RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

C Y K L O Z Á J E Z D Y

 Pro aktuální nabídku volejte, pište!

 

„Život je jako jízda na kole. Když si chcete udržet rovnováhu,

 musíte být neustále v pohybu.“ Albert Einstein


Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE - autobus, polopenze - srpen 2023

Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE -  autobus, polopenze - srpen 2023Cykloturistika v horských partiích úchvatné Černé hory. Národní park Durmitor a Biogradská Gora, kaňonem řeky Tara až ke Skadarskému jezeru a k moři. Krajem hlubokých lesů, divokých říčních údolí a ledovcových jezer obklopených horskými velikány. Typické salaše, starobylá města a koupání v čistém moři. Ubytování s polopenzí zajištěno 5x ve čtyřlůžkových apartmánech se dvěma oddělenými ložnicemi a ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:39  •  Přečteno: 35x

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023Poznávací zájezd s lehkou cykloturistikou na Korsiku, ostrov, jehož překrásná subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Vydáme se autobusem do Itálie a trajektem do Bastie na Korsice, na níž Vás čeká nádherná příroda bez dlouhých přejezdů busem s možností koupání v moři po většinu dní!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:46  •  Přečteno: 30x

Německo - LABSKÁ CYKLOSTEZKA**** - s návštěvou termálů v Bad Schandau - srpen 2023

Německo - LABSKÁ CYKLOSTEZKA**** - s návštěvou termálů v Bad Schandau - srpen 2023Nejoblíbenější německá cyklostezka s ubytováním ve 4* hotelu. Během zájezdu možnost návštěvy nejstarších saských termálních lázní v Bad Schandau. Schandau - česky Žandov nebo Žandava zaznamenal největší rozvoj po roce 1730. Tehdy byl v údolí Křinice nalezen železitý pramen a vznikly slavné lázně. O šíření jejich slávy se hlavně zasloužil Dr. Kneipp se svými léčebnými kúrami. V lázních na břehu Labe, asi 15 minut cesty od Hřenska, si odpočine tělo i duše v relaxačním areálu Toskana therme.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 21:47  •  Přečteno: 0x

Francie - ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE - ubytování mobilhomy - červenec 2023

Francie - ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE - ubytování mobilhomy - červenec 2023Nenáročná cyklistika v údolí řeky je vždy příjemným a krásným zážitkem. K těm nezapomenutelným patří cyklotrasa podél Loiry s největší koncentrací zámků na světě, kolem proslulých a úchvatných zámků jako Amboise, Ussé nebo Chinon - krajem lesů a rybníků, krajem vinic, sklípků a historických měst až do Paříže - metropole Francie. 5x ubytování v kempu /*4-lůžkové mobilhomy s oddělenými ložnicemi, kuchyňkou a sprchou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:45  •  Přečteno: 15x

Francie - BRETAŃ NA KOLE - ubytování v mobilhomech - červenec 2023

Francie - BRETAŃ NA KOLE - ubytování v mobilhomech - červenec 2023Na kole po nejsvéráznější a nejtajemnější části Francie s keltskými tradicemi, vlastním jazykem, pohřebními mohylami - tumuly, seskupeními menhirů, divokým skalnatým pobřežím, majáky a vysokým přílivem. Bretaň je historická provincie v západní Francii na stejnojmenném poloostrově. Krásné cyklotrasy nás povedou domovem Asterixe, po pobřeží bizarních „růžových útesů“, ochutnáme typické mořské speciality a vykoupeme se na písečných plážích Armoriky.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:36  •  Přečteno: 30x

Itálie - LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ - hotel s polopenzí - červenec 2023

Itálie - LAGO DI GARDA PRO ZAČÁTEČNÍKY I NÁROČNÉ - hotel s polopenzí - červenec 2023Průzračné jezero Lago di Garda, obklopené horskými velikány, rekreační střediska s nespočtem kaváren a okolí modrozelených hladin desítek jezer nabízejí atraktivní podívanou a s podporou autobusu i snadné cyklotrasy. Pohodové sjezdy od horských jezer kolem středověkých hradů s výhledy na Gardu, krajem lesů a vinic s možností koupání a odpočinku. Také ale kdo chce, může zvolit cestu pro „drsňáky“ - náročná stoupání a prudké sjezdy do údolí. Ubytování s polopenzí v 2-3* hotelu nedaleko Lago di Ledro.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 21:26  •  Přečteno: 63x