RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Laos,Litva,Lotyš,Libanon,Lichtenšt.

Pro aktuální nabídku volejte, pište!

SPECIÁLNÍ nabídka poznávacího zájezdu:


LAOS - KRÁLOVSTVÍ SLONŮ - 13 DNÍ/10 NOCÍ

LUANG PRABANG - SVĚTOZNÁMÁ JESKYNĚ PAK OU - VODOPÁDY KUNG SI - KRASOVÁ OBLAST VANG VIENG - HLAVNÍ  MĚSTO VIENTIANNE - ČTYŘI TISÍCE OSTROVŮ - VODOPÁDY KHONE PAPHENG -  PAKSE

 

TERMÍN:  07.03. - 17.03.2024
                  

 


původní cena:              79.990,- Kč


cena po slevě:            74.390,- Kč

 

CENA ZAHRNUJE:

* leteckou přepravu Praha – Luang Prabang, Pakse - Praha s přestupy
* letištní poplatky
* vnitrostátní leteckou přepravu Vientianne - Pakse - Luang Prabang
* 10x ubytování v hotelech 4* a 3* se snídaní
* 3x oběd
* program, transfery klimatizovanými autobusy
* veškeré vstupy dle itineráře
* česky mluvící průvodce

 

CENA NEZAHRNUJE:

* vízum do Laosu 31 USD (1xfoto sebou)
* fakultativní výlety
* pojištění léčebných výloh
* spropitné 30 USD


Pobaltí - ČTYŘI EVROPSKÁ HLAVNÍ MĚSTA, KURSKÁ KOSA A HORA KŘÍŽŮ - autobus - srpen 2023

Pobaltí - ČTYŘI EVROPSKÁ HLAVNÍ MĚSTA, KURSKÁ KOSA A HORA KŘÍŽŮ - autobus - srpen 2023Poznávací zájezd do Litvy, Lotyšska a Estonska. Vydejte se s námi do pobaltských zemí, dříve těžce zkoušených pod německou a sovětskou vládou. Všechna tři hlavní města – estonský Tallinn, lotyšská Riga i litevský Vilnius mají historická jádra zapsaná na Seznamu UNESCO. Najdeme v nich cechovní domy upomínající na hansovní minulost, středověké hradby, luteránské, katolické a pravoslavné katedrály i gotické cihlové stavby. Komu by země Pobaltí nestačily, může nahlédnout i do finské metropole Helsinky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.1.2023 17:28  •  Přečteno: 212x

Estonsko, Litva, Lotyšsko - MALÝ OKRUH POBALTÍM - s výletem do Helsinek (Finsko) - srpen 2023

Estonsko, Litva, Lotyšsko - MALÝ OKRUH POBALTÍM - s výletem do Helsinek (Finsko) - srpen 2023Název Baltské (Pobaltské) státy (země) dnes označuje tři státy v severovýchodní Evropě na východním pobřeží Baltského moře: Estonsko, Lotyšsko a Litvu. Někdy se k nim také připočítává ruská Kaliningradská oblast vklíněná mezi Litvu a Polsko. Náš autobusový zájezd Vás zavede do každé z nich a představí Vám bohatou historii, krásnou přírodu, památky i pulsující metropole. V červencovém termínu navíc fakultativně možnost jednodenního výletu trajektem do hlavního města Finska - Helsinek.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 19:18  •  Přečteno: 295x

Libanon - POKLADNICE BÁJNÝCH ŘÍŠÍ - 7x hotel**** s polopenzí - říjen/listopad 2023

Libanon - POKLADNICE BÁJNÝCH ŘÍŠÍ - 7x hotel**** s polopenzí - říjen/listopad 2023Libanon v Česku známe zejména díky návrhářce Blance Matragi, která se sem provdala. Málokdo ale tuší, že se tu narodil Keanu Reeves a své kořeny tu má i zpěvačka Shakira. A podobně překvapivé pro mnoho lidí bývá i zjištění, že v žebříčku míst, kde si člověk užije nejlepší dovolenou, patří Libanonu už několik let přední příčky. Proč? Nejspíš díky kombinaci krásných pláží, bulvárů Bejrútu a historických památek.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 19:05  •  Přečteno: 367x

Libanon - LIBANON s možností koupání ve Středozemním moři - duben 2023

Libanon - LIBANON  s možností koupání ve Středozemním moři - duben 2023Nádherná a informačně bohatá cesta po přírodních, historických, kulturních a náboženských skvostech Libanonu s možností koupání ve Středozemním moři. Navštívíme mimo jiné i Vinařství Ksara - nejstarší vinařství Château Ksara, které bylo založeno v roce 1857 jezuitskými kněžími. Odtud je i překrásný výhled na údolí Biká. Uchvátí Vás návštěva cedrového lesa Arz ar-Rab, který je pod ochranou libanonského patriarchy a společně s přilehlým Údolím Kadíša také součástí světového dědictví UNESCO.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.6.2022 20:29  •  Přečteno: 506x

Laos a Kambodža - LAOS A KAMBODŽA - letecky z Prahy, 10x hotel se snídaní - listopad / prosinec 2023

Laos a Kambodža - LAOS A KAMBODŽA - letecky z Prahy, 10x hotel se snídaní - listopad / prosinec 2023LUANG PRABANG • ŘEKA MEKONG • JESKYNĚ PAK OU • SLONÍ VESNICE • VODOPÁDY KUANG SI • VIENTIANE • PAKSE • OSTROV DON KHONG • OBLAST TISÍCE JEZER • SIEM REAP • CHRÁM ANGKOR WAT • PHNOM PENH * to je ochutnávka z tradičního - klienty a léty - prověřeného programu s doprovodem vynikajícího průvodce RNDr.E.Pulky, který Vám nabídne to nej- z obou destinací a luxus na letech společnosti Qatar Airways.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.3.2023 21:12  •  Přečteno: 154x

Vietnam, Laos, Kambodža - VIETNAM, LAOS, KAMBODŽA - VELKÝ OKRUH - s EMIRATES z Prahy - prosinec 2023

Vietnam, Laos, Kambodža - VIETNAM, LAOS, KAMBODŽA - VELKÝ OKRUH - s EMIRATES z Prahy - prosinec 2023Luxusní velký okruh, kvalitní hotely kategorie ****, český průvodce, vstupy do všech památek uvedených v programu jsou v ceně zahrnuty, lety se společností EMIRATES, místní přelety, doprava klimatizovanými minibusy .... Kambodžské království nabízí ohromující stavby, nádherné chrámy, divokou džungli a krásnou krajinu, v níž jsou stále ještě patrné jizvy způsobené občanskou válkou. Země patří k nejchudším v daném regionu stejně jako hornatá vnitrozemská Laoská lidově demokratická republika.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.4.2023 21:21  •  Přečteno: 138x

Švýcarsko, Lichtenštejnsko - KOUZLO ŠVÝCARSKÝCH ALP - s plnou penzí - červen, červenec, srpen 2023

Švýcarsko, Lichtenštejnsko - KOUZLO ŠVÝCARSKÝCH ALP - s plnou penzí - červen, červenec, srpen 2023Zermatt – turistické středisko, Jungfraujoch – nejvýše položená železnice v Evropě, Rýnský vodopád u Schaffhausenu – nejmohutnější vodopád v Evropě, Locarno – malebné městečko na severním břehu jezera Lago Maggiore. Zájezd nás povede především za přírodními krásami - budeme mít na dohled velebný Matterhorn, podnikneme pěší výlety pod nejznámější vrcholky švýcarských Alp, budeme se kochat úchvatnými horskými sceneriemi. Navštívíme také metropoli Curych i malebné horské vesnice.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:35  •  Přečteno: 248x

Libanon - LIBANON ZEMĚ CEDRŮ - TO NEJLEPŠÍ Z LEVANTY - 8x hotel se snídaní - březen, listopad 2023

Libanon - LIBANON ZEMĚ CEDRŮ - TO NEJLEPŠÍ Z LEVANTY - 8x hotel se snídaní - březen, listopad 2023Tato oblast středomořského pobřeží a blízkého vnitrozemí nabízí především pestrou škálu památek od Féničanů, Řeků a Římanů přes rané křesťanství, později islám až po středověk, zasazenou do monumentální kulisy třítisícových hor. Kromě historických památek samozřejmě nevynecháme přírodní krásy a zajímavosti a nahlédneme i do současného života muslimských i křesťanských Arabů. Celou cestu si zpestříme skvělou kuchyní a báječným vínem, které zde začali pěstovat jako první již Féničané.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.3.2023 20:47  •  Přečteno: 144x

Litva - NÁRODNÍ PARKY LITVY NA KOLE a mezi jezery na veslových člunech - hotel, polopenze - srpen 2023

Litva - NÁRODNÍ PARKY LITVY NA KOLE a mezi jezery na veslových člunech - hotel, polopenze - srpen 2023Příjemné toulání na kolech mírně zvlněnou krajinou Litvy. V národních parcích pojedeme malebnou krajinou litevské vysočiny se severskými lesy a stovkami jezer, zastavíme se na místech bobřích hradů, projdeme a projedeme naučné stezky a podíváme se do skanzenů. Cestu si zpestříme při plavbě na veslových člunech mezi nespočtem jezer, abychom zase v sedlech vyrazili za romantikou dřevěných kostelů a vodních mlýnů.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.2.2023 20:17  •  Přečteno: 188x

Švýcarsko, Lichtenštejnsko - KOUZLO ŠVÝCARSKÝCH ALP - hotelbusem s plnou penzí - červen, srpen 2024

Švýcarsko, Lichtenštejnsko - KOUZLO ŠVÝCARSKÝCH ALP - hotelbusem s plnou penzí - červen, srpen 2024Švýcarsko, malá země v srdci alpského masivu nabízí také nepřeberné množství přírodních krás – a především za nimi vede naše cesta. Budeme si moci prohlédnout známá alpská střediska, jako jsou Davos či St. Moritz. Budeme mít na dohled velebný Matterhorn, podnikneme pěší výlety pod nejznámější vrcholky švýcarských Alp, budeme se kochat úchvatnými horskými sceneriemi. Navštívíme také metropoli Curych, malebné horské vesnice i Rýnské vodopády u Schaffhausenu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 30.6.2023 20:28  •  Přečteno: 72x