RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Zájezdy H O T E L B U S E M, Francie (+Korsika), Finsko, Itálie + Elba,Ischie,Sardinie,Sicílie

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2024

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2024Les Calanches – vycházka mezi červenými skálami, Nuraghy – záhadné megalitické památky na Sardinii, Bonifacio – romantické město na bílých útesech jižní Korsiky, pláže s průzračným mořem .... Jedinečná kombinace dvou nádherných středomořských ostrovů: drsná krása Korsiky - panenská příroda, azurové moře, stín staletých pinií a korkových dubů a Sardinie - vzduch prosycený solí a kořeněnou vůní pinií, zpěv cikád, cinkání zvonečků koz a ovcí ....

 

Jedinečná kombinace dvou nádherných středomořských ostrovů. Drsnou krásu francouzské Korsiky – Napoleonova ostrova – neodhalíte často na první pohled, ale už na druhý si zamilujete panenskou přírodu, azurové moře, stín staletých pinií a korkových dubů, prehistorické památky v okolí Filitosy a Sartène. Návštěva Sardinie, italského středomořského ostrova, bude zážitkem především pro vaše smysly: mořský vzduch, prosycený solí a kořeněnou vůní pinií a macchie, zpěv cikád, cinkání zvonečků koz a ovcí, odrážející se od žulových skal.

Les Calanches– vycházka mezi červenými skálami, Nuraghy – záhadné megalitické památky na Sardinii, Bonifacio – romantické město na bílých útesech jižní Korsiky, pláže s průzračným mořem

Poznávací zájezd Korsika a Sardinie - perly Středomoří, MapaPoznávací zájezd Korsika a Sardinie - perly StředomoříPoznávací zájezd Korsika a Sardinie - perly StředomoříPoznávací zájezd Korsika a Sardinie - perly Středomoří

Poznávací zájezd Korsika a Sardinie - perly Středomoří

 

Poznávací zájezd Korsika a Sardinie - perly Středomoří

 

Poznávací zájezd Korsika a Sardinie - perly Středomoří

 

Poznávací zájezd Korsika a Sardinie - perly Středomoří

 

 

Program zájezdu:

1. – 2. den: odjezd z Českých Budějovic a Prahy, trajekt Livorno–Bastia, kaskády Anglais, průsmyk Col de Vizzavona.

3. – 4. den: Ajaccio – hlavní město ostrova a rodiště císaře Napoleona, průsmyk Col de St. Eustache, Piscia di Gallo – cesta skalními útvary k vodopádu, Bonifacio – úchvatné přístavní město postavené na bílých útesech.

5. – 8. den: trajekt Bonifacio–St. Teresa, Castelsardo – historické městečko, Bosa – romantické městečko s hradem, Nuragh Sant Antin – největší ze sardinských nuragů – prehistorických staveb, Cala Gonone – koupání, fakultativní výlet lodí (cca 18 €), Capo d’Orso, St. Teresa, trajekt zpět na Korsiku, Sartène – „nejkorsičtější“ z korsických měst s labyrintem kamenných schodišť, uliček, průchodů, přesun západním pobřežím.

9. – 10. den: Filitosa – pravěké naleziště a megalitické kameny, Les Calanches – jedno z nejkrásnějších míst Korsiky, bizarní skalní formace, červené skály, azurové moře, Porto – romantický přístav, Soutěska Spelunca – pěší turistika v soutěsce se starými janovskými mosty a tůněmi, pláže v Portu.

11. – 12. den: průsmyk Col de Verghio, Calacuccia – červené skalní útvary, Bastia – středomořský přístav, trajekt.

13. den: návrat do ČR.

 

Termíny zájezdů:

31.5. - 12.6.2023 - posledních 8 míst!

11.9. - 23.9.2023 - vyprodáno!

25.5. - 6.6.2024

12.9. - 24.9.2024

Cena od Kč 38.500,-

- při objednání v roce 2023 garance ceny roku 2023

 

 

 

Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického (tištěného) průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha

Co je to HOTELBUS

Hotelbus vám opravdu nabídne to, co slibuje: jedná se o jedinečnou kombinaci ubytování acestování. Autobusy a speciální nástavby vám poskytnou plnohodnotné zázemí, sezení, ubytování i stravování během celé vaší cesty.

Kapacita hotelbusu činí (podle typu) 15 - 20 lidí. Jedná se o stále populárnější způsob cestování, díky kterému za své peníze dostanete více! 

Výhody cestováním HOTELBUSEM

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné otravné vybalování kufrů
 • Žádné zmatečné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné nepohodlné přejezdy místní dopravou
 • Žádné časové ztráty

Pro koho jsou hotelbusy určeny

Touha po cestování není omezena ani věkem či vzděláním. Vytváříme proto takové podmínky, aby se s námi cítili dobře všichni cestovatelé bez omezení věku. Obzvláště oblíbené je cestování našimi hotelbusy mezi zákazníky střední a starší věkové kategorie, z nichž mnozí s námi cestují opakovaně.

Velice oblíbené jsou hotelbusy pro cesty ucelených skupin a kolektivů.

Iveco - Irisbus Lux 20

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Posádka hotelbusu

Posádka každého vozidla je dvoučlenná a má statut technického doprovodu. Oba členové posádky mají příslušnou kvalifikaci pro řízení hotelbusu a během cesty se střídají v řízení vozu a přípravě jídla. Posádka vozu je natolik zkušená a znalá místních podmínek, že je schopna poskytnout klientům veškeré důležité informace o navštěvovaných místech, upozornit na místní zvyklosti a varovat před případnými riziky.

Typy hotelbusů

Jsou všechny hotelbusy stejné?

Na cestách po Evropě využijete zázemí a pohodlí některého z hotelbusů typu Iveco – Irisbus LUX s kapacitou 20 lidí. Hotelbus Iveco - Irisbus Lux 20, Amman - Jordánsko, podzim 2010

Pořadatel:Pangeotours

 

 

print Formát pro tisk