RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

P O Z N Á V A C Í zájezdy

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 


Strana:  1 2 3 4 5   další »

Švédsko - JIŽNÍ ŠVÉDSKO A ÖLAND NA KOLE - ubytování kempy / chatky, snídaně - srpen 2023

Švédsko - JIŽNÍ ŠVÉDSKO A ÖLAND NA KOLE - ubytování kempy / chatky, snídaně - srpen 2023Jižní Švédsko je nížinatá oblast s mnoha jezery, největší rozlohu mají Vänern a Vättern. Pobřeží je členité s mnoha zálivy a menšími i většími ostrovy. Dva největší, Gotland a Öland, leží na jihovýchodě v Balském moři. Celé jižní Švédsko je vhodné pro cykloturistiku, trekking, vodní sporty a rybaření. Vydáme se za neuvěřitelným klidem do země Vikingů - země křišťálově čistých jezer, lesů, skalnatého pobřeží, pohádkových ostrovů a rybářských osad, mostů i dávné historie.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.2.2023 20:08  •  Přečteno: 360x

Malta - OSTROVY MALTA A GOZO*** - pobytově poznávací - květen, říjen 2023

Malta - OSTROVY MALTA A GOZO*** - pobytově poznávací - květen, říjen 2023V případě Malty rozhodně platí, že co je malé, to je pěkné. Tento ostrov ve Středozemním moři se vám bude líbit, pokud chcete hodně věcí vidět. Válení na nekonečných písečných plážích si na Maltě moc neužijete. Malta je největší ze tří hlavních ostrovů, tvořících Maltské souostroví - leží uprostřed Středozemního moře na jih od Itálie a na sever od Libye. Ostrov je dlouhý 27 km a široký 14,5 km, s celkovou plochou 246 km². Hlavním městem je Valletta, největším městem ostrova je Birkirkara.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 20:04  •  Přečteno: 241x

Mexiko - VELKÝ OKRUH**** - s pobytem u Karibského moře s all inclusive - listopad 2023

Mexiko - VELKÝ OKRUH**** - s pobytem u Karibského moře s all inclusive - listopad 2023Poznávací zájezd po největších krásách Mexika: Teotihuacan, Mexico-City centrum, SVATYNĚ GUADALUPE, MUZEUM ANTROPOLOGIE, TULA, město Chiapa de Corzo, Canyon Sumidero, SAN JUAN CHAMULA, SAN CRISTOBAL, VODOPÁDY AGUA AZUL, PALENQUE, CAMPECHE, UXMAL, MÉRIDA, CHICHÉN ITZÁ, CANCÚN, fakultativně pak ještě TULUM a COBA. Termín je zvolen v době nejzajímavějších a nejbarevnějších svátků v Mexiku - dušiček.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 22:57  •  Přečteno: 349x

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2023

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2023Pobytově-poznávací letecký zájezd na nekonečně krásný a turisticky nesmírně přitažlivý ostrov plný památek, kterými jsou: Taormina s panoramatem Etny, Agrigento se svým druhým (po Hefaisteionu v Aténách) nejzachovalejším antickým chrámem na světě, Cefalú - se svým světoznámým dómem, Palermo se svou tropickou vegetací a Monreale - s nádherným klášterem. Navíc možnost fakultativně navštívit Liparské ostrovy - Vulcano a Lipary. Ubytování je zajištěno v klasických 3*** hotelech s polopenzí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 22:38  •  Přečteno: 345x

Arménie - TO NEJLEPŠÍ Z ARMÉNIE*** - velký okruh - květen, červen, červenec 2023

Arménie - TO NEJLEPŠÍ Z ARMÉNIE*** - velký okruh - květen, červen, červenec 2023Jerevan – chrám Slunce v Garni – rituál pečení arménského chleba Lavash – klášter Geghard – údolí květů a zimní středisko Tsaghkadzor – jezero Sevan a klášter Sevanavank – chrámový komplex Echmiadzin – katedrála Zvartnots – poutní místo s klášterem Khor Virap – kostelík Noravank – klášter Tatev – Ashtarak – pevnost Amberd – vesnička Oshakan, volný den v Jerevanu * Ubytování: hotel kategorie ***+ - dvoulůžkové a třílůžkové pokoje * Strava – snídaně * Česky hovořící průvodce po celý pobyt v Arménii.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 21:31  •  Přečteno: 344x

Indie - ZLATÝ TROJÚHELNÍK - včetně návštěvy skvostného Taj Mahalu - duben, říjen 2023

Indie - ZLATÝ TROJÚHELNÍK - včetně návštěvy skvostného Taj Mahalu - duben, říjen 2023Opěrné body tohoto trojúhelníku jsou Delhi, Jaipur a Agra. Ale pro mnoho lidí je symbolem Indie Tádž Mahal. Tento monumentální pomník v Ágře ve státě Uttarpradéš nechal vystavět indický mogul Šáhdžahán na památku své předčasně zesnulé ženy Mumtáz Mahal. Od roku 1983 je Tádž Mahal zanesen na Seznam světového dědictví UNESCO. Program zájezdu Vás zavede i na další světoznámá místa - Fatehpur, Sikri, Hawal Mahal, Červená pevnost .... a budete moci zažít i jízdu na slonech nebo tradiční rikšou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 31.1.2023 23:36  •  Přečteno: 285x

Francie - DISNEYLAND, EIFFELOVA VĚŽ A AQUARIUM DE PARIS - autobus - červenec, srpen, září 2023

Francie - DISNEYLAND, EIFFELOVA VĚŽ A AQUARIUM DE PARIS - autobus - červenec, srpen, září 2023Pojeďte s Vašimi dětmi vstříc dobrodružství! První den odjíždíme ráno z ČR a na místě Vás čeká pohodlné ubytování a odpočinek, abyste nabrali dostatek sil na zdolávání atrakcí a příval krásných zážitků. Začínáme dobrodružstvím v podzemním akváriu jen nedaleko od Seiny a Eiffelovy věže. Následuje výlet lodí po Seině, případně návštěva vodního parku Aquaboulevard. A nyní už Vás čeká celodenní pobyt v zábavním parku Disneyland u Paříže nebo v parku Walt Disney Studios; případně v obou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 22:33  •  Přečteno: 297x

Slovinsko - SLOVINSKO - NOVÝ ZÉLAND EVROPY - autobus, hotel se snídaní - červenec 2023

Slovinsko - SLOVINSKO - NOVÝ ZÉLAND EVROPY - autobus, hotel se snídaní - červenec 2023Země v srdci Evropy, sevřená mezi Alpami a Středozemním mořem. Sněhem pokryté vrcholky, tyrkysově zelené řeky, přírodní poklady s harmonickou architekturou, půvabnou venkovskou kulturou a sofistikovanou kuchyní. „Malá země, která může nabídnout vše, co jen země v Evropě je schopná nabídnout.“ Na severu Alpy s hlubokými jezery, středověká města, hluboké jeskyně, kuchyně spojující středoevropské chutě s balkánskými, a to vše podtrženo na jihu položeným Jadranem.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.3.2023 19:08  •  Přečteno: 231x

Uzbekistán - TAŠKENT, CHIVA, BUCHARA, SAMARKAND - let z Prahy, polopenze - duben 2023

Uzbekistán - TAŠKENT, CHIVA, BUCHARA, SAMARKAND - let z Prahy, polopenze - duben 2023Po roce 1991 získala tato čtyřicetimilionová vnitrozemská středoasijská země nezávislost. Z historického hlediska je jednoznačně nejzajímavější z postsovětských republik. Na území mezi řekami Amudarja a Syrdarja se nachází některá z nejstarších měst světa i zastávky na někdejší Hedvábné stezce. Během našeho zájezdu budete ubytováni ve**** hotelu s klimatizací a s polopenzí. Republika Uzbekistán se otevírá turistickému ruchu - a je už jen na Vás přijmout toto milé pozvání!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 19:25  •  Přečteno: 372x

Jordánsko - JORDÁNSKO - s koupáním v moři + poušť Wadi Rum - říjen 2023

Jordánsko - JORDÁNSKO - s koupáním v moři + poušť Wadi Rum - říjen 2023V Jordánsku se nachází neuvěřitelné množství antických památek z doby Římanů, naprosto jedinečné skalní město Petra (UNESCO), snad nejkrásnější poušť světa Wadi Rum - po přejezdu do Měsíčního údolí k pouštní rezervaci Wadi Rum - dvouhodinová projížďka na jeepech. Měsíční údolí je to nejkrásnější, co příroda v Arabské poušti vytvořila. Rudý písek se opírá o skalní útvary z barevného pískovce a vytváří neuvěřitelné přírodní sochy připomínající hlavy zvířat i lidí nebo jakési ohromné houby.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.1.2023 17:20  •  Přečteno: 294x

Holandsko - KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF A PROCHÁZKA AMSTERDAMEM - duben, květen 2023

Holandsko - KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF A PROCHÁZKA AMSTERDAMEM - duben, květen 2023Když se řekne Nizozemsko, Nizozemí nebo Holandsko, vybaví se nám nejčastěji sýry, větrné mlýny, dřeváky, tulipány a nížinatá krajina. Pro některé fajnšmekry je Holandsko zemí coffe shopů a legálního používání marihuany; vzpomenou i na červené uličky v Amsterdamu. Vyjeďte s námi do holandského květinového parku Keukenhof a nechte se unášet krásou místních květinových polí. Třeba právě tady najdete inspiraci pro Vaši zahrádku anebo jen příjemný relax mezi tisíci tulipány, narcisy a hyacinty.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:45  •  Přečteno: 308x

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - tradiční letecký zájezd - červenec 2023

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - tradiční letecký zájezd - červenec 2023Poznávací letecký zájezd po největších krásách Skotska. Uvidíte staré hrady, palírny whisky, půvabná městečka i moderní architekturu, vřesoviště, pastviny, slavné skotské dudáky, okouzlující krajinu, překrásné katedrály a výstavné paláce. Poznámka: Pořadí jednotlivých dní programu může mít každý turnus odlišné. Snídaně a večeře si můžete dopřát přímo v restauracích, které se nachází buď přímo v hotelu nebo jen několik desítek metrů od hotelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:31  •  Přečteno: 324x

Bulharsko - SOFIE, PIRIN A OKOLÍ - poznávací zájezd - autobus, polopenze - červenec 2023

Bulharsko - SOFIE, PIRIN A OKOLÍ - poznávací zájezd - autobus, polopenze - červenec 2023Bulharsko si v posledních letech opět získává značnou oblibu, a to nejen mezi českými turisty a nejen jeho přímořská letoviska pro letní dovolenou. My Vám ukážeme hlavní město Sofii, jeden z nejznámějších klášterů - Rilski Manastir, vinařské město Melnik, zamíříme na nenáročnou procházku do pohoří Pirin, kde se budeme pohybovat v nadmořských výškách přes 2000 m n. m., neunikne nám ani známé lyžařské a historické městečko Bansko a možná uvidíme i medvědy!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 21:06  •  Přečteno: 234x

SAE - TO NEJLEPŠÍ Z DUBAJE + ABU DHABÍ A MOŘE - letecky z Prahy - březen 2023

SAE - TO NEJLEPŠÍ Z DUBAJE + ABU DHABÍ A MOŘE - letecky z Prahy - březen 2023Odpočinek na pláži, jízda písečnými dunami, dechberoucí paláce, světová „nej“… Dovolená, o které jste dosud jen snili? Zažijte ji! S průvodcem, který zná Emiráty jako své boty, vyrazíte objevit nejvyšší budovu Burj Khalifa, nejluxusnější hotel Burj Al Arab, metropoli Abú Dhabí i skrytá místa Dubaje. Dopřejte si exotické zážitky – poznávejte Dubaj jako nikdy předtím!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 20:02  •  Přečteno: 276x

Francie - ALSASKO A SCHWARZWALD - zážitky na vinné stezce a slavnost chryzanthem - říjen 2023

Francie - ALSASKO A SCHWARZWALD - zážitky na vinné stezce a slavnost chryzanthem - říjen 2023Na zájezdu do Alsaska a Schwarzwaldu zažijete několik nej: nejkrásnější vinnou stezku, nejvyšší horu Vogéz, největší alsaský skanzen, nejvíce chryzantém a nejvíce hub pohromadě a k tomu skvělé víno a sýry. Pohodový zájezd za kulturou a přírodou Alsaska. Lahr, slavnost chryzantém - turistika v pohoří Vogézy a nejvyšší vrchol Grand Ballon - návštěva výroben sýrů a likérů - Colmar - Eguisheim, festival hub a návštěva vinařství - alsaský skanzen Ungersheim - Štrasburk

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 19:04  •  Přečteno: 303x

Strana:  1 2 3 4 5   další »