RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

E U R O V Í K E N D Y

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 


Strana:  1 2 3   další »

Island - ISLAND LETECKY - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od dubna do října 2023

Island - ISLAND LETECKY - Fly & Drive - přímým letem z Prahy - od dubna do října 2023Fly and Drive je poznávací zájezd pro individuální cestovatele se zajištěnými službami - letenkou, hotely a zapůjčením automobilu. Váš itinerář je připraven tak, že vám nabízí možnost poznat nejzajímavější místa v destinaci, ale zároveň vám ponechává dostatek volnosti na pro vlastní přání a nápady. Nabízíme Vám možnost absolvovat výjimečný výlet za krásami jednoho z nejpozoruhodnějších ostrovů světa – Islandu. Ideální program pro ty z vás, kteří chtějí strávit "prodloužený víkend" na Islandu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 0:39  •  Přečteno: 272x

Polsko - KRAKOV A OSVĚTIM - autobus, FM sleva Kč 100,- - červen, listopad 2023

Polsko - KRAKOV A OSVĚTIM - autobus, FM sleva Kč 100,- - červen, listopad 2023Náš zájezd vás seznámí s historií Polska návštěvou turisticky nejatraktivnějších míst této země, vesměs památek UNESCO. Krakov jako jediný z polských velkoměst nebyl zničen za 2. světové války. Jeho památky tak vyprávějí příběhy z doby, kdy byl sídelním městem panovníků mocného Polsko-litevského soustátí. Na předměstí Krakova navštívíme také podzemí Věličky, abychom pocítili, jak chutná největší solný důl Evropy. V solném království budeme procházet štolami a obdivovat sochy, kaple i lustry ze soli.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 18:55  •  Přečteno: 258x

Francie - ROMANTICKÁ PAŘÍŽ A ZÁMEK VERSAILLES - letecky z Prahy - červenec, září 2023

Francie - ROMANTICKÁ PAŘÍŽ  A ZÁMEK VERSAILLES - letecky z Prahy - červenec, září 2023Vydejte se s námi na prodloužený eurovíkend do Paříže. Frédérik Chopin před více než 150 lety napsal: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla tato metropole „oslavou života“. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 22:12  •  Přečteno: 274x

Itálie - NABUCCO VE VERONSKÉ ARÉNĚ A JEZERO GARDA - autobus - červenec 2023

Itálie - NABUCCO VE VERONSKÉ ARÉNĚ A JEZERO GARDA - autobus - červenec 2023Prodloužený víkend do oblasti Dolomit a do okolí Verony s možností jedinečného zážitku - shlédnutí opery ve veronské aréně. Krásy krajiny a městeček u největšího italského jezera Lago di Garda, památky, zahrady, koupání, plavba lodí. Verona, kde Vás večer čeká představení Verdiho opery Nabucco v římské aréně pod širým nebem.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 18:03  •  Přečteno: 277x

Španělsko - BARCELONA - METROPOLE KATALÁNSKA - letecky z Prahy - duben, září, listopad 2023

Španělsko - BARCELONA - METROPOLE KATALÁNSKA - letecky z Prahy - duben, září, listopad 2023Vydejte se s námi do Barcelony a nechte se vtáhnout do historie i současnosti katalánské metropole a poznejte její rozličné tváře a chutě. Monumentální Barcelona středověká, Gaudího Barcelona secesní, věhlasná Barcelona olympská i atraktivní Barcelona moderní. To vše nás čeká v rámci čtyřdenního zájezdu, který je zpestřen možností návštěvy nedalekého kláštera Montserrat, jenž je umístěn vysoko mezi štíty stejnojmenného pohoří.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.1.2023 18:18  •  Přečteno: 304x

Itálie - BENÁTSKÉ OSTROVY - San Giorgio Maggiore, Murano, Burano, Torcello - červen 2023

Itálie - BENÁTSKÉ OSTROVY - San Giorgio Maggiore, Murano, Burano, Torcello - červen 2023Navštivte s námi nejvýznamnější památky Benátek, ostrov San Giorgio Maggiore s klášterem z jehož zvonice je za jasného počasí možné zahlédnout vrcholky Dolomit; ostrov Murano známý výrobou skla; pestrobarevný ostrov Burano, kde se vyrábí krajky a nakonec téměř neobydlený ostrov Torcello, kde kdysi pobýval americký spisovatel Ernest Hemingway. Z ostrova odplujeme do centra Benátek, kde uvidíte například Dóžecí palác, náměstí San Marco se stejnojmennou bazilikou a kampanilou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.1.2023 23:23  •  Přečteno: 290x

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ - MĚSTO LÁSKY - autobus, duben 2023

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ - MĚSTO LÁSKY - autobus, duben 2023Zájezd Paříž - výjimečná příležitost poznat Paříž za bezkonkurenční cenu. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy. Projížďka lodí po Seině, návštěva Louvru, Eiffelovy věže, Invalidovny, Champs Ellysées, nám. Svornosti, Notre Dame a další skvosty Paříže pro Vás budou po odjetí poznávacího zájezdu již známé pojmy. Profesionální průvodce Vám k poznání Paříže jistě pomůže. Cestou zpět, po náročném zájezdu, jistě velmi uvítáte koupání v Kurfiřstských lázních v Ambergu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:10  •  Přečteno: 329x

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus - prázdniny v září a říjnu 2023 - VYPRODÁNO !!

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus - prázdniny v září a říjnu 2023 - VYPRODÁNO !!Zveme Vás a Vaše děti na pohodlný čtyřdenní autobusový zájezd s denním přejezdem, tzn. bez nočního přejezdu a s prvním noclehem ve Francii. Další den se přeplavíme trajektem přes kanál La Manche do Velké Británie nebo využijeme služeb podzemního Eurotunnelu pod kanálem. Warner Bros Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob. Warner Bros Studio v Leavesdeanu - místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete zde mít tu čest poznat zákulisí z filmů, zažít prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:36  •  Přečteno: 503x

Holandsko - KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF A PROCHÁZKA AMSTERDAMEM - duben, květen 2023

Holandsko - KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF A PROCHÁZKA AMSTERDAMEM - duben, květen 2023Když se řekne Nizozemsko, Nizozemí nebo Holandsko, vybaví se nám nejčastěji sýry, větrné mlýny, dřeváky, tulipány a nížinatá krajina. Pro některé fajnšmekry je Holandsko zemí coffe shopů a legálního používání marihuany; vzpomenou i na červené uličky v Amsterdamu. Vyjeďte s námi do holandského květinového parku Keukenhof a nechte se unášet krásou místních květinových polí. Třeba právě tady najdete inspiraci pro Vaši zahrádku anebo jen příjemný relax mezi tisíci tulipány, narcisy a hyacinty.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:45  •  Přečteno: 308x

Švýcarsko - ZEMĚ SÝRŮ, ČOKOLÁDY A HORSKÝCH VELIKÁNŮ - autobusem - červenec, srpen, září 2023

Švýcarsko - ZEMĚ SÝRŮ, ČOKOLÁDY A HORSKÝCH VELIKÁNŮ - autobusem - červenec, srpen, září 2023Švýcarsko charakterizují majestátní vrcholky hor, rozlehlá jezera a množství dalších úchvatných přírodních krás. Pro toho, kdo ještě Švýcarsko nenavštívil, bude všechno překvapivé. Kontrast velehor s údolími, kde se po staletí zastavil čas. Vodopády a jezera, ale i malebná lidská sídla. Vzhledem ke své tradici neutrality je sídlem řady mezinárodních institucí, např. Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, MOV, FIFA, Lékařů bez hranic, Světového ekonomického fóra a řady dalších.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 17:29  •  Přečteno: 236x

SAE - DUBAJ pro rodiče a děti - LEGOCITY + KOUPÁNÍ V MOŘI - odlet z Prahy - říjen 2023

SAE - DUBAJ pro rodiče a děti - LEGOCITY + KOUPÁNÍ V MOŘI - odlet z Prahy - říjen 2023Zažijte dobrodružství pro malé i velké s ilustrovaným cestovatelem Vašíkem: napínavou honbu za pokladem i adrenalin v zábavních parcích, které předčí vaše očekávání! Svět lega a pohádek v zábavním parku * Vodní radovánky v moři nebo aquaparku * Fascinující jízda džípem po dunách pouště * Jedinečná světelná show Dubai Fountain * Výhled z nejvyšší budovy světa Burj Khalifa

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 20:48  •  Přečteno: 295x

Velká Británie - VŠECHNY TVÁŘE LONDÝNA - autobus, snídaně - květen, červenec, říjen 2023

Velká Británie - VŠECHNY TVÁŘE LONDÝNA - autobus, snídaně - květen, červenec, říjen 2023Velká Británie se drží v první desítce na žebříčku 10 nejnavštěvovanějších zemí světa. Pojďme tedy tuto „nej“ zemi navštívit společně. Velká Británie je složena ze čtyř zemí – Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Hlavním městem je Londýn. Navštívíme nejznámější místa britské metropole s řadou historických památek, dále válečné muzeum, Čínskou čtvrť, SOHO a dopřejeme si rozhled z vrcholku London Eye ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.11.2022 18:34  •  Přečteno: 480x

Švédsko - STOCKHOLM - TO NEJLEPŠÍ ZE STOCKHOLMU - letecky - červen, červenec, srpen, září 2023

Švédsko - STOCKHOLM - TO NEJLEPŠÍ ZE STOCKHOLMU - letecky - červen, červenec, srpen, září 2023Kouzelné město ležící na 14 ostrovech * Nejstarší skanzen na světě * Plavba výletním parníkem po jezeře Mälaren * Nejatraktivnější skandinávské muzeum Vasa - to vše je náš výjimečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější ze Stockholmu. Projdete se starým městem Gamla Stan, zhlédnete Královský palác. Vydáte se na ostrov Djurgarden s jedinečnými muzei a stihnete i nejstarší skanzen na světě. Objevte s námi krásy skandinávské metropole a poznejte Stockholm!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 20:04  •  Přečteno: 272x

Itálie - AIDA VE VERONSKÉ ARÉNĚ A DVA DNY NA GARDĚ - autobus - červenec 2023

Itálie - AIDA VE VERONSKÉ ARÉNĚ A DVA DNY NA GARDĚ - autobus - červenec 2023Dva dny příjemného a osvěžujícího programu u jednoho z nejkrásnějších alpských jezer Lago di Garda, jehož jižní část se rozlévá do roviny a nabízí překrásné koupání a jehož severní část je dramaticky vklíněna do skalních stěn hor (výjezd unikátní otočnou lanovkou). A jako "třešnička na dortu" velkolepé představení světoznámé Verdiho Aidy v aréně pod širým nebem ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 18:36  •  Přečteno: 274x

Řecko - TO NEJLEPŠÍ Z ATHÉN - letecky z Prahy - hotel se snídaní - listopad 2023

Řecko - TO NEJLEPŠÍ Z ATHÉN - letecky z Prahy - hotel se snídaní - listopad 2023Výpravný eurovíkend s průvodcem do bájného Řecka, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Athén. Objevíte krásy večerní Plaky, vychutnáte si osvětlenou Akropoli, prohlédnete si Parthenon i Dionýsovo divadlo. Vystoupáte na pahorek Lykavittos, navštívíte "rodiště demokracie" Agoru a povečeříte v typické taverně. Vydejte se s námi po stopách dávné minulosti a poznejte Athény! Zažijete: Majestátní Akropolis při západu slunce * Třetí nejlepší světové muzeum * Pohodu vynikajících řeckých taveren

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 21:15  •  Přečteno: 240x

Strana:  1 2 3   další »