RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Č E S K Á . R E P U B L I K A

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

ZAVOLEJTE  NEBO  NÁM  POŠLETE  SVOJI  PŘEDSTAVU 

RÁDI  VÁM  PORADÍME  A  POMŮŽEME  PŘI  VÝBĚRU  VAŠÍ  DOVOLENÉ !

 

 


Česká republika - MIKULOV, PÁLAVA, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL a RELAX V TERMÁLU a AQUAPARKU *** - srpen 2022

Česká republika - MIKULOV, PÁLAVA, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL a RELAX V TERMÁLU a AQUAPARKU *** - srpen 2022Tento zájezd formátu "prodloužený víkend" je nabídkou pro široké spektrum klientů - turistů, rodin s dětmi, fandů vodních radovánek nebo poznávání přírody, historie .... to vše s autobusovou dopravou, pohodlím pokojů s vlastním příslušentsvím v pensionu, zajištěnou polopenzí a službami průvodce po celou dobu zájezdu. Každý si může vybrat, co ho nejvíce zajímá a baví a přizpůsobit si zájezd svému naturelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.6.2022 11:22  •  Přečteno: 214x

Česká republika - KRÁSY DĚČÍNSKA A TEPLICKA*** - červenec 2022

Česká republika - KRÁSY DĚČÍNSKA A TEPLICKA*** - červenec 2022Zámek Duchcov, klášter v Oseku, vyhlídka Komáří hůrka, Tiské stěny, Děčínský Sněžník, Teplice a hrad Střekov. Vzpomínka na známého dobrodruha a svůdníka Giacomo Casanovu; procházka na česko - německém pomezí u obce Altenberg; turistika, památky, lázeňská historie i současnost navštívených měst; Chráněná krajinná oblast Labské pískovce - pestrý program tohoto zájezdu v kategorii "prodloužený víkend" si jistě najde své příznivce v řádách starších i mladších klientů.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.6.2022 11:21  •  Přečteno: 119x

Česká republika - BRNO - VILA TUGENDHAT 2022 - 1denní - říjen 2022

Česká republika - BRNO - VILA TUGENDHAT 2022 - 1denní - říjen 2022Náš výlet Vás zavede do Brna, kde Vás čeká procházka městem v doprovodu průvodce i čas na posezení v kavárně. Zlatým hřebem výletu je podrobná prohlídka ojedinělého uměleckého díla - Vily Tugendhat s výkladem místního profesionálního průvodce. Unikátní funkcionalistická vila je dílem německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe. Ten v roce 1928 vypracoval návrh stavby na zakázku manželů Grety a Fritze Tugendhatových. V roce 2001 byla vila Tugendhat zapsána na seznam světového dědictví UNESCO.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.6.2022 18:13  •  Přečteno: 194x

Česká republika - ZOO a Safari Dvůr Králové - autobusem - červen 2022

Česká republika - ZOO a Safari Dvůr Králové - autobusem - červen 2022Navštivte kousek Afriky uprostřed české krajiny v jedné z nejslavnějších zoologických zahrad ČR. Zažijte blízké setkání s africkými zvířaty při projížďce Lvím safari i Africkým safari Josefa Vágnera. Královédvorská zahrada se pro veřejnost otevřela 9. května 1946 a k jejímu významnému rozvoji došlo v 70. letech. Tehdejší ředitel Ing. Josef Vágner, CSc., dovezl z osmi expedic do různých zemí Afriky okolo dvou tisíc zvířat, především kopytníků, ale i šelem, opic a plazů, které daly základ unikátním chovům.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.2.2022 21:26  •  Přečteno: 104x