RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

T U R I S T I K A

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Strana:  1 2   další »

Slovensko - NP VYSOKÉ TATRY, NÍZKÉ TATRY, PIENINY A SPIŠ - autobus, polopenze - září 2023

Slovensko - NP VYSOKÉ TATRY, NÍZKÉ TATRY, PIENINY A SPIŠ - autobus, polopenze - září 2023Vydáme se do oblasti Nízkých Tater, která je celá chráněna jako NP Nízké Tatry. Většinu jeho území tvoří stejnojmenné pohoří. Nejvyšší horou je Ďumbier. NP Pieniny patří k nejkrásnějším a nejcennějším územím Evropy. Budete mít možnost plavby na pltích po řece Dunajec. Program zájezdu je v odpoledních hodinách druhého a čtvrtého dne zpestřen návštěvou termálního koupaliště.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 23:47  •  Přečteno: 30x

Pobaltí - ČTYŘI EVROPSKÁ HLAVNÍ MĚSTA, KURSKÁ KOSA A HORA KŘÍŽŮ 2023 - autobusem

Pobaltí - ČTYŘI EVROPSKÁ HLAVNÍ MĚSTA, KURSKÁ KOSA A HORA KŘÍŽŮ 2023 - autobusemPoznávací zájezd do Litvy, Lotyšska a Estonska. Vydejte se s námi do pobaltských zemí, dříve těžce zkoušených pod německou a sovětskou vládou. Všechna tři hlavní města – estonský Tallinn, lotyšská Riga i litevský Vilnius mají historická jádra zapsaná na Seznamu UNESCO. Najdeme v nich cechovní domy upomínající na hansovní minulost, středověké hradby, luteránské, katolické a pravoslavné katedrály i gotické cihlové stavby. Komu by země Pobaltí nestačily, může nahlédnout i do finské metropole Helsinky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.1.2023 17:28  •  Přečteno: 21x

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - tradiční letecký zájezd - červenec 2023

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - tradiční letecký zájezd - červenec 2023Poznávací letecký zájezd po největších krásách Skotska. Uvidíte staré hrady, palírny whisky, půvabná městečka i moderní architekturu, vřesoviště, pastviny, slavné skotské dudáky, okouzlující krajinu, překrásné katedrály a výstavné paláce. Poznámka: Pořadí jednotlivých dní programu může mít každý turnus odlišné. Snídaně a večeře si můžete dopřát přímo v restauracích, které se nachází buď přímo v hotelu nebo jen několik desítek metrů od hotelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:31  •  Přečteno: 79x

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen, srpen 2023

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen, srpen 2023Rozeklané štíty hor, výhledy na širý oceán i vnitrozemí a malebné domky v údolí. Snové pěšinky podél levád a jedinečná ostrovní kultura i gastronomie. Poznejte Madeiru se zkušenou průvodkyní. Nazujte pohodlné boty a prošlápněte s námi ostrov věčného jara zasvěcený milovníkům turistiky. Na našem zájezdu se s Madeirou seznámíte v řijnu, který je skvělým měsícem pro všechny aktivity. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem letních 25 °C a ani v noci běžně nepadá pod 13 °C.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.11.2022 20:14  •  Přečteno: 80x

Finsko - NÁRODNÍ PARKY ZEMĚ TISÍCŮ JEZER S NÁVŠTĚVOU POBALTÍ A STOCKHOLMU - bus, srpen 2023

Finsko - NÁRODNÍ PARKY ZEMĚ TISÍCŮ JEZER S NÁVŠTĚVOU POBALTÍ A STOCKHOLMU - bus, srpen 2023Finsko - země s krásnou, divokou a přitom téměř neporušenou přírodou, ohromným množstvím lesů a statisíci jezer. Finové jsou milovníci přírody, turistiky, houbaření a především saunování. Vedle finských národních parků se můžete těšit třeba na impozantní středověkou pevnost Olavinlinna, největší dřevěný kostel na světě či metropoli Helsinky. Cestou navštívíme další tři evropská hlavní města – hanzovní lotyšskou Rigu, estonský Tallinn se středověkými hradbami a „město na vodě“ – švédský Stockholm.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 20:50  •  Přečteno: 5x

Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE - autobus, polopenze - srpen 2023

Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE -  autobus, polopenze - srpen 2023Cykloturistika v horských partiích úchvatné Černé hory. Národní park Durmitor a Biogradská Gora, kaňonem řeky Tara až ke Skadarskému jezeru a k moři. Krajem hlubokých lesů, divokých říčních údolí a ledovcových jezer obklopených horskými velikány. Typické salaše, starobylá města a koupání v čistém moři. Ubytování s polopenzí zajištěno 5x ve čtyřlůžkových apartmánech se dvěma oddělenými ložnicemi a ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:39  •  Přečteno: 35x

Kanárské ostrovy (ESP) - PERLY KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - La Gomera a La Palma - duben 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - PERLY KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - La Gomera a La Palma - duben 2023La Gomera i La Palma patří rozlohou k těm menším Kanárským ostrovům, které zatím zůstávají stranou masové turistiky. Turisté zde najdou nedotčenou přírodu, magický svět sopek a barevných skal vulkanického původu, hluboké soutěsky, kaňony, propasti, vodopády, prudké strže, holé vrcholky s nádhernými výhledy i původní mlžné pralesy. Oba ostrovy jsou protkány hustou sítí stezek pro pěší turistiku a s průměrnou roční teplotou okolo 20°C jsou opravdovým rájem pěších turistů.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 20:40  •  Přečteno: 1x

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - let / bus, hostel - červenec 2023

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE  - let / bus, hostel - červenec 2023Skotsko a ostrov Skye - Poznávací zájezd do Skotska - turistika, hory a romantické hrady. Skotsko je země nedotčených koutů přírody a bohaté historie. Zelená krajina se zádumčivou atmosférou je protkaná hlubokými jezery a romantickými hrady. Hory a vřesoviště si vychutnáme nejen na pevnině, ale i na ostrově Skye, jehož příroda patří k nejobdivovanějším. Nevynecháme ani nejzajímavější města počínaje nádherně položenou metropolí Edinburgh a malebnými rybářskými přístavy konče.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:52  •  Přečteno: 90x

Itálie - TÝDEN V DOLOMITECH - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023

Itálie - TÝDEN V DOLOMITECH - hotelbusem s plnou penzí - červen, červenec 2023Monte Piano - stolová hora, Lago del Sorapis - azurové jezero. Italské Dolomity jsou světem strmých vápencových věží, krásných scenerií, nedotčené přírody, pohnuté historie. Zájezd je určen všem, kteří chtějí poznat nejatraktivnější místa italských Dolomit a lákají je lehké i středně těžké turistické výlety s možností zpestření tras jištěnými cestami – feratami – v oblasti jezera Misurina, Monte Cristallo, Gruppo del Sorapis a nejslavnějších dolomitských věží Tre Cime di Lavaredo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:00  •  Přečteno: 39x

Andorra - ANDORRA - SRDCE PYRENEJÍ - 4* hotel; červenec, srpen 2023

Andorra - ANDORRA - SRDCE PYRENEJÍ - 4* hotel; červenec, srpen 2023Andorra nabízí výborné podmínky pro vysokohorskou turistiku uprostřed nádherné nedotčené přírody. Turisticky atraktivní stezky, zelená údolí, temně modrá jezera, hluboce zaříznuté kotliny s pastvinami, prudké horské říčky, burácející vodopády a skvotné panoramatické výhledy. V horském 4* hotelu pokoje s balkónem, volný vstup do bazénu, jacuzzi a fitness, večer živá hudba.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 19:13  •  Přečteno: 90x

Slovinsko - POZNÁVÁNÍ A TURISTIKA V JULSKÝCH ALPÁCH - Velikonoce 2023 - autobus, hotel

Slovinsko - POZNÁVÁNÍ A TURISTIKA V JULSKÝCH ALPÁCH - Velikonoce 2023 - autobus, hotel Kombinovaný zájezd spojuje poznávání a pohodovou turistiku v jedné z nejkrásnějších oblastí podivuhodného Slovinska, které je nám tak blízké mentálně i kulturně. Čekají na Vás Julské Alpy, Triglavský NP, jeskyně Postojna, hrad Predjama, romantické večery u jezera Bled a starobylá Škofja Loka. Doplněno o pohodlí ubytování v hotelu Garni Hotel Savica**** se snídaněmi, případně s polopenzí nabízí tip na krásně strávené sváteční jarní dny.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:04  •  Přečteno: 101x

Mallorca (ESP) - MALLORCA S TURISTIKOU - nedotčená příroda a tradiční architektura - červen, září 2023

Mallorca (ESP) - MALLORCA S TURISTIKOU - nedotčená příroda a tradiční architektura - červen, září 2023VALLDEMOSSA • POLLENSA • LLUC • SIERRA TRAMUNTANA • DEIA • PUERTO DE SOLLER • PAGUERA • CALA FORNELLS • CAMPS DE MAR • RANDA • ELS CALDERERS • PALMA Mallorca je asi nejrozmanitějším a nejautentičtějším z Baleárských ostrovů a je plná překvapení. Kontrast k přírodě a sladce ospalému venkovu pak tvoří pobřeží a především hlavní město, které má velmi chic duši s nádechem hýřivosti a probdělých nocí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 21:02  •  Přečteno: 9x

Slovinsko - KRÁSY SLOVINSKA - autobus, polopenze - červen, červenec, září 2023

Slovinsko - KRÁSY SLOVINSKA - autobus, polopenze - červen, červenec, září 2023NP Triglav, výjezd do nejvýše položeného průsmyku Vršič, lehká turistika. Podhorské středisko Kranjska Gora a procházka k vodopádu Gozd Martuljek. Přejezd k Bohinjskému jezeru, výjezd lanovkou na vrchol Vogel s krásnými výhledy na Julské Alpy s dominantou Triglavem. Největší krápníkové jeskyně Evropy Postojna jama s jízdou podzemním vláčkem. Unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO). Návštěva Lipice proslulé chovem bílých koní. Historické městečko Piran vystavené v benátském stylu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 21:17  •  Přečteno: 75x

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÝ OSTROV MADEIRA 2023 - poznávací, v hotelu se snídaní

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÝ OSTROV MADEIRA 2023 - poznávací, v hotelu se snídaníMadeira patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality pro svoje mírné klima. Nabízí úžasnou přírodu, procházky i větší túry podél levád, výtečnou gastronomii, záplavu květin ve volné přírodě i v botanických zahradách. Patří do portugalského souostroví v Atlantském oceánu se statusem autonomní oblasti. Jedinými obydlenými ostrovy jsou Madeira - zde najdete hlavní město Funchal a Porto Santo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.11.2022 19:29  •  Přečteno: 69x

Irsko - TO NEJLEPŠÍ ZE ZELENÉHO OSTROVA - letecky, červenec 2023

Irsko - TO NEJLEPŠÍ ZE ZELENÉHO OSTROVA - letecky, červenec 2023Letecký poznávací zájezd po největších krásách zeleného ostrova. Ze tří míst budeme pořádat hvězdicovitě celodenní výlety, při nichž místním najatým busem navštívíme to nejlepší, co může tento skvostný zelený ostrov nabídnout. Ve všech hotelech je zajištěna snídaně. Každý den budete mít možnost si v supermarketu zakoupit čerstvé potraviny. Další možnost stravování je v hotelových restauracích i v místních hospůdkách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.12.2022 21:29  •  Přečteno: 95x

Strana:  1 2   další »