RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Chorvatsko, Chile

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Argentina, Chile - PATAGONIE - ZEMĚ NA KONCI SVĚTA - hotelbusem s plnou penzí - březen 2023

Argentina, Chile - PATAGONIE - ZEMĚ NA KONCI SVĚTA  - hotelbusem s plnou penzí - březen 2023Na této cestě poznáme jižní část jihoamerického kontinentu od subtropů až po Ohňovou zemi, za kterou se rozprostírají už jen studené vody dvou oceánů a ledové pláně Antarktidy. Uvidíme nádherné žulové věže tyčící se k nebi, jezera s křišťálovou vodou, ledovcové splazy „tekoucí“ do údolí, rozlehlé pampy obydlené jen stády lam guanako a pštrosy nandu. Tato oblast je pustá, liduprázdná, ale neskutečně krásná, přívětivá a pohostinná.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:40  •  Přečteno: 39x

Chorvatsko - VELIKONOCE V CHORVATSKU - autobus, polopenze - duben 2023

Chorvatsko - VELIKONOCE V CHORVATSKU - autobus, polopenze - duben 2023Pojeďte s námi přivítat letošní svátky jara na jih do tradiční letní pobytové destinace - do Chorvatska. Nabízíme Vám pobytově-poznávací zájezd autokarem s ubytováním v penzionu Pikolo*** v letovisku Sv.Filip i Jakov ve dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokojích s polopenzí a k tomu návštěvu NP Plitvická jezera (UNESCO), procházku s průvodcem historickým Zadarem, další výlet do NP Vodopády Krka (UNESCO) a navíc Velikonoční snídani ve Vodicích na velkém trhu spojenou s tradičními folklórními vystoupeními.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 21:00  •  Přečteno: 21x

Chorvatsko, Bosna, Hercegovina - BOSNA A HERCEGOVINA - KALIFORNIE EVROPY - červen 2023

Chorvatsko, Bosna, Hercegovina - BOSNA A HERCEGOVINA - KALIFORNIE EVROPY - červen 2023V tomto zájezdu poznáte pro mnohé utajená, ale přesto světově proslulá a známí místa a nebude chybě ani odpočinek u moře. Sedmidenní zájezd bez nočních přejezdů nabízí večeře a degustace v ceně a ubytování ve **** hotelu s wellness a bazény a návštěvu turisticky přitažlivých měst a přírodních lokalit: Národní park Una * Bihač * Štrbački Buk * Neum * Hutovo blato * vodopády Kravica * Tvrdoš * Dubrovnik * Počitelj * Tekija * Mostar * Jablanica * Trebevič * Visoko *

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 21:09  •  Přečteno: 17x

Chorvatsko - POREČ - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen 2023

Chorvatsko -  POREČ - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen 2023Cílem našeho víkendového výletu s celodenním sobotním koupáním v moři bude tentokrát chorvatská Poreč, ležící na západním pobřeží Istrie na březích Jaderského moře. Tradiční "české" moře navštěvovali naši občané již v dobách dnes již neexistující Jugoslávie a zůstali mu věrni i po jejím rozpadu. Vydejte se s námi o víkendu alespoň na pár chvil do starobylé Poreče a užijte si sluníčko, pláže a moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 21:48  •  Přečteno: 15x