RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

SAE-Dubaj, Srí Lanka, Senegal

 

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

Ramadán 2023
 
Od večera - středa 22. března
 
do večera - čtvrtek 20. dubna

Každý rok je datum začátku i konce měsíce Ramadánu velmi rozdílné. Je to dáno tím, že islámský kalendář, kterým se zahájení Ramadánu řídí, je o mnoho dní kratší a navíc je řízen dle lunární fáze měsíce. I proto je datum zahájení například v Evropě nebo v Americe rozdílné. V zemích jako je Turecko, Tunisko, Spojené arabské emiráty, Maroko či Egypt je den zahájení i ukončení totožný.

 

 

SRÍ LANKA
Ostrov s rozmanitým podnebím i krajinou. Opravdový ráj tvoří dlouhé písečné pláže s jemným zlatým pískem lemované palmami, rozmanitá flóra a fauna, starobylá sídelní města a zejména pak přátelské obyvatelstvo.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SAE - TO NEJLEPŠÍ Z DUBAJE + ABU DHABÍ A MOŘE - letecky z Prahy - březen 2023

SAE - TO NEJLEPŠÍ Z DUBAJE + ABU DHABÍ A MOŘE - letecky z Prahy - březen 2023Odpočinek na pláži, jízda písečnými dunami, dechberoucí paláce, světová „nej“… Dovolená, o které jste dosud jen snili? Zažijte ji! S průvodcem, který zná Emiráty jako své boty, vyrazíte objevit nejvyšší budovu Burj Khalifa, nejluxusnější hotel Burj Al Arab, metropoli Abú Dhabí i skrytá místa Dubaje. Dopřejte si exotické zážitky – poznávejte Dubaj jako nikdy předtím!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 20:02  •  Přečteno: 61x

SAE - DUBAJ pro rodiče a děti - LEGOCITY + KOUPÁNÍ V MOŘI - odlet z Prahy - říjen 2023

SAE - DUBAJ pro rodiče a děti - LEGOCITY + KOUPÁNÍ V MOŘI - odlet z Prahy - říjen 2023Zažijte dobrodružství pro malé i velké s ilustrovaným cestovatelem Vašíkem: napínavou honbu za pokladem i adrenalin v zábavních parcích, které předčí vaše očekávání! Svět lega a pohádek v zábavním parku * Vodní radovánky v moři nebo aquaparku * Fascinující jízda džípem po dunách pouště * Jedinečná světelná show Dubai Fountain * Výhled z nejvyšší budovy světa Burj Khalifa

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 20:48  •  Přečteno: 60x

Srí Lanka - CEJLON - RÁJ BEZ ANDĚLŮ - s polopenzí - FM sleva 5tisíc do 28.února! - prosinec 2023

Srí Lanka - CEJLON - RÁJ BEZ ANDĚLŮ - s polopenzí - FM sleva 5tisíc do 28.února! - prosinec 2023  Pro českého turistu, který touží spatřit významné buddhistické památky, stáda slonů, mystické hory, čajové plantáže, džungli nebo bílé pláže s kokosovými palmami, je Cejlon optimálním výletním místem. Program zájezdu je rozdělen do tří částí: nejdříve navštívíme slavné starověké a středověké památky v centru ostrova, poté pojedeme za přírodou do hor a do oblasti čajových plantáží. Na závěr je naplánován odpočinek na pláži Indického oceánu. Na exotický ostrov se vydáváme v období sucha.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 21:37  •  Přečteno: 50x

Srí Lanka - SRÍ LANKA - PAMÁTKY UNESCO, NP, POBŘEŽÍ A MOŘE - 9x hotel s polopenzí - listopad 2023

Srí Lanka - SRÍ LANKA  - PAMÁTKY UNESCO, NP, POBŘEŽÍ A MOŘE - 9x hotel s polopenzí - listopad 2023Jedinečný poznávací zájezd Srí Lanka 2023. Starobylé památky, dechberoucí příroda, zlaté pláže na jihu ostrova a zajímavosti, které stojí stranou turistického ruchu vás nadchnou. Colombo – Pinnawala - Sigiriya – Lion Rock – Polonnaruwa – ajurvédská zahrada - Kandy – Peradeniya – Nuwara Eliya – NP Horton Plains - Nanu Oya – Ella – 9 Arches Bridge – vodopády Ravana - Buduruwagala - NP Yala – Kataragama - Kalametiya - Rekawa - Kalametiya – Mulkirigala - gejzír Hoo-maniya – Galle - Hikkaduwa

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.3.2023 20:16  •  Přečteno: 26x

Srí Lanka - PERLA INDICKÉHO OCEÁNU - poznávací - únor / březen 2023, jaro 2024

Srí Lanka - PERLA INDICKÉHO OCEÁNU - poznávací - únor / březen 2023, jaro 2024Srí Lanka neboli Cejlon, je jeden z nejkrásnějších ostrovů světa. Historická královská města ukrytá hluboko v pralesích, buddhistické památky, jeskynní a skalní chrámy, koloniální města, národní park s volně žijícími slony a hlavně hory s úchvatnými čajovými plantážemi a krásné pláže. Sedm památek UNESCO, skvělé jídlo a úžasní lidé. Taková je Srí Lanka. Prostě ráj na zemi, který musíte vidět!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.1.2023 20:24  •  Přečteno: 66x