RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Č E S K Á . R E P U B L I K A

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

ZAVOLEJTE  NEBO  NÁM  POŠLETE  SVOJI  PŘEDSTAVU 

RÁDI  VÁM  PORADÍME  A  POMŮŽEME  PŘI  VÝBĚRU  VAŠÍ  DOVOLENÉ !

 

 


Česká republika - PRAHA I.část - MĚSTO V LEGENDÁCH I SKUTEČNOSTI - 1 denní - duben, říjen 2023

Česká republika - PRAHA I.část - MĚSTO V LEGENDÁCH I SKUTEČNOSTI - 1 denní - duben, říjen 2023V dalším "dílu" oblíbené a již tradiční série putování naším hlavním městem se v doprovodu a s výkladem odborné průvodkyně podíváte na další místa, která tvořila naši historii. Tentokrát uvidíte Loretánské náměstí s proslavenou zvonkohrou, Černínský palác, Hradčanské náměstí, Pražský hrad, Karmelitskou ulici s chrámem Panny Marie Vítězné, Pražské Jezulátko .... vyjedete lanovkou na Petřín, kde je možné návštívit bludiště a zavítáte do lůna tajemné čtvrti Kampa .....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.12.2022 20:05  •  Přečteno: 88x

Česká republika - ZÁPADNÍ ČECHY - PODZIMNÍ ROMANTIKA - autobus, polopenze - září 2023

Česká republika - ZÁPADNÍ ČECHY - PODZIMNÍ ROMANTIKA - autobus, polopenze - září 2023Synonymem západních Čech je lázeňský trojúhelník Karlovy Vary – Mariánské lázně – Františkovy lázně, který se pyšní největším výskytem minerálních a termálních pramenů a unikátními památkami. Navštívíme karlovarský pramen Vřídlo, hrad Loket, zámek Bečov nad Teplou, Lázně Kynžvart, město Cheb s románským hradem a Černou věží ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.2.2023 23:01  •  Přečteno: 3x

Česká republika - BRNO - VILA TUGENDHAT - 1denní - 5 termínů v roce 2023

Česká republika - BRNO - VILA TUGENDHAT  - 1denní - 5 termínů v roce 2023Náš výlet Vás zavede do Brna, kde Vás čeká procházka městem v doprovodu průvodce i čas na posezení v kavárně. Zlatým hřebem výletu je podrobná prohlídka ojedinělého uměleckého díla - Vily Tugendhat s výkladem místního profesionálního průvodce. Unikátní funkcionalistická vila je dílem německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe. Ten v roce 1928 vypracoval návrh stavby na zakázku manželů Grety a Fritze Tugendhatových. V roce 2001 byla vila Tugendhat zapsána na seznam světového dědictví UNESCO.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 21:51  •  Přečteno: 40x

Česká republika - MIKULOV, PÁLAVA, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL a RELAX V TERMÁLU a AQUAPARKU *** - srpen 2023

Česká republika - MIKULOV, PÁLAVA, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL a RELAX V TERMÁLU a AQUAPARKU *** - srpen 2023Tento zájezd formátu "prodloužený víkend" je nabídkou pro široké spektrum klientů - turistů, rodin s dětmi, fandů vodních radovánek nebo poznávání přírody, historie .... to vše s autobusovou dopravou, pohodlím pokojů s vlastním příslušentsvím v pensionu, zajištěnou polopenzí a službami průvodce po celou dobu zájezdu. Každý si může vybrat, co ho nejvíce zajímá a baví a přizpůsobit si zájezd svému naturelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 23:25  •  Přečteno: 18x

Česko - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - LÉČEBNÁ KÚRA PREVENCE - hotel s polopenzí - únor, březen 2023

Česko - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - LÉČEBNÁ KÚRA PREVENCE - hotel s polopenzí - únor, březen 2023LÉČEBNÁ KÚRA PREVENCE - FRANTIŠKOVY LÁZNĚ - GOETHE SPA & MEDICAL HOTEL*** Pokud se ve Františkových Lázních budete procházet v centru lázeňské zóny, po nejkrásnější ulici ve městě, kterou je Národní třída, jistě nepřehlédnete v její polovině lázeňský hotel Goethe. Hotel (vnitřní bazén, TV na pokoji, internet, fittness, vířivka) nabízí různé typy pobytů osvědčené dlouholetou tradicí za výhodné ceny.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 20:34  •  Přečteno: 1x

Česká republika - ZOO a Safari Dvůr Králové - autobusem - červen 2023

Česká republika - ZOO a Safari Dvůr Králové - autobusem - červen 2023Navštivte kousek Afriky uprostřed české krajiny v jedné z nejslavnějších zoologických zahrad ČR. Zažijte blízké setkání s africkými zvířaty při projížďce Lvím safari i Africkým safari Josefa Vágnera. Královédvorská zahrada se pro veřejnost otevřela 9. května 1946 a k jejímu významnému rozvoji došlo v 70. letech. Tehdejší ředitel Ing. Josef Vágner, CSc., dovezl z osmi expedic do různých zemí Afriky okolo dvou tisíc zvířat, především kopytníků, ale i šelem, opic a plazů, které daly základ unikátním chovům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 21:45  •  Přečteno: 52x

Česká republika - KRÁSY DĚČÍNSKA A TEPLICKA - autobus, polopenze - červenec 2023

Česká republika - KRÁSY DĚČÍNSKA A TEPLICKA - autobus, polopenze - červenec 2023Zámek Duchcov, klášter v Oseku, vyhlídka Komáří hůrka, Tiské stěny, Děčínský Sněžník, Teplice a hrad Střekov. Vzpomínka na známého dobrodruha a svůdníka Giacomo Casanovu; procházka na česko - německém pomezí u obce Altenberg; turistika, památky, lázeňská historie i současnost navštívených měst; Chráněná krajinná oblast Labské pískovce - pestrý program tohoto zájezdu v kategorii "prodloužený víkend" si jistě najde své příznivce v řádách starších i mladších klientů.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.2.2023 23:36  •  Přečteno: 7x

Česká republika - LÁZEŃSKÝ TROJÚHELNÍK A RELIKVIÁŘ SV.MAURA - autobus, snídaně - červenec, září 2023

Česká republika - LÁZEŃSKÝ TROJÚHELNÍK A RELIKVIÁŘ SV.MAURA - autobus, snídaně - červenec, září 2023Už po několikáté za Vámi přicházíme s nabídkou nestárnoucího programu v západočeském lázeňském trojúhelníku, na jehož konci Vás čeká třešnička na dortu v podobě návštěvy zámku Bečov nad Teplou s dechberoucím příběhem relikviáře svatého Maura .... program doplní tradičně návštěva přírodní rezervace Soos s unikátní krajinou rašelinišť i návštěva lázní ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.2.2023 23:22  •  Přečteno: 6x