RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Panama, Polsko, Portugalsko

Pro aktuální nabídku volejte, pište!


Polsko - KRAKOV A OSVĚTIM - autobus, FM sleva Kč 100,- - červen, listopad 2023

Polsko - KRAKOV A OSVĚTIM - autobus, FM sleva Kč 100,- - červen, listopad 2023Náš zájezd vás seznámí s historií Polska návštěvou turisticky nejatraktivnějších míst této země, vesměs památek UNESCO. Krakov jako jediný z polských velkoměst nebyl zničen za 2. světové války. Jeho památky tak vyprávějí příběhy z doby, kdy byl sídelním městem panovníků mocného Polsko-litevského soustátí. Na předměstí Krakova navštívíme také podzemí Věličky, abychom pocítili, jak chutná největší solný důl Evropy. V solném království budeme procházet štolami a obdivovat sochy, kaple i lustry ze soli.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 18:55  •  Přečteno: 1x

Španělsko, Portugalsko, Francie - ZEMĚ MOŘEPLAVCŮ - hotelbusem s plnou penzí - duben, září 2023

Španělsko, Portugalsko, Francie - ZEMĚ MOŘEPLAVCŮ - hotelbusem s plnou penzí - duben, září 2023Navštívíme známá poutní místa jako Lurdy, Fatimu i Bom Jesus. Budeme obdivovat pozoruhodnou architekturu v Tomaru, Sintře či Batalze. Staneme na nejzápadnějším mysu kontinentální Evropy, Cabo da Roca na břehu Atlantiku, a prohlédneme si také poslední kolonii v Evropě, klíč ke Středozemnímu moři, britský Gibraltar. Navštívíme pulzující metropole Lisabon, Porto, Madrid, Barcelonu i poklidnou Granadu či Sevillu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:20  •  Přečteno: 45x

Portugalsko - PORTUGALSKO - poznávací, letecky, květen 2023

Portugalsko - PORTUGALSKO - poznávací, letecky, květen 2023POZNÁVACÍ LETECKÝ ZÁJEZD: Lisabon - Tomar - Batalha - Alcobaca - Fátima - Coimbra - Braga - Guimaraes - Porto - Óbidos - Mafra - Sintra s odletem z Prahy Vás zavede na ta N E J místa úžasného státu, který leží na jihozápadním cípu Evropy, v západní části Pyrenejského poloostrova a jehož jediným pevninským sousedem je Španělsko. Západní a jižní břehy Portugalska omývají vody Atlantského oceánu. Čeká Vás pestrý program a ubytování v hotelu se snídaní.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.12.2022 18:53  •  Přečteno: 115x

Polsko - VELKÝ OKRUH - OD BALTU DO KRAKOVA, MAZURY, POLSKÁ SAHARA - busem - červenec, srpen 2023

Polsko - VELKÝ OKRUH - OD BALTU DO KRAKOVA, MAZURY, POLSKÁ SAHARA - busem - červenec, srpen 2023Poznávací zájezd do Polska, do země našeho severního souseda, kde navštívíme téměř všechny turistické cíle. Okruh začíná u břehů Baltského moře ve vyhlášených přímořských letoviscích, pokračujeme do oblasti polské Sahary. Stovky čtverečních kilometrů vodních ploch uvidíme u Mazurských jezer a v závěru navštívíme obnovenou Varšavu i unikátní klenot mezi polskými městy Krakov.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 19:07  •  Přečteno: 1x

Polsko - MAZURY, BALTSKÉ PŘÍSTAVY, PANSTVÍ NĚMECKÝCH RYTÍŘŮ - bus,snídaně - červenec, srpen 2023

Polsko - MAZURY, BALTSKÉ PŘÍSTAVY, PANSTVÍ NĚMECKÝCH RYTÍŘŮ - bus,snídaně - červenec, srpen 2023Zájezd nás zavede od Baltského moře z tzv. Trojměstí – Gdyně, Sopoty a Gdaňsk do jezerní oblasti Mazurská jezera, která je považována za přírodní skvost Polska a nabízí rozlehlé vodní plochy, skvělé koupání, sledování ptactva i kulturní a historické zajímavosti. S válečnými stopami se na Mazurách setkáme v Mamerkách a u městečka Ketrzyn (Vlčí doupě).

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 19:41  •  Přečteno: 4x

Polsko - ADVENTNÍ KRAKOV - víkendový, busem, se snídaní - prosinec 2023

Polsko - ADVENTNÍ KRAKOV - víkendový, busem, se snídaní - prosinec 2023Krakov - klenot mezi polskými městy. Krakovské kostely, majestátný hrad Wawel, předvánoční atmosféra, krásná vánoční výzdoba, adventní trhy a kouzlo dvou památek UNESCO (Krakova a Věličky). Polské adventní a vánoční tradice vycházejí, podobně jako vcelé Evropě, z křesťanství. V kostelích vládne fialová jako barva pokání a přípravy na jeden z nejdůležitějších katolických svátků.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 19:58  •  Přečteno: 1x