RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

O S T R O V Y, Omán

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište! 

 

 

Speciální nabídka poznávacího zájezdu

 

"Omán s vůní orientu"

 

v termínu 28.10. - 04.11.2024, 8 dní / 7 nocí:

 

Původní cena: 73.790,- Kč

 

Speciální cena: 68.590,- Kč 

 

Cena je uvedena na osobu v dvoulůžkovém pokoji a zahrnuje:

 

 • leteckou přepravu Praha – Muscat  - Praha  
 • letištní a palivové poplatky
 • 5x nocleh v hotelech min.3* , 1 x nocleh v Heritage homes
 • 1x nocleh v desert campu de luxe stanu nebo bungalovu
 • 6 x snídaně, 5 x  oběd v lokální restauraci nebo formou pikniku  a 5 x večeře
 • veškeré transfery během okruhu
 • všechny prohlídky a vstupy dle programu
 • služby česky hovořícího průvodce 

 

Cena nezahrnuje:

 

 • spropitné cca 90,– USD/osoba
 • fakultativní služby
 • cestovní pojištění a připojištění storna

Pořadatel:ESOtravel


Itálie - VELKÁ CESTA ITÁLIÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023

Itálie - VELKÁ CESTA ITÁLIÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023Naše velká cesta Vás zavede na Sardinii, Sicílii i Liparské ostrovy. Na pláže i do hor, za památkami z úžasně bohaté historie i měst a přístavů pulzujících moderním životem současné Itálie. Kdo z Vás by neznal zpěvně znějící jména jako Cala Gonone, Cagliari, Palermo, Agrigento, Sykakusy, Catánia, Etna, Taormina, Milazzo, Sila Piccola, Arbelobello, Bari, Vesuv, Neapol, Pompeje, Cinque Terre, Řím .... pojeďte je s námi prozkoumat důvěrněji .... :-))

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 4.7.2023 12:14  •  Přečteno: 425x

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024Samaria – pěší túra úchvatnou soutěskou * Knóssos – ruiny největšího minojského paláce * Kréta nabízí olivové háje, datlové palmy, bělostné pláže, divoká údolí i vysoké hory vnitrozemí. Navštívíme hlavní antické památky, budeme mít možnost ochutnat skvělá místní vína i speciality zdejší kuchyně a samozřejmě bude dostatek času na koupání v průzračných vodách Středozemního moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.6.2023 22:16  •  Přečteno: 557x

Island, Faerské ostr.(Dánsko) - ISLAND a FAERSKÉ OSTROVY - loď+let,plná penze - červen 2023 - ZRUŠENO

Island, Faerské ostr.(Dánsko) - ISLAND a FAERSKÉ OSTROVY - loď+let,plná penze - červen 2023 - ZRUŠENOOblíbený zájezd se zastávkou na zelených Faerských ostrovech (náležejících Dánsku) a bohatým programem na Islandu, divokém království ledu a ohně. Díky jednomu leteckému přesunu ušetříte čas na návštěvu nejzajímavějších míst Islandu včetně vnitrozemské oblasti kolem sopky Askja. ökulsarlón – ledovcová laguna známá z populární „bondovky“, Faerské ostrovy – malebné souostroví, Askja – famózní sopečný kráter v islandském vnitrozemí, Dettifoss – nejmohutnější evropský vodopád.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.6.2023 22:05  •  Přečteno: 499x

Japonsko - OKRUH NA HONŠÚ, památky UNESCO i metropole v době KVĚTU SAKUR - duben 2024

Japonsko - OKRUH NA HONŠÚ, památky UNESCO i metropole v době KVĚTU SAKUR - duben 2024Nabízíme Vám zájezd do pro nás exotického Japonska, kde uvidíte podivuhodnou směsici starobylého a moderního, tisícileté chrámy, čajové pavilonky vedle futuristických mrakodrapů. Vybrali jsme nejhezčí období roku, kdy po celém Japonsku rozkvétají sakury - každoroční radost snad pro každého Japonce. V průběhu zájezdu navštívíme všechna historická hlavní města země s jejich nádhernými chrámy a svatyněmi včetně nezapomenutelného Kjóto i největší japonské metropole Tokio, Jokohamu či Osaku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.2.2023 22:01  •  Přečteno: 531x

Itálie, Sicílie, Lipary - HEFAISTOVO KRÁLOVSTVÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024

Itálie, Sicílie, Lipary - HEFAISTOVO KRÁLOVSTVÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen, září 2024Vesuv a Etna – činné vulkány, Liparské ostrovy – sopečné souostroví s termálními prameny, vulkanické erupce na Stromboli, Pompeje – římské město pohřbené erupcí Vesuvu, úchvatné antické památky. Poznávací zájezd vás zavede až na samý jih Itálie. V království bájného božského kováře Hefaista se projdeme v okolí neklidné sopky Etny, navštívíme rušné Palermo, Syrakusy, Agrigento. Relaxace ve středomořském ráji, Kalábrii. Nevynecháme ani další italské perly jako Řím, Neapol, Pompeje či Veronu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.7.2023 17:43  •  Přečteno: 544x

Srí Lanka - PERLA INDICKÉHO OCEÁNU - let z Prahy, hotely s polopenzí, vstupy v ceně - únor / březen 2024

Srí Lanka - PERLA INDICKÉHO OCEÁNU - let z Prahy, hotely s polopenzí, vstupy v ceně - únor / březen 2024Srí Lanka neboli Cejlon, je jeden z nejkrásnějších ostrovů světa. Historická královská města ukrytá hluboko v pralesích, buddhistické památky, jeskynní a skalní chrámy, koloniální města, národní park s volně žijícími slony a hlavně hory s úchvatnými čajovými plantážemi a krásné pláže. Sedm památek UNESCO, skvělé jídlo a úžasní lidé. Taková je Srí Lanka. Prostě ráj na zemi, který musíte vidět!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 19.4.2023 22:37  •  Přečteno: 562x

Madeira (Portugalsko) - MADEIRA - SMARAGDOVÝ OSTROV - duben 2024

Madeira (Portugalsko) - MADEIRA - SMARAGDOVÝ OSTROV - duben 2024Rozkvetlé ostrovy věčného jara, smaragdová perla Atlantiku, to je Madeira, jeden z nejkrásnějších koutů světa. Zažijte s námi nádheru ostrova, kde jaro nikdy nekončí. Výhoda nákupu za sníženou cenu first minute Kč 29.990,- končí 30.8.2023, od 31.8.2023 platí katalogová cena Kč 32.990,-. Madeira je portugalské souostroví v Atlantském oceánu se statusem autonomní oblasti a hlavním městem Funchal. Jedinými obydlenými ostrovy jsou Madeira a Porto Santo; patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 4.2.2024 20:25  •  Přečteno: 283x

Seychely - SEYCHELY - POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD - duben 2024 - VYPRODÁNO!

Seychely - SEYCHELY - POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD - duben 2024 - VYPRODÁNO! Pobytově-poznávací zájezd s průvodcem Ing. Martinem Černým na nekonečně krásné souostroví Seychely. - 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, fakultativně pak ještě čtvrtý ostrov Cerf - koupání se na většině pláží všech čtyř ostrovů - překrásná botanická zahrada, která v sobě ukrývá i ohradu se želvami karetami obrovskými s možností nakrmit a vyfotit se s nimi - jeden z nejkrásnějších národních parků světa - Vallée de Mai - na ostrově Praslin

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.7.2023 11:41  •  Přečteno: 435x

Omán - SULTÁNOVO ARABSKÉ ŠVÝCARSKO - 2x listopad 2024, 2x únor 2025

Omán - SULTÁNOVO ARABSKÉ ŠVÝCARSKO - 2x listopad 2024, 2x únor 2025To nejlepší z arabského světa najdete v Ománu! Nádherné mešity, hrady a hliněné vesničky uprostřed jedinečných horských scenérií, barevnou pouštní krajinu plnou života, oázy, orientální dobytčí trhy, horská wadi a v neposlední řadě liduprázdné nádherné písečné pláže. Sultán Qaboos klade důraz na zachování autentičnosti a tradic Ománu, který tak je protipólem nedaleké opulentní Dubaje. Pojďte objevit Omán, zemi provoněnou kadidlem a nejbezpečnější a nejčistší zemi na Blízkém východě.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.7.2024 18:22  •  Přečteno: 9x