RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

S Ó L O . K L I E N T I (doobsazení)

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

Nabízíme možnost doobsazení do dvoulůžkového pokoje

bez příplatku za neobsazené lůžko u některých poznávacích zájezdů

(doplníme ženu k ženě a pána k pánovi).

Na pobytové zájezdy nabízíme vždy aktuálně jednolůžkové pokoje

- v Last Minute někdy rovněž bez příplatku za neobsazené lůžko. 

 

 

 


Slovinsko - JULSKÉ ALPY - SLOVINSKÝ KRAS - autobus, hotel s polopenzí a wellness - srpen 2023

Slovinsko - JULSKÉ ALPY - SLOVINSKÝ KRAS - autobus, hotel s polopenzí a wellness - srpen 2023 Poznávací zájezd s nenáročnou turistikou v Julských Alpách. Malé Slovinsko stojí jednou nohou v západní Evropě a druhou ve východní. Mnohá z jeho měst nesou stopy habsburské říše a Benátské republiky. V horách máte pocit, že jste v Rakousku. Ve Slovinsku na vás čeká pohádkový Bled, úchvatné Bohinjské jezero a romantické jeskyně Slovinského krasu. Ubytování v hotelovém resortu Alpina s wellness centrem a polopenzí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.3.2023 20:32  •  Přečteno: 260x

Finsko - NÁRODNÍ PARKY ZEMĚ TISÍCŮ JEZER S NÁVŠTĚVOU POBALTÍ A STOCKHOLMU - bus, srpen 2023

Finsko - NÁRODNÍ PARKY ZEMĚ TISÍCŮ JEZER S NÁVŠTĚVOU POBALTÍ A STOCKHOLMU - bus, srpen 2023Finsko - země s krásnou, divokou a přitom téměř neporušenou přírodou, ohromným množstvím lesů a statisíci jezer. Finové jsou milovníci přírody, turistiky, houbaření a především saunování. Vedle finských národních parků se můžete těšit třeba na impozantní středověkou pevnost Olavinlinna, největší dřevěný kostel na světě či metropoli Helsinky. Cestou navštívíme další tři evropská hlavní města – hanzovní lotyšskou Rigu, estonský Tallinn se středověkými hradbami a „město na vodě“ – švédský Stockholm.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 20:50  •  Přečteno: 285x

Irsko - POZNÁVÁNÍ S TURISTIKOU - NÁRODNÍ PARKY A KELTSKÁ HISTORIE - letecky se snídaní - srpen 2023

Irsko - POZNÁVÁNÍ S TURISTIKOU - NÁRODNÍ PARKY A KELTSKÁ HISTORIE - letecky se snídaní - srpen 2023Zelený ostrov je jedinečný svými pastvinami, horskými jezery, strmými útesy, národními parky, ruinami starobylých hradů, klášterů, válcových věží, keltských křížů i prehistorických menhirů a dolmenů. Srdeční Irové jsou potomky Keltů a pohnutou historii své země mají vrytou do paměti. Irsko bývalo chudou anglickou kolonií, v 90.letech 20.st. se stalo jednou z nejvyspělejších zemí Evropy. A všichni jste už určitě slyšeli o irské hudbě, typických hospůdkách, pivu Guinness nebo irské whisky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.3.2023 22:30  •  Přečteno: 242x

Izrael - TO NEJLEPŠÍ Z IZRAELE + NAZARET + MOŘE - odlet z Prahy, s polopenzí - říjen 2023

Izrael - TO NEJLEPŠÍ Z IZRAELE + NAZARET + MOŘE - odlet z Prahy, s polopenzí - říjen 2023Vydejte se vstříc zážitkům do „svaté země“ a zažijte Biblické město Jeruzalém se Zdí nářků a výhledem na Chrámovou horu * Olivetskou horu s kostelem Všech národů * legendární pevnost Masada (UNESCO) * Město Nazaret, kde prožil mládí Ježíš Kristus .... Navštívíme také hrob významného Němce Oskara Schindlera, který zachránil 1.200 Židů před smrtí v koncentračních či vyhlazovacích táborech a ještě na Vás čeká blahodárné koupání ve vodách Mrtvého moře....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 31.1.2023 21:54  •  Přečteno: 356x

Polsko - VELKÝ OKRUH - OD BALTU DO KRAKOVA, MAZURY, POLSKÁ SAHARA - busem - červenec, srpen 2023

Polsko - VELKÝ OKRUH - OD BALTU DO KRAKOVA, MAZURY, POLSKÁ SAHARA - busem - červenec, srpen 2023Poznávací zájezd do Polska, do země našeho severního souseda, kde navštívíme téměř všechny turistické cíle. Okruh začíná u břehů Baltského moře ve vyhlášených přímořských letoviscích, pokračujeme do oblasti polské Sahary. Stovky čtverečních kilometrů vodních ploch uvidíme u Mazurských jezer a v závěru navštívíme obnovenou Varšavu i unikátní klenot mezi polskými městy Krakov.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 19:07  •  Přečteno: 339x

Holandsko - ZEMĚ VĚTRNÝCH MLÝNŮ, SÝRŮ A GRACHTŮ - FM sleva - červenec 2023

Holandsko - ZEMĚ VĚTRNÝCH MLÝNŮ, SÝRŮ A GRACHTŮ - FM sleva - červenec 2023Země cyklistům zaslíbená! Pohodová hvězdicová cykloturistika krásným holandským venkovem s ochutnávkou sýrů, prohlídkou starobylých městeček i živých turistických center. 5 dní na kole! Náhradní program v případě nepříznivého počasí: Návštěva měst Amsterdam (Rijksmuseum; náměstí Dam s Muzeem Madame Tussauds; Muzeum Vincenta van Gogha; pivovarské muzeum Heineken; plavba lodí po grachtech; čtvrť červených luceren) a Naarden (Muzeum a mauzoleum J. A. Komenského) s individuální prohlídkou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 20:50  •  Přečteno: 269x

Bosna a Hercegovina - TURISTIKA V HORÁCH, ORIENTÁLNÍ MĚSTA A POHOSTINNÍ LIDÉ- červenec 2023

Bosna a Hercegovina - TURISTIKA V HORÁCH, ORIENTÁLNÍ MĚSTA A POHOSTINNÍ LIDÉ- červenec 2023Bosna a Hercegovina je skutečným Orientem uprostřed Evropy. Islámské památky jako mešity, medresy, lázně a bazary odkazují na dlouhou vládu Turků. Můžete se těšit na turistiku v nádherných a často civilizací nedotčených pohořích i prohlídku "evropského Jeruzaléma" - Sarajeva. V Hercegovině si prohlédneme Mostar s proslulým Starým mostem přes řeku Neretvu a vykoupeme se pod vodopády Kravica. Čeká Vás výborná balkánská kuchyně, především místní „ćevapi“ i rakije a hercegovské víno.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 22:58  •  Přečteno: 257x

Černá Hora - TURISTIKA V POHOŘÍ DURMITOR , BJELASICA, KOMOVI a KOUPÁNÍ V MOŘI - září 2023

Černá Hora - TURISTIKA V POHOŘÍ DURMITOR , BJELASICA, KOMOVI a KOUPÁNÍ V MOŘI - září 2023Vápencové hory Durmitoru a Komovi jsou perlou přírody s rozeklanými štíty, skalními stěnami, kaňony, malebnými ledovcovými jezery a jeskyněmi. Panenská příroda je k vidění i na území NP Biogradska Gora a v pohoří Bjelašnica, kde na salaších ochutnáme vyhlášený pršut a sýr. Splujeme řeku Taru na raftu, odpočineme si na pláži u Jaderského moře a navštívíme historický šperk - mohutnými hradbami opevněný Kotor a přilehlý záliv Boka Kotorská.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 0:11  •  Přečteno: 271x

Japonsko - ZEMĚ VYCHÁZEJÍCÍHO SLUNCE - červen, říjen 2023

Japonsko - ZEMĚ VYCHÁZEJÍCÍHO SLUNCE - červen, říjen 2023Japonsko je císařský ostrovní stát ve východní Asii. Na západě ho Korejský průliv odděluje od pobřeží Koreje, Japonské moře ho odděluje od Severní Koreje a Ruska. Náš poznávací zájezd Vám nabízí: Tokio-Nikkó-NP Fudži-Hakone-Fudži-Kamakura-Kjóto-Nara-Ósaka-Himedži-Hirošima... V CENĚ ZÁJEZDU JE OSM JÍZD SLAVNÝM ŠINKANSENEM!!! 9x ubytování v hotelu se snídaní (většinou formou bufetu). Letecky z Prahy s leteckou společností Emirates Airlines.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.2.2023 22:13  •  Přečteno: 248x

Polsko,Litva,Lotyšsko,Estonsko - POLSKEM AŽ DO POBALTÍ - hotelbus,plná penze-srpen 2023*květen,srpen 2024

Polsko,Litva,Lotyšsko,Estonsko - POLSKEM AŽ DO POBALTÍ - hotelbus,plná penze-srpen 2023*květen,srpen 2024Litva, Lotyšsko a Estonsko nabízejí návštěvníkům pohledy do své bohaté historie i mnohé přírodní krásy. Uvidíme kouzelný Gaujasský národní park s hradem Turaida, zastavíme se i na plážích Baltského more, u unikátního písečného poloostrova Kurská kosa, u mystické Hory křížů. V Polsku navštívíme jeho nejzajímavější historická a přírodní místa: Mazurská jezera, Varšavu, kouzelný Krakov, solný důl Wieliczka, NP Bělověžský prales s Zubrem evropským a NP Pieniny na řece Dunajec.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.7.2023 11:44  •  Přečteno: 143x

Tanzanie - SAFARI A ZANZIBAR - Za divokými zvířaty a na ostrov koření, sólo klienti bez příplatku - leden 2024

Tanzanie - SAFARI A ZANZIBAR - Za divokými zvířaty a na ostrov koření, sólo klienti bez příplatku - leden 2024Tanzanie je jednou z nemnoha oblastí světa, kde milovníci přírody ještě najdou skutečnou divočinu-rozlehlé savany, tropické lesy, polopouště, porosty akácií i baobaby. Pozorování neuvěřitelného množství divokých zvířat ve volné přírodě během šesti dnů na safari zaručuje, že na tuhle dovolenou nezapomenete. Na Zanzibaru, jehož hlavní město Stone Town je pod ochranou UNESCO, si odpočineme na bělostných plážích Indického oceánu při koupání, šnorchlování a poznávání exotických druhů koření a ovoce.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 17.7.2023 22:08  •  Přečteno: 318x

Francie - V ZEMI GALSKÉHO KOHOUTA - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * červen, září 2024

Francie - V ZEMI GALSKÉHO KOHOUTA - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * červen, září 2024Carnac – nejvýznamnější prehistorické naleziště světa, Pointe du Raz – nejzápadnější pevninský bod Francie, Farní dvorce – kouzelné opevněné kostely, pláže Normandie – místa vylodění spojenců v červnu 1944. Příjemné klima, památky starých kultur i rafinovaná francouzská kuchyně jsou hlavní důvody, proč sem každoročně směřují statisíce turistů. Projedeme Normandii s úžasnými křídovými útesy, Bretaň s divokým pobřežím, kraje Champagne a Alsasko protkané vinicemi a navštívíme Paříž.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.7.2023 18:05  •  Přečteno: 148x