RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

L O D Ě - plavby, výlety, trajekty

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

NEVÁHEJTE  A  POŠLETE  NÁM  SVOJI  PŘEDSTAVU 

RÁDI  VÁM  PORADÍME  A  POMŮŽEME  PŘI  VÝBĚRU  VAŠÍ  DOVOLENÉ !  

 

 


Strana:  1 2   další »

Egypt - PLAVBA PO NILU S POBYTEM U MOŘE - jarní termíny 2023 - akční ceny!

Egypt - PLAVBA PO NILU S POBYTEM U MOŘE - jarní termíny 2023 - akční ceny!Egypt je zemí s bohatou historií, kde se střetává dávná minulost s moderní civilizací. Starověkou dobu faraónů připomínají zejména pyramidy v Gíze, chrámy v Abu Simbelu, Luxoru a Karnaku. Egypt je ideálním místem pro milovníky potápění, koupání a opalování. Pláže jsou písčité, moře průzračné a zářivě modré. Fascinující podmořský svět skýtá tisíce druhů rybek, korálů a dalších vodních živočichů. Pobřeží Rudého moře poskytuje svým návštěvníkům dokonalý odpočinek na pláži i nepřeberné množství aktivit.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.1.2023 17:53  •  Přečteno: 315x

Rakousko - ROMANTICKÝM ÚDOLÍM WACHAU - 1denní - sobota/neděle - květen, červen, srpen, září 2023

Rakousko - ROMANTICKÝM ÚDOLÍM WACHAU - 1denní - sobota/neděle - květen, červen, srpen, září 2023TŘÍHODINOVÁ PLAVBA Z KREMSU DO MELKU. Krátká prohlídka Kremsu - Kremžská hořčice skutečně pochází původně z Kremže, ač dnes se již nevyrábí zde, ale v jiných městech. Během plavby lodí poznáte středověké hrady, malebné vesničky i velkolepé kláštery. Prohlídka města a kláštera Melk na řece Dunaj, na západní hranici údolí Wachau, v nadmořské výšce 213 m. Jeho dominantní stavbou je klášter Melk na návrší nad městem, který je veřejnosti zpřístupněn stejně jako vyhlášené klášterní zahrady.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 22:03  •  Přečteno: 291x

Maďarsko, Rakousko, Slovensko - BRATISLAVA, VÍDEŃ, BUDAPEŠŤ, plavba po Dunaji, termály - srpen, říjen 2023

Maďarsko, Rakousko, Slovensko - BRATISLAVA, VÍDEŃ, BUDAPEŠŤ, plavba po Dunaji, termály - srpen, říjen 2023BRATISLAVA – VÍDEŇ - BUDAPEŠŤ * PLAVBA LODÍ PO DUNAJI DO VÍDNĚ * RELAXACE V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH * Trvale oblíbený zájezd nás zve k návratu do dob, kdy tato města ležela v jedné zemi. Není bez zajímavosti shlédnout dnešní život metropolí tak úzce spjatých s naší historií. Prohlédneme si metropole na Dunaji - Bratislavu, Budapešť i Vídeň a odpočineme si v termálních lázních Velký Meder. Na závěr připlujeme do hlavního města mocnářství Vídně lodí po Dunaji.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 19:39  •  Přečteno: 698x

Itálie - BENÁTSKÉ OSTROVY - San Giorgio Maggiore, Murano, Burano, Torcello - červen 2023

Itálie - BENÁTSKÉ OSTROVY - San Giorgio Maggiore, Murano, Burano, Torcello - červen 2023Navštivte s námi nejvýznamnější památky Benátek, ostrov San Giorgio Maggiore s klášterem z jehož zvonice je za jasného počasí možné zahlédnout vrcholky Dolomit; ostrov Murano známý výrobou skla; pestrobarevný ostrov Burano, kde se vyrábí krajky a nakonec téměř neobydlený ostrov Torcello, kde kdysi pobýval americký spisovatel Ernest Hemingway. Z ostrova odplujeme do centra Benátek, kde uvidíte například Dóžecí palác, náměstí San Marco se stejnojmennou bazilikou a kampanilou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.1.2023 23:23  •  Přečteno: 290x

Slovensko - PRÁZDNINY NA ORAVĚ - bez nočních přejezdů - polopenze v ceně - srpen 2023

Slovensko - PRÁZDNINY NA ORAVĚ - bez nočních přejezdů - polopenze v ceně - srpen 2023Stará Bystrica * Oravská přehrada * Klin * Tvrdošín (UNESCO) * Skanzen Zuberec * Podbiel * Roháčská Dolina * Oravský hrad * Leštiny (UNESCO) * Cestu k Oravskému hradu si vychutnáme z paluby vorů, na nichž se doplavíme až k patě vápencové skály, na které se až do výšky 112 metrů majestátně tyčí rozsáhlý hradní areál ze 13. století. Prohlédneme si jeho nádvoří i interiéry, dozvíme se zajímavosti o nejvýznamnějších vlastnících z rodu Thurzovců a zavzpomínáme na filmy, kde jsme tento skvost Oravy viděli.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.3.2023 19:47  •  Přečteno: 232x

Itálie - BENÁTSKÁ LAGUNA (SLAVNOST GONDOL) - autobus, 2x hotel se snídaní - září 2023

Itálie - BENÁTSKÁ LAGUNA (SLAVNOST GONDOL) - autobus, 2x hotel se snídaní - září 2023Benátky - romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. V termínu našeho zájezdu se v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse. Plavba na tři nejznámější ostrovy Murano * Burano * Torcello. Plavba po Velkém kanále k Ponte Rialto nebo individuálně návštěva některého z řady muzeí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.4.2023 13:23  •  Přečteno: 266x

Polsko - MAZURSKÁ JEZERA NA KOLE A NA LODI - hotel s polopenzí - červen, červenec, srpen 2023

Polsko - MAZURSKÁ JEZERA NA KOLE A NA LODI - hotel s polopenzí - červen, červenec, srpen 2023Krajinou Mazurských jezer, dokonalými cyklostezkami po nefrekventovaných silničkách a písčitých cestách mezi tisíci jezer propojených kanály a říčkami, které vytvářejí ideální region pro mnoho druhů vzácné flóry a ptactva. Z paluby výletní lodě, na kole či na pronajaté jachtě můžeme obdivovat pralesy, chráněné vodní rostliny, rezervace zubrů a labutí. Uvidíme staropruská opevnění, zámky a kostely, křižácké hrady a pevnosti, válečné bunkry a mnoho dalších historických krás tohoto regionu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.3.2023 21:11  •  Přečteno: 216x

Švédsko - STOCKHOLM - TO NEJLEPŠÍ ZE STOCKHOLMU - letecky - červen, červenec, srpen, září 2023

Švédsko - STOCKHOLM - TO NEJLEPŠÍ ZE STOCKHOLMU - letecky - červen, červenec, srpen, září 2023Kouzelné město ležící na 14 ostrovech * Nejstarší skanzen na světě * Plavba výletním parníkem po jezeře Mälaren * Nejatraktivnější skandinávské muzeum Vasa - to vše je náš výjimečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější ze Stockholmu. Projdete se starým městem Gamla Stan, zhlédnete Královský palác. Vydáte se na ostrov Djurgarden s jedinečnými muzei a stihnete i nejstarší skanzen na světě. Objevte s námi krásy skandinávské metropole a poznejte Stockholm!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 20:04  •  Přečteno: 272x

Egypt - ZEMÍ FARAÓNŮ - ABÚ SIMBEL a plavba po Nilu z Asuánu do Luxoru - jaro, podzim 2023

Egypt - ZEMÍ FARAÓNŮ -  ABÚ SIMBEL a plavba po Nilu z Asuánu do Luxoru - jaro, podzim 2023V pestrém programu navštívíte hlavní město Egypta Káhiru, město učenců Alexandrii, proslulé skalní chrámy Abu Simbel. Říční lodí se vydáte z Asuánu do Kóm Ombo. Zažijete prohlídky chrámových komplexů v Luxoru a Karnaku .... přesun Arabskou pouští na východ na pobřeží Rudého moře do turisticky populární Hurghady a dále na sever k Suezskému průplavu .... Egypt je zemí, kde na turisty čeká ještě stále mnoho nových míst hodných návštěvy ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.1.2023 17:04  •  Přečteno: 541x

Maďarsko - BALATON A LÁZNĚ V OKOLÍ - autobus, polopenze - září 2023

Maďarsko - BALATON A LÁZNĚ V OKOLÍ - autobus, polopenze - září 2023Pohodový, fyzicky nenáročný, přesto velice pestrý program tohoto zájezdu vhodný i pro dříve narozené Vám ukáže historické památky, přírodní zajímavosti, vinice, termály, kulturu i gastronomii v oblasti Blatenského jezera (blato - bažina) známého pod názvem Balaton. Toto jezero je největším ve střední Evropě a současně nejnavštěvovanějším místem Maďarska, jehož obyvatelům a návštěvníkům nahrazuje mořské pobřeží.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 16.6.2023 22:26  •  Přečteno: 145x

Polsko - MAZURY, BALTSKÉ PŘÍSTAVY, PANSTVÍ NĚMECKÝCH RYTÍŘŮ - bus,snídaně - červenec, srpen 2023

Polsko - MAZURY, BALTSKÉ PŘÍSTAVY, PANSTVÍ NĚMECKÝCH RYTÍŘŮ - bus,snídaně - červenec, srpen 2023Zájezd nás zavede od Baltského moře z tzv. Trojměstí – Gdyně, Sopoty a Gdaňsk do jezerní oblasti Mazurská jezera, která je považována za přírodní skvost Polska a nabízí rozlehlé vodní plochy, skvělé koupání, sledování ptactva i kulturní a historické zajímavosti. S válečnými stopami se na Mazurách setkáme v Mamerkách a u městečka Ketrzyn (Vlčí doupě).

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 19:41  •  Přečteno: 371x

Německo - REGENSBURG A PLAVBA DUNAJSKOU SOUTĚSKOU - sobotní jednodenní - květen 2023

Německo - REGENSBURG A PLAVBA DUNAJSKOU SOUTĚSKOU - sobotní jednodenní - květen 2023Prohlídka historického Regensburgu. Přejezd do Kelheimu, prohlídka Síně osvobození - Befreiungshalle, poté plavba tzv. Dunajskou soutěskou proti proudu řeky, která trvá zhruba čtyřicet minut, až ke klášteru Weltenburg. Poté plavba lodí zpět do Kelheimu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 22:46  •  Přečteno: 297x

Německo - PASOV a LINEC - LODÍ PO MODRÉM DUNAJI - jednodenní / sobota - září 2023

Německo - PASOV a LINEC - LODÍ PO MODRÉM DUNAJI - jednodenní / sobota - září 2023Oblíbený výlet s plavbou lodí z Pasova do Lince. Krátká prohlídka bavorského Pasova-města na soutoku tří řek Ilzu, Innu a Dunaje zhruba 60 km jižně od hranic ČR. Má cca 50 tis.obyvatel. Přejezd autobusem podél Dunaje do Engelhartszellu, městečka s klášterem a odtud 3,5 hod.plavba do Lince po druhém nejdelším veletoku Evropy. Na závěr prohlídka Lince, hlavního města Horních Rakous. S cca 200 tis.obyvatel je největším městem Horních Rakous a po Vídni a Štýrském Hradci třetím největším v Rakousku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 17.7.2023 15:26  •  Přečteno: 301x

Rakousko - SALZBURG A ORLÍ HNÍZDO - autobus, penzion se snídaní - červen, září 2023

Rakousko - SALZBURG A ORLÍ HNÍZDO - autobus, penzion se snídaní - červen, září 2023 Oblíbený víkendový autobusový zájezd do překrásné přírody s návštěvou Obersalzbergu, možností lodního výletu po jezeře Königsee a podrobným programem ve světoznámém Salzburgu v doprovodu průvodce. Velké množství nástupních míst na trase: Opava - Ostrava - Havířov - Frýdek-Místek - Příbor - Nový Jičín - Hranice na Moravě - Lipník nad Bečvou - Přerov - Olomouc - Prostějov - Vyškov - Brno - Břeclav. Opět v nejkrásnějších "poznávačkových" termínech v polovině června a koncem září.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.6.2023 20:35  •  Přečteno: 209x

Řecko - ANTICKÉ PAMÁTKY - s pobytem u moře - tam trajektem, zpět letecky - červenec, srpen, září 2023

Řecko - ANTICKÉ PAMÁTKY - s pobytem u moře - tam trajektem, zpět letecky - červenec, srpen, září 2023Doba starověkého Řecka zde zanechala ohromné kulturní bohatství, které přijíždí každoročně obdivovat milióny návštěvníků. Zájezd spojuje prohlídky těchto světově proslulých míst s koupáním na oblíbeném pobřeží Peloponéského poloostrova. Ubytováni budeme v letovisku Tolo, které se pro své pláže a tyrkysově modré moře řadí k nejvyhledávanějším v zemi. Přijměte pozvánku do „kolébky evropské civilizace“ a vydejte se s námi za hrdiny a bohy bájného Řecka.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.3.2023 18:23  •  Přečteno: 246x

Strana:  1 2   další »