RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Belgie (Benelux),Bosna,Bulharsko

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Bulharsko - KRÁSY ČERNOMOŘSKÉHO POBŘEŽÍ - pobytově poznávací - letecky z Brna, červen-září 2023

Bulharsko - KRÁSY ČERNOMOŘSKÉHO POBŘEŽÍ - pobytově poznávací - letecky z Brna, červen-září 2023SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ • NESEBR • ŘEKA ROPOTAMO • SOZOPOL • BURGAS • VARNA • KLÁŠTER ALADJA * Ubytování je zajištěno v hotelech buďto na Slunečním pobřeží nebo v letovisku Sveti vlas. Slunečné pobřeží je největší bulharské pobřežní letovisko. Vznikalo od roku 1957 v řídkém parku. Další kolo výstavby začalo kolem roku 1999. Sveti Vlas se nachází v severní částí Burgaského zálivu. V nedávné době se stal oblíbeným turistickým resortem; slouží jako klidnější alternativa ke Slunečnímu pobřeží.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 23:23  •  Přečteno: 248x

Bulharsko - SOFIE, PIRIN A OKOLÍ - poznávací zájezd - autobus, polopenze - červenec 2023

Bulharsko - SOFIE, PIRIN A OKOLÍ - poznávací zájezd - autobus, polopenze - červenec 2023Bulharsko si v posledních letech opět získává značnou oblibu, a to nejen mezi českými turisty a nejen jeho přímořská letoviska pro letní dovolenou. My Vám ukážeme hlavní město Sofii, jeden z nejznámějších klášterů - Rilski Manastir, vinařské město Melnik, zamíříme na nenáročnou procházku do pohoří Pirin, kde se budeme pohybovat v nadmořských výškách přes 2000 m n. m., neunikne nám ani známé lyžařské a historické městečko Bansko a možná uvidíme i medvědy!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 21:06  •  Přečteno: 234x

Bulharsko, Rumunsko - HISTORIE, HORY, PLÁŽE - hotelbusem s plnou penzí - září 2023

Bulharsko, Rumunsko - HISTORIE, HORY, PLÁŽE - hotelbusem s plnou penzí - září 2023Rilský klášter – nejvýznamnější památka bulharské pravoslavné církve, koupání v Černém moři, Prejmer - opevněný selský klášter, Pohoří Rila – výstup na nejvyšší horu Bulharska. Projeďte s námi země kdysi zaslíbené, dnes bohužel trochu opomíjené, i když jejich sláva se již vrací. Projeďte s námi Bulharsko a Rumunsko. Během vašeho putování najdete pestrou směs historie a přírody, odpočinete si na krásných plážích vyhřátých teplým sluncem. Pojeďte objevovat i vzpomínat.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 23:55  •  Přečteno: 345x

Belgie - VALENTÝN V BRUGGÁCH - únor 2023

Belgie - VALENTÝN V BRUGGÁCH - únor 2023Je to sladké a naprosto neodolatelné……co je to? Polibek anebo belgická pralinka? Přesvědčte se sami v Bruggách, kde ji můžete ochutnat a při procházce kolem jezera lásky se můžete políbit. Rozhodně se zamilujete, a to do tohoto kouzelného města. Ujít si nesmíte nechat plavbu po kanálech, neboť z této perspektivy je město ještě obdivuhodnější.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.11.2022 18:54  •  Přečteno: 368x

Belgie, Holandsko, Lucembursko, Německo - ZEMĚMI BENELUXU - autobus, snídaně - červenec 2023

Belgie, Holandsko, Lucembursko, Německo - ZEMĚMI BENELUXU - autobus, snídaně - červenec 2023Pohodlně - s denním přejezdem - začneme náš pestrý program v německém Trevíru (Trier). Dále nás čeká Lucembursko a Belgie - se zastávkou u památníku bitvy u Waterloo. Brusel a jeho Atomium, Bruggy, Antverpy, Rotterdam - kde budeme mít možnost absolvovat plavbu rotterdamským přístavem - jedním z největších na světě. A daší místa - Den Haag, Aalsmeer, Alkmaar, Naarden, Zaanse Schans a na závěr Amsterodam s kouzelnou projížďkou po grachtech, květinovým trhem a řadou muzeí ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 21:30  •  Přečteno: 307x

Belgie, Holandsko, Lucembursko - BENELUX - VELKÝ OKRUH - autobus, snídaně - červenec, srpen 2023

Belgie, Holandsko, Lucembursko - BENELUX - VELKÝ OKRUH - autobus, snídaně - červenec, srpen 2023Země Beneluxu jsou místem, kde se utvářely dějiny Evropy. Přestože se v řadě souvislostí o nich mluví pod společným názvem, je každá z nich až překvapivě jiná. Svobodomyslné Nizozemsko je zemí větrných mlýnů, tulipánů, sýrů a polderů. Spíše usedlejší Belgie nabízí nesmírně bohatá města, úžasné čokoládové pralinky a nepřekonatelné hranolky. Maličké Lucembursko má na rozdíl od svých větších sousedů i pár kopců a údolí, ale hlavně malebnou metropoli s přímým odkazem na naší historii.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 15.3.2023 21:30  •  Přečteno: 218x

Belgie - TO NEJLEPŠÍ Z BRUSELU, BRUGG, GENTU a ANTVERP - let z Prahy, vlakem do Brugg - září 2023

Belgie - TO NEJLEPŠÍ Z BRUSELU, BRUGG, GENTU a ANTVERP - let z Prahy, vlakem do Brugg - září 2023Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Belgie. Navštívíte „hlavní město Evropy“ Brusel, Antverpy Paula Rubense, v úchvatném středověkém Bruggy ochutnáte pravou belgickou čokoládou a projedete se po říčním kanálu. Nevynecháte ani pivařský Gent a košt belgického piva. Poznejte s námi nejkrásnější belgická města! Během individuálního programu bude možnost návštěvy muzea čokolády nebo případně muzea hranolek.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 23:53  •  Přečteno: 290x

Bosna a Hercegovina - TURISTIKA V HORÁCH, ORIENTÁLNÍ MĚSTA A POHOSTINNÍ LIDÉ- červenec 2023

Bosna a Hercegovina - TURISTIKA V HORÁCH, ORIENTÁLNÍ MĚSTA A POHOSTINNÍ LIDÉ- červenec 2023Bosna a Hercegovina je skutečným Orientem uprostřed Evropy. Islámské památky jako mešity, medresy, lázně a bazary odkazují na dlouhou vládu Turků. Můžete se těšit na turistiku v nádherných a často civilizací nedotčených pohořích i prohlídku "evropského Jeruzaléma" - Sarajeva. V Hercegovině si prohlédneme Mostar s proslulým Starým mostem přes řeku Neretvu a vykoupeme se pod vodopády Kravica. Čeká Vás výborná balkánská kuchyně, především místní „ćevapi“ i rakije a hercegovské víno.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 22:58  •  Přečteno: 257x

Chorvatsko, Bosna, Hercegovina - BOSNA A HERCEGOVINA - KALIFORNIE EVROPY - červen 2023

Chorvatsko, Bosna, Hercegovina - BOSNA A HERCEGOVINA - KALIFORNIE EVROPY - červen 2023V tomto zájezdu poznáte pro mnohé utajená, ale přesto světově proslulá a známí místa a nebude chybě ani odpočinek u moře. Sedmidenní zájezd bez nočních přejezdů nabízí večeře a degustace v ceně a ubytování ve **** hotelu s wellness a bazény a návštěvu turisticky přitažlivých měst a přírodních lokalit: Národní park Una * Bihač * Štrbački Buk * Neum * Hutovo blato * vodopády Kravica * Tvrdoš * Dubrovnik * Počitelj * Tekija * Mostar * Jablanica * Trebevič * Visoko *

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 21:09  •  Přečteno: 266x