RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

T U R I S T I K A

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - hotel, snídaně - říjen 2022

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - hotel, snídaně - říjen 2022Rozeklané štíty hor, výhledy na širý oceán i vnitrozemí a malebné domky v údolí. Snové pěšinky podél levád a jedinečná ostrovní kultura i gastronomie. Poznejte Madeiru se zkušenou průvodkyní. Nazujte pohodlné boty a prošlápněte s námi ostrov věčného jara zasvěcený milovníkům turistiky. Na našem zájezdu se s Madeirou seznámíte v řijnu, který je skvělým měsícem pro všechny aktivity. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem letních 25 °C a ani v noci běžně nepadá pod 13 °C.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.8.2022 13:43  •  Přečteno: 49x

Andorra - ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ 2022 - hotel**** - letecky

Andorra - ANDORRA, SRDCE PYRENEJÍ 2022 - hotel**** - leteckyAndorra nabízí výborné podmínky pro vysokohorskou turistiku uprostřed nádherné nedotčené přírody. Turisticky atraktivní stezky, zelená údolí, temně modrá jezera, hluboce zaříznuté kotliny s pastvinami, prudké horské říčky, burácející vodopády a skvotné panoramatické výhledy. V horském 4* hotelu pokoje s balkónem, volný vstup do bazénu, jacuzzi a fitness, večer živá hudba.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.10.2021 21:42  •  Přečteno: 356x

Rakousko - MURSKÁ CYKLOSTEZKA - od štýrského sýru k lahodnému vínu .... - září 2022

Rakousko - MURSKÁ CYKLOSTEZKA  - od štýrského sýru k lahodnému vínu .... - září 2022Murská cyklostezka je mezi znalci známá jako nejrozmanitější cyklostezka podél řeky v Alpách. Vede mírně z kopce a je opravdovou lahůdkou pro cyklisty, kteří zde potkají nesčetné kulinářské destinace. Cyklotrasa začíná v národním parku Vysoké Taury a podél řeky Mur dovede cyklistu do kulinářského hlavního města Rakouska Grazu a do vinařské a termální oblasti na trojmezí hranic Rakouska, Slovinska a Maďarska.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.7.2022 19:58  •  Přečteno: 109x

Slovinsko - KRÁSY SLOVINSKA - autobus, polopenze - září 2022

Slovinsko - KRÁSY SLOVINSKA - autobus, polopenze - září 2022NP Triglav, výjezd do nejvýše položeného průsmyku Vršič, lehká turistika. Podhorské středisko Kranjska Gora a procházka k vodopádu Gozd Martuljek. Přejezd k Bohinjskému jezeru, výjezd lanovkou na vrchol Vogel s krásnými výhledy na Julské Alpy s dominantou Triglavem. Největší krápníkové jeskyně Evropy Postojna jama s jízdou podzemním vláčkem. Unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO). Návštěva Lipice proslulé chovem bílých koní. Historické městečko Piran vystavené v benátském stylu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.9.2022 19:09  •  Přečteno: 38x

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - hotel, snídaně - říjen 2022

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - hotel, snídaně - říjen 2022Madeira je často nazývána „květinovým ostrovem", protože ve zdejším subtropickém klimatu se daří i exotické květeně, která sem byla v hojné míře dovážena z celého světa. Pobřeží lemují vysoké rozeklané útesy, uvnitř ostrova se vypínají vysoké hory sopečného původu. Díky subtropické poloze a vlivu Atlantického oceánu je na ostrově dostatek vláhy i tepla a Madeira získala i přívlastek „ostrov věčného jara".

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.9.2022 19:35  •  Přečteno: 55x

Česká republika - KRÁSY DĚČÍNSKA A TEPLICKA*** - červenec 2022

Česká republika - KRÁSY DĚČÍNSKA A TEPLICKA*** - červenec 2022Zámek Duchcov, klášter v Oseku, vyhlídka Komáří hůrka, Tiské stěny, Děčínský Sněžník, Teplice a hrad Střekov. Vzpomínka na známého dobrodruha a svůdníka Giacomo Casanovu; procházka na česko - německém pomezí u obce Altenberg; turistika, památky, lázeňská historie i současnost navštívených měst; Chráněná krajinná oblast Labské pískovce - pestrý program tohoto zájezdu v kategorii "prodloužený víkend" si jistě najde své příznivce v řádách starších i mladších klientů.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.6.2022 11:21  •  Přečteno: 119x

Rumunsko - TRANSYLVÁNIE - autobus, polopenze - září 2022

Rumunsko - TRANSYLVÁNIE - autobus, polopenze - září 2022V tomto zájezdu s pestrým programem, který se stal HITEM JARA 2018, Vás zavedeme do známé - neznámé země ležící mezi Maďarskem a Černým mořem. Panenská příroda, pohoří Karpaty, Drákulův hrad Bran i historická města Sibiu či Brašov. Během šestidenního zájezdu do Rumunska poznáte, že tato země nemá již nic společného s Rumunskem, které někteří z nás poznali za dob socialismu. Na vlastní oči se přesvědčíte, že se jedná o krásnou zemi, do které se vždy budete rádi vracet.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.8.2022 13:35  •  Přečteno: 64x

Rusko - SIBIŘ - OKRUH PO BAJKALU - s polopenzí - léto 2022, léto 2023

Rusko - SIBIŘ - OKRUH PO BAJKALU - s polopenzí - léto 2022, léto 2023IRKUTSK – BAJKAL – LISTVJANKA – OLCHON * letecký poznávací zájezd na 10 dní/8 nocí * bohatý program, setkání se šamanem * vstupy dle programu v ceně * česky hovořící průvodce * celodenní plavba podél bajkalské železnice vybudované na počátku 20.století, která měla být pokračováním Transsibiřské magistrály.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.10.2021 18:23  •  Přečteno: 380x

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - letecky, s návštěvou Amsterdamu - červen, červenec 2022

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - letecky, s návštěvou Amsterdamu - červen, červenec 2022Poznávací letecký zájezd po největších krásách Skotska. Uvidíte staré hrady, palírny whisky, půvabná městečka i moderní architekturu, vřesoviště, pastviny, slavné skotské dudáky, okouzlující krajinu, překrásné katedrály a výstavné paláce. Poznámka: Pořadí jednotlivých dní programu může mít každý turnus odlišné. Snídaně a večeře si můžete dopřát přímo v restauracích, které se nachází buď přímo v hotelu nebo jen několik desítek metrů od hotelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 12.10.2021 20:48  •  Přečteno: 347x

Irsko - TO NEJLEPŠÍ Z IRSKA s návštěvou Amsterdamu - letecky, červenec 2022

Irsko - TO NEJLEPŠÍ Z IRSKA s návštěvou Amsterdamu - letecky, červenec 2022Letecký poznávací zájezd po největších krásách zeleného ostrova. Ze tří míst budeme pořádat hvězdicovitě celodenní výlety, při nichž místním najatým busem navštívíme to nejlepší, co může tento skvostný zelený ostrov nabídnout. Ve všech hotelech je zajištěna snídaně. Každý den budete mít možnost si v supermarketu zakoupit čerstvé potraviny. Další možnost stravování je v hotelových restauracích i v místních hospůdkách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 18.10.2021 21:00  •  Přečteno: 336x

Arménie a Gruzie - PUTOVÁNÍ POD KAVKAZEM A ARARATEM 2022, 2023 - letecky z Prahy

Arménie a Gruzie - PUTOVÁNÍ POD KAVKAZEM A ARARATEM 2022, 2023 - letecky z PrahyKombinovaný zájezd do oblasti jižního Kavkazu a pod biblickou horu Ararat – do Arménie a Gruzie. Na tomto podrobném poznávacím zájezdu se budete moci seznámit s významnými křesťanskými památkami, ale také s přírodními krásami s dominujícím 5 160 metrů vysokým Araratem v Arménii a Vysokým Kavkazem v Gruzii. Najdete zde hluboké soutěsky i blankytně modré vody jezera Sevan a v Gruzii hlavně majestátní horské scenérie.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.10.2021 21:20  •  Přečteno: 326x