RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

V L A K Y, LANOVKY,KURZY, CVIČENÍ, J Ó G A

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 


Rakousko - SE SALZBURSKOU KARTOU - lanovkami za kruhovými výhledy - pension s polopenzí - červenec 2023

Rakousko - SE SALZBURSKOU KARTOU - lanovkami za kruhovými výhledy - pension s polopenzí - červenec 2023Poznávací zájezd s vycházkami, případně s lehkou turistikou, se slevovou Salzburskou kartou. V celé oblasti se nachází nespočet různých lanovek. Nezapomeňte na plavky. V ceně zájezdu je jízdné všemi lanovkami a vstupné do pamětihodností podle uvedeného programu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.3.2023 19:49  •  Přečteno: 230x

Švýcarsko - BERNINA EXPRESS A SVATÝ MOŘIC - autobus, polopenze - červen, září 2023 - FM slevy

Švýcarsko - BERNINA EXPRESS A SVATÝ MOŘIC - autobus, polopenze - červen, září 2023 - FM slevyPanoramatický vlak Bernina Express Vás přes průsmyky Albula a Bernina (železniční trať je zde pod ochranou UNESCO) dopraví z Davosu až do italského Tirana a jízda v tomto legendárním expresu se tak stane zlatým hřebem celého zájezdu. Kromě toho si v předchozích dnech vychutnáte atmosféru renomovaného horského střediska Davos i luxusních lázní Svatý Mořic v údolí Engadin. Davos * Schatzalp * Svatý Mořic * Muottas Muragl * Guarda * Preda a tunel Albula * průsmyk Bernina * kruhový viadukt Brusio * Tirano

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 20:31  •  Přečteno: 319x

Švýcarsko - ZEMĚ SÝRŮ, ČOKOLÁDY A HORSKÝCH VELIKÁNŮ - autobusem - červenec, srpen, září 2023

Švýcarsko - ZEMĚ SÝRŮ, ČOKOLÁDY A HORSKÝCH VELIKÁNŮ - autobusem - červenec, srpen, září 2023Švýcarsko charakterizují majestátní vrcholky hor, rozlehlá jezera a množství dalších úchvatných přírodních krás. Pro toho, kdo ještě Švýcarsko nenavštívil, bude všechno překvapivé. Kontrast velehor s údolími, kde se po staletí zastavil čas. Vodopády a jezera, ale i malebná lidská sídla. Vzhledem ke své tradici neutrality je sídlem řady mezinárodních institucí, např. Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, MOV, FIFA, Lékařů bez hranic, Světového ekonomického fóra a řady dalších.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 17:29  •  Přečteno: 236x

Švýcarsko - ŠVÝCARSKÉ ŽELEZNICE - SVĚTOVÉ DĚDICTVÍ UNESCO - září 2023 - FM slevy až 10%!!

Švýcarsko - ŠVÝCARSKÉ ŽELEZNICE - SVĚTOVÉ DĚDICTVÍ UNESCO - září 2023  - FM slevy až 10%!!Švýcarské horské železnice jsou pojmem v celém světě. Železnice přes průsmyky Albula a Bernina jsou zapsány do světového dědictví UNESCO. Další je železnice do horské Arosy a kaňonem Rýnské soutěsky. Přidáme ještě mondénní Davos, starobylá města Chur a Luzern, blankytná jezera a vysoké hory. Davos * kruhový viadukt Brusio * průsmyk Bernina * Svatý Mořic * Preda u tunelu Albula * viadukt Landwasser * Tiefencastel * Chur * Arosa * Filisur * Rýnská soutěska * Luzern

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 20:43  •  Přečteno: 278x

Turecko - VELKÝ OKRUH LETECKY - hotely s polopenzí, možnost letu balónem - květen, říjen 2023

Turecko - VELKÝ OKRUH LETECKY - hotely s polopenzí, možnost letu balónem - květen, říjen 2023Turecko je stát ležící v Malé Asii, v Turecku se prolínají dvě kultury - islámská - orientální a západní - evropská. Tureckem vedly a stále tudy vedou významné obchodní cesty mezi Západem a Východem. Turecko je stát, který vám může nabídnout opravdu mnoho, starobylé antické a byzantské památky, islámské monumenty, pohodové lidi, vynikající kuchyni a krásné moře. Ubytováni budete v hotelích s polopenzí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 16:24  •  Přečteno: 366x

Severní Kypr - POBYTOVÝ ZÁJEZD S JÓGOU - let z Prahy, polopenze - červen, září 2023

Severní Kypr - POBYTOVÝ ZÁJEZD S JÓGOU - let z Prahy, polopenze - červen, září 2023 Menší hotelový komplex s krásnou zahradou nabízí ubytování v prostorných vilkách, situovaných okolo bazénu s vyhrazenou částí pro děti. Nachází se přímo u písečné pláže, kousek od města Iskele, 12 km od známého města Famagusty a cca 70 km od letiště v Larnace. Hotel Long Beach, částečně zrenovovaný, je vhodným místem pro rodiny s dětmi a klienty vyhledávající klid a pohodu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.4.2023 19:53  •  Přečteno: 193x

Švýcarsko - FRANCOUZSKÉ ŠVÝCARSKO + MONT BLANC - s návštěvou čokoládovny - červenec 2023

Švýcarsko - FRANCOUZSKÉ ŠVÝCARSKO + MONT BLANC - s návštěvou čokoládovny - červenec 2023Švýcarsko, jak ho neznáte – s francouzským šarmem v hlavní roli. Objevíte půvabné Lausanne s katedrálou Notre-Dame, kosmopolitní Ženevu i středověký hrad Chillon tyčící se na skále u největšího švýcarského jezera. Pochutnáte si na lahodné čokoládě i vynikajících sýrech a panoramata nejvyšší hory Evropy vás dostanou. Dopřejte si zážitky jako cestovatel a poznejte „francouzské“ Švýcarsko!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 12:30  •  Přečteno: 344x

Rakousko - ZUBAČKOU NA SCHAFBERG - jednodenní sobotní - srpen 2023

Rakousko - ZUBAČKOU NA SCHAFBERG - jednodenní sobotní - srpen 2023Schafbergská dráha je ozubnicová dráha s metrovým rozchodem v Horním Rakousku a Salcburku vedoucí ze Sankt Wolfgang im Salzkammergut až do Schafbergu. Stavba Schafbergské dráhy byla zahájena v roce 1892 a provoz byl zahájen během následujícího roku. Dolní stanice je v historickém městečku St. Wolfgang. Jízda trvá 40 minut, trasa měří 5,85 kilometrů a překonává přitom výškový rozdíl rovných 1190 metrů. Nahoře se pak otevírá překrásný výhled na Solnou komoru a alpské velikány.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 20:54  •  Přečteno: 1184x

Švýcarsko, Lichtenštejnsko - KOUZLO ŠVÝCARSKÝCH ALP - s plnou penzí - červen, červenec, srpen 2023

Švýcarsko, Lichtenštejnsko - KOUZLO ŠVÝCARSKÝCH ALP - s plnou penzí - červen, červenec, srpen 2023Zermatt – turistické středisko, Jungfraujoch – nejvýše položená železnice v Evropě, Rýnský vodopád u Schaffhausenu – nejmohutnější vodopád v Evropě, Locarno – malebné městečko na severním břehu jezera Lago Maggiore. Zájezd nás povede především za přírodními krásami - budeme mít na dohled velebný Matterhorn, podnikneme pěší výlety pod nejznámější vrcholky švýcarských Alp, budeme se kochat úchvatnými horskými sceneriemi. Navštívíme také metropoli Curych i malebné horské vesnice.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:35  •  Přečteno: 311x

Švýcarsko - ŠVÝCARSKÉ ŽELEZNIČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ I. - hotel*** v Davosu s polopenzí - srpen 2023

Švýcarsko - ŠVÝCARSKÉ ŽELEZNIČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ I. - hotel*** v Davosu s polopenzí - srpen 2023Švýcarské horské železnice překonávají vysokohorské průsmyky, projíždějí točitými tunely a přejíždí po vysokých viaduktech. Je to dobrodružství - přejezd průsmyků Albula a Bernina, výjezd do vysokohorské Arosy, historický parní vlak přes průsmyk Furka a zubačka na vrchol Rigi. Nechybí ani Lucern na břehu nádherného jezera. Davos * kruhový viadukt Brusio * průsmyk Bernina * Svatý Mořic * viadukt Landwasser * průsmyk Oberalp * Oberwald * průsmyk Furka * Realp * Chur * Arosa * Rigi * Luzern

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.2.2023 22:08  •  Přečteno: 274x

Švýcarsko - ŠVÝCARSKÉ ŽELEZNIČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ II. - polopenze bufet, relax centrum v hotelu - červenec 2023

Švýcarsko - ŠVÝCARSKÉ ŽELEZNIČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ II. - polopenze bufet, relax centrum v hotelu - červenec 2023Nádherných železničních tratí je ve Švýcarsku při přepočtu na velikost země nejvíce v Evropě. Proto vzniklo pokračování Švýcarského železničního dobrodružství. Projedete světoznámou zubačkou pod vrcholy Eiger, Jungfrau a Mönch, zlatým panoramatickým expresem překonáte hory nad Ženevským jezerem a zubačkou vyšplháte na vyhlídkovou horu Rochers de Naye. Třešničkou na dortu je jízda historickým parním vlakem nad Ženevským jezerem.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 17:15  •  Přečteno: 222x

Belgie - TO NEJLEPŠÍ Z BRUSELU, BRUGG, GENTU a ANTVERP - let z Prahy, vlakem do Brugg - září 2023

Belgie - TO NEJLEPŠÍ Z BRUSELU, BRUGG, GENTU a ANTVERP - let z Prahy, vlakem do Brugg - září 2023Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Belgie. Navštívíte „hlavní město Evropy“ Brusel, Antverpy Paula Rubense, v úchvatném středověkém Bruggy ochutnáte pravou belgickou čokoládou a projedete se po říčním kanálu. Nevynecháte ani pivařský Gent a košt belgického piva. Poznejte s námi nejkrásnější belgická města! Během individuálního programu bude možnost návštěvy muzea čokolády nebo případně muzea hranolek.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 23:53  •  Přečteno: 290x

Rakousko - RAXALPE - FERRATOVÁ ŠKOLA - Intenzivní kurz pohybu po zajištěných cestách v Rakousku - červen 2023

Rakousko - RAXALPE - FERRATOVÁ ŠKOLA - Intenzivní kurz pohybu po zajištěných cestách v Rakousku - červen 2023Nedaleko Vídně se začínají zvedat nejvýchodnější výběžky Alp. Tady, v nádherném pohoří Raxalpe, je vystavěno několik zajištěných cest (via ferrat) nejrůznější obtížnosti, které jsou ideální jak pro získávání prvních dovedností úplnými začátečníky, tak i pro ty, kteří již mají s tímto typem pohybu po horách zkušenosti. V rámci ferratového kurzu se vám budou věnovat zkušení průvodci – instruktoři.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 22:44  •  Přečteno: 323x

Uzbekistán - PERLY HEDVÁBNÉ STEZKY - přejezdy rychlovlakem - FM sleva do 30.8.2023 - březen/duben 2024

Uzbekistán - PERLY HEDVÁBNÉ STEZKY - přejezdy rychlovlakem - FM sleva do 30.8.2023 - březen/duben 2024Navštivte zemi, rozkládající se mezi dvěma velkými řekami Amudarja a Syrdarja, mezi vrcholy více než čtyřtisícových hor a pouští Kyzylkum. Ponořte se do dávné historie měst na Hedvábné stezce, zažijte tradiční bazary a ochutnejte speciality zdejší skvělé kuchyně. Nezapomenutelné zážitky ve Vás zanechají města Taškent, Samarkand, Buchara, Urgenč a Chiva s památkami zapsanými v seznamu UNESCO. Cena zájezdu v předprodeji Kč 59.990,- končí posledního srpna, od září platí katalogová cena Kč 62.990,-!!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.6.2023 22:30  •  Přečteno: 251x