RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Francie (+Korsika), Finsko


Strana:  1 2   další »

Francie - ROMANTICKÁ PAŘÍŽ A ZÁMEK VERSAILLES - letecky z Prahy - červenec, září 2023

Francie - ROMANTICKÁ PAŘÍŽ  A ZÁMEK VERSAILLES - letecky z Prahy - červenec, září 2023Vydejte se s námi na prodloužený eurovíkend do Paříže. Frédérik Chopin před více než 150 lety napsal: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla tato metropole „oslavou života“. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 22:12  •  Přečteno: 274x

Francie - DISNEYLAND, EIFFELOVA VĚŽ A AQUARIUM DE PARIS - autobus - červenec, srpen, září 2023

Francie - DISNEYLAND, EIFFELOVA VĚŽ A AQUARIUM DE PARIS - autobus - červenec, srpen, září 2023Pojeďte s Vašimi dětmi vstříc dobrodružství! První den odjíždíme ráno z ČR a na místě Vás čeká pohodlné ubytování a odpočinek, abyste nabrali dostatek sil na zdolávání atrakcí a příval krásných zážitků. Začínáme dobrodružstvím v podzemním akváriu jen nedaleko od Seiny a Eiffelovy věže. Následuje výlet lodí po Seině, případně návštěva vodního parku Aquaboulevard. A nyní už Vás čeká celodenní pobyt v zábavním parku Disneyland u Paříže nebo v parku Walt Disney Studios; případně v obou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 22:33  •  Přečteno: 297x

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ - MĚSTO LÁSKY - autobus, duben 2023

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ - MĚSTO LÁSKY - autobus, duben 2023Zájezd Paříž - výjimečná příležitost poznat Paříž za bezkonkurenční cenu. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy. Projížďka lodí po Seině, návštěva Louvru, Eiffelovy věže, Invalidovny, Champs Ellysées, nám. Svornosti, Notre Dame a další skvosty Paříže pro Vás budou po odjetí poznávacího zájezdu již známé pojmy. Profesionální průvodce Vám k poznání Paříže jistě pomůže. Cestou zpět, po náročném zájezdu, jistě velmi uvítáte koupání v Kurfiřstských lázních v Ambergu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:10  •  Přečteno: 329x

Finsko - NÁRODNÍ PARKY ZEMĚ TISÍCŮ JEZER S NÁVŠTĚVOU POBALTÍ A STOCKHOLMU - bus, srpen 2023

Finsko - NÁRODNÍ PARKY ZEMĚ TISÍCŮ JEZER S NÁVŠTĚVOU POBALTÍ A STOCKHOLMU - bus, srpen 2023Finsko - země s krásnou, divokou a přitom téměř neporušenou přírodou, ohromným množstvím lesů a statisíci jezer. Finové jsou milovníci přírody, turistiky, houbaření a především saunování. Vedle finských národních parků se můžete těšit třeba na impozantní středověkou pevnost Olavinlinna, největší dřevěný kostel na světě či metropoli Helsinky. Cestou navštívíme další tři evropská hlavní města – hanzovní lotyšskou Rigu, estonský Tallinn se středověkými hradbami a „město na vodě“ – švédský Stockholm.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.2.2023 20:50  •  Přečteno: 285x

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023

Francie - KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - autobus - červen, září 2023Poznávací zájezd s lehkou cykloturistikou na Korsiku, ostrov, jehož překrásná subtropická příroda nabízí nejen azurové moře s fantastickým pobřežím, ale i štíty horských velikánů, romantické kaskády a zákoutí ve stínu staletých pinií a korkových dubů. Vydáme se autobusem do Itálie a trajektem do Bastie na Korsice, na níž Vás čeká nádherná příroda bez dlouhých přejezdů busem s možností koupání v moři po většinu dní!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.1.2023 18:46  •  Přečteno: 307x

Francie - VÁNOCE V PAŘÍŽI A ZÁMEK VERSAILLES 2022 - letecky z Prahy

Francie - VÁNOCE V PAŘÍŽI A ZÁMEK VERSAILLES 2022 - letecky z PrahyVydejte se s námi do předvánoční Paříže. Frédérik Chopin před více než 150 lety napsal: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla tato metropole „oslavou života“. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.11.2022 20:49  •  Přečteno: 353x

Francie - ALSASKO A SCHWARZWALD - zážitky na vinné stezce a slavnost chryzanthem - říjen 2023

Francie - ALSASKO A SCHWARZWALD - zážitky na vinné stezce a slavnost chryzanthem - říjen 2023Na zájezdu do Alsaska a Schwarzwaldu zažijete několik nej: nejkrásnější vinnou stezku, nejvyšší horu Vogéz, největší alsaský skanzen, nejvíce chryzantém a nejvíce hub pohromadě a k tomu skvělé víno a sýry. Pohodový zájezd za kulturou a přírodou Alsaska. Lahr, slavnost chryzantém - turistika v pohoří Vogézy a nejvyšší vrchol Grand Ballon - návštěva výroben sýrů a likérů - Colmar - Eguisheim, festival hub a návštěva vinařství - alsaský skanzen Ungersheim - Štrasburk

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 19:04  •  Přečteno: 303x

Francie - PROVENCE - PŘÍRODA A PAMÁTKY V KRAJI LEVANDULE - autobusem - červen 2023

Francie - PROVENCE - PŘÍRODA A PAMÁTKY V KRAJI LEVANDULE - autobusem - červen 2023Provence - nejpestřejší oblast Francie - její krása učarovala malířům jako van Gogh, Cézanne, Gaugain či Picasso a miloval ji i Miroslav Horníček. Vzduch je tu provoněný provensálskými bylinkami jako tymián a rozmarýn, zdejší gastronomie nabízí výborné olivy a olivový olej, lanýže, kozí sýry, ryby a mořské plody, skvělé víno i anýzový pastis a v Provence má svůj původ i ratatouille. Neméně bohatý je region na kulturní památky - papežský Avignon, antické Arles nebo Les Baux umístěné na skále.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 22:27  •  Přečteno: 245x

Francie - BEAUJOLAIS A BURGUNDSKO - kláštery a slavnost vína - listopad 2023

Francie - BEAUJOLAIS A BURGUNDSKO - kláštery a slavnost vína - listopad 2023Podzimní poznávací zájezd - památky UNESCO, víno a ochutnávky, slavnosti nového beaujolais. Vézelay, chrám na seznamu UNESCO - oblasti, odkud pocházejí vína Chablis, Mersault. Chardonnay - vinařská oblast Côte d´Or - Tournus - Vaux-en-Beaujolais, předloha Zvonokos se stylovým barem - Beaune a slavnost nového beaujolais - Dijon - muzeum horčice, pocta burgunským vínům, BEAUNE, starobylé vinařské město, možnost ochutnat místní specialitu: burgundské šneky, muzeum vína ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:56  •  Přečteno: 290x

Estonsko, Litva, Lotyšsko - MALÝ OKRUH POBALTÍM - s výletem do Helsinek (Finsko) - srpen 2023

Estonsko, Litva, Lotyšsko - MALÝ OKRUH POBALTÍM - s výletem do Helsinek (Finsko) - srpen 2023Název Baltské (Pobaltské) státy (země) dnes označuje tři státy v severovýchodní Evropě na východním pobřeží Baltského moře: Estonsko, Lotyšsko a Litvu. Někdy se k nim také připočítává ruská Kaliningradská oblast vklíněná mezi Litvu a Polsko. Náš autobusový zájezd Vás zavede do každé z nich a představí Vám bohatou historii, krásnou přírodu, památky i pulsující metropole. V červencovém termínu navíc fakultativně možnost jednodenního výletu trajektem do hlavního města Finska - Helsinek.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 19:18  •  Přečteno: 355x

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ S NÁVŠTĚVOU VERSAILLES - autobus - duben 2023

Francie - VELIKONOČNÍ PAŘÍŽ S NÁVŠTĚVOU VERSAILLES - autobus - duben 2023Francie patří bezpochyby k jedné z nejnavštěvovanějších zemí Evropy. A Paříž přitahuje neustále pozornost turistů nejen svými památkami. Věděli jste, že během Velikonoc můžete ve Francii potkat lidi s papírovou rybou na zádech? Jedná se o typický velikonoční vtip, který patří k téměř francouzské tradici. Ale nejen papírová ryba, ale také kutálení a vyhazování vajec do vzduchu, jehněčí pečeně, marcipán a vynikající víno nesmí během Velikonoc chybět ve francouzských rodinách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 11.1.2023 18:08  •  Přečteno: 316x

Francie - ALSASKO - POHÁDKA NEJEN O VÍNĚ, SLAVNOST TRUBAČŮ - autobusem - září 2023

Francie - ALSASKO - POHÁDKA NEJEN O VÍNĚ, SLAVNOST TRUBAČŮ - autobusem - září 2023Málokde v Evropě se podařilo tak elegantně stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí krásně vystavěná města i rázovité svátky. Zažijete velkolepou alsaskou slavnost vína - průvod trubačů a alegorických vozů. Čeká vás krásná příroda Vogéz, turistika vysoko nad jezery i mezi vinohrady, krásná hrázděná městečka, tradice města Colmar a Štrasburk i vesnice jako z pohádek bratří Grimmů. Ochutnáte alsaské speciality: víno, alsaský sýr a tarte flambéé.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 14.3.2023 22:01  •  Přečteno: 212x

Francie - PAŘÍŽ MĚSTO LÁSKY - autobusem - od března do října 2023

Francie - PAŘÍŽ MĚSTO LÁSKY - autobusem - od března do října 2023Zájezd Paříž - vyjímečná příležitost poznat Paříž za bezkonkurenční cenu. Čtyřdenní poznávací zájezd do Paříže Vám umožní poznat všechny její krásy. Projížďka lodí po Seině, návštěva Louvru, Eiffelovy věže, Invalidovny, Champs Ellysées, nám. Svornosti, Notre Dame a další skvosty Paříže pro Vás budou po odjetí poznávacího zájezdu již známé pojmy. Profesionální průvodce Vám k poznání Paříže jistě pomůže. Cestou zpět, po náročném zájezdu, jistě velmi uvítáte koupání v Kuřfiřstských lázních v Ambergu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.3.2023 22:07  •  Přečteno: 314x

Francie - VALENTÝN V PAŘÍŽI - autobus - únor 2023

Francie - VALENTÝN V PAŘÍŽI - autobus - únor 2023Nádherné noblesní památky na každém kroku, bohatá a zajímavá historie, světově proslulé galerie, upravené parky a zahrady, typické kavárničky i noblesní restaurace, rušné bulváry i malebné uličky, romantická zákoutí... to vše je Paříž, jejíž kouzlo a atmosféra nelze slovy dostatečně popsat, musí se zažít na vlastní kůži!

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:24  •  Přečteno: 262x

Francie - ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE - ubytování mobilhomy - červenec 2023

Francie - ZÁMKY A VINICE LOIRY NA KOLE - ubytování mobilhomy - červenec 2023Nenáročná cyklistika v údolí řeky je vždy příjemným a krásným zážitkem. K těm nezapomenutelným patří cyklotrasa podél Loiry s největší koncentrací zámků na světě, kolem proslulých a úchvatných zámků jako Amboise, Ussé nebo Chinon - krajem lesů a rybníků, krajem vinic, sklípků a historických měst až do Paříže - metropole Francie. 5x ubytování v kempu /*4-lůžkové mobilhomy s oddělenými ložnicemi, kuchyňkou a sprchou.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.1.2023 18:45  •  Přečteno: 263x

Strana:  1 2   další »