁ MĚSTEČKA - autobus - duben 2023

Německo - BAVORSKÉ VELIKONOČNÍ TRADICE A STŘEDOVĚKÁ MĚSTEČKA - autobus - duben 2023Tradice zdobení kašen kraslicemi ve Franckém Švýcarsku existuje více jak sto let. Největší velikonoční kašnu zapsanou v Guinessově knize rekordů zdobí 12.000 kraslic. Lidové bavorské velikonoční tradice ve skansenu Bad Windshei, pobyt v termálních lázních Bad Windsheim s neslanější termálním bazénem v Evropě (malé „Mrtvé moře“). Historická středověká městečka. Bamberg - čtvrť Malé Benátky, hrad z filmu Tři mušketýři, radnice na ostrůvku…

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.11.2022 19:39  •  Přečteno: 438x

Slovinsko - POZNÁVÁNÍ A TURISTIKA V JULSKÝCH ALPÁCH - autobus, hotel - Velikonoce 2023

Slovinsko - POZNÁVÁNÍ A TURISTIKA V JULSKÝCH ALPÁCH - autobus, hotel - Velikonoce 2023 Kombinovaný zájezd spojuje poznávání a pohodovou turistiku v jedné z nejkrásnějších oblastí podivuhodného Slovinska, které je nám tak blízké mentálně i kulturně. Čekají na Vás Julské Alpy, Triglavský NP, jeskyně Postojna, hrad Predjama, romantické večery u jezera Bled a starobylá Škofja Loka. Doplněno o pohodlí ubytování v hotelu Garni Hotel Savica**** se snídaněmi, případně s polopenzí nabízí tip na krásně strávené sváteční jarní dny.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:04  •  Přečteno: 426x

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - březen,duben,srpen,říjen - 2023

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - březen,duben,srpen,říjen - 2023Madeira je často nazývána „květinovým ostrovem", protože ve zdejším subtropickém klimatu se daří i exotické květeně, která sem byla v hojné míře dovážena z celého světa. Pobřeží lemují vysoké rozeklané útesy, uvnitř ostrova se vypínají vysoké hory sopečného původu. Díky subtropické poloze a vlivu Atlantického oceánu je na ostrově dostatek vláhy i tepla a Madeira získala i přívlastek „ostrov věčného jara".

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 22:58  •  Přečteno: 359x

Omán - POHÁDKOVÝ OMÁN - luxusní velký okruh s koupáním v jezerech i v moři - Velikonoce 2023

Omán - POHÁDKOVÝ OMÁN - luxusní velký okruh s koupáním v jezerech i v moři - Velikonoce 2023LUXUSNÍ VELKÝ OKRUH – HOTELY 3/4**** + KOUPÁNÍ v MOŘi, ČESKÝ MÍSTNÍ PRŮVODCE .... z pohádek tisíce a jedné noci aneb za vůněmi, historií a přírodou… Muscat, pohoří Jabal Al Akhdar, Misfah al Abriyyin, pevnost Bahla, historická Nizwa, poušť Wahiba sands, Wadi Bani Khalid, koupání v přírodních jezerech, pobřežní město Sur a koupání v moři, Wadi Shab, bimmah Sinkhole a koupání, večeře v tradičním domě v Muscatu…

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:49  •  Přečteno: 358x

Libanon - LIBANON s možností koupání ve Středozemním moři - duben 2023

Libanon - LIBANON  s možností koupání ve Středozemním moři - duben 2023Nádherná a informačně bohatá cesta po přírodních, historických, kulturních a náboženských skvostech Libanonu s možností koupání ve Středozemním moři. Navštívíme mimo jiné i Vinařství Ksara - nejstarší vinařství Château Ksara, které bylo založeno v roce 1857 jezuitskými kněžími. Odtud je i překrásný výhled na údolí Biká. Uchvátí Vás návštěva cedrového lesa Arz ar-Rab, který je pod ochranou libanonského patriarchy a společně s přilehlým Údolím Kadíša také součástí světového dědictví UNESCO.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.6.2022 20:29  •  Přečteno: 568x

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ S NÁVŠTĚVOU VERSAILLES - autobus - duben 2023

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ S NÁVŠTĚVOU VERSAILLES - autobus - duben 2023Francie patří bezpochyby k jedné z nejnavštěvovanějších zemí Evropy. A Paříž přitahuje neustále pozornost turistů nejen svými památkami. Věděli jste, že během Velikonoc můžete ve Francii potkat lidi s papírovou rybou na zádech? Jedná se o typický velikonoční vtip, který patří k téměř francouzské tradici. Ale nejen papírová ryba, ale také kutálení a vyhazování vajec do vzduchu, jehněčí pečeně, marcipán a vynikající víno nesmí během Velikonoc chybět ve francouzských rodinách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.1.2023 18:08  •  Přečteno: 316x

Chorvatsko - VELIKONOCE V CHORVATSKU - autobus, polopenze - duben 2023

Chorvatsko - VELIKONOCE V CHORVATSKU - autobus, polopenze - duben 2023Pojeďte s námi přivítat letošní svátky jara na jih do tradiční letní pobytové destinace - do Chorvatska. Nabízíme Vám pobytově-poznávací zájezd autokarem s ubytováním v penzionu Pikolo*** v letovisku Sv.Filip i Jakov ve dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokojích s polopenzí a k tomu návštěvu NP Plitvická jezera (UNESCO), procházku s průvodcem historickým Zadarem, další výlet do NP Vodopády Krka (UNESCO) a navíc Velikonoční snídani ve Vodicích na velkém trhu spojenou s tradičními folklórními vystoupeními.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 21:00  •  Přečteno: 352x