RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

S Ó L O . K L I E N T I (doobsazení)

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

Nabízíme možnost doobsazení do dvoulůžkového pokoje

bez příplatku za neobsazené lůžko u některých poznávacích zájezdů

(doplníme ženu k ženě a pána k pánovi).

Na pobytové zájezdy nabízíme vždy aktuálně jednolůžkové pokoje

- v Last Minute někdy rovněž bez příplatku za neobsazené lůžko. 

 

 

 


Polsko,Litva,Lotyšsko,Estonsko - POLSKEM AŽ DO POBALTÍ - hotelbus,plná penze-srpen 2023*květen,srpen 2024

Polsko,Litva,Lotyšsko,Estonsko - POLSKEM AŽ DO POBALTÍ - hotelbus,plná penze-srpen 2023*květen,srpen 2024Litva, Lotyšsko a Estonsko nabízejí návštěvníkům pohledy do své bohaté historie i mnohé přírodní krásy. Uvidíme kouzelný Gaujasský národní park s hradem Turaida, zastavíme se i na plážích Baltského more, u unikátního písečného poloostrova Kurská kosa, u mystické Hory křížů. V Polsku navštívíme jeho nejzajímavější historická a přírodní místa: Mazurská jezera, Varšavu, kouzelný Krakov, solný důl Wieliczka, NP Bělověžský prales s Zubrem evropským a NP Pieniny na řece Dunajec.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.7.2023 11:44  •  Přečteno: 291x

Tanzanie - SAFARI A ZANZIBAR - Za divokými zvířaty a na ostrov koření, sólo klienti bez příplatku - leden 2024

Tanzanie - SAFARI A ZANZIBAR - Za divokými zvířaty a na ostrov koření, sólo klienti bez příplatku - leden 2024Tanzanie je jednou z nemnoha oblastí světa, kde milovníci přírody ještě najdou skutečnou divočinu-rozlehlé savany, tropické lesy, polopouště, porosty akácií i baobaby. Pozorování neuvěřitelného množství divokých zvířat ve volné přírodě během šesti dnů na safari zaručuje, že na tuhle dovolenou nezapomenete. Na Zanzibaru, jehož hlavní město Stone Town je pod ochranou UNESCO, si odpočineme na bělostných plážích Indického oceánu při koupání, šnorchlování a poznávání exotických druhů koření a ovoce.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 17.7.2023 22:08  •  Přečteno: 493x

Francie - V ZEMI GALSKÉHO KOHOUTA - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * červen, září 2024

Francie - V ZEMI GALSKÉHO KOHOUTA - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * červen, září 2024Carnac – nejvýznamnější prehistorické naleziště světa, Pointe du Raz – nejzápadnější pevninský bod Francie, Farní dvorce – kouzelné opevněné kostely, pláže Normandie – místa vylodění spojenců v červnu 1944. Příjemné klima, památky starých kultur i rafinovaná francouzská kuchyně jsou hlavní důvody, proč sem každoročně směřují statisíce turistů. Projedeme Normandii s úžasnými křídovými útesy, Bretaň s divokým pobřežím, kraje Champagne a Alsasko protkané vinicemi a navštívíme Paříž.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.7.2023 18:05  •  Přečteno: 278x