RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Zájezdy H O T E L B U S E M, Itálie + Elba,Ischie,Sardinie,Sicílie, Zanzibar a ostatní země

Itálie, San Marino - ITALSKÁ ZASTAVENÍ - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024

Itálie, San Marino - ITALSKÁ ZASTAVENÍ - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024Během naší týdenní cesty poznáme jedny z nejkrásnějších italských měst. Necháme se unášet kouzlem „věčného města“ Říma, vychutnáme si nezapomenutelnou atmosféru jeho rušných ulic a náměstí. Kontrastem k pulzující metropoli bude malebné městečko v kopcích Umbrie – Assisi, poutní místo s bazilikou sv. Františka. Navštívíme jeden z nejmenších států světa San Marino. Florencie – renesanční perla severní Itálie nám odhalí své neopakovatelné kouzlo.

Během naší týdenní cesty poznáme jedny z nejkrásnějších italských měst. Necháme se unášet kouzlem „věčného města“ Říma, vychutnáme si nezapomenutelnou atmosféru jeho rušných ulic a náměstí, budeme obdivovat historické památky, tiché kostely i umělecké sbírky. Kontrastem k pulzující metropoli bude malebné městečko v kopcích Umbrie – Assisi, poutní místo s bazilikou sv. Františka. Navštívíme jeden z nejmenších států světa San Marino. Florencie – renesanční perla severní Itálie nám odhalí své neopakovatelné kouzlo.

 

 

 

Řím - věčné městoŘím - věčné město
 
PROGRAM ZÁJEZDU:
 

 

1. den

odjezd z Prahy a Českcýh Budějovic.

2. den

Florencie – „město Michelangela a slavného rodu Medicejských“, dóm Santa Maria del Fiore, Ponte Vecchio – most Zlatníků přes řeku Arno, galerie Uffizi – největší sbírka umění v Itálii.

3. – 4. den

Řím – jedno z nejstarších evropských měst World Heritage Site, Forum Romanum – ruiny kdysi velkolepého centra antického Říma, Koloseum – symbol města, největší amfiteátr Římské říše, Pantheon, Piazza Navona – nejmalebnější z římských náměstí, úchvatná vyhlídka na Řím ze Španělských schodů, Fontána di Trevi, Vatikán, bazilika sv. Petra, vatikánská muzea, Sixtinská kaple s vnitřní výzdobou od největších renesančních umělců.

5. den

Assisi – poutní místo, rodiště sv. Františka, bazilika sv. Františka World Heritage Site s freskami.

6. den

San Marino – pravděpodobně nejstarší stále existující republika na světě, 2.nejmenší stát Evropy a 5.nejmenší stát světa.

7. den

návrat do ČR.

Poznávací zájezd Italská zastavení , Mapa

 

Termín zájezdu:

26.4. - 2.5.2024

Cena od Kč 18.900,-

Cena zahrnuje:

dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

 

 

 

Cena nezahrnuje:

vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová místa: Praha, České Budějovice

 

Výhody cestováním HOTELBUSEM

Kapacita hotelbusu činí (podle typu) 15 - 20 lidí. Jedná se o stále populárnější způsob cestování, díky kterému za své peníze dostanete více!

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné otravné vybalování kufrů
 • Žádné zmatečné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné nepohodlné přejezdy místní dopravou
 • Žádné časové ztráty

 

Pro koho jsou hotelbusy určeny

 

Touha po cestování není omezena ani věkem či vzděláním. Vytváříme proto takové podmínky, aby se s námi cítili dobře všichni cestovatelé bez omezení věku. Obzvláště oblíbené je cestování našimi hotelbusy mezi zákazníky střední a starší věkové kategorie, z nichž mnozí s námi cestují opakovaně.

 

Velice oblíbené jsou hotelbusy pro cesty ucelených skupin a kolektivů. 

 Iveco - Irisbus Lux 20

Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20

Posádka hotelbusu

 

Posádka každého vozidla je dvoučlenná a má statut technického doprovodu. Oba členové posádky mají příslušnou kvalifikaci pro řízení hotelbusu a během cesty se střídají v řízení vozu a přípravě jídla. Posádka vozu je natolik zkušená a znalá místních podmínek, že je schopna poskytnout klientům veškeré důležité informace o navštěvovaných místech, upozornit na místní zvyklosti a varovat před případnými riziky.

 

Iveco - Irisbus Lux 20 - EVROPAN

 

 

 

Hotelbus Iveco - Irisbus Lux 20, Amman - Jordánsko, podzim 2010

 

Do tohoto hotelbusu se vejde 20 lidí, což je dáno tím, že jeho podvozek je o dva metry delší než u „sesterské“ Karosy. Vnitřní uspořádání vychází z osvědčené verze Karosa, která byla prověřena léty provozu. Uvnitř je šest dvoulůžkových kajut a osm jednolůžkových. Cestující sedí v přední části za řidičem na sedačkách dálkových autobusů.

 

Podobně jako v Karose mají turisté zavazadla v kajutách nebo pod sedadly. V hotelbusu je plnohodnotně vybavená kuchyňka a chemické WC s umývárnou. Ve vozidle jsou rovněž klasické evropské zásuvky na 220 voltů na dobíjení baterií.

 

Na cestách nocujeme v kempech s veškerým vybavením. Při dlouhých přejezdech a v místech, kde není dostatečná síť kempů, trávíme noc u benzinových pump.

 

Stravování je formou plné penze. Hotelbusy vezou jídelní nádobí s sebou.

 

Pořadatel:Pangeotours

 

 

 

 

 

 

print Formát pro tisk