RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

T U R I S T I K A

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Strana:  1 2 3 4   další »

Slovensko - PIENINY, TATRY A SPIŠSKÁ GOTICKÁ CESTA - bez nočních přejezdů - červenec 2023

Slovensko - PIENINY, TATRY A SPIŠSKÁ GOTICKÁ CESTA - bez nočních přejezdů - červenec 2023Kežmarok * Vrbov * Červený Kláštor * Pieninský národní park * Stará Ĺubovna * Podolínec * Levoča * Spišský hrad * Štrbské pleso * Popradské pleso * Krajinka u Ružomberku * Vrbov-areál termálního koupaliště s vodou, která je podle znaleckých posudků považována za nejléčivější vodu ve střední Evropě, a to jak k pití, tak ke koupání * Poprad-návštěva akvaparku, kde budete moci relaxovat ve 13 termálních a relaxačních bazénech * ubytování na jednom místě v hotelu 3* se snídaní *

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.3.2023 22:23  •  Přečteno: 234x

Slovinsko - JULSKÉ ALPY - SLOVINSKÝ KRAS - autobus, hotel s polopenzí a wellness - srpen 2023

Slovinsko - JULSKÉ ALPY - SLOVINSKÝ KRAS - autobus, hotel s polopenzí a wellness - srpen 2023 Poznávací zájezd s nenáročnou turistikou v Julských Alpách. Malé Slovinsko stojí jednou nohou v západní Evropě a druhou ve východní. Mnohá z jeho měst nesou stopy habsburské říše a Benátské republiky. V horách máte pocit, že jste v Rakousku. Ve Slovinsku na vás čeká pohádkový Bled, úchvatné Bohinjské jezero a romantické jeskyně Slovinského krasu. Ubytování v hotelovém resortu Alpina s wellness centrem a polopenzí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.3.2023 20:32  •  Přečteno: 260x

Slovensko - NP VYSOKÉ TATRY, NÍZKÉ TATRY, PIENINY A SPIŠ - bus, polopenze - září 2023 - ZRUŠENO

Slovensko - NP VYSOKÉ TATRY, NÍZKÉ TATRY, PIENINY A SPIŠ - bus, polopenze - září 2023 - ZRUŠENOVydáme se do oblasti Nízkých Tater, která je celá chráněna jako NP Nízké Tatry. Většinu jeho území tvoří stejnojmenné pohoří. Nejvyšší horou je Ďumbier. NP Pieniny patří k nejkrásnějším a nejcennějším územím Evropy. Budete mít možnost plavby na pltích po řece Dunajec. Program zájezdu je v odpoledních hodinách druhého a čtvrtého dne zpestřen návštěvou termálního koupaliště.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 23:47  •  Přečteno: 413x

Pobaltí - ČTYŘI EVROPSKÁ HLAVNÍ MĚSTA, KURSKÁ KOSA A HORA KŘÍŽŮ - autobus - srpen 2023

Pobaltí - ČTYŘI EVROPSKÁ HLAVNÍ MĚSTA, KURSKÁ KOSA A HORA KŘÍŽŮ - autobus - srpen 2023Poznávací zájezd do Litvy, Lotyšska a Estonska. Vydejte se s námi do pobaltských zemí, dříve těžce zkoušených pod německou a sovětskou vládou. Všechna tři hlavní města – estonský Tallinn, lotyšská Riga i litevský Vilnius mají historická jádra zapsaná na Seznamu UNESCO. Najdeme v nich cechovní domy upomínající na hansovní minulost, středověké hradby, luteránské, katolické a pravoslavné katedrály i gotické cihlové stavby. Komu by země Pobaltí nestačily, může nahlédnout i do finské metropole Helsinky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.1.2023 17:28  •  Přečteno: 267x

Slovinsko - SLOVINSKO - NOVÝ ZÉLAND EVROPY - autobus, hotel se snídaní - červenec 2023

Slovinsko - SLOVINSKO - NOVÝ ZÉLAND EVROPY - autobus, hotel se snídaní - červenec 2023Země v srdci Evropy, sevřená mezi Alpami a Středozemním mořem. Sněhem pokryté vrcholky, tyrkysově zelené řeky, přírodní poklady s harmonickou architekturou, půvabnou venkovskou kulturou a sofistikovanou kuchyní. „Malá země, která může nabídnout vše, co jen země v Evropě je schopná nabídnout.“ Na severu Alpy s hlubokými jezery, středověká města, hluboké jeskyně, kuchyně spojující středoevropské chutě s balkánskými, a to vše podtrženo na jihu položeným Jadranem.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.3.2023 19:08  •  Přečteno: 231x

Slovinsko - JEZERO BLED A SOUTĚSKA VINTGAR - autobusem "na otočku" - duben, říjen 2023

Slovinsko - JEZERO BLED A SOUTĚSKA VINTGAR  - autobusem "na otočku" - duben, říjen 2023Bledské jezero leží mezi zasněženými horami a patří k největším chloubám Slovinska. Kromě procházky kolem jezera budete moci navštívit místní hrad pocházející z 11. století nebo plout na místní ostrov, jehož dominantu tvoří kostel Nanebevzetí Panny Marie pyšnící se kouzelným zvonem, který splní i ta nejtajnější přání. Pohádková zákoutí objevíte v soutěsce Vintgar, která je tvořena svěží zelení, mohutnými skalisky a křišťálově čistou vodou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 20:40  •  Přečteno: 256x

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - tradiční letecký zájezd - červenec 2023

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - tradiční letecký zájezd - červenec 2023Poznávací letecký zájezd po největších krásách Skotska. Uvidíte staré hrady, palírny whisky, půvabná městečka i moderní architekturu, vřesoviště, pastviny, slavné skotské dudáky, okouzlující krajinu, překrásné katedrály a výstavné paláce. Poznámka: Pořadí jednotlivých dní programu může mít každý turnus odlišné. Snídaně a večeře si můžete dopřát přímo v restauracích, které se nachází buď přímo v hotelu nebo jen několik desítek metrů od hotelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 24.11.2022 19:31  •  Přečteno: 324x

Island - ISLAND - TATRABUSEM KOLEM CELÉHO OSTROVA - červen 2023

Island - ISLAND - TATRABUSEM KOLEM CELÉHO OSTROVA - červen 2023Island je často nazýván ostrovem ohně a ledu. Nachází se zde několik aktivních sopek, lávových polí, pláž s černým pískem a na druhé straně vše harmonicky vyvažuje množství nádherných vodopádů, ledovcových jezer a zasněžených vrcholů. Během našeho zájezdu okusíme obě tváře Islandu na vlastní kůži. Naše cesta povede okolo celého ostrova a přepravovat se budeme naším terénním speciálem Tatrabus, jenž nám zajistí pohodlí, nezávislost a flexibilitu i v náročném terénu odlehlejších oblastí.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 19:32  •  Přečteno: 202x

Slovensko - PRÁZDNINY NA ORAVĚ - bez nočních přejezdů - polopenze v ceně - srpen 2023

Slovensko - PRÁZDNINY NA ORAVĚ - bez nočních přejezdů - polopenze v ceně - srpen 2023Stará Bystrica * Oravská přehrada * Klin * Tvrdošín (UNESCO) * Skanzen Zuberec * Podbiel * Roháčská Dolina * Oravský hrad * Leštiny (UNESCO) * Cestu k Oravskému hradu si vychutnáme z paluby vorů, na nichž se doplavíme až k patě vápencové skály, na které se až do výšky 112 metrů majestátně tyčí rozsáhlý hradní areál ze 13. století. Prohlédneme si jeho nádvoří i interiéry, dozvíme se zajímavosti o nejvýznamnějších vlastnících z rodu Thurzovců a zavzpomínáme na filmy, kde jsme tento skvost Oravy viděli.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.3.2023 19:47  •  Přečteno: 232x

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen 2023

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen 2023Rozeklané štíty hor, výhledy na širý oceán i vnitrozemí a malebné domky v údolí. Snové pěšinky podél levád a jedinečná ostrovní kultura i gastronomie. Poznejte Madeiru se zkušenou průvodkyní. Nazujte pohodlné boty a prošlápněte s námi ostrov věčného jara zasvěcený milovníkům turistiky. Na našem zájezdu se s Madeirou seznámíte v řijnu, který je skvělým měsícem pro všechny aktivity. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem letních 25 °C a ani v noci běžně nepadá pod 13 °C.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 16.3.2023 21:42  •  Přečteno: 258x

Bulharsko - SOFIE, PIRIN A OKOLÍ - poznávací zájezd - autobus, polopenze - červenec 2023

Bulharsko - SOFIE, PIRIN A OKOLÍ - poznávací zájezd - autobus, polopenze - červenec 2023Bulharsko si v posledních letech opět získává značnou oblibu, a to nejen mezi českými turisty a nejen jeho přímořská letoviska pro letní dovolenou. My Vám ukážeme hlavní město Sofii, jeden z nejznámějších klášterů - Rilski Manastir, vinařské město Melnik, zamíříme na nenáročnou procházku do pohoří Pirin, kde se budeme pohybovat v nadmořských výškách přes 2000 m n. m., neunikne nám ani známé lyžařské a historické městečko Bansko a možná uvidíme i medvědy!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 21:06  •  Přečteno: 234x

Finsko - NÁRODNÍ PARKY ZEMĚ TISÍCŮ JEZER S NÁVŠTĚVOU POBALTÍ A STOCKHOLMU - bus, srpen 2023

Finsko - NÁRODNÍ PARKY ZEMĚ TISÍCŮ JEZER S NÁVŠTĚVOU POBALTÍ A STOCKHOLMU - bus, srpen 2023Finsko - země s krásnou, divokou a přitom téměř neporušenou přírodou, ohromným množstvím lesů a statisíci jezer. Finové jsou milovníci přírody, turistiky, houbaření a především saunování. Vedle finských národních parků se můžete těšit třeba na impozantní středověkou pevnost Olavinlinna, největší dřevěný kostel na světě či metropoli Helsinky. Cestou navštívíme další tři evropská hlavní města – hanzovní lotyšskou Rigu, estonský Tallinn se středověkými hradbami a „město na vodě“ – švédský Stockholm.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 20:50  •  Přečteno: 285x

Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE - autobus, polopenze - srpen 2023

Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE -  autobus, polopenze - srpen 2023Cykloturistika v horských partiích úchvatné Černé hory. Národní park Durmitor a Biogradská Gora, kaňonem řeky Tara až ke Skadarskému jezeru a k moři. Krajem hlubokých lesů, divokých říčních údolí a ledovcových jezer obklopených horskými velikány. Typické salaše, starobylá města a koupání v čistém moři. Ubytování s polopenzí zajištěno 5x ve čtyřlůžkových apartmánech se dvěma oddělenými ložnicemi a ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:39  •  Přečteno: 314x

Kanárské ostrovy (ESP) - PERLY KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - La Gomera a La Palma - duben 2023

Kanárské ostrovy (ESP) - PERLY KANÁRSKÝCH OSTROVŮ - La Gomera a La Palma - duben 2023La Gomera i La Palma patří rozlohou k těm menším Kanárským ostrovům, které zatím zůstávají stranou masové turistiky. Turisté zde najdou nedotčenou přírodu, magický svět sopek a barevných skal vulkanického původu, hluboké soutěsky, kaňony, propasti, vodopády, prudké strže, holé vrcholky s nádhernými výhledy i původní mlžné pralesy. Oba ostrovy jsou protkány hustou sítí stezek pro pěší turistiku a s průměrnou roční teplotou okolo 20°C jsou opravdovým rájem pěších turistů.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 20:40  •  Přečteno: 272x

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE - let / bus, hostel - červenec 2023

Skotsko (Velká Británie) - SKOTSKO A OSTROV SKYE  - let / bus, hostel - červenec 2023Skotsko a ostrov Skye - Poznávací zájezd do Skotska - turistika, hory a romantické hrady. Skotsko je země nedotčených koutů přírody a bohaté historie. Zelená krajina se zádumčivou atmosférou je protkaná hlubokými jezery a romantickými hrady. Hory a vřesoviště si vychutnáme nejen na pevnině, ale i na ostrově Skye, jehož příroda patří k nejobdivovanějším. Nevynecháme ani nejzajímavější města počínaje nádherně položenou metropolí Edinburgh a malebnými rybářskými přístavy konče.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 19:52  •  Přečteno: 399x

Strana:  1 2 3 4   další »