RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Zájezdy H O T E L B U S E M

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

Hotelbusy - jedná se o jedinečnou kombinaci ubytování a cestování. Autobusy a speciální nástavby 

Vám poskytnou plnohodnotné zázemí, sezení, ubytování i stravování během celé vaší cesty.

Hotelbus Volvo FM9/16 – AFRIČAN

Kapacita je (podle typu) 15 - 20 lidí. Jedná se o stále populárnější způsob cestování - na poznávací zájezdy

se s námi můžete vydat do řady států Evropy, na Blízký východ, do Latinské Ameriky a do zemí Afriky.

Díky možnostem rychlého přesunu a zajištění plné penze zvládnete při poznávacím zájezdu s hotelbusy

navštívit více zajímavých míst než s kýmkoliv jiným.

Cestování hotelbusy je vhodné pro poznávací zájezd pro všechny věkové kategorie včetně seniorů. Je to ideální prostředek pro zájezdy na míru pro nejrůznější zájmové skupiny, cyklistické a turistické zájezdy, poznávací zájezdy po památkách, poutních místech nebo přírodních krásách.

 

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené - žádné časové ztráty
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné opakované vybalování kufrů
 • Žádné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné přejezdy místní dopravou

 


Strana:  1 2   další »

JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Zambie - K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM - květen, červen, říjen, listopad 2023

JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe, Zambie - K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM - květen, červen, říjen, listopad 2023Kapské Město pod Stolovou horou; NP Okavango – jedinečný ekosystém delty Okavanga mizící v poušti Kalahari; NP Etosha; Chobe – obrovská koncentrace zvěře; úchvatný Fish River Canyon. Po prohlídce Kapského Města si prohlédneme "africký Grand Canyon“ – Fish River Canyon; navštívíme kolonii lachtanů; NP Etosha a unikátní ekosystém delty řeky Okavango v Botswaně. Při projížďce lodí po řece Chobe uvidíme krokodýly, hrochy, slony i stáda buvolů. Na závěr cesty navštívíme impozantní Viktoriiny vodopády.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:02  •  Přečteno: 40x

JAR,Svazijsko,Lesotho,Mosambik,Zimbabwe,Zambie - 6 ZEMĚMI AFRIKY - květen, září, listopad 2023 s plnou penzí

JAR,Svazijsko,Lesotho,Mosambik,Zimbabwe,Zambie - 6 ZEMĚMI AFRIKY - květen, září, listopad 2023 s plnou penzíTato cesta nás zavede do šesti států jihovýchodní Afriky. V JAR navštívíme Kapské Město, diamantový důl v Kimberley, Dračí hory i Krugerův park. Svazijské a Lesothské království nabídne nedotčenou horskou přírodu i vesničky s tradiční řemeslnou výrobou. Relaxace na písečných plážích Indického oceánu v Mosambiku bude vítanou změnou. V Zimbabwe si prohlédneme největší prehistorickou stavbu Afriky – Great Zimbabwe a závěr cesty bude patřit impozantním Viktoriiným vodopádům na řece Zambezi.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:47  •  Přečteno: 46x

Peru, Bolívie, Argentina, Brazílie - NAPŘÍČ JIŽNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023

Peru, Bolívie, Argentina, Brazílie - NAPŘÍČ JIŽNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023Rio de Janeiro – s pláží Copacabana, vodopády Iguacú – přírodní div světa, Machu Picchu – ztracené město Inků, Nazca – záhadné kresby na poušti, viditelné jen z letadla. Expedice začne v Limě u Tichého oceánu, budeme pokračovat přes vysokohorské průsmyky do srdce říše Inků Cuzca s Machu Picchu a náhorní planinou Altiplano do hlavního města Bolívie La Pazu. Nebudou chybět argentinské steaky a vynikající místní víno. Cestu zakončíme v Brazílii návštěvou vodopádů Iguacú a Rio de Janeira u Atlantiku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:27  •  Přečteno: 47x

Španělsko, Portugalsko, Francie - ZEMĚ MOŘEPLAVCŮ - hotelbusem s plnou penzí - duben, září 2023

Španělsko, Portugalsko, Francie - ZEMĚ MOŘEPLAVCŮ - hotelbusem s plnou penzí - duben, září 2023Navštívíme známá poutní místa jako Lurdy, Fatimu i Bom Jesus. Budeme obdivovat pozoruhodnou architekturu v Tomaru, Sintře či Batalze. Staneme na nejzápadnějším mysu kontinentální Evropy, Cabo da Roca na břehu Atlantiku, a prohlédneme si také poslední kolonii v Evropě, klíč ke Středozemnímu moři, britský Gibraltar. Navštívíme pulzující metropole Lisabon, Porto, Madrid, Barcelonu i poklidnou Granadu či Sevillu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:20  •  Přečteno: 45x

Slovinsko - VELKÝ OKRUH MALOU ZEMÍ - červen, srpen, září 2023 - hotelbusem s plnou penzí

Slovinsko - VELKÝ OKRUH MALOU ZEMÍ - červen, srpen, září 2023 - hotelbusem s plnou penzíJak název napovídá, projedeme tuto malou zemi od východu k západu, od Jadranu k Julským Alpám. Slovinsko nabízí návštěvníkům pestrou mozaiku zajímavostí a my na naší cestě poznáme většinu z nich: Jeruzalém – malebná vinařská oblast, Lublaň – hlavní město s příjemnou atmosférou, Piran – kouzelné středomořské městečko, Bledské jezero – nádherné jezero na úpatí Julských Alp, Ptuj – termální lázně ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 22:06  •  Přečteno: 69x

Argentina, Chile - PATAGONIE - ZEMĚ NA KONCI SVĚTA - hotelbusem s plnou penzí - březen 2023

Argentina, Chile - PATAGONIE - ZEMĚ NA KONCI SVĚTA - hotelbusem s plnou penzí - březen 2023Na této cestě poznáme jižní část jihoamerického kontinentu od subtropů až po Ohňovou zemi, za kterou se rozprostírají už jen studené vody dvou oceánů a ledové pláně Antarktidy. Uvidíme nádherné žulové věže tyčící se k nebi, jezera s křišťálovou vodou, ledovcové splazy „tekoucí“ do údolí, rozlehlé pampy obydlené jen stády lam guanako a pštrosy nandu. Tato oblast je pustá, liduprázdná, ale neskutečně krásná, přívětivá a pohostinná.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:40  •  Přečteno: 39x

Belgie, Nizozemsko - ZA PAMÁTKAMI A KVĚTINAMI - hotelbusem s plnou penzí - duben 2023

Belgie, Nizozemsko - ZA PAMÁTKAMI A KVĚTINAMI - hotelbusem s plnou penzí - duben 2023Přehlídka květinových výtvorů plná barev a vůní. Známé „květinové korzo“, alegorické květinové vozy s tisíci květů, které nemá ve světě obdoby a konkurenci. Spolu s návštěvou dvou hlavních evropských měst, sýrového trhu v Alkmaaru, královského zámku Het Loo a také Naardenu, místa kde pobýval Jan Amos Komenský, je cestou pro opravdové znalce a milovníky květin a historie.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 22:38  •  Přečteno: 47x

Francie, Itálie - ZA VŮNĚMI JIHOVÝCHODNÍ FRANCIE - Provence, Savojsko - s plnou penzí - květen, červen 2023

Francie, Itálie - ZA VŮNĚMI JIHOVÝCHODNÍ FRANCIE - Provence, Savojsko - s plnou penzí - květen, červen 2023Monaco – knížectví s věhlasným oceánografickým muzeem, velkolepý Grand Canyon du Verdon, exkurze do parfumerie Fragonard, Avignon – starobylé papežské sídlo, římský most Pont du Gard. Savojsko, kraj majestátních horských štítů včetně nejvyšší hory západní Evropy a výborného vína. Provence nás přivítá nespočetnými pamětihodnostmi, vůní levandule, bílými plážemi Azurového pobřeží. Ze zdejší krajiny čerpali inspiraci věhlasní umělci jako van Gogh, Picasso, Cézanne a další.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:24  •  Přečteno: 39x

Albánie, Černá Hora, Srbsko, Chorvatsko - BALKÁNSKÉ STŘÍPKY - hotelbus, plná penze - červen, září 2023

Albánie, Černá Hora, Srbsko, Chorvatsko - BALKÁNSKÉ STŘÍPKY - hotelbus, plná penze - červen, září 2023Durmitor – turistika uprostřed neskutečné horské přírody, Shkoder – historické albánské město s pevností Rozafa, Plitvická jezera – nádherná jezera a vápencové skály, Dubrovník – perla Jadranu. Poznávací zájezd nás zavede na Balkánský poloostrov, do oblastí s bouřlivou historií, různorodou populací, do zemí plných kontrastů a přírodních krás. Navštívíme národní parky Černé Hory a dosud málo poznanou krajinu hornaté a divoké Albánie. Odpočineme si u Jaderského moře a cestou domů navštívíme Dubrovník.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 20:22  •  Přečteno: 57x

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023

Řecko - KRÉTA - OSTROV BÁJNÉHO MINOTAURA - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023Samaria – pěší túra úchvatnou soutěskou * Knóssos – ruiny největšího minojského paláce * Kréta nabízí olivové háje, datlové palmy, bělostné pláže, divoká údolí i vysoké hory vnitrozemí. Navštívíme hlavní antické památky, budeme mít možnost ochutnat skvělá místní vína i speciality zdejší kuchyně a samozřejmě bude dostatek času na koupání v průzračných vodách Středozemního moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:51  •  Přečteno: 36x

Francie - PAŘÍŽ - METROPOLE NA SEINĚ - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023

Francie - PAŘÍŽ - METROPOLE NA SEINĚ - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2023Eiffelova věž – symbol města, Louvre – nejúžasnější světová galerie, Versailles – královský palác s úchvatnými zahradami. Paříž patří zaslouženě k nejkrásnějším městům Evropy. Poznejte s námi kouzlo hlavního města Francie, metropole umění a módy. Během tří dnů navštívíte nejznámější památky, muzea a galerie. Město ale láká také k procházkám po březích Seiny, k projížďce lodí po Seině, k objevování romantických zákoutí a vychutnávání atmosféry „hlavního města milovníků života“.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:45  •  Přečteno: 44x

Bulharsko, Rumunsko - HISTORIE, HORY, PLÁŽE - hotelbusem s plnou penzí - září 2023

Bulharsko, Rumunsko - HISTORIE, HORY, PLÁŽE - hotelbusem s plnou penzí - září 2023Rilský klášter – nejvýznamnější památka bulharské pravoslavné církve, koupání v Černém moři, Prejmer - opevněný selský klášter, Pohoří Rila – výstup na nejvyšší horu Bulharska. Projeďte s námi země kdysi zaslíbené, dnes bohužel trochu opomíjené, i když jejich sláva se již vrací. Projeďte s námi Bulharsko a Rumunsko. Během vašeho putování najdete pestrou směs historie a přírody, odpočinete si na krásných plážích vyhřátých teplým sluncem. Pojeďte objevovat i vzpomínat.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:55  •  Přečteno: 46x

Maďarsko - ZA TOKAJSKÝM VÍNEM - hotelbusem s plnou penzí - květen, říjen 2023

Maďarsko - ZA TOKAJSKÝM VÍNEM - hotelbusem s plnou penzí - květen, říjen 2023Budapešť – hlavní město „země lázní“, Miskolc–Tapolca – unikátní jeskynní lázně, Eger – nádherná barokní architektura pod egerským hradem, Tokaj – rodiště světoznámého vína. Program zájezdu zahájíme v Budapešti na břehu Dunaje. “Hradní čtvrť” je maďarskou perlou na seznamu UNESCO. Relaxovat budeme ve vyhlášeném lázeňském středisku Miskolc–Tapolca při úpatí pohoří Bükk. Navštívíme oblast Tokaje (UNESCO), kde ochutnáte světoznámé tokajské víno. Naši cestu zakončíme v malebném Egeru.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:06  •  Přečteno: 44x

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - červen, září 2023

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - červen, září 2023Les Calanches – vycházka mezi červenými skálami, Nuraghy – záhadné megalitické památky na Sardinii, Bonifacio – romantické město na bílých útesech jižní Korsiky, pláže s průzračným mořem .... Jedinečná kombinace dvou nádherných středomořských ostrovů: drsná krása Korsiky - panenská příroda, azurové moře, stín staletých pinií a korkových dubů a Sardinie - vzduch prosycený solí a kořeněnou vůní pinií, zpěv cikád, cinkání zvonečků koz a ovcí ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 21:19  •  Přečteno: 39x

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE 2023 - hotelbus - camp - plná penze

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE 2023 - hotelbus - camp - plná penzePojeďte na dva dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ ani jeden den dovolené, protože odjíždíme v pátek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách. Cena zahrnuje dopravu hotelbusem, 2 x plnou penzi v hotelbusu bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 20:35  •  Přečteno: 52x

Strana:  1 2   další »