RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Německo, Norsko, Nepál

Pro aktuální nabídku volejte, pište.


Strana:  1 2   další »

Německo - VINICEMI MOSELY, údolím řeky Saar a vulkanickou krajinou Eifel - FM slevy - září 2023

Německo - VINICEMI MOSELY, údolím řeky Saar a vulkanickou krajinou Eifel - FM slevy - září 2023Nejoblíbenější německá cyklostezka Vás zavede romantickým údolím plným vinic do nejproslulejší vinařské oblasti Německa s největší koncentrací hradů a zámků na světě! Úrodné Moselské údolí se táhne od města Koblenec, kde se řeka vlévá do Rýna, až po Trevír na hranicích s Lucemburskem. V pečlivě udržovaných vesničkách budete obdivovat tradiční architekturu hrázděného zdiva i nejstrmější vinice na světě. Pohodová cyklistika s vynikajícím ryzlinkem a historická městečka v meandrech Mosely a Saary.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 21:53  •  Přečteno: 122x

Německo - BAD FÜSSING - hotel*** - autobus, snídaně - víkendový zájezd - duben, listopad 2023

Německo - BAD FÜSSING - hotel***  - autobus, snídaně - víkendový zájezd - duben, listopad 2023Víkendový zájezd do nejpopulárnějších evropských lázní v největší termální oblasti Německa. Termální lázně Bad Füssing v blízkosti Pasova jsou jedničkou v Bavorsku, patří ke špičce německých lázní a do TOP TEN evropských lázní. Pro klienty jsou k dispozici hned tři areály termálních lázní: Therme Eins (I.), Europatherme (II.) a Johennesbad (III.) a do všech se s námi můžete vypravit zájezdovými autobusy z Českých Budějovic.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 21:07  •  Přečteno: 94x

Německo - TROPICAL ISLANDS - autobus - sobotní jednodenní - únor, březen, duben 2023

Německo - TROPICAL ISLANDS - autobus - sobotní jednodenní - únor, březen, duben 2023Návštěva v Tropical Islands je nezapomenutelným zážitkem a mnozí se sem i rádi vracejí. Tropical Islands je umělé "tropické letovisko", kde se můžete těšit na palmy, pláže, bary a pohodu v příjemných 26 stupních. Aquapark se nachází v Braniborsku cca 60 km jižně od Berlína, kde byl vybudován uvnitř nevyužívaného hangáru kdysi sloužícího k výrobě vzducholodí. Uvádí se, že jde o světově největší vnitřní bazén, který může vyhovět 7000 návštěvníků denně. Cesta autobusem z Prahy trvá cca 4 hodiny. Komplex pojme přes 6600 lidí, otevřeno má nonstop a nabízí návštěvníkům i přenocování ve stanech, chatkách či na lehátku přímo na pláži.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 23:10  •  Přečteno: 134x

Švédsko, Norsko, Dánsko - SKANDINÁVSKÉ METROPOLE A NORSKÉ FJORDY - autobus, srpen 2023

Švédsko, Norsko, Dánsko - SKANDINÁVSKÉ METROPOLE A NORSKÉ FJORDY - autobus, srpen 2023Zveme Vás na pestrý autobusový zájezd s ubytováním v chatkách, ve kterém se seznámíte se třemi hlavními městy v oblasti Skandinávie. Postupně navštívíte jak města a muzea, tak především úchvatnou přírodu této překrásné oblasti na severu Evropy. Z programu vybíráme: Göteborg • Oslo • Gudbrandsdalen • Romsdalen • Cesta Trollů • Alesund • Romsdalsford • Storfjord • Ottadalen • Dalsnibba • Geirangerfjord • Vagamo • Lillehammer • Stockholm • Kodaň

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 21:31  •  Přečteno: 129x

Německo - BAVORSKÉ VELIKONOČNÍ TRADICE A STŘEDOVĚKÁ MĚSTEČKA - autobus - duben 2023

Německo - BAVORSKÉ VELIKONOČNÍ TRADICE A STŘEDOVĚKÁ MĚSTEČKA - autobus - duben 2023Tradice zdobení kašen kraslicemi ve Franckém Švýcarsku existuje více jak sto let. Největší velikonoční kašnu zapsanou v Guinessově knize rekordů zdobí 12.000 kraslic. Lidové bavorské velikonoční tradice ve skansenu Bad Windshei, pobyt v termálních lázních Bad Windsheim s neslanější termálním bazénem v Evropě (malé „Mrtvé moře“). Historická středověká městečka. Bamberg - čtvrť Malé Benátky, hrad z filmu Tři mušketýři, radnice na ostrůvku…

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.11.2022 19:39  •  Přečteno: 297x

Německo - BAD FÜSSING - autobusem, 1d v pátek večerní/v sobotu denní - březen až prosinec 2023

Německo - BAD FÜSSING - autobusem, 1d v pátek večerní/v sobotu denní - březen až prosinec 2023Jednodenní výlet do nejpopulárnějších evropských lázní v největší termální oblasti Německa. Termální lázně Bad Füssing v blízkosti Pasova jsou jedničkou v Bavorsku, patří ke špičce německých lázní a do TOP TEN evropských lázní. Pro klienty jsou k dispozici hned tři areály termálních lázní: Therme Eins (I.), Europatherme (II.) a Johennesbad (III.) a do všech se s námi můžete vypravit zájezdovými autobusy z Českých Budějovic.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 22:28  •  Přečteno: 93x

Norsko - ZLATÁ CESTA SEVERU A SRDCE NORSKÝCH FJORDŮ - autobusem - červenec, srpen 2023

Norsko - ZLATÁ CESTA SEVERU A SRDCE NORSKÝCH FJORDŮ - autobusem - červenec, srpen 2023Norsko - nejkrásnější severská země - nezapomenutelné hory, divoké řeky, hluboké fjordy. Navštívíme střední část země, která se může pochlubit těmi nejkrásnějšími scenériemi, které budeme jinde hledat jen marně. Svinesund - Oslo - Gjovik - Lillehammer - údolí Gudbrandsdalen - Dombas - soutěska Romsdalen - stěna Trollů - cesta Trollů - Orlí stezka - Geirangerfjord - Dalsnibba - Jostedalsbreen - Briksdalsbreen - Sognefjord - vodopády Tvindefoss - Voss - Bergen - vyhlídka Fløyen - Geilo - Holmenkollen

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 21:56  •  Přečteno: 63x

Nepál - TO NEJLEPŠÍ Z NEPÁLU + NP CHITWAN - odlet z Prahy, hotel**** se snídaní - prosinec 2023

Nepál - TO NEJLEPŠÍ Z NEPÁLU + NP CHITWAN - odlet z Prahy, hotel**** se snídaní - prosinec 2023Kam za poznáním, exotikou i dobrodružstvím? Zkuste Nepál… Objevíte skryté poklady podhůří Himalájí. Projdete se tajemným Údolím Káthmándú. Východ slunce nad horskými velikány, pohled na Annapurnu i národní park Chitwan vás ohromí. A ještě nakouknete pod pokličku místní kuchyně!- Vyhlídkový let nad nejvyšší horou světa - Mystické buddhistické a hinduistické chrámy - Nespoutaná divočina NP Chitwan (UNESCO) - Vyhlášené speciality nepálská kuchyně - Nádherné výhledy na pohoří Himaláje

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 21:13  •  Přečteno: 86x

Německo - REGENSBURG A PLAVBA DUNAJSKOU SOUTĚSKOU - sobotní jednodenní - květen 2023

Německo - REGENSBURG A PLAVBA DUNAJSKOU SOUTĚSKOU - sobotní jednodenní - květen 2023Prohlídka historického Regensburgu. Přejezd do Kelheimu, prohlídka Síně osvobození - Befreiungshalle, poté plavba tzv. Dunajskou soutěskou proti proudu řeky, která trvá zhruba čtyřicet minut, až ke klášteru Weltenburg. Poté plavba lodí zpět do Kelheimu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 22:46  •  Přečteno: 145x

Německo - PASOV a LINEC - LODÍ PO MODRÉM DUNAJI - so/ne jednodenní - květen, červen, srpen, září 2023

Německo - PASOV a LINEC - LODÍ PO MODRÉM DUNAJI - so/ne jednodenní - květen, červen, srpen, září 2023Oblíbený výlet s plavbou lodí z Pasova do Lince. Krátká prohlídka bavorského Pasova-města na soutoku tří řek Ilzu, Innu a Dunaje zhruba 60 km jižně od hranic ČR. Má cca 50 tis.obyvatel. Přejezd autobusem podél Dunaje do Engelhartszellu, městečka s klášterem a odtud 3,5 hod.plavba do Lince po druhém nejdelším veletoku Evropy. Na závěr prohlídka Lince, hlavního města Horních Rakous. S cca 200 tis.obyvatel je největším městem Horních Rakous a po Vídni a Štýrském Hradci třetím největším v Rakousku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 22:57  •  Přečteno: 231x

Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko - NORSKEM AŽ NA NORDKAPP - s plnou penzí - červen, červenec 2023

Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko - NORSKEM AŽ NA NORDKAPP - s plnou penzí - červen, červenec 2023Půlnoční slunce na nejsevernějším výběžku Evropy, průjezd Laponskem, Lofoty – pohádkové souostroví v Norském moři, Geirangerfjord – nejmalebnější fjord Norska. Velká severská cesta vede na Nordkapp, cestou si prohlédneme hlavní město Švédska Stockholm, polární kruh překročíme ve finském Rovaniemi, navštívíme severský přístav Narvik i starobylý Trondheim, poznáme souostroví Lofoty s červenými rybářskými domky. Prohlédneme si olympijský Lillehammer i metropoli severu Oslo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 22:49  •  Přečteno: 232x

Německo - LABSKÁ CYKLOSTEZKA**** - s návštěvou termálů v Bad Schandau - srpen 2023

Německo - LABSKÁ CYKLOSTEZKA**** - s návštěvou termálů v Bad Schandau - srpen 2023Nejoblíbenější německá cyklostezka s ubytováním ve 4* hotelu. Během zájezdu možnost návštěvy nejstarších saských termálních lázní v Bad Schandau. Schandau - česky Žandov nebo Žandava zaznamenal největší rozvoj po roce 1730. Tehdy byl v údolí Křinice nalezen železitý pramen a vznikly slavné lázně. O šíření jejich slávy se hlavně zasloužil Dr. Kneipp se svými léčebnými kúrami. V lázních na břehu Labe, asi 15 minut cesty od Hřenska, si odpočine tělo i duše v relaxačním areálu Toskana therme.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 21:47  •  Přečteno: 114x

Norsko, Dánsko - KRÁSY JIŽNÍHO NORSKA - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023

Norsko, Dánsko - KRÁSY JIŽNÍHO NORSKA - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023Turistika v srdci severské přírody, Cesta trollů – túra v pohoří Romsdal, Flam – cesta malebnou horskou železnicí, Briksdalsbreen – výšlap k čelu ledovce, Gjendesheim – túra kolem jezera Gjende. Poznávací okruh jižním Norskem vás zavede do oblasti východních fjordů. Fjordy – mořem zaplavená ledovcová údolí – se zařezávají hluboko do pevniny a spolu s nesčetnými vodopády, které padají dolů z náhorních plošin, vytvářejí úchvatné přírodní scenerie.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 22:56  •  Přečteno: 172x

Německo - LEGOLAND & ODPOČINEK U JEZERA KÖNIGSSEE - s plnou penzí - červenec 2023

Německo - LEGOLAND & ODPOČINEK U JEZERA KÖNIGSSEE - s plnou penzí - červenec 2023Zájezd vhodný pro školáky jako odměna za vysvědčení a hravé dospělé jako doprovod. Potěšte své děti i svou dětskou duši v Legolandu, svezte se po skluzavce v solném dole a pokochejte se nádherným Königssee z paluby lodi. LEGOLAND nabízí kromě miniaturního legoměstečka i zábavní pouťové atrakce, které jsou většinou laděny do LEGO stylu. Tedy například horskou dráhu v lego hradu, nebo v lego autíčkách. Park pořádá často tematické dny k jednotlivým LEGO sériím. Například k Hvězdným válkám.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 21:09  •  Přečteno: 175x

Německo - LEGOLAND - den plný atrakcí a zážitků - autobus - květen, červen, září, říjen 2023

Německo - LEGOLAND - den plný atrakcí a zážitků - autobus - květen, červen, září, říjen 2023 Německý Legoland byl otevřen v roce 2002 poblíž Mnichova u městečka Günzburg. Nese oficiální název LEGOLAND DEUTSCHLAND a zabírá plochu 130 000 m2. Celý park je určen zejména dětem - rodinám s dětmi a kromě miniaturního legoměstečka zde najdete i zábavní pouťové atrakce jako horskou dráhu v lego hradu, nebo v lego autíčkách. Park pořádá často tematické dny k jednotlivým LEGO sériím. Například k Hvězdným válkám. Dominantou parku je miniaturní lego městečko LEGO MINILAND.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 21:53  •  Přečteno: 234x

Strana:  1 2   další »