RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Černá Hora, Čína+Taiwan

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište.


Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE - autobus, polopenze - srpen 2023

Černá Hora - KRÁSY ČERNÉ HORY NA KOLE -  autobus, polopenze - srpen 2023Cykloturistika v horských partiích úchvatné Černé hory. Národní park Durmitor a Biogradská Gora, kaňonem řeky Tara až ke Skadarskému jezeru a k moři. Krajem hlubokých lesů, divokých říčních údolí a ledovcových jezer obklopených horskými velikány. Typické salaše, starobylá města a koupání v čistém moři. Ubytování s polopenzí zajištěno 5x ve čtyřlůžkových apartmánech se dvěma oddělenými ložnicemi a ve dvoulůžkovém hotelovém pokoji.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:39  •  Přečteno: 35x

Albánie, Černá Hora, Srbsko, Chorvatsko - BALKÁNSKÉ STŘÍPKY - hotelbus, plná penze - červen, září 2023

Albánie, Černá Hora, Srbsko, Chorvatsko - BALKÁNSKÉ STŘÍPKY - hotelbus, plná penze - červen, září 2023Durmitor – turistika uprostřed neskutečné horské přírody, Shkoder – historické albánské město s pevností Rozafa, Plitvická jezera – nádherná jezera a vápencové skály, Dubrovník – perla Jadranu. Poznávací zájezd nás zavede na Balkánský poloostrov, do oblastí s bouřlivou historií, různorodou populací, do zemí plných kontrastů a přírodních krás. Navštívíme národní parky Černé Hory a dosud málo poznanou krajinu hornaté a divoké Albánie. Odpočineme si u Jaderského moře a cestou domů navštívíme Dubrovník.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 20:22  •  Přečteno: 57x

Černá Hora - TURISTIKA V POHOŘÍ DURMITOR , BJELASICA, KOMOVI a KOUPÁNÍ V MOŘI - září 2023

Černá Hora - TURISTIKA V POHOŘÍ DURMITOR , BJELASICA, KOMOVI a KOUPÁNÍ V MOŘI - září 2023Vápencové hory Durmitoru a Komovi jsou perlou přírody s rozeklanými štíty, skalními stěnami, kaňony, malebnými ledovcovými jezery a jeskyněmi. Panenská příroda je k vidění i na území NP Biogradska Gora a v pohoří Bjelašnica, kde na salaších ochutnáme vyhlášený pršut a sýr. Splujeme řeku Taru na raftu, odpočineme si na pláži u Jaderského moře a navštívíme historický šperk - mohutnými hradbami opevněný Kotor a přilehlý záliv Boka Kotorská.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 0:11  •  Přečteno: 1x

Černá Hora - KAŃON TARA & NP DURMITOR - s výletem do Albánie a Chorvatska - autobus - září 2023

Černá Hora - KAŃON TARA & NP DURMITOR - s výletem do Albánie a Chorvatska  - autobus - září 2023Černá hora, malá svou rozlohou, patří rozmanitostí svého území zcela jistě mezi nejzajímavější země Evropy. Horké pláže přímořských oblastí na jihu střídají zalesněné kopce a strmé skalní svahy na severu. Nechybí zde hluboké kaňony, rokliny, zurčící potůčky ani horská jezera. Do takto uspořádané krajiny jsou velice citlivě zasazeny venkovské kostely, kláštery a jiná černohorská architektura.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 19:25  •  Přečteno: 79x