RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Itálie + Elba,Ischie,Sardinie,Sicílie

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

LAST MINUTE na ostrov ISCHIA s odletem 17.6.2023 a 24.6.2023:

 

 

 

Odlety 17.6. z Prahy na 8 dní – poslední volný jednolůžkový pokoj

 

  • 4* hotel ZARO s polopenzí, 80 m od pláže, 2 bazény – 26 990 Kč  - osoba v jednolůžkovém pokoji

 

 

 

Odlety 24.6. z Prahy na 8 dní

 

 

 

  • 3* hotel PINETA s polopenzí, 250 m od pláže, 2 bazény – 15 490 Kč

 

 

 


Strana:  1 2   další »

Itálie - NABUCCO VE VERONSKÉ ARÉNĚ A JEZERO GARDA - autobus - červenec 2023

Itálie - NABUCCO VE VERONSKÉ ARÉNĚ A JEZERO GARDA - autobus - červenec 2023Prodloužený víkend do oblasti Dolomit a do okolí Verony s možností jedinečného zážitku - shlédnutí opery ve veronské aréně. Krásy krajiny a městeček u největšího italského jezera Lago di Garda, památky, zahrady, koupání, plavba lodí. Verona, kde Vás večer čeká představení Verdiho opery Nabucco v římské aréně pod širým nebem.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 18:03  •  Přečteno: 122x

Itálie - VALENTÝN VE VERONĚ A BENÁTKÁCH - autobus - únor 2023

Itálie - VALENTÝN VE VERONĚ A BENÁTKÁCH - autobus - únor 2023Nejslavnější dílo Williama Shakespeara? Mnohým se jistě jako první vybaví Romeo a Julie, přestože tento dramatik napsal mnohem více her. Avšak nejvíce známou je právě Romeo a Julie, jejichž příběh zná snad každý, stejně jako každý ví, že se odehrál ve Veroně. K prvnímu vyznání vzájemné lásky došlo pod Juliiným balkonem a právě proto patří toto místo k nejvíce navštěvovaným památkám ve městě. Měšťanský středověký dům rodu Capuletů, na jehož dvoře spatříte Juliin balkon, se jmenuje Casa di Giulietta. Vyznejte si tu s partnerem lásku i Vy. V případě, že jste stále sami, nezoufejte! Před domem se nachází Juliina socha. Kdo se dotkne jejího ňadra, ten bude mít štěstí v lásce. Příště tedy pojedete do Verony již v páru a třeba se tu i Vy dočkáte vyznání. Den svatého Valentýna (zkráceně také Valentýn) se slaví v anglosaských zemích každoročně 14.února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou stylizovaného srdce jako symbolu lásky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 22:09  •  Přečteno: 158x

Itálie - BENÁTSKÉ OSTROVY - San Giorgio Maggiore, Murano, Burano, Torcello - červen 2023

Itálie - BENÁTSKÉ OSTROVY - San Giorgio Maggiore, Murano, Burano, Torcello - červen 2023Navštivte s námi nejvýznamnější památky Benátek, ostrov San Giorgio Maggiore s klášterem z jehož zvonice je za jasného počasí možné zahlédnout vrcholky Dolomit; ostrov Murano známý výrobou skla; pestrobarevný ostrov Burano, kde se vyrábí krajky a nakonec téměř neobydlený ostrov Torcello, kde kdysi pobýval americký spisovatel Ernest Hemingway. Z ostrova odplujeme do centra Benátek, kde uvidíte například Dóžecí palác, náměstí San Marco se stejnojmennou bazilikou a kampanilou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.1.2023 23:23  •  Přečteno: 133x

Itálie - BENÁTSKÁ LAGUNA (SLAVNOST GONDOL) - autobus, 2x hotel se snídaní - září 2023

Itálie - BENÁTSKÁ LAGUNA (SLAVNOST GONDOL) - autobus, 2x hotel se snídaní - září 2023Benátky - romantické město plné kanálů, historických památek a muzeí. V termínu našeho zájezdu se v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse. Plavba na tři nejznámější ostrovy Murano * Burano * Torcello. Plavba po Velkém kanále k Ponte Rialto nebo individuálně návštěva některého z řady muzeí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.4.2023 13:23  •  Přečteno: 97x

Francie, Itálie - ZA VŮNĚMI JIHOVÝCHODNÍ FRANCIE - Provence, Savojsko - s plnou penzí - květen, červen 2023

Francie, Itálie - ZA VŮNĚMI JIHOVÝCHODNÍ FRANCIE - Provence, Savojsko - s plnou penzí - květen, červen 2023Monaco – knížectví s věhlasným oceánografickým muzeem, velkolepý Grand Canyon du Verdon, exkurze do parfumerie Fragonard, Avignon – starobylé papežské sídlo, římský most Pont du Gard. Savojsko, kraj majestátních horských štítů včetně nejvyšší hory západní Evropy a výborného vína. Provence nás přivítá nespočetnými pamětihodnostmi, vůní levandule, bílými plážemi Azurového pobřeží. Ze zdejší krajiny čerpali inspiraci věhlasní umělci jako van Gogh, Picasso, Cézanne a další.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:24  •  Přečteno: 154x

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - červen, září 2023

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - červen, září 2023Les Calanches – vycházka mezi červenými skálami, Nuraghy – záhadné megalitické památky na Sardinii, Bonifacio – romantické město na bílých útesech jižní Korsiky, pláže s průzračným mořem .... Jedinečná kombinace dvou nádherných středomořských ostrovů: drsná krása Korsiky - panenská příroda, azurové moře, stín staletých pinií a korkových dubů a Sardinie - vzduch prosycený solí a kořeněnou vůní pinií, zpěv cikád, cinkání zvonečků koz a ovcí ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 21:19  •  Přečteno: 143x

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE - hotelbus, camp, plná penze - červenec, srpen, září 2023

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE - hotelbus, camp, plná penze - červenec, srpen, září 2023Pojeďte na dva dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ ani jeden den dovolené, protože odjíždíme v pátek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách. Cena zahrnuje dopravu hotelbusem, 2 x plnou penzi v hotelbusu bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 20:35  •  Přečteno: 202x

Itálie - LAGO DI GARDA - SEVER, MONTE BALDO A TREMALZO - FM sleva - červen, září 2023

Itálie - LAGO DI GARDA - SEVER, MONTE BALDO A TREMALZO - FM sleva - červen, září 2023Gardské jezero je největší italské jezero, které se nachází na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou v regionech Tridentsko – Horní Adiže, Veneto a Lombardie. Mezi českými turisty je velice oblíbené. Ačkoli jde o vnitrozemí, vládne tu příjemné, až středomořské mikroklima. Je to krásně čisté a teplé jezero na koupání i pro vodní sporty; tentokrát s námi pojďte strávit aktivní dovolenou v sedle kola .... nenáročná hvězdicová cykloturistika ve čtyřech oblíbených termínech, hotel s polopenzí a bazénem!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 22:53  •  Přečteno: 135x

Itálie - TÝDEN V DOLOMITECH - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023

Itálie - TÝDEN V DOLOMITECH - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023Monte Piano - stolová hora, Lago del Sorapis - azurové jezero. Italské Dolomity jsou světem strmých vápencových věží, krásných scenerií, nedotčené přírody, pohnuté historie. Zájezd je určen všem, kteří chtějí poznat nejatraktivnější místa italských Dolomit a lákají je lehké i středně těžké turistické výlety s možností zpestření tras jištěnými cestami – feratami – v oblasti jezera Misurina, Monte Cristallo, Gruppo del Sorapis a nejslavnějších dolomitských věží Tre Cime di Lavaredo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:00  •  Přečteno: 150x

Itálie - AIDA VE VERONSKÉ ARÉNĚ A DVA DNY NA GARDĚ - autobus - červenec 2023

Itálie - AIDA VE VERONSKÉ ARÉNĚ A DVA DNY NA GARDĚ - autobus - červenec 2023Dva dny příjemného a osvěžujícího programu u jednoho z nejkrásnějších alpských jezer Lago di Garda, jehož jižní část se rozlévá do roviny a nabízí překrásné koupání a jehož severní část je dramaticky vklíněna do skalních stěn hor (výjezd unikátní otočnou lanovkou). A jako "třešnička na dortu" velkolepé představení světoznámé Verdiho Aidy v aréně pod širým nebem ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 18:36  •  Přečteno: 127x

Itálie - KRÁSY SICÍLIE - putování nejen po památkách UNESCO - letecky, červen, září, říjen 2023

Itálie - KRÁSY SICÍLIE - putování nejen po památkách UNESCO - letecky, červen, září, říjen 2023 Poznejte největší ostrov Středomoří, na němž najdete množství od sebe zcela odlišných kultur – přes řeckou, arabskou, normanskou až po španělskou. Zájezd si zpestříte poznáním hlavního města Sicílie, Palerma, neboť kdo nebyl v Palermu, nezažil Sicílii. Chybět nebude ani prohlídka nejkrásnější památky z dob Normanů – katedrály Monreale, poznáte krásy romantického městečka Taormina a pokloníte se majestátní sopce Etně. Pravou sicilskou atmosféru pak zažijete v malebném městečku Castellammare del Golfo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.12.2022 21:50  •  Přečteno: 181x

Itálie - NAPOLEONŮV OSTROV ELBA - karavany, mobilní domy - FM sleva - květen 2023

Itálie - NAPOLEONŮV OSTROV ELBA  - karavany, mobilní domy - FM sleva - květen 2023Elba je italský ostrov v Tyrhénském moři asi 10 kilometrů od pobřežního města Piombino. Svojí rozlohou je po Sicílii a Sardinii třetí největší italský ostrov. V našem zájezdu se jedná o hvězdicovou cykloturistiku s podporou autobusu, ale s dostatkem prostoru pro individuální relaxaci a koupání. „Napoleonův” ostrov Elba je rájem pro milovníky krásné přírody, italské pohostinnosti, objevování historických památek, panoramatických výhledů, koupání v křišťálově čistém moři i sportovního vyžití.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 23:09  •  Přečteno: 127x

Itálie - KRÁSY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU - letecky s polopenzí - květen, září, říjen 2023

Itálie - KRÁSY NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU - letecky s polopenzí - květen, září, říjen 2023Čeká Vás „hlavní město Jihu“ Neapol, jedny z nejdůležitější archeologických nalezišť na světě Pompeje a Herculaneum na úpatí sopky Vesuv, kouzelné Amalfské pobřeží a vyhledávané ostrovy neapolského zálivu Capri a Ischia. Poznejte nádherné přírodní scenérie a kouzlo tisíc let staré historie v popředí s jedněmi z nejnavštěvovanějších památek světa. Italský region Kampánie, který najdete v srdci Středomoří, nabízí skvělé víno a gastronomické tradice.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 20:26  •  Přečteno: 139x

Itálie - KRÁSY SARDINIE - pohádkové pláže i prastará historie - letecky, červen, září 2023

Itálie - KRÁSY SARDINIE - pohádkové pláže i prastará historie - letecky, červen, září 2023Poznejte smaragd Středozemního moře – ostrov s nezkrotnou přírodou a hrdými tradicemi, který ukrývá starobylé záhady a tajemství. Sardinie nejsou zdaleka jen krásné pláže a modré moře. S námi objevíte tajemné prehistorické věže nuraghi, archeologická naleziště, sardská královská města a lahodnou místní kuchyni. Navštívíte řadu historických míst a měst včetně malebného Alghera přezdívaného Malá Barcelona. Množstvím půvabných míst Sardinie přímo oplývá.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.12.2022 21:38  •  Přečteno: 175x

Itálie - ISCHIE TURISTICKÁ - letecky z Prahy, Vídně - s polopenzí - květen, říjen 2023

Itálie - ISCHIE TURISTICKÁ - letecky z Prahy, Vídně - s polopenzí - květen, říjen 2023O Ischii se říká, že je to jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě. Jeho magická síla vychází z kombinace tufových útesů, lávových kup a proudů, sopečných kráterů, jeskyní s tyrkysově průzračnou vodou, horkých pramenů, termálních vod a bujné vegetace. Ischie je prostě mistrovským dílem přírody, přes který prošli postupně Řekové, Římané, Arabové, Normani, Aragonci .... a od všech si dokázala vzít to nejlepší. Ostrov Ischie má pro vás nachystanou spoustu překvapení, jedno krásnější a zajímavější než druhé.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 30.1.2023 22:07  •  Přečteno: 139x

Strana:  1 2   další »