RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Chorvatsko - pevnina i ostrovy

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Chorvatsko - NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA - autobus, polopenze - květen, září 2023

Chorvatsko - NÁRODNÍ PARKY CHORVATSKA - autobus, polopenze - květen, září 2023Zveme Vás na oblíbený pobytově poznávací zájezd s pohodlným ubytováním v hotelu s polopenzí a hvězdicovým uspořádáním výletních dnů. Společně se projdeme soutěskou Paklenica, navštívíme krásná historická města a v Národním parku Plitvice se přeneseme do časů slavných indiánek o Vinnetouovi. Čeká Vás návštěva Šibeniku, Národního parku Krka, kouzelného přístavního města Split, úchvatného Trogiru, jedinečného Zadaru v doprovodu průvodce.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 19:09  •  Přečteno: 165x

Chorvatsko - NP CHORVATSKA S POBYTEM U MOŘE - FM sleva 6% do 2.4. - červen, červenec, srpen, září 2023

Chorvatsko - NP CHORVATSKA S POBYTEM U MOŘE - FM sleva 6% do 2.4. - červen, červenec, srpen, září 2023Zveme Vás na pobytově poznávací zájezd, který je již řadu let oblíbenou stálicí v této kategorii. Pohodlné ubytování v letovisku u moře, koncept tzv. hvězdicového typu zájezdu. Účast na jednotlivých výletních dnech záleží jenom na Vás, na Vaší momentální touze po poznání nebo chuti dopřát si relax na pláži nebo v moři. Čekají na Vás krásná historická města, koupání pod úchvatnými vodopády řeky Krka, procházka soutěskou Paklenica ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 19:27  •  Přečteno: 162x

Chorvatsko - VELIKONOCE V CHORVATSKU - autobus, polopenze - duben 2023

Chorvatsko - VELIKONOCE V CHORVATSKU - autobus, polopenze - duben 2023Pojeďte s námi přivítat letošní svátky jara na jih do tradiční letní pobytové destinace - do Chorvatska. Nabízíme Vám pobytově-poznávací zájezd autokarem s ubytováním v penzionu Pikolo*** v letovisku Sv.Filip i Jakov ve dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokojích s polopenzí a k tomu návštěvu NP Plitvická jezera (UNESCO), procházku s průvodcem historickým Zadarem, další výlet do NP Vodopády Krka (UNESCO) a navíc Velikonoční snídani ve Vodicích na velkém trhu spojenou s tradičními folklórními vystoupeními.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 21:00  •  Přečteno: 291x

Chorvatsko, Bosna, Hercegovina - BOSNA A HERCEGOVINA - KALIFORNIE EVROPY - červen 2023

Chorvatsko, Bosna, Hercegovina - BOSNA A HERCEGOVINA - KALIFORNIE EVROPY - červen 2023V tomto zájezdu poznáte pro mnohé utajená, ale přesto světově proslulá a známí místa a nebude chybě ani odpočinek u moře. Sedmidenní zájezd bez nočních přejezdů nabízí večeře a degustace v ceně a ubytování ve **** hotelu s wellness a bazény a návštěvu turisticky přitažlivých měst a přírodních lokalit: Národní park Una * Bihač * Štrbački Buk * Neum * Hutovo blato * vodopády Kravica * Tvrdoš * Dubrovnik * Počitelj * Tekija * Mostar * Jablanica * Trebevič * Visoko *

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 21:09  •  Přečteno: 210x

Chorvatsko - POREČ - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen 2023

Chorvatsko -  POREČ - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen 2023Cílem našeho víkendového výletu s celodenním sobotním koupáním v moři bude tentokrát chorvatská Poreč, ležící na západním pobřeží Istrie na březích Jaderského moře. Tradiční "české" moře navštěvovali naši občané již v dobách dnes již neexistující Jugoslávie a zůstali mu věrni i po jejím rozpadu. Vydejte se s námi o víkendu alespoň na pár chvil do starobylé Poreče a užijte si sluníčko, pláže a moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 18.8.2023 9:55  •  Přečteno: 260x

Černá Hora - KAŃON TARA & NP DURMITOR - s výletem do Albánie a Chorvatska - autobus - září 2023

Černá Hora - KAŃON TARA & NP DURMITOR - s výletem do Albánie a Chorvatska  - autobus - září 2023Černá hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Horké pláže přímořských oblastí na jihu střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. Nechybí zde hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny jsou velice citlivě zasazeny venkovské kostely, kláštery a jiná černohorská architektura.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 19:25  •  Přečteno: 333x

Srbsko, Č.Hora, Albánie, Chorvatsko - BALKÁNSKÉ STŘÍPKY - hotelbus, plná penze - září 2023 * červen,září 2024

Srbsko, Č.Hora, Albánie, Chorvatsko - BALKÁNSKÉ STŘÍPKY - hotelbus, plná penze - září 2023 * červen,září 2024Durmitor – turistika uprostřed neskutečné horské přírody, Shkoder – historické albánské město s pevností Rozafa, Plitvická jezera – nádherná jezera a vápencové skály, Dubrovník – perla Jadranu. Poznávací zájezd nás zavede na Balkánský poloostrov, do oblastí s bouřlivou historií, různorodou populací, do zemí plných kontrastů a přírodních krás. Navštívíme národní parky Černé Hory a dosud málo poznanou krajinu hornaté a divoké Albánie. Odpočineme si u Jaderského moře a cestou domů navštívíme Dubrovník.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 30.6.2023 20:45  •  Přečteno: 80x

Chorvatsko - ODPOČINEK U JADRANU - hotelbus, kemp, plná penze - červenec, srpen 2023 * červenec, srpen 2024

Chorvatsko - ODPOČINEK U JADRANU - hotelbus, kemp, plná penze - červenec, srpen 2023 * červenec, srpen 2024Pojeďte s námi na tři dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ příliš dnů dovolené. Stačí Vám vlastně dovolené jenom jeden den, protože odjíždíme ve čtvrtek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách. Pojďte si vyzkoušet náš oblíbený "hotel na kolečkách" !!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.7.2023 19:54  •  Přečteno: 86x