RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

E U R O V Í K E N D Y

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

 


Francie - PAŘÍŽ - METROPOLE NA SEINĚ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen 2024

Francie - PAŘÍŽ - METROPOLE NA SEINĚ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen 2024Eiffelova věž – symbol města, Louvre – nejúžasnější světová galerie, Versailles – královský palác s úchvatnými zahradami. Paříž patří zaslouženě k nejkrásnějším městům Evropy. Poznejte s námi kouzlo hlavního města Francie, metropole umění a módy. Během tří dnů navštívíte nejznámější památky, muzea a galerie. Město ale láká také k procházkám po březích Seiny, k projížďce lodí po Seině, k objevování romantických zákoutí a vychutnávání atmosféry „hlavního města milovníků života“.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.7.2023 17:54  •  Přečteno: 394x

Portugalsko - LISABON - MĚSTO DÁVNÝCH MOŘEPLAVCŮ - letecky z Prahy - květen 2024

Portugalsko - LISABON - MĚSTO DÁVNÝCH MOŘEPLAVCŮ - letecky z Prahy - květen 2024Lisabon je nejzápadnější evropskou metropolí na pevnině, rozkládající se na břehu Atlantiku při ústí legendární řeky Tejo. Kolébka mořeplavců, kteří ze zdejších přístavů vyplouvali obchodovat a objevovat nové země. Zažijte nezapomenutelnou přímořskou atmosféru přátelského města se zajímavými památkami v malé skupince ideální pro tento typ zájezdu ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.7.2024 19:19  •  Přečteno: 6x

Norsko - EUROVÍKEND OSLO - letecky z Prahy - květen 2024

Norsko - EUROVÍKEND OSLO - letecky z Prahy - květen 2024Prožijte téměř 28 hodin v rozkvetlém hlavním městě Norska. Zájezd si každoročně najde své příznivce - uskuteční se již popáté. Hlavní město Norska Oslo má rozhodně co nabídnout: námořní přístav zve k procházkám a posezením v některé z mnoha kaváren, vikinská minulost potěší milovníky historie a na své si přijdou i rodiny s dětmi. Ať už se vydáte na plavbu po fjordu mezi četnými ostrůvky za slunečného dne, či navštívíte některé ze světoznámých muzeí, nudit se rozhodně nebudete.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 22:33  •  Přečteno: 429x