RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

O S T R O V Y, Omán

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište! 


Strana:  1 2 3   další »

Malta - OSTROVY MALTA A GOZO*** - pobytově poznávací - květen, říjen 2023

Malta - OSTROVY MALTA A GOZO*** - pobytově poznávací - květen, říjen 2023V případě Malty rozhodně platí, že co je malé, to je pěkné. Tento ostrov ve Středozemním moři se vám bude líbit, pokud chcete hodně věcí vidět. Válení na nekonečných písečných plážích si na Maltě moc neužijete. Malta je největší ze tří hlavních ostrovů, tvořících Maltské souostroví - leží uprostřed Středozemního moře na jih od Itálie a na sever od Libye. Ostrov je dlouhý 27 km a široký 14,5 km, s celkovou plochou 246 km². Hlavním městem je Valletta, největším městem ostrova je Birkirkara.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 20:04  •  Přečteno: 241x

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2023

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2023Pobytově-poznávací letecký zájezd na nekonečně krásný a turisticky nesmírně přitažlivý ostrov plný památek, kterými jsou: Taormina s panoramatem Etny, Agrigento se svým druhým (po Hefaisteionu v Aténách) nejzachovalejším antickým chrámem na světě, Cefalú - se svým světoznámým dómem, Palermo se svou tropickou vegetací a Monreale - s nádherným klášterem. Navíc možnost fakultativně navštívit Liparské ostrovy - Vulcano a Lipary. Ubytování je zajištěno v klasických 3*** hotelech s polopenzí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 22:38  •  Přečteno: 345x

Madeira (Portugalsko) - TO NEJLEPŠÍ Z MADEIRY + VINOBRANÍ - odlet z Prahy, snídaně - září 2023

Madeira (Portugalsko) - TO NEJLEPŠÍ Z MADEIRY + VINOBRANÍ - odlet z Prahy, snídaně - září 2023Výjimečný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Madeiry v době sklizně vína a bujarých oslav lahodného moku. Ochutnáte madeirské víno i místní rum, vykoupete se v lávových jezírcích a navštívíte Údolí jeptišek. Zažijete s námi atmosféru ostrovních slavností uprostřed čarokrásné přírody a objevíte bohatství Madeiry * Nejstarší vavříny v pohádkovém lese Fanal * Typické domky s doškovými střechami * Koupání v unikátních lávových jezírcích * Pravá atmosféra madeirského vinobraní

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 19:00  •  Přečteno: 246x

Island - ISLAND - TATRABUSEM KOLEM CELÉHO OSTROVA - červen 2023

Island - ISLAND - TATRABUSEM KOLEM CELÉHO OSTROVA - červen 2023Island je často nazýván ostrovem ohně a ledu. Nachází se zde několik aktivních sopek, lávových polí, pláž s černým pískem a na druhé straně vše harmonicky vyvažuje množství nádherných vodopádů, ledovcových jezer a zasněžených vrcholů. Během našeho zájezdu okusíme obě tváře Islandu na vlastní kůži. Naše cesta povede okolo celého ostrova a přepravovat se budeme naším terénním speciálem Tatrabus, jenž nám zajistí pohodlí, nezávislost a flexibilitu i v náročném terénu odlehlejších oblastí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 19:32  •  Přečteno: 202x

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen 2023

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen 2023Rozeklané štíty hor, výhledy na širý oceán i vnitrozemí a malebné domky v údolí. Snové pěšinky podél levád a jedinečná ostrovní kultura i gastronomie. Poznejte Madeiru se zkušenou průvodkyní. Nazujte pohodlné boty a prošlápněte s námi ostrov věčného jara zasvěcený milovníkům turistiky. Na našem zájezdu se s Madeirou seznámíte v řijnu, který je skvělým měsícem pro všechny aktivity. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem letních 25 °C a ani v noci běžně nepadá pod 13 °C.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 16.3.2023 21:42  •  Přečteno: 258x

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023Poznávací zájezd s lehkou cykloturistikou na Korsiku, ostrov, jehož překrásná subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Vydáme se autobusem do Itálie a trajektem do Bastie na Korsice, na níž Vás čeká nádherná příroda bez dlouhých přejezdů busem s možností koupání v moři po většinu dní!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:46  •  Přečteno: 307x

Island - TURISTIKA a POZNÁVÁNÍ na OSTROVĚ SOPEK a LEDOVCŮ - let z Prahy, kempy/vlastní stany - červenec 2023

Island - TURISTIKA a POZNÁVÁNÍ na OSTROVĚ SOPEK a LEDOVCŮ - let z Prahy, kempy/vlastní stany - červenec 2023Severská příroda Islandu patří k tomu nejzajímavějšímu, co můžete na cestách po světě vidět. Největší evropské ledovce i neuvěřitelné množství mohutných vodopádů dotváří pověst Islandu jako „země ohně a ledu“. Všudypřítomnou geotermální energii se zdejší obyvatelé naučili výborně využívat, takže téměř každé městečko má termální bazén. Krajina Islandu se výrazně liší od všeho, co známe v kontinentální Evropě, a nabízí skutečnou arktickou exotiku. Ubytování ve vlastních stanech v kempu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.2.2023 19:29  •  Přečteno: 228x

Skotsko, Orkneje (V.Británie) - SKOTSKO, ORKNEJE - letecky, snídaně - červenec 2023

Skotsko, Orkneje (V.Británie) - SKOTSKO, ORKNEJE - letecky, snídaně - červenec 2023Edinburgh * St. Andrews * Stonehaven * Aberdeen * Malt Whisky trail * Thurso * Orknejské ostrovy * Loch Ness * Fort Augustus * Stirling * Loch Lomond * Inerray * Edinburgh * Osmidenní zájezd na přímém letu z Prahy do Edinburgu, perly staré šlechtické architektury, proslulý domov golfu - poloostrov Fife, celodenní fakultativní výlet lodí na Orkneje, nejsevernější část britského území, celodenní výlet do NP Loch Lomond a Trossachs, jezero Loch Ness, Edinburghský hrad....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 18:05  •  Přečteno: 267x

Menorca (ESP) - KRÁSY MENORCY - hotel s bufetovou polopenzí - květen, říjen 2023

Menorca (ESP) - KRÁSY MENORCY - hotel s bufetovou polopenzí - květen, říjen 2023Proč se o Menorce hovoří jako o „Karibiku“ ve Středomoří a nejčistším místě Španělska? Přesvědčte se sami během poznávacího zájezdu po krásách tohoto jedinečného ostrova. Projdete se biosférickou rezervací (UNESCO), navštívíte historické centrum Ciutadelly a hlavního města Mahónu - prohlídka centra a návštěva likérky, kde se vyrábí místní slavný Gin Xoriguer. Ponoříte se do dávné historie u kamenných staveb a nebudou chybět ani majáky, útesy či panenské pláže s křišťálovou vodou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 19:02  •  Přečteno: 305x

Mallorca (ESP) - MALLORCA S TURISTIKOU - nedotčená příroda a tradiční architektura - LM sleva na září 2023

Mallorca (ESP) - MALLORCA S TURISTIKOU - nedotčená příroda a tradiční architektura - LM sleva na září 2023VALLDEMOSSA • POLLENSA • LLUC • SIERRA TRAMUNTANA • DEIA • PUERTO DE SOLLER • PAGUERA • CALA FORNELLS • CAMPS DE MAR • RANDA • ELS CALDERERS • PALMA Mallorca je asi nejrozmanitějším a nejautentičtějším z Baleárských ostrovů a je plná překvapení. Kontrast k přírodě a sladce ospalému venkovu pak tvoří pobřeží a především hlavní město, které má velmi chic duši s nádechem hýřivosti a probdělých nocí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 18.8.2023 8:11  •  Přečteno: 306x

Itálie - KRÁSY SICÍLIE - putování nejen po památkách UNESCO - letecky, červen, září, říjen 2023

Itálie - KRÁSY SICÍLIE - putování nejen po památkách UNESCO - letecky, červen, září, říjen 2023 Poznejte největší ostrov Středomoří, na němž najdete množství od sebe zcela odlišných kultur – přes řeckou, arabskou, normanskou až po španělskou. Zájezd si zpestříte poznáním hlavního města Sicílie, Palerma, neboť kdo nebyl v Palermu, nezažil Sicílii. Chybět nebude ani prohlídka nejkrásnější památky z dob Normanů – katedrály Monreale, poznáte krásy romantického městečka Taormina a pokloníte se majestátní sopce Etně. Pravou sicilskou atmosféru pak zažijete v malebném městečku Castellammare del Golfo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.12.2022 21:50  •  Přečteno: 320x

Kanárské ostrovy (ESP) - TO NEJLEPŠÍ Z TENERIFE + LA GOMERA - polopenze - říjen 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TO NEJLEPŠÍ Z TENERIFE + LA GOMERA - polopenze - říjen 2023Dopřejte si Kanáry – s průvodcem, který se vyzná… Společně se vydáte za krásami ostrovů Tenerife a La Gomera. Užijete si moře a letovisko Puerto de la Cruz. Vydáte se do národního parku se sopkou Pico del Teide, Orotavy i hlavního města Santa Cruz. Projdete se vavřínovými lesy i Kolumbovým městem San Sebastian. Ukázka pískacího jazyka na ostrově Gomera * Nejvyšší španělská hora Pico del Teide * Nádherné sopečné i saharské písečné pláže * Kouzelné šlechtické město Orotava

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.2.2023 22:57  •  Přečteno: 244x

Omán - POHÁDKOVÝ OMÁN - luxusní velký okruh s koupáním v jezerech i v moři - Velikonoce 2023

Omán - POHÁDKOVÝ OMÁN - luxusní velký okruh s koupáním v jezerech i v moři - Velikonoce 2023LUXUSNÍ VELKÝ OKRUH – HOTELY 3/4**** + KOUPÁNÍ v MOŘi, ČESKÝ MÍSTNÍ PRŮVODCE .... z pohádek tisíce a jedné noci aneb za vůněmi, historií a přírodou… Muscat, pohoří Jabal Al Akhdar, Misfah al Abriyyin, pevnost Bahla, historická Nizwa, poušť Wahiba sands, Wadi Bani Khalid, koupání v přírodních jezerech, pobřežní město Sur a koupání v moři, Wadi Shab, bimmah Sinkhole a koupání, večeře v tradičním domě v Muscatu…

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:49  •  Přečteno: 358x

Itálie - NAPOLEONŮV OSTROV ELBA - karavany, mobilní domy - FM sleva - květen 2023

Itálie - NAPOLEONŮV OSTROV ELBA  - karavany, mobilní domy - FM sleva - květen 2023Elba je italský ostrov v Tyrhénském moři asi 10 kilometrů od pobřežního města Piombino. Svojí rozlohou je po Sicílii a Sardinii třetí největší italský ostrov. V našem zájezdu se jedná o hvězdicovou cykloturistiku s podporou autobusu, ale s dostatkem prostoru pro individuální relaxaci a koupání. „Napoleonův” ostrov Elba je rájem pro milovníky krásné přírody, italské pohostinnosti, objevování historických památek, panoramatických výhledů, koupání v křišťálově čistém moři i sportovního vyžití.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 23:09  •  Přečteno: 277x

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI - letecky z Prahy, se snídaní - duben 2023

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI - letecky z Prahy, se snídaní - duben 2023Každoroční úžasně výpravné průvody, hlavní město Funchal vyzdobené tisíci živých květů, tanec na uzavřených ulicích, přehlídky skupin malých i velkých účastníků tradičního svátku jara v rozkvetlé přírodě, záplava barev, hudby, veselí v nejkrásnějším ročním období. To je květinový ostrov Madeira a jeho vyhlášené květinové slavnosti. V doprovodu česky hovořícího průvodce se zúčastníte i tří krásných výletů po ostrově, levádách, pobřeží a památkách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.2.2023 20:42  •  Přečteno: 275x

Strana:  1 2 3   další »