RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Maďarsko, Moldavsko, Mongolsko

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Maďarsko - BUDAPEŠT - LÁZNĚ A PAMÁTKY - autobus, snídaně - duben, říjen 2023

Maďarsko - BUDAPEŠT - LÁZNĚ A PAMÁTKY - autobus, snídaně - duben, říjen 2023Hlavní město Maďarska Budapešť je velkoměsto, které vzniklo roku 1873 sloučením tří do té doby samostatních částí - Budína, Starého Budína a Pešti. Rozkládá se na obou březích Dunaje a včetně aglomerace v něm žije téměř 2,5 milionu obyvatel. Cikánská hudba, pikantní jídla, čardáš a tokajské víno. To jsou hlavní lákadla pro jeho návštěvníky. Ale také proslavená tržnice, královský palác, Rybářská bašta a Matyášův chrám. Budapešť je také městem kultury, koncertů a umění i relaxace ve vyhlášených lázních.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:01  •  Přečteno: 15x

Maďarsko - ZA TOKAJSKÝM VÍNEM - hotelbusem s plnou penzí - květen, říjen 2023

Maďarsko - ZA TOKAJSKÝM VÍNEM - hotelbusem s plnou penzí - květen, říjen 2023Budapešť – hlavní město „země lázní“, Miskolc–Tapolca – unikátní jeskynní lázně, Eger – nádherná barokní architektura pod egerským hradem, Tokaj – rodiště světoznámého vína. Program zájezdu zahájíme v Budapešti na břehu Dunaje. “Hradní čtvrť” je maďarskou perlou na seznamu UNESCO. Relaxovat budeme ve vyhlášeném lázeňském středisku Miskolc–Tapolca při úpatí pohoří Bükk. Navštívíme oblast Tokaje (UNESCO), kde ochutnáte světoznámé tokajské víno. Naši cestu zakončíme v malebném Egeru.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:06  •  Přečteno: 44x

Maďarsko - TAPOLCA - relax v termálních lázních a v krasové jeskyni - autobus, polopenze - květen, září 2023

Maďarsko - TAPOLCA  -  relax v termálních lázních a v krasové jeskyni - autobus, polopenze - květen, září 2023O Tapolce se často mluví jako o městě jeskyní a vod. Nachází se 11 km severně od Balatonu a 160 km od Budapešti. Městečko má více než 15 000 obyvatel a je ideálním místem pro odpočinek. Nabízí příjemné procházky kolem jezera s mlýnem, mnoho kulturních akcí, nebo také dobrodružství při objevování místní jezerní jeskyně na lodičkách. KRASOVÁ JESKYNĚ - Pobyt v této léčebné jeskyni má blahodárné účinky pro léčbu alergií, astmatu a dalších nemocí dýchacích cest.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 19:10  •  Přečteno: 20x

Maďarsko - POZNÁVÁNÍ LÁZNÍ - EGER, EGERSZALOK, HAJDÚSZOBOSLO, TAPOLCA - bus - září 2023

Maďarsko - POZNÁVÁNÍ LÁZNÍ - EGER, EGERSZALOK, HAJDÚSZOBOSLO, TAPOLCA - bus - září 2023Cestou zastávka v Budapešti - krásný výhled z Gellértova vrchu. Přejezd do maďarského barokního města Eger. Výlet do lázeňského města Hajdúszoboszlo. Dále NP Hortobágy (UNESCO), kde navštívíme Pastýřské muzeum, Devítidírkový most a uvidíme vahadlové studně. Možnost návštěvy termálních lázní Egerszalók (maďarské Pamukkale). Navštívíme NP Bukové hory, kde pojedeme úzkokolejným vláčkem, navštívíme hrad Diósgyör. Odpoledne koupání v jeskynních termálních lázních Tapolca.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:11  •  Přečteno: 14x

Maďarsko - BUDAPEŠŤ ADVENT - sobotní jednodenní - prosinec 2023

Maďarsko - BUDAPEŠŤ  ADVENT -  sobotní jednodenní - prosinec 2023Budapešť je 9. největší město EU s bohatou historií a množstvím památek - uvidíte Budínský hrad nazývaný též Královský palác, neogotickou Rybářskou baštu v Budíně na pravém břehu Dunaje, Matyášův chrám nedaleko budínského hradu, Baziliku svatého Štěpána, Széchenyi lánchíd - první most v Budapešti přes Dunaj a vyhlášené stejnojmenné termální lázně i jeden z národních symbolů Maďarska Országház - Zemský nebo také Státní dům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:19  •  Přečteno: 16x

Maďarsko - BUDAPEŠŤ ADVENT - víkendový zájezd - listopad 2023

Maďarsko - BUDAPEŠŤ ADVENT - víkendový zájezd - listopad 2023Budapešť je 9. největší město EU s bohatou historií a množstvím památek - uvidíte Budínský hrad nazývaný též Královský palác, neogotickou Rybářskou baštu v Budíně na pravém břehu Dunaje, Matyášův chrám nedaleko budínského hradu, Baziliku svatého Štěpána, Széchenyi lánchíd - první most v Budapešti přes Dunaj a vyhlášené stejnojmenné termální lázně i jeden z národních symbolů Maďarska Országház - Zemský nebo také Státní dům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:15  •  Přečteno: 15x