RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

P O Z N Á V A C Í zájezdy

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 


Strana:  1 2   další »

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2022

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2022Pobytově-poznávací letecký zájezd na nekonečně krásný a turisticky nesmírně přitažlivý ostrov plný památek, kterými jsou: Taormina s panoramatem Etny, Agrigento se svým druhým (po Hefaisteionu v Aténách) nejzachovalejším antickým chrámem na světě, Cefalú - se svým světoznámým dómem, Palermo se svou tropickou vegetací a Monreale - s nádherným klášterem. Navíc možnost fakultativně navštívit Liparské ostrovy - Vulcano a Lipary. Ubytování je zajištěno v klasických 3*** hotelech s polopenzí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.6.2022 20:10  •  Přečteno: 108x

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - hotel, snídaně - říjen 2022

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - hotel, snídaně - říjen 2022Rozeklané štíty hor, výhledy na širý oceán i vnitrozemí a malebné domky v údolí. Snové pěšinky podél levád a jedinečná ostrovní kultura i gastronomie. Poznejte Madeiru se zkušenou průvodkyní. Nazujte pohodlné boty a prošlápněte s námi ostrov věčného jara zasvěcený milovníkům turistiky. Na našem zájezdu se s Madeirou seznámíte v řijnu, který je skvělým měsícem pro všechny aktivity. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem letních 25 °C a ani v noci běžně nepadá pod 13 °C.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.8.2022 13:43  •  Přečteno: 49x

Andorra - ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ 2022 - hotel**** - letecky

Andorra - ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ 2022 - hotel**** - leteckyAndorra nabízí výborné podmínky pro vysokohorskou turistiku uprostřed nádherné nedotčené přírody. Turisticky atraktivní stezky, zelená údolí, temně modrá jezera, hluboce zaříznuté kotliny s pastvinami, prudké horské říčky, burácející vodopády a skvotné panoramatické výhledy. V horském 4* hotelu pokoje s balkónem, volný vstup do bazénu, jacuzzi a fitness, večer živá hudba.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.10.2021 21:42  •  Přečteno: 356x

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM 2022 - autobusem přes Španělsko a Gibraltar

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM 2022 - autobusem přes Španělsko a GibraltarZájezd je podrobnou poznávací cestou, která vás důkladně seznámí s exotickou divokou přírodou, bohatými muslimskými památkami, ale i kulturou a reáliemi všedního života osobité země - Maroka. Zastávky v nádherných španělských městech Ceuta (na africkém pobřeží), Málaga, Granada, Barcelona během cesty jsou již jen třešničkou na dortu tohoto úžasného putování.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.10.2021 20:21  •  Přečteno: 399x

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM**** 2022 - 3 termíny, letecky Praha - Agadir

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM**** 2022 - 3 termíny, letecky Praha - AgadirAgadir - perla marockého pobřeží, nejvyhledávanější a nejoblíbenější letovisko v Maroku Vás okouzlí nejen širokou, ale hlavně dlouhou pláží s jemným zlatavým pískem. Toto místo tvoří dokonalý kontrast s panoramatickým předhůřím Atlasu a utvrdí Vás v tom, že dovolená bude plná nevšedních zážitků a že jste si vybrali správné místo k odpočinku i poznávání.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.4.2022 18:31  •  Přečteno: 221x

Slovinsko - KRÁSY SLOVINSKA - autobus, polopenze - září 2022

Slovinsko - KRÁSY SLOVINSKA - autobus, polopenze - září 2022NP Triglav, výjezd do nejvýše položeného průsmyku Vršič, lehká turistika. Podhorské středisko Kranjska Gora a procházka k vodopádu Gozd Martuljek. Přejezd k Bohinjskému jezeru, výjezd lanovkou na vrchol Vogel s krásnými výhledy na Julské Alpy s dominantou Triglavem. Největší krápníkové jeskyně Evropy Postojna jama s jízdou podzemním vláčkem. Unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO). Návštěva Lipice proslulé chovem bílých koní. Historické městečko Piran vystavené v benátském stylu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.9.2022 19:09  •  Přečteno: 38x

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - hotel, snídaně - říjen 2022

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - hotel, snídaně - říjen 2022Madeira je často nazývána „květinovým ostrovem", protože ve zdejším subtropickém klimatu se daří i exotické květeně, která sem byla v hojné míře dovážena z celého světa. Pobřeží lemují vysoké rozeklané útesy, uvnitř ostrova se vypínají vysoké hory sopečného původu. Díky subtropické poloze a vlivu Atlantického oceánu je na ostrově dostatek vláhy i tepla a Madeira získala i přívlastek „ostrov věčného jara".

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.9.2022 19:35  •  Přečteno: 55x

Česká republika - MIKULOV, PÁLAVA, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL a RELAX V TERMÁLU a AQUAPARKU *** - srpen 2022

Česká republika - MIKULOV, PÁLAVA, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL a RELAX V TERMÁLU a AQUAPARKU *** - srpen 2022Tento zájezd formátu "prodloužený víkend" je nabídkou pro široké spektrum klientů - turistů, rodin s dětmi, fandů vodních radovánek nebo poznávání přírody, historie .... to vše s autobusovou dopravou, pohodlím pokojů s vlastním příslušentsvím v pensionu, zajištěnou polopenzí a službami průvodce po celou dobu zájezdu. Každý si může vybrat, co ho nejvíce zajímá a baví a přizpůsobit si zájezd svému naturelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.6.2022 11:22  •  Přečteno: 214x

Libanon - POKLADNICE BÁJNÝCH ŘÍŠÍ - 7x hotel**** s polopenzí - říjen/listopad 2022

Libanon - POKLADNICE BÁJNÝCH ŘÍŠÍ - 7x hotel**** s polopenzí - říjen/listopad 2022Libanon v Česku známe zejména díky návrhářce Blance Matragi, která se sem provdala. Málokdo ale tuší, že se tu narodil Keanu Reeves a své kořeny tu má i zpěvačka Shakira. A podobně překvapivé pro mnoho lidí bývá i zjištění, že v žebříčku míst, kde si člověk užije nejlepší dovolenou, patří Libanonu už několik let přední příčky. Proč? Nejspíš díky kombinaci krásných pláží, bulvárů Bejrútu a historických památek.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.6.2022 21:12  •  Přečteno: 103x

Arménie - V ZEMI BOHATÉ HISTORIE A PŘÍRODNÍCH KRÁS - letecky z Prahy - září 2022

Arménie - V ZEMI BOHATÉ HISTORIE A PŘÍRODNÍCH KRÁS - letecky z Prahy - září 2022Sedm pobytových dnů v Arménii, která jako první na světě přijala křesťanství jakožto státní náboženství * tématicko - poznávací cesta po nejzajímavějších místech spojených s místním křesťastvím a kulturou, jako je například klášter Gaghard (UNESCO), katedrála Zvartnoc (UNESCO), klášter Sevanavank * putování s řadou překrásných panoramatických pohledů do arménské přírody a krajiny * možnost pochutnat si na tradiční místní kuchyni v různých variacích

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.7.2022 21:24  •  Přečteno: 135x

Česká republika - KRÁSY DĚČÍNSKA A TEPLICKA*** - červenec 2022

Česká republika - KRÁSY DĚČÍNSKA A TEPLICKA*** - červenec 2022Zámek Duchcov, klášter v Oseku, vyhlídka Komáří hůrka, Tiské stěny, Děčínský Sněžník, Teplice a hrad Střekov. Vzpomínka na známého dobrodruha a svůdníka Giacomo Casanovu; procházka na česko - německém pomezí u obce Altenberg; turistika, památky, lázeňská historie i současnost navštívených měst; Chráněná krajinná oblast Labské pískovce - pestrý program tohoto zájezdu v kategorii "prodloužený víkend" si jistě najde své příznivce v řádách starších i mladších klientů.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.6.2022 11:21  •  Přečteno: 119x

Uzbekistán - HEDVÁBNÁ STEZKA - polopenze - říjen 2022

Uzbekistán - HEDVÁBNÁ STEZKA  - polopenze - říjen 2022Hedvábná stezka – starověká trasa vedoucí jižní Asií, spojující čínský Xi-an s Malou Asií byla přes 8000 km dlouhá. Obchod na této stezce byl důležitým faktorem rozvoje starověkých civilizací a pomohl položit základy moderní civilizace. My se zastavíme na jedné z nejhezčích částí této stezky, kde díky ní vyrostla úchvatná města jako jsou Samarkand, Buchara, Šachrizabz, nyní zrekonstruovaná do své původní nádhery.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.10.2021 22:16  •  Přečteno: 376x

Rumunsko - TRANSYLVÁNIE - autobus, polopenze - září 2022

Rumunsko - TRANSYLVÁNIE - autobus, polopenze - září 2022V tomto zájezdu s pestrým programem, který se stal HITEM JARA 2018, Vás zavedeme do známé - neznámé země ležící mezi Maďarskem a Černým mořem. Panenská příroda, pohoří Karpaty, Drákulův hrad Bran i historická města Sibiu či Brašov. Během šestidenního zájezdu do Rumunska poznáte, že tato země nemá již nic společného s Rumunskem, které někteří z nás poznali za dob socialismu. Na vlastní oči se přesvědčíte, že se jedná o krásnou zemi, do které se vždy budete rádi vracet.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.8.2022 13:35  •  Přečteno: 64x

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - září 2022 - letecky

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - září 2022 - leteckyZájezd do Maroka nás zavede do exotikou vonících míst na území severozápadní Afriky. V Maroku se vydáme za poznáním světa pro nás tak odlišného svojí kulturou, náboženstvím, architekturou i uměním. V Maroku poznáme skvosty arabské kultury - královská města Fés, Marrakesch i přírodně velmi atraktivní oblasti - kaňony v pohoří Atlas, pouštní oblasti, berberské osady.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.10.2021 20:50  •  Přečteno: 537x

Jordánsko - KRÁSY JORDÁNSKA - s polopenzí - listopad 2022 až březen 2023

Jordánsko - KRÁSY JORDÁNSKA - s polopenzí - listopad 2022 až březen 2023Asie - Blízký východ - tajuplná místa, pohádkové scenérie, nevšední zážitky a pohodlí ***hotelu se 7x polopenzí - to vše a mnoho dalšího je v krásném programu poznávacího zájezdu * Celodenní odpočinek u Mrtvého moře * Jedno z nejlépe zachovaných řecko-římských měst Džaraš * Návštěva bývalého centra království Nabatejců skalního města Petry * Projížďka terénními auty pouštními kaňony ve Vádí Ram * březen 2022 - garantovaný odjezd s průvodkyní Kateřinou Smetanovou * program pro skupinu 10 - 30 osob *

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.2.2022 20:03  •  Přečteno: 497x

Strana:  1 2   další »