RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

C Y K L O Z Á J E Z D Y

 Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

„Život je jako jízda na kole. Když si chcete udržet rovnováhu,

 musíte být neustále v pohybu.“ Albert Einstein


Strana:  1 2   další »

Švédsko - JIŽNÍ ŠVÉDSKO A ÖLAND NA KOLE - ubytování kempy / chatky, snídaně - srpen 2023

Švédsko - JIŽNÍ ŠVÉDSKO A ÖLAND NA KOLE - ubytování kempy / chatky, snídaně - srpen 2023Jižní Švédsko je nížinatá oblast s mnoha jezery, největší rozlohu mají Vänern a Vättern. Pobřeží je členité s mnoha zálivy a menšími i většími ostrovy. Dva největší, Gotland a Öland, leží na jihovýchodě v Balském moři. Celé jižní Švédsko je vhodné pro cykloturistiku, trekking, vodní sporty a rybaření. Vydáme se za neuvěřitelným klidem do země Vikingů - země křišťálově čistých jezer, lesů, skalnatého pobřeží, pohádkových ostrovů a rybářských osad, mostů i dávné historie.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.2.2023 20:08  •  Přečteno: 302x

Německo - VINICEMI MOSELY, údolím řeky Saar a vulkanickou krajinou Eifel - FM slevy - září 2023

Německo - VINICEMI MOSELY, údolím řeky Saar a vulkanickou krajinou Eifel - FM slevy - září 2023Nejoblíbenější německá cyklostezka Vás zavede romantickým údolím plným vinic do nejproslulejší vinařské oblasti Německa s největší koncentrací hradů a zámků na světě! Úrodné Moselské údolí se táhne od města Koblenec, kde se řeka vlévá do Rýna, až po Trevír na hranicích s Lucemburskem. V pečlivě udržovaných vesničkách budete obdivovat tradiční architekturu hrázděného zdiva i nejstrmější vinice na světě. Pohodová cyklistika s vynikajícím ryzlinkem a historická městečka v meandrech Mosely a Saary.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 21:53  •  Přečteno: 218x

Maďarsko, Rakousko - NEZIDERSKÉ JEZERO-PERLA BURGENLANDU - FM slevy - srpen 2023

Maďarsko, Rakousko - NEZIDERSKÉ JEZERO-PERLA BURGENLANDU - FM slevy - srpen 2023Jediná cyklostezka Rakouska, která má od certifikačního programu německé cyklistické asociace ADFC „5 hvězdiček ADFC“, nadchne romantickými cestami podél pásu rákosí, fantastickým výhledem na jezero a idylickými cestičkami mezi vinicemi, mokřady a solnými jezírky. Vinné stezky, kvalitní 4* hotel. Pohodová cykloturistika kolem rakousko-maďarského stepního jezera s návštěvou termálů a vinných sklípků. Kvalitní hotel v Sopronu!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 22:31  •  Přečteno: 243x

Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE - autobus, polopenze - srpen 2023

Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE -  autobus, polopenze - srpen 2023Cykloturistika v horských partiích úchvatné Černé hory. Národní park Durmitor a Biogradská Gora, kaňonem řeky Tara až ke Skadarskému jezeru a k moři. Krajem hlubokých lesů, divokých říčních údolí a ledovcových jezer obklopených horskými velikány. Typické salaše, starobylá města a koupání v čistém moři. Ubytování s polopenzí zajištěno 5x ve čtyřlůžkových apartmánech se dvěma oddělenými ložnicemi a ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:39  •  Přečteno: 255x

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023Poznávací zájezd s lehkou cykloturistikou na Korsiku, ostrov, jehož překrásná subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Vydáme se autobusem do Itálie a trajektem do Bastie na Korsice, na níž Vás čeká nádherná příroda bez dlouhých přejezdů busem s možností koupání v moři po většinu dní!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:46  •  Přečteno: 248x

Polsko - MAZURSKÁ JEZERA NA KOLE A NA LODI - hotel s polopenzí - červen, červenec, srpen 2023

Polsko - MAZURSKÁ JEZERA NA KOLE A NA LODI - hotel s polopenzí - červen, červenec, srpen 2023Krajinou Mazurských jezer, dokonalými cyklostezkami po nefrekventovaných silničkách a písčitých cestách mezi tisíci jezer propojených kanály a říčkami, které vytvářejí ideální region pro mnoho druhů vzácné flóry a ptactva. Z paluby výletní lodě, na kole či na pronajaté jachtě můžeme obdivovat pralesy, chráněné vodní rostliny, rezervace zubrů a labutí. Uvidíme staropruská opevnění, zámky a kostely, křižácké hrady a pevnosti, válečné bunkry a mnoho dalších historických krás tohoto regionu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.3.2023 21:11  •  Přečteno: 157x

Itálie - LAGO DI GARDA - SEVER, MONTE BALDO A TREMALZO - FM sleva - červen, září 2023

Itálie - LAGO DI GARDA - SEVER, MONTE BALDO A TREMALZO - FM sleva - červen, září 2023Gardské jezero je největší italské jezero, které se nachází na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou v regionech Tridentsko – Horní Adiže, Veneto a Lombardie. Mezi českými turisty je velice oblíbené. Ačkoli jde o vnitrozemí, vládne tu příjemné, až středomořské mikroklima. Je to krásně čisté a teplé jezero na koupání i pro vodní sporty; tentokrát s námi pojďte strávit aktivní dovolenou v sedle kola .... nenáročná hvězdicová cykloturistika ve čtyřech oblíbených termínech, hotel s polopenzí a bazénem!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 22:53  •  Přečteno: 218x

Maďarsko - KOLEM BALATONU NA KOLE - kempy / bungalovy v kempu, polopenze - červenec, srpen 2023

Maďarsko - KOLEM BALATONU NA KOLE - kempy / bungalovy v kempu, polopenze - červenec, srpen 2023Pohodové cyklovýlety kolem 77 km dlouhého „maďarského moře“. Balaton, zasazený v krásné přírodě, je pro cyklisty přímo ideálním místem s vyspělou infrastrukturou a nenáročnými stezkami. Hrady a zámky, maďarské vesničky, vinice a sady, výhledy na jezero, přírodní rezervace, termální jezera a jeskyně, pláže, koupání. Koupání v termálním aquaparku v Zalakárosi, kterému se přezdívá nejkvětinovější město Evropy.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.2.2023 20:49  •  Přečteno: 214x

Rakousko - KORUTANY NA KOLE V POHODĚ - bohatá bufetová polopenze - červen 2023

Rakousko - KORUTANY NA KOLE V POHODĚ - bohatá bufetová polopenze - červen 2023Nejjižnější spolková země Rakouska Korutany, která sousedí s Itálií a Slovinskem, oplývá velkým množstvím přírodních krás, především jezer a horských vrcholů. Korutany mají ze všech spolkových zemí Rakouska nejvíce slunečných dní v roce. Při našem putování mezi jezery si přijdou na své jak pohodáři, tak ti, kteří si rádi vyjedou do kopců. Ubytování v apartmánech na břehu jezera, kde se snad budeme moci v začínajícím létě i vykoupat, případně využijeme krytý bazén a wellness centrum v areálu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 20:29  •  Přečteno: 214x

Kambodža - KAMBODŽA NA KOLE - aktivně poznávací zájezd - FM sleva 4% do 12.5.2023 - listopad 2023

Kambodža - KAMBODŽA NA KOLE - aktivně poznávací zájezd - FM sleva 4% do 12.5.2023 - listopad 2023Když se v Evropě začnou krátit dny a přichází nevlídno, sychravo a lezavo, přichází ten nejlepší čas zabalit si kolo, pár kousků oblečení a vyrazit tam, kde je teplo. Během prvních dnů našeho pobytu v Kambodži budeme mít dostatek času prozkoumat všechna zákoutí světově proslulé památky Angkor Wat, projet se na kole pravou džunglí, vykoupat se pod vodopádem nebo ochutnat nejrůznější speciality na trhu v Siem Reap. Základnou se nám stane útulný hotel s bazénem a tropickou zahradou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.3.2023 20:38  •  Přečteno: 166x

Itálie - NAPOLEONŮV OSTROV ELBA - karavany, mobilní domy - FM sleva - květen 2023

Itálie - NAPOLEONŮV OSTROV ELBA  - karavany, mobilní domy - FM sleva - květen 2023Elba je italský ostrov v Tyrhénském moři asi 10 kilometrů od pobřežního města Piombino. Svojí rozlohou je po Sicílii a Sardinii třetí největší italský ostrov. V našem zájezdu se jedná o hvězdicovou cykloturistiku s podporou autobusu, ale s dostatkem prostoru pro individuální relaxaci a koupání. „Napoleonův” ostrov Elba je rájem pro milovníky krásné přírody, italské pohostinnosti, objevování historických památek, panoramatických výhledů, koupání v křišťálově čistém moři i sportovního vyžití.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 23:09  •  Přečteno: 219x

Rakousko - ÚDOLÍM WACHAU - Z KREMSU DO MELKU - sobotní i nedělní 1d - duben, květen, červen 2023

Rakousko - ÚDOLÍM WACHAU - Z KREMSU DO MELKU - sobotní i nedělní 1d - duben, květen, červen 2023Odjezd z Brna v 7 hod. do Rakouska. Cykloputování od kláštera Göttweig do Kremsu a krajem vína a hradních zřícenin – Wachau kolem Dunaje přes starobylý Dürnstein, Weissenkirchen a Spitz do Melku (barokní klášter). Lze prodloužit do Pöchlarnu a zpět do Melku. Možnost výjezdu do přírodní rezervace Jauerling (960 m n. m.) – rozhledna s muzeem minerálů. Alternativně lze využít méně civilizovanou pravobřežní cyklostezku. Návrat do Brna ve večerních hodinách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 23:30  •  Přečteno: 203x

Německo - LABSKÁ CYKLOSTEZKA**** - s návštěvou termálů v Bad Schandau - srpen 2023

Německo - LABSKÁ CYKLOSTEZKA**** - s návštěvou termálů v Bad Schandau - srpen 2023Nejoblíbenější německá cyklostezka s ubytováním ve 4* hotelu. Během zájezdu možnost návštěvy nejstarších saských termálních lázní v Bad Schandau. Schandau - česky Žandov nebo Žandava zaznamenal největší rozvoj po roce 1730. Tehdy byl v údolí Křinice nalezen železitý pramen a vznikly slavné lázně. O šíření jejich slávy se hlavně zasloužil Dr. Kneipp se svými léčebnými kúrami. V lázních na břehu Labe, asi 15 minut cesty od Hřenska, si odpočine tělo i duše v relaxačním areálu Toskana therme.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 21:47  •  Přečteno: 202x

Holandsko - ZEMĚ VĚTRNÝCH MLÝNŮ, SÝRŮ A GRACHTŮ - FM sleva - červenec 2023

Holandsko - ZEMĚ VĚTRNÝCH MLÝNŮ, SÝRŮ A GRACHTŮ - FM sleva - červenec 2023Země cyklistům zaslíbená! Pohodová hvězdicová cykloturistika krásným holandským venkovem s ochutnávkou sýrů, prohlídkou starobylých městeček i živých turistických center. 5 dní na kole! Náhradní program v případě nepříznivého počasí: Návštěva měst Amsterdam (Rijksmuseum; náměstí Dam s Muzeem Madame Tussauds; Muzeum Vincenta van Gogha; pivovarské muzeum Heineken; plavba lodí po grachtech; čtvrť červených luceren) a Naarden (Muzeum a mauzoleum J. A. Komenského) s individuální prohlídkou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 7.2.2023 20:50  •  Přečteno: 211x

Francie - ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE - ubytování mobilhomy - červenec 2023

Francie - ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE - ubytování mobilhomy - červenec 2023Nenáročná cyklistika v údolí řeky je vždy příjemným a krásným zážitkem. K těm nezapomenutelným patří cyklotrasa podél Loiry s největší koncentrací zámků na světě, kolem proslulých a úchvatných zámků jako Amboise, Ussé nebo Chinon - krajem lesů a rybníků, krajem vinic, sklípků a historických měst až do Paříže - metropole Francie. 5x ubytování v kempu /*4-lůžkové mobilhomy s oddělenými ložnicemi, kuchyňkou a sprchou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:45  •  Přečteno: 208x

Strana:  1 2   další »