RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Adventy

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Strana:  1 2   další »

Polsko - ADVENTNÍ POZNAŇ 2021 - jednodenní ve všední dny nebo o víkendu

Polsko - ADVENTNÍ POZNAŇ 2021 - jednodenní ve všední dny nebo o víkenduVyjeďte si s námi užít předvánoční čas v Poznani, které v hlasování o nejhezčí adventní trhy obsadilo třetí místo. Polské město se na celý měsíc oblékne do skoro až pohádkového šatu, který zdobí mnoho dřevných stánků s dárečky, dekoracemi, dobrotami i tradičními ozdobičkami. Pokud chcete zažít opravdu klasické vánoční chvíle, je Poznaň ideálním místem na výlet.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.10.2021 0:23  •  Přečteno: 364x

Polsko - ADVENTNÍ KRAKOV 2021 - jednodenní z Prahy nebo z Brna

Polsko - ADVENTNÍ KRAKOV 2021 - jednodenní z Prahy nebo z BrnaPravou vánoční atmosféru si můžete vychutnat během krásných adventních výletů, na které se můžete vypravit dle svých časových možností jak během víkendu, tak ve všední den. Adventní trhy na nádherném náměstí Rynek Glówny patří k nejkrásnějším v Evropě.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.10.2021 0:29  •  Přečteno: 358x

Maďarsko - BUDAPEŠŤ - ADVENT 2021 - sobotní jednodenní

Maďarsko - BUDAPEŠŤ - ADVENT 2021 -  sobotní jednodenníBudapešť je 9. největší město EU s bohatou historií a množstvím památek - uvidíte Budínský hrad nazývaný též Královský palác, neogotickou Rybářskou baštu v Budíně na pravém břehu Dunaje, Matyášův chrám nedaleko budínského hradu, Baziliku svatého Štěpána, Széchenyi lánchíd - první most v Budapešti přes Dunaj a vyhlášené stejnojmenné termální lázně i jeden z národních symbolů Maďarska Országház - Zemský nebo také Státní dům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.10.2021 22:45  •  Přečteno: 363x

Maďarsko - BUDAPEŠŤ - ADVENT 2021 - víkendový zájezd

Maďarsko - BUDAPEŠŤ - ADVENT 2021 - víkendový zájezdBudapešť je 9. největší město EU s bohatou historií a množstvím památek - uvidíte Budínský hrad nazývaný též Královský palác, neogotickou Rybářskou baštu v Budíně na pravém břehu Dunaje, Matyášův chrám nedaleko budínského hradu, Baziliku svatého Štěpána, Széchenyi lánchíd - první most v Budapešti přes Dunaj a vyhlášené stejnojmenné termální lázně i jeden z národních symbolů Maďarska Országház - Zemský nebo také Státní dům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.10.2021 22:54  •  Přečteno: 385x

Rakousko - ADVENTNÍ SALZBURG 2021 - jednodenní o víkendu i ve všední dny

Rakousko - ADVENTNÍ SALZBURG 2021 - jednodenní o víkendu i ve všední dny Město Salzburg vás v předvánočním období okouzlí svými romantickými vánočními trhy a také slavným „Ježíškovým trhem“ v srdci Starého Města. Každoročně jsou tyto trhy vyhlašovány jako jedny z nejhezčích v Evropě. Ochutnejte výborné pražené mandle, pečené kaštany, nebo horký ovocný punč. Navštivte trhy na náměstích Domplatz a Residenzplatz, nebo také u zámku Mirabell a na nádvoří středověké pevnosti Hohensalzburg.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.10.2021 20:41  •  Přečteno: 333x

Belgie - ADVENTNÍ SOBOTA V BRUGGÁCH 2021 - autobusem, bez noclehu

Belgie - ADVENTNÍ SOBOTA V BRUGGÁCH 2021 - autobusem, bez noclehuJaké aroma pro Vás mají Vánoce? Je to vůně svíček, jehličí nebo cukroví? V Bruggách, které leží přibližně 90km od Bruselu a jsou historickým centrem provincie Západní Flandry, voní po vafli a po pralinkách. Nechte se zlákat a oslaďte si s námi adventní čas. Případní zájemci mohou navštívit muzeum čokolády, hranolek nebo absolvovat romantickou plavbu po kanálech. V podvečerních hodinách přejezd do Bruselu, krátká prohlídka města s průvodcem a následný odjezd do ČR.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.10.2021 10:44  •  Přečteno: 341x

Dánsko - ADVENTNÍ KODAŇ 2021 - autobusem "na otočku"

Dánsko - ADVENTNÍ KODAŇ 2021 - autobusem "na otočku"Kodaň je skvělým místem pro nákup stylových vánočních dárků. Čeká na Vás malebný trh na nábřeží Nyhavn, vkusné butiky v ulici Strøget a největší trh v prostorách nejstaršího evropského zábavního parku Tivoli. Vychutnejte si gløgg (svařené víno smíchané s likérem a kořením), æbleskiver (jablková kobliha) nebo pražené mandle. Velkou atrakcí je hlavní jezero uprostřed parku Tivoli, kde si můžete zapůjčit brusle. Ve stáncích kolem něj si pro změnu můžete zakoupit kodaňský porcelán nebo dřevěné panenky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.10.2021 11:03  •  Přečteno: 385x

Německo - ADVENTNÍ BAYREUTH 2021 - sobotní jednodenní za památkami a adventními trhy

Německo - ADVENTNÍ BAYREUTH 2021 - sobotní jednodenní za památkami a adventními trhyMěsto Bayreuth je hlavním městem vládního obvodu horní Franky a zemského okresu Bayreuth. Jedna se o velice půvabné město s velkým množstvím historických památek. Nejvýznamnější z nich je Markraběcí operní dům, který je uznáván jako nejkrásnější dochované barokní divadlo v Evropě a proto byl zapsán na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO a zvolen na listinu sta nejvýznamnějších pamětihodností v Německu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 18.3.2021 19:28  •  Přečteno: 576x

Polsko - ADVENTNÍ WROCLAW 2021 - jednodenní o víkendu i ve všední dny

Polsko - ADVENTNÍ WROCLAW 2021 - jednodenní o víkendu i ve všední dnyPojeďte s námi na kouzelné vánoční trhy do metropole Dolního Slezska v Polsku – Wroclawi, která vás zajisté uchvátí svou scenérií, neboť se rozkládá na 10 ostrovech, které jsou navzájem propojeny více jak sto mosty. Ne nadarmo se tamní trhy řadí mezi nejkrásnější v Evropě.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.10.2021 20:26  •  Přečteno: 371x

Rakousko - ADVENTNÍ GRAZ VLAKEM 2021 - na víkend

Rakousko - ADVENTNÍ GRAZ VLAKEM 2021 - na víkendNovinka na trhu adventních zájezdů. Město Štýrský Hradec (Graz), zemské hlavní město rakouského Štýrska, je velmi pěkné historické město s řadou památek i pozoruhodnou moderní architekturou. A o adventu nabízí hned několik adventních trhů na starobylých náměstích a v uličkách. K tomu další dvě štýrská města s vánoční atmosférou. Doprava rychle a pohodlně rychlovlakem Railjet.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 18.10.2021 22:15  •  Přečteno: 350x

Maďarsko - ADVENTNÍ BUDAPEŠŤ 2021 - víkendový zájezd

Maďarsko - ADVENTNÍ BUDAPEŠŤ 2021 - víkendový zájezdVychutnejte si s námi víkendový pobyt v jedné z nejoblíbenějších evropských metropolí, která vás obzvláště okouzlí v předvánočním období. Ochutnejte pikantní jídla, tokajské víno a užijte si léčivé účinky místních termálních pramenů. Prameny jsou bohaté na minerály, a proto účinné při léčbě pohybového ústrojí a kožních problémů. Místo návštěvy lázní je možné využít návštěvu ZOO a parku. Návštěvy obou atrakcí individuální.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.10.2021 22:57  •  Přečteno: 319x

Polsko - ADVENTNÍ VARŠAVA 2021 - sobotní jednodenní

Polsko - ADVENTNÍ VARŠAVA 2021 - sobotní jednodenníVánoční trhy ve Varšavě si tento rok nesmíte nechat ujít, i když je cesta trochu delší. Hlavní polské město má mnoho co nabídnout. Trhy se zde konají hned na několika místech. Nejznámější najdete na Zámeckém náměstí a na Starém městě. Vně vína, perníčků a jablek jen podtrhnou pohodovou vánoční atmosféru.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.10.2021 0:07  •  Přečteno: 321x

Rakousko - ADVENT - SALZBURG, BAD ISCHL 2022 - sobotní i nedělní jednodenní

Rakousko - ADVENT - SALZBURG, BAD ISCHL 2022 - sobotní i nedělní jednodenníPřekrásný Salzburg s majestátním hradem přivítá každoročně v průběhu celého roku desítky tisíc turistů. Nejkrásnější je ovšem v tajuplném adventním čase, kdy se oblékne do třpytivého hávu. V krásně vyzdobených ulicích starého centra Vás okouzlí pestré stánky plné překrásných vánočních ozdob a výborných lahůdek. Zastávka v kouzelných LÁZNÍCH BAD ISCHL, které tolik milovali císařovna Sissi a Franz Josef.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.10.2022 10:25  •  Přečteno: 5x

Rakousko - ROMANTICKÉ ÚDOLÍ WACHAU 2022 - sobotní jednodenní

Rakousko - ROMANTICKÉ ÚDOLÍ WACHAU 2022 - sobotní jednodenníNavštívíte adventní trh v mohutném klášteře vysoko nad údolím Dunaje Göttweig, trhy v historických městech na Dunaji v malebném údolí Wachau (UNESCO) - Krems a Dürnstein. Nádherné vinařské křivolaké uličky mezi hradní zříceninou a zámkem s nejkrásnější rokokovou věží v Rakousku. Adventní trh pod osvětleným dlouhým průčelím nejkrásnější barokní stavby Rakouska - v klášteře Melk.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.10.2022 10:15  •  Přečteno: 5x

Rakousko - STEYR, CHRISTKINDL, STEINBACH 2022 - sobotní jednodenní

Rakousko - STEYR, CHRISTKINDL, STEINBACH 2022 - sobotní jednodenníSteyr leží na řekách Enži a Steyru ve spolkové zemi Horní Rakousy při hranici s Dolními Rakousy. Název Spolkové země Štýrsko byl odvozen právě od něho. Prohlídka starobylého Steyru se zámkem a zachovalými hradbami a nedalekého Christkindlu s barokním kostelem. Právě odtud z Ježíškova poštovního úřadu zasílají děti vánoční poštu "přímo Ježíškovi", pohyblivé jesličky. Přejezd do Steinbachu, kde je největší adventní kalendář a kde se koná tradiční průvod čertů a čarodejnic „Krampus und Perchten“.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.10.2022 10:16  •  Přečteno: 5x

Strana:  1 2   další »