RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

O S T R O V Y, Omán

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište!

 


Strana:  1 2   další »

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2023

Itálie - SICÍLIE, LIPARY, ETNA - pobytově poznávací - letecky - září 2023Pobytově-poznávací letecký zájezd na nekonečně krásný a turisticky nesmírně přitažlivý ostrov plný památek, kterými jsou: Taormina s panoramatem Etny, Agrigento se svým druhým (po Hefaisteionu v Aténách) nejzachovalejším antickým chrámem na světě, Cefalú - se svým světoznámým dómem, Palermo se svou tropickou vegetací a Monreale - s nádherným klášterem. Navíc možnost fakultativně navštívit Liparské ostrovy - Vulcano a Lipary. Ubytování je zajištěno v klasických 3*** hotelech s polopenzí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 22:38  •  Přečteno: 60x

Omán - SULTÁNOVO ARABSKÉ ŠVÝCARSKO - únor, březen, listopad 2023

Omán - SULTÁNOVO ARABSKÉ ŠVÝCARSKO - únor, březen, listopad 2023To nejlepší z arabského světa najdete v Ománu! Nádherné mešity, hrady a hliněné vesničky uprostřed jedinečných horských scenérií, barevnou pouštní krajinu plnou života, oázy, orientální dobytčí trhy, horská wadi a v neposlední řadě liduprázdné nádherné písečné pláže. Sultán Qaboos klade důraz na zachování autentičnosti a tradic Ománu, který tak je protipólem nedaleké opulentní Dubaje. Pojďte objevit Omán, zemi provoněnou kadidlem a nejbezpečnější a nejčistší zemi na Blízkém východě.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.1.2023 22:23  •  Přečteno: 90x

Azorské ostrovy (Portugalsko) - KRÁSY OSTROVA SAO MIGUEL - červen 2023 - garance malé skupiny

Azorské ostrovy (Portugalsko) - KRÁSY OSTROVA SAO MIGUEL - červen 2023 - garance malé skupinyAzorské ostrovy leží v Atlanském oceánu, 2 hodiny letu z Portugalska. Díky odlehlosti zde nejsou davy turistů. Objevíte ráj zelené a modré barvy v rozmanité vegetaci (mj. oblíbené hortenzie), ve vodách jezer uvnitř sopečných kráterů a ve vlnách vždy divokého moře. Společně navštívíme hlavní ostrov Sao Miguel. Ostrov plný přírodních krás a zajímavostí projedeme doslova křížem krážem. Vrcholy kopců nejsou daleko od moře, proto jsou výhledy na Atlantik skutečně úchvatné.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 21:29  •  Přečteno: 94x

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen, srpen 2023

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen, srpen 2023Rozeklané štíty hor, výhledy na širý oceán i vnitrozemí a malebné domky v údolí. Snové pěšinky podél levád a jedinečná ostrovní kultura i gastronomie. Poznejte Madeiru se zkušenou průvodkyní. Nazujte pohodlné boty a prošlápněte s námi ostrov věčného jara zasvěcený milovníkům turistiky. Na našem zájezdu se s Madeirou seznámíte v řijnu, který je skvělým měsícem pro všechny aktivity. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem letních 25 °C a ani v noci běžně nepadá pod 13 °C.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.11.2022 20:14  •  Přečteno: 80x

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023Poznávací zájezd s lehkou cykloturistikou na Korsiku, ostrov, jehož překrásná subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Vydáme se autobusem do Itálie a trajektem do Bastie na Korsice, na níž Vás čeká nádherná příroda bez dlouhých přejezdů busem s možností koupání v moři po většinu dní!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:46  •  Přečteno: 30x

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023Samaria – pěší túra úchvatnou soutěskou * Knóssos – ruiny největšího minojského paláce * Kréta nabízí olivové háje, datlové palmy, bělostné pláže, divoká údolí i vysoké hory vnitrozemí. Navštívíme hlavní antické památky, budeme mít možnost ochutnat skvělá místní vína i speciality zdejší kuchyně a samozřejmě bude dostatek času na koupání v průzračných vodách Středozemního moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:51  •  Přečteno: 36x

Island - POZNÁVACÍ ZÁJEZD LETECKY S TURISTIKOU - hotelbusem s plnou penzí - srpen 2023

Island - POZNÁVACÍ ZÁJEZD LETECKY S TURISTIKOU - hotelbusem s plnou penzí - srpen 2023Intenzivní poznávací okruh je zaměřený na pohodovou turistiku v nejkrásnějších místech Islandu, v drsném, a přesto kouzelném vnitrozemí, na dosah ledovců, na dosud horkých lávových polích. Podíváte se až na úpatí sopky Snafellsjökull, která byla pro Julesa Verna vstupní branou pro výpravu do středu Země. Landmannalaugar–duhové hory islandského vnitrozemí, Vestmannaeyjar–aktivní sopečné souostroví, Skaftafell–k největšímu ledovci Evropy Vatnajökull, NP Mývatn-turistika v rozmanitém okolí jezera

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:10  •  Přečteno: 49x

Itálie - KRÁSY SICÍLIE - putování nejen po památkách UNESCO - letecky, červen, září, říjen 2023

Itálie - KRÁSY SICÍLIE - putování nejen po památkách UNESCO - letecky, červen, září, říjen 2023 Poznejte největší ostrov Středomoří, na němž najdete množství od sebe zcela odlišných kultur – přes řeckou, arabskou, normanskou až po španělskou. Zájezd si zpestříte poznáním hlavního města Sicílie, Palerma, neboť kdo nebyl v Palermu, nezažil Sicílii. Chybět nebude ani prohlídka nejkrásnější památky z dob Normanů – katedrály Monreale, poznáte krásy romantického městečka Taormina a pokloníte se majestátní sopce Etně. Pravou sicilskou atmosféru pak zažijete v malebném městečku Castellammare del Golfo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.12.2022 21:50  •  Přečteno: 65x

Omán - POHÁDKOVÝ OMÁN - luxusní velký okruh s koupáním v jezerech i v moři - Velikonoce 2023

Omán - POHÁDKOVÝ OMÁN - luxusní velký okruh s koupáním v jezerech i v moři - Velikonoce 2023LUXUSNÍ VELKÝ OKRUH – HOTELY 3/4**** + KOUPÁNÍ v MOŘi, ČESKÝ MÍSTNÍ PRŮVODCE .... z pohádek tisíce a jedné noci aneb za vůněmi, historií a přírodou… Muscat, pohoří Jabal Al Akhdar, Misfah al Abriyyin, pevnost Bahla, historická Nizwa, poušť Wahiba sands, Wadi Bani Khalid, koupání v přírodních jezerech, pobřežní město Sur a koupání v moři, Wadi Shab, bimmah Sinkhole a koupání, večeře v tradičním domě v Muscatu…

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:49  •  Přečteno: 84x

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÝ OSTROV MADEIRA 2023 - poznávací, v hotelu se snídaní

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÝ OSTROV MADEIRA 2023 - poznávací, v hotelu se snídaníMadeira patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality pro svoje mírné klima. Nabízí úžasnou přírodu, procházky i větší túry podél levád, výtečnou gastronomii, záplavu květin ve volné přírodě i v botanických zahradách. Patří do portugalského souostroví v Atlantském oceánu se statusem autonomní oblasti. Jedinými obydlenými ostrovy jsou Madeira - zde najdete hlavní město Funchal a Porto Santo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.11.2022 19:29  •  Přečteno: 69x

Řecko - RHODOS - to nejlepší z historie, koupání i kuchyně ostrova - s all inclusive - září 2023

Řecko - RHODOS - to nejlepší z historie, koupání i kuchyně ostrova - s all inclusive - září 2023Osmidenní pobytově-poznávací zájezd za nejkrásnějšími místy řeckého ostrova Rhodos. Během zájezdu poznáte nádherné pláže na Rhodosu, seznámíte se s historií ostrova, ale především si odpočinete a vykoupete se na fantastických plážích Rhodosu, díky kterým je tento ostrov vyhledávaný. Navíc denně ochutnáte dobroty místní i světové kuchyně ve vyhlášené 4**** restauraci v 3,5 **** hotelu se službami all-inclusive.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 21:10  •  Přečteno: 16x

Itálie - KRÁSY SARDINIE - pohádkové pláže i prastará historie - letecky, červen, září 2023

Itálie - KRÁSY SARDINIE - pohádkové pláže i prastará historie - letecky, červen, září 2023Poznejte smaragd Středozemního moře – ostrov s nezkrotnou přírodou a hrdými tradicemi, který ukrývá starobylé záhady a tajemství. Sardinie nejsou zdaleka jen krásné pláže a modré moře. S námi objevíte tajemné prehistorické věže nuraghi, archeologická naleziště, sardská královská města a lahodnou místní kuchyni. Navštívíte řadu historických míst a měst včetně malebného Alghera přezdívaného Malá Barcelona. Množstvím půvabných míst Sardinie přímo oplývá.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.12.2022 21:38  •  Přečteno: 70x

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE a LA GOMERA + pobyt u moře, katamaránem za velrybami - květen, září 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE a LA GOMERA  + pobyt u moře, katamaránem za velrybami - květen, září 2023Navštívíme ostrov Tenerife – největší a nejpestřejší z Kanárských ostrovů, přezdívaný minikontinent. Tenerife nabízí fantastické přírodní scenérie: na severu rozsáhlá zelená údolí, na jihu polopouštní krajinu s kaktusy a sukulenty, v centru úchvatné borovicové lesy, členité kaňony, národní park a na pobřeží černé-vulkanické nebo saharské pláže. Fakultativně vyjedeme na zelený ostrůvek La Gomera nebo katamaránem za velrybami; nebo do Loro Parku s delfináriem, akváriem, vystoupením kosatek aj.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.1.2023 22:36  •  Přečteno: 16x

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE, CESTA ZA POZNÁNÍM KLENOTU KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - květen, říjen 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - TENERIFE, CESTA ZA POZNÁNÍM KLENOTU KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - květen, říjen 2023Tenerife je španělský ostrov, největší ze sedmi Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu. Stejně jako celé toto souostroví, náleží i Tenerife z geopolitického hlediska k Evropě, ale geograficky je součástí afrického regionu. Leží přibližně 320 km od pobřeží Maroka v ostrovní oblasti Makaronézie. Z programu vybíráme: PUERTO DE LA CRUZ • OROTAVA • ICOD DE LOS VINOS • GARACHICO • SANTA CRUZ DE TENERIFE • SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA • NÁRODNÍ PARK TEIDE • PLAYA DE LOS CRISTIANOS • GÜÍMAR • CANDELARIA

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.1.2023 22:01  •  Přečteno: 26x

Itálie - ISCHIE TURISTICKÁ - letecky z Prahy, Vídně - s polopenzí - květen, říjen 2023

Itálie - ISCHIE TURISTICKÁ - letecky z Prahy, Vídně - s polopenzí - květen, říjen 2023O Ischii se říká, že je to jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě. Jeho magická síla vychází z kombinace tufových útesů, lávových kup a proudů, sopečných kráterů, jeskyní s tyrkysově průzračnou vodou, horkých pramenů, termálních vod a bujné vegetace. Ischie je prostě mistrovským dílem přírody, přes který prošli postupně Řekové, Římané, Arabové, Normani, Aragonci .... a od všech si dokázala vzít to nejlepší. Ostrov Ischie má pro vás nachystanou spoustu překvapení, jedno krásnější a zajímavější než druhé.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 30.1.2023 22:07  •  Přečteno: 17x

Strana:  1 2   další »