RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Velká Británie, Vietnam

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

speciální nabídka poznávacího zájezdu

 

VIETNAMEM OD SEVERU K JIHU

 

TERMÍN:              28.11. - 13.12.2023  (16 dní/13 nocí)

- LETECKÁ SPOLEČNOST EMIRATES

původní cena:             76.990,- Kč
cena po slevě:          71.590,- Kč CENA ZAHRNUJE:

  • leteckou přepravu Praha – Hanoj, Ho Chi Minh City - Praha s přestupy
  • leteckou přepravu Hanoj - Da Nang, Hue - Ho Chi Minh City
  • 12x ubytování v hotelech 3*, 1x nocleh na lodi
  • 13x snídaně, 11x oběd nebo večeře
  • program, transfery klimatizovanými minibusy a vstupy dle itineráře
  • česky mluvícího průvodce


CENA NEZAHRNUJE:

  • vstupní vízum do Vietnamu 950,- Kč
  • pojištění léčebných výloh
  • spropitné cca 40,- USD,poř.:Esotravel

 

 

 


Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus - prázdniny v září a říjnu 2023 - VYPRODÁNO !!

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus - prázdniny v září a říjnu 2023 - VYPRODÁNO !!Zveme Vás a Vaše děti na pohodlný čtyřdenní autobusový zájezd s denním přejezdem, tzn. bez nočního přejezdu a s prvním noclehem ve Francii. Další den se přeplavíme trajektem přes kanál La Manche do Velké Británie nebo využijeme služeb podzemního Eurotunnelu pod kanálem. Warner Bros Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob. Warner Bros Studio v Leavesdeanu - místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete zde mít tu čest poznat zákulisí z filmů, zažít prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:36  •  Přečteno: 503x

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - let / bus, hostel - červenec 2023

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE  - let / bus, hostel - červenec 2023Skotsko a ostrov Skye - Poznávací zájezd do Skotska - turistika, hory a romantické hrady. Skotsko je země nedotčených koutů přírody a bohaté historie. Zelená krajina se zádumčivou atmosférou je protkaná hlubokými jezery a romantickými hrady. Hory a vřesoviště si vychutnáme nejen na pevnině, ale i na ostrově Skye, jehož příroda patří k nejobdivovanějším. Nevynecháme ani nejzajímavější města počínaje nádherně položenou metropolí Edinburgh a malebnými rybářskými přístavy konče.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:52  •  Přečteno: 399x

Velká Británie - VŠECHNY TVÁŘE LONDÝNA - autobus, snídaně - květen, červenec, říjen 2023

Velká Británie - VŠECHNY TVÁŘE LONDÝNA - autobus, snídaně - květen, červenec, říjen 2023Velká Británie se drží v první desítce na žebříčku 10 nejnavštěvovanějších zemí světa. Pojďme tedy tuto „nej“ zemi navštívit společně. Velká Británie je složena ze čtyř zemí – Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Hlavním městem je Londýn. Navštívíme nejznámější místa britské metropole s řadou historických památek, dále válečné muzeum, Čínskou čtvrť, SOHO a dopřejeme si rozhled z vrcholku London Eye ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 18:34  •  Přečteno: 480x

Skotsko, Orkneje (V.Británie) - SKOTSKO, ORKNEJE - letecky, snídaně - červenec 2023

Skotsko, Orkneje (V.Británie) - SKOTSKO, ORKNEJE - letecky, snídaně - červenec 2023Edinburgh * St. Andrews * Stonehaven * Aberdeen * Malt Whisky trail * Thurso * Orknejské ostrovy * Loch Ness * Fort Augustus * Stirling * Loch Lomond * Inerray * Edinburgh * Osmidenní zájezd na přímém letu z Prahy do Edinburgu, perly staré šlechtické architektury, proslulý domov golfu - poloostrov Fife, celodenní fakultativní výlet lodí na Orkneje, nejsevernější část britského území, celodenní výlet do NP Loch Lomond a Trossachs, jezero Loch Ness, Edinburghský hrad....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 18:05  •  Přečteno: 267x

Vietnam - TO NEJLEPŠÍ Z VIETNAMU - březen 2023

Vietnam - TO NEJLEPŠÍ Z VIETNAMU - březen 2023Nabízíme Vám luxusní velký okruh Vietnamem s ubytováním a stravou v hotelích 4**** v doprovodu českého průvodce na letech společnosti EMIRATES, který je doplněn návštěvou výrobny hedvábí, kde si budete moci nechat ušít šaty, oblek či košili nebo jen obdivovat umění místních švadlenek; několika plavbami včetně romantické večeře přímo na palubě lodi; představením unikátního, světově proslulého, vodního loutkového divadla – Water Puppet Show.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 20:06  •  Přečteno: 399x

Vietnam - TO NEJLEPŠÍ Z VIETNAMU - let z Prahy s EMIRATES, snídaně - listopad 2023

Vietnam - TO NEJLEPŠÍ Z VIETNAMU - let z Prahy s EMIRATES, snídaně - listopad 2023Vietnam - plným názvem Vietnamská socialistická republika - je patnáctou nejlidnatější zemí světa a devátou nejlidnatější zemí Asie. Rozkládá se na východě poloostrova Zadní Indie při pobřeží Jihočínského moře a Thajského zálivu. Sousedí s Čínou, Laosem a Kambodžou. Od roku 2000 je míra ekonomického růstu této asijské země jednou z nejvyšších na světě. Nás bude zajímat i vietnamská kuchyně, která je považována za jednu z nejzdravějších na světě a oproti ostatním asijským kuchyním je jemnější.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.4.2023 20:17  •  Přečteno: 194x

Vietnam - MÍSTNÍ ETNIKA, PŘÍRODA, PLÁŽE, BUDDHISTICKÉ A HINDUISTICKÉ CHRÁMY - duben, listopad 2023

Vietnam - MÍSTNÍ ETNIKA, PŘÍRODA, PLÁŽE, BUDDHISTICKÉ A HINDUISTICKÉ CHRÁMY - duben, listopad 2023Severní a střední Vietnam vyniká přírodními skvosty i bohatou historií a kulturou. V Hanoji si užijeme čilý pouliční život i klidná zastavení v buddhistických pagodách či na břehu jezera Hoan Kiem. Horská oblast Sa Pa nás okouzlí svěží zelení v údolích s terasovitými políčky a průzračnými vodopády. Neméně fascinující je vietnamské pobřeží. Divukrásná zátoka Ha Long se strmými útesy vystupujícími z moře a plovoucími rybářskými vesničkami byla prohlášena jedním ze sedmi nových přírodních divů světa.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:04  •  Přečteno: 314x

Vietnam, Laos, Kambodža - VIETNAM, LAOS, KAMBODŽA - VELKÝ OKRUH - s EMIRATES z Prahy - prosinec 2023

Vietnam, Laos, Kambodža - VIETNAM, LAOS, KAMBODŽA - VELKÝ OKRUH - s EMIRATES z Prahy - prosinec 2023Luxusní velký okruh, kvalitní hotely kategorie ****, český průvodce, vstupy do všech památek uvedených v programu jsou v ceně zahrnuty, lety se společností EMIRATES, místní přelety, doprava klimatizovanými minibusy .... Kambodžské království nabízí ohromující stavby, nádherné chrámy, divokou džungli a krásnou krajinu, v níž jsou stále ještě patrné jizvy způsobené občanskou válkou. Země patří k nejchudším v daném regionu stejně jako hornatá vnitrozemská Laoská lidově demokratická republika.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.4.2023 21:21  •  Přečteno: 197x

Vietnam - JIŽNÍ VIETNAM - březen 2023

Vietnam - JIŽNÍ VIETNAM - březen 2023Vietnam, nacházející se mezi kulturními vlivy Indie a Číny již po tisíciletí fascinuje své návštěvníky neuvěřitelnou rozmanitostí krajiny, bohatstvím kulturního odkazu dávných civilizací a pestrostí lidových zvyků. Své návštěvníky pohltí nejen nádhernými scenériemi a pestrou přírodou (bílé pláže, tyrkysové moře, horské hřebeny s bujnou vegetací), ale také specifickou kulturou a výbornou kuchyní.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 19:25  •  Přečteno: 301x

Vietnam - SILVESTR VE VIETNAMU - s leteckou společností Qatar Air - prosinec 2023/leden 2024

Vietnam - SILVESTR VE VIETNAMU - s leteckou společností Qatar Air - prosinec 2023/leden 2024Vietnam - plným názvem Vietnamská socialistická republika - je patnáctou nejlidnatější zemí světa a devátou nejlidnatější zemí Asie. Rozkládá se na východě poloostrova Zadní Indie při pobřeží Jihočínského moře a Thajského zálivu. Sousedí s Čínou, Laosem a Kambodžou. Od roku 2000 je míra ekonomického růstu této asijské země jednou z nejvyšších na světě. Nás bude zajímat i vietnamská kuchyně, která je považována za jednu z nejzdravějších na světě a oproti ostatním asijským kuchyním je jemnější.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.4.2023 20:45  •  Přečteno: 218x

Vietnam - CESTA ZA ROMANTIKOU - OKRUH VIETNAMEM - březen 2024

Vietnam - CESTA ZA ROMANTIKOU - OKRUH VIETNAMEM - březen 2024SAIGON – DELTA MEKONGU – HUE – DANANG - BANA HILLS - HOI AN – MY SON - HANOJ – HALONG BAY Zájezd s českým průvodcem Vás zavede do překrásné, pestré a podmanivé země s tisíciletou tradicí, nádhernou přírodou, vynikající kuchyní, milými obyvateli a nekonečným pobřežím tyrkysového moře s bílými plážemi, kde na Vás čeká úžasný zážitek v podobě ubytování v kajutě na palubě lodi v zátoce Halong Bay!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 19.7.2023 22:00  •  Přečteno: 223x

Vietnam - PUTOVÁNÍ VIETNAMEM OD SEVERU K JIHU - odlet z Prahy - listopad 2023 * březen/duben 2024

Vietnam - PUTOVÁNÍ VIETNAMEM OD SEVERU K JIHU - odlet z Prahy - listopad 2023 * březen/duben 2024Novinkový program je kombinací poznávání se závěrečným odpočinkem v pobytovém letovisku Mui Ne. Vietnam je republika. Oficiální plný název zní Vietnamská socialistická republika s hlavním městem Hanoi, kde začneme i naše putování a poznávání, které si zpestříme úžasnou plavbou mezi ostrůvky a vápencovými skalami v zátoce Halong Bay, kde nás na palubě lodi čeká tradiční oběd i romantická večeře při západu slunce a také nocleh .... pojďte si prohlédnout, co Vás na této cestě čeká v dalších dnech ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 12.7.2023 19:02  •  Přečteno: 201x

Vietnam - VIETNAM a SAPA a závěrečný POBYT U MOŘE - 16x snídaně, 5x oběd - březen 2024

Vietnam - VIETNAM a SAPA a závěrečný POBYT U MOŘE - 16x snídaně, 5x oběd - březen 2024POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD se závěrečným pobytem u moře: Hanoj - Sapa - Cat Cat - Lao Chai - Ta Van Giay - Giang Ta Chai - Ta Phin - Ninh Binh - Tam Coc - Ha Long - Hue - Hoi An - My Son - Saigon - delta Mekongu - pobyt u moře v Mui Ne. FM sleva Kč 1.500,- při nákupu do 30.6.2023 se současnou min. zálohou jen !! Kč 5.000,- * možnost bezplatného storna 3 měsíce před odletem, doplatek do 30% ceny je splatný tři měsíce před odletem = akce pouze do 30.6.2023 !!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.8.2023 21:20  •  Přečteno: 266x

Anglie (Velká Británie) - JIHEM ANGLIE AŽ NA KONEC SVĚTA - hotelbus, plná penze - květen 2024

Anglie (Velká Británie) - JIHEM ANGLIE AŽ NA KONEC SVĚTA - hotelbus, plná penze - květen 2024Land’s End – nejzápadnější bod Anglie, „konec světa“, Glastonbury – starověké mystické centrum Anglie, NP Dartmoor – známá vřesoviště a bažiny, hrad krále Artuše – ruiny legendárního hradu Tintagel. Intenzivní poznávací cesta zaměřená na jednu z nejkrásnějších oblastí Anglie – Cornwall. Každý, kdo rád kombinuje poznávání přírodních krás a historických pamětihodností, si přijde na své. Navštívíme Londýn, Oxford, Cambridge; historie na nás dýchne při návštěvě prehistorického Stonehenge.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.7.2023 18:16  •  Přečteno: 137x

USA - FLORIDA + KARIBIK a Bahamy a Dominika a další tři ostrovy - FM sleva do 30.6.23 - únor 2024

USA - FLORIDA + KARIBIK a Bahamy a Dominika a další tři ostrovy - FM sleva do 30.6.23 - únor 2024Kombinace poznávacího zájezdu tři dny po Floridě busem a deset dnů na luxusní lodi při plavbě po Karibiku s návštěvou Bahamských ostrovů, Dominikánské republiky, ostrovů Sv.Tomáše, Sv.Kryštofa a Sv.Martina v doprovodu českého průvodce a s ubytováním na lodi v kajutě s oknem, plnou penzí s nápoji v samoobslužné restauraci, využitím vybavení lodi k odpočinku a sportu, animačními programy pro děti i dospělé, večerní show, živou hudbou, dětskými kluby a mnoha dalšími službami.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 16.6.2023 22:50  •  Přečteno: 222x