RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

C Y K L O Z Á J E Z D Y

 Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

„Život je jako jízda na kole. Když si chcete udržet rovnováhu,

 musíte být neustále v pohybu.“ Albert Einstein


Rakousko - MURSKÁ CYKLOSTEZKA - od štýrského sýru k lahodnému vínu .... - září 2022

Rakousko - MURSKÁ CYKLOSTEZKA  - od štýrského sýru k lahodnému vínu .... - září 2022Murská cyklostezka je mezi znalci známá jako nejrozmanitější cyklostezka podél řeky v Alpách. Vede mírně z kopce a je opravdovou lahůdkou pro cyklisty, kteří zde potkají nesčetné kulinářské destinace. Cyklotrasa začíná v národním parku Vysoké Taury a podél řeky Mur dovede cyklistu do kulinářského hlavního města Rakouska Grazu a do vinařské a termální oblasti na trojmezí hranic Rakouska, Slovinska a Maďarska.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.7.2022 19:58  •  Přečteno: 109x

Rakousko - KORUTANY NA KOLE V POHODĚ - bohatá bufetová polopenze - červen 2022

Rakousko - KORUTANY NA KOLE V POHODĚ - bohatá bufetová polopenze - červen 2022Nejjižnější spolková země Rakouska Korutany, která sousedí s Itálií a Slovinskem, oplývá velkým množstvím přírodních krás, především jezer a horských vrcholů. Korutany mají ze všech spolkových zemí Rakouska nejvíce slunečných dní v roce. Při našem putování mezi jezery si přijdou na své jak pohodáři, tak ti, kteří si rádi vyjedou do kopců. Ubytování v apartmánech na břehu jezera, kde se snad budeme moci v začínajícím létě i vykoupat, případně využijeme krytý bazén a wellness centrum v areálu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.7.2022 20:53  •  Přečteno: 97x

Itálie - LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ - hotel s polopenzí - červenec 2022

Itálie - LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ - hotel s polopenzí - červenec 2022Průzračné jezero Lago di Garda, obklopené horskými velikány, rekreační střediska s nespočtem kaváren a okolí modrozelených hladin desítek jezer nabízejí atraktivní podívanou a s podporou autobusu i snadné cyklotrasy. Pohodové sjezdy od horských jezer kolem středověkých hradů s výhledy na Gardu, krajem lesů a vinic s možností koupání a odpočinku. Také ale kdo chce, může zvolit cestu pro „drsňáky“ - náročná stoupání a prudké sjezdy do údolí. Ubytování s polopenzí v 2-3* hotelu nedaleko Lago di Ledro.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.7.2022 20:57  •  Přečteno: 89x