RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Velká Británie, Vietnam

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 


Vietnam - CESTA ZA ROMANTIKOU - OKRUH VIETNAMEM - březen 2023

Vietnam - CESTA ZA ROMANTIKOU - OKRUH VIETNAMEM - březen 2023SAIGON – DELTA MEKONGU – HUE – DANANG - BANA HILLS - HOI AN – MY SON - HANOJ – HALONG BAY Zájezd s českým průvodcem Vás zavede do překrásné, pestré a podmanivé země s tisíciletou tradicí, nádhernou přírodou, vynikající kuchyní, milými obyvateli a nekonečným pobřežím tyrkysového moře s bílými plážemi, kde na Vás čeká úžasný zážitek v podobě ubytování v kajutě na palubě lodi v zátoce Halong Bay!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 19:07  •  Přečteno: 81x

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus a tunel/trajekt - 4x v roce 2023

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus a tunel/trajekt - 4x v roce 2023Zveme Vás a Vaše děti na pohodlný čtyřdenní autobusový zájezd s denním přejezdem, tzn. bez nočního přejezdu a s prvním noclehem ve Francii. Další den se přeplavíme trajektem přes kanál La Manche do Velké Británie nebo využijeme služeb podzemního Eurotunnelu pod kanálem. Warner Bros Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob. Warner Bros Studio v Leavesdeanu - místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete zde mít tu čest poznat zákulisí z filmů, zažít prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:36  •  Přečteno: 52x

Velká Británie - VŠECHNY TVÁŘE LONDÝNA 2023 - autobus, nocleh se snídaní

Velká Británie - VŠECHNY TVÁŘE LONDÝNA 2023 - autobus, nocleh se snídaníVelká Británie se drží v první desítce na žebříčku 10 nejnavštěvovanějších zemí světa. Pojďme tedy tuto „nej“ zemi navštívit společně. Velká Británie je složena ze čtyř zemí – Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Hlavním městem je Londýn. Navštívíme nejznámější místa britské metropole s řadou historických památek, dále válečné muzeum, Čínskou čtvrť, SOHO a dopřejeme si rozhled z vrcholku London Eye ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 18:34  •  Přečteno: 111x

Vietnam - VIETNAM SE ZÁVĚREČNÝM POBYTEM U MOŘE 2023 - průvodce Petr Pošepný

Vietnam - VIETNAM SE ZÁVĚREČNÝM POBYTEM U MOŘE 2023 - průvodce Petr PošepnýPOZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD se závěrečným pobytem u moře: Hanoj - Ha Long - Hue - Hoi An - My Son - Saigon - delta Mekongu - pobyt u moře v Mui Ne... během zájezdu je zajištěno - 13x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové klimatizované pokoje s vlastním sociálním zařízením), - 1x ubytování na lodi (2 lůžkové kajuty s vlastním sociálním zařízením), - 14x snídaně, 6x oběd nebo večeře; v ceně jsou služby českého i místního průvodce a vstupné dle programu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 18:39  •  Přečteno: 73x

Vietnam - TO NEJLEPŠÍ Z VIETNAMU - březen 2023

Vietnam - TO NEJLEPŠÍ Z VIETNAMU - březen 2023Nabízíme Vám luxusní velký okruh Vietnamem s ubytováním a stravou v hotelích 4**** v doprovodu českého průvodce na letech společnosti EMIRATES, který je doplněn návštěvou výrobny hedvábí, kde si budete moci nechat ušít šaty, oblek či košili nebo jen obdivovat umění místních švadlenek; několika plavbami včetně romantické večeře přímo na palubě lodi; představením unikátního, světově proslulého, vodního loutkového divadla – Water Puppet Show.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 20:06  •  Přečteno: 126x

Vietnam - MÍSTNÍ ETNIKA, PŘÍRODA, PLÁŽE, BUDDHISTICKÉ A HINDUISTICKÉ CHRÁMY - 2x v roce 2023

Vietnam - MÍSTNÍ ETNIKA, PŘÍRODA, PLÁŽE, BUDDHISTICKÉ A HINDUISTICKÉ CHRÁMY  - 2x v roce 2023Severní a střední Vietnam vyniká přírodními skvosty i bohatou historií a kulturou. V Hanoji si užijeme čilý pouliční život i klidná zastavení v buddhistických pagodách či na břehu jezera Hoan Kiem. Horská oblast Sa Pa nás okouzlí svěží zelení v údolích s terasovitými políčky a průzračnými vodopády. Neméně fascinující je vietnamské pobřeží. Divukrásná zátoka Ha Long se strmými útesy vystupujícími z moře a plovoucími rybářskými vesničkami byla prohlášena jedním ze sedmi nových přírodních divů světa.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:04  •  Přečteno: 86x

Anglie (Velká Británie) - JIHEM ANGLIE AŽ NA KONEC SVĚTA 2023 - hotelbusem s plnou penzí

Anglie (Velká Británie) - JIHEM ANGLIE AŽ NA KONEC SVĚTA 2023 - hotelbusem s plnou penzíLand’s End – nejzápadnější bod Anglie, „konec světa“, Glastonbury – starověké mystické centrum Anglie, NP Dartmoor – známá vřesoviště a bažiny, hrad krále Artuše – ruiny legendárního hradu Tintagel. Intenzivní poznávací cesta zaměřená na jednu z nejkrásnějších oblastí Anglie – Cornwall. Každý, kdo rád kombinuje poznávání přírodních krás a historických pamětihodností, si přijde na své. Navštívíme Londýn, Oxford, Cambridge; historie na nás dýchne při návštěvě prehistorického Stonehenge.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 20:02  •  Přečteno: 54x

Vietnam - JIŽNÍ VIETNAM - březen 2023

Vietnam - JIŽNÍ VIETNAM - březen 2023Vietnam, nacházející se mezi kulturními vlivy Indie a Číny již po tisíciletí fascinuje své návštěvníky neuvěřitelnou rozmanitostí krajiny, bohatstvím kulturního odkazu dávných civilizací a pestrostí lidových zvyků. Své návštěvníky pohltí nejen nádhernými scenériemi a pestrou přírodou (bílé pláže, tyrkysové moře, horské hřebeny s bujnou vegetací), ale také specifickou kulturou a výbornou kuchyní.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 19:25  •  Přečteno: 72x