RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Francie (+Korsika), Finsko


Francie, Itálie - ZA VŮNĚMI JIHOVÝCHODNÍ FRANCIE - Provence, Savojsko - s plnou penzí - duben/květen 2024

Francie, Itálie - ZA VŮNĚMI JIHOVÝCHODNÍ FRANCIE - Provence, Savojsko - s plnou penzí - duben/květen 2024Monaco – knížectví s věhlasným oceánografickým muzeem, velkolepý Grand Canyon du Verdon, exkurze do parfumerie Fragonard, Avignon – starobylé papežské sídlo, římský most Pont du Gard. Savojsko, kraj majestátních horských štítů včetně nejvyšší hory západní Evropy a výborného vína. Provence nás přivítá nespočetnými pamětihodnostmi, vůní levandule, bílými plážemi Azurového pobřeží. Ze zdejší krajiny čerpali inspiraci věhlasní umělci jako van Gogh, Picasso, Cézanne a další.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.7.2023 18:00  •  Přečteno: 385x

Francie - PAŘÍŽ - METROPOLE NA SEINĚ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen 2024

Francie - PAŘÍŽ - METROPOLE NA SEINĚ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023 * květen 2024Eiffelova věž – symbol města, Louvre – nejúžasnější světová galerie, Versailles – královský palác s úchvatnými zahradami. Paříž patří zaslouženě k nejkrásnějším městům Evropy. Poznejte s námi kouzlo hlavního města Francie, metropole umění a módy. Během tří dnů navštívíte nejznámější památky, muzea a galerie. Město ale láká také k procházkám po březích Seiny, k projížďce lodí po Seině, k objevování romantických zákoutí a vychutnávání atmosféry „hlavního města milovníků života“.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.7.2023 17:54  •  Přečteno: 394x

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2024

Francie, Itálie - KORSIKA A SARDINIE - PERLY STŘEDOMOŘÍ - hotelbusem s plnou penzí - květen, září 2024Les Calanches – vycházka mezi červenými skálami, Nuraghy – záhadné megalitické památky na Sardinii, Bonifacio – romantické město na bílých útesech jižní Korsiky, pláže s průzračným mořem .... Jedinečná kombinace dvou nádherných středomořských ostrovů: drsná krása Korsiky - panenská příroda, azurové moře, stín staletých pinií a korkových dubů a Sardinie - vzduch prosycený solí a kořeněnou vůní pinií, zpěv cikád, cinkání zvonečků koz a ovcí ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 30.6.2023 23:15  •  Přečteno: 391x

Francie - ADVENT V ALSASKU - zimní pohádka o víně a středověký trh - prosinec 2023

Francie - ADVENT V ALSASKU - zimní pohádka o víně a středověký trh - prosinec 2023Prodloužený adventní víkend v Alsasku, Štrasburk a vánoční trhy, Colmar, alsaská vinná stezka, architektura hrázděným domů, Ribeauvillé a slavnost Středověký trh, alsaská vinná stezka, Riquewihr, Kaysersberg, Eguisheim a ochutnávka vína. Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. Zájezd bez nočních přejezdů, ve kterém ochutnáte výjimečné speciality krajové gastronomie - typický alsaský sýr münster, baeckeoffe, tarte flambée ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 5.2.2023 18:55  •  Přečteno: 512x

Francie - V ZEMI GALSKÉHO KOHOUTA - hotelbusem s plnou penzí - září 2024 * květen, září 2025

Francie - V ZEMI GALSKÉHO KOHOUTA - hotelbusem s plnou penzí - září 2024 * květen, září 2025Carnac – nejvýznamnější prehistorické naleziště světa, Pointe du Raz – nejzápadnější pevninský bod Francie, Farní dvorce – kouzelné opevněné kostely, pláže Normandie – místa vylodění spojenců v červnu 1944. Příjemné klima, památky starých kultur i rafinovaná francouzská kuchyně jsou hlavní důvody, proč sem každoročně směřují statisíce turistů. Projedeme Normandii s úžasnými křídovými útesy, Bretaň s divokým pobřežím, kraje Champagne a Alsasko protkané vinicemi a navštívíme Paříž.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.7.2024 18:03  •  Přečteno: 5x