RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Japonsko,Jordánsko,Jamajka,JAR

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište!

Poznávací zájezd v termínu podzimních prázdnin:

 

ZA KRÁSAMI JORDÁNSKA 

v termínu od 21.10. 29.10.2023  

(9 dní, 8 nocí)

cena za osobu: 49.990,- Kč

cena za osobu po slevě:  46.490,- Kč

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

 

 • leteckou přepravu a letištní poplatky
 • 8x nocleh v hotelech 3*/4* s polopenzí 
 • veškeré transfery během okruhu
 • všechny prohlídky a vstupy dle programu
 • služby česky hovořícího průvodce

 

V CENĚ NAVÍC

 

 • oběd v areálu města Petra
 • jordánské vízum

 

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

 

 • fakultativní výlety a vstupy
 • spropitné a bakšišné
 • cestovní pojištění

 

DODATEČNÉ INFORMACE K ZÁJEZDU:

 

 • pro vstup do země je nutné mít pas s platností více než 6 měsíců po návratu ze země a s volnou stránkou.

 


Jordánsko - JORDÁNSKO - s koupáním v moři + poušť Wadi Rum - říjen 2023

Jordánsko - JORDÁNSKO - s koupáním v moři + poušť Wadi Rum - říjen 2023V Jordánsku se nachází neuvěřitelné množství antických památek z doby Římanů, naprosto jedinečné skalní město Petra (UNESCO), snad nejkrásnější poušť světa Wadi Rum - po přejezdu do Měsíčního údolí k pouštní rezervaci Wadi Rum - dvouhodinová projížďka na jeepech. Měsíční údolí je to nejkrásnější, co příroda v Arabské poušti vytvořila. Rudý písek se opírá o skalní útvary z barevného pískovce a vytváří neuvěřitelné přírodní sochy připomínající hlavy zvířat i lidí nebo jakési ohromné houby.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.1.2023 17:20  •  Přečteno: 236x

Jordánsko - ZÁŽITKOVÉ JORDÁNSKO - ubytování u beduínské rodiny i u Mrtvého moře***** - květen 2023

Jordánsko - ZÁŽITKOVÉ JORDÁNSKO - ubytování u beduínské rodiny i u Mrtvého moře***** - květen 2023V poznávacím zájezdu Vám přiblížíme život místních lidí, ochutnáme kuchyni u beduínské rodiny, zažijeme nejkrásnější procházku ve vádí Al-Gowair s vodopády, pojedeme na pouštní zámky po stopách Aloise Musila, zrelaxujeme se v Mrtvém moři a západ sluce si užijeme v poušti Wadi Rum. Návštěva vybraných památek např. Džeraš, Citadela a římské divadlo v Ammánu, Madaba, hora Nebo, Malá a Velká Petra * koupání v Mrtvém moři - ubytování přímo u Mrtvého moře v 5* resortu

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.1.2023 21:19  •  Přečteno: 287x

Jordánsko - PŘES PETRU K MRTVÉMU MOŘI - v ceně vstupy, polopenze, projížďka jeepy i na koni - říjen 2023

Jordánsko - PŘES PETRU K MRTVÉMU MOŘI - v ceně vstupy, polopenze, projížďka jeepy i na koni - říjen 2023Jordánsko je místo, kterým doslova kráčí dějiny, s obrovským množstvím kulturních památek, z nichž jsou mnohé zapsané na seznamu památek UNESCO. Jedinečné je i v přírodních oblastech. Úchvatné pouště a zcela ojedinělé Mrtvé moře z něj dělají velmi atraktivní zemi na cestování; navíc místní obyvatelé jsou potomci beduínů a pohostinnost je jim vrozená. Jordánské království patří dlouhodobě mezi stabilní a bezpečné země a velmi mile překvapí každého cestovatele - musíte je vidět a zažít.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.2.2023 21:56  •  Přečteno: 160x

Japonsko - MALÝ OKRUH S ČESKY MLUVÍCÍM PRŮVODCEM - hotely se snídaní - říjen, říjen/listopad 2023

Japonsko - MALÝ OKRUH S ČESKY MLUVÍCÍM PRŮVODCEM - hotely se snídaní - říjen, říjen/listopad 2023OKRUH: TOKYO – NIKKÓ – KJÓTO – HIROŠIMA – ÓSAKA * Historické hrady šógunů, hora Fudži a jezero Hakone, moderní technologické vymoženosti, rychlovlaky šinkanzen, pouliční neónové reklamy a světelné lampióny, alegorické divadlo. Relaxační zahrady, bonsaje a kaligrafie. Národní sport sumo, tajči, karate, aikido, judo. Zdravá a rozmanitá kuchyně – suši, sašimi, ryby a plody moře, rýže a nudle, víno saké, mnoho druhů zeleného a bílého čaje.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 12.7.2023 22:04  •  Přečteno: 149x

Japonsko - ZEMĚ VYCHÁZEJÍCÍHO SLUNCE - červen, říjen 2023

Japonsko - ZEMĚ VYCHÁZEJÍCÍHO SLUNCE - červen, říjen 2023Japonsko je císařský ostrovní stát ve východní Asii. Na západě ho Korejský průliv odděluje od pobřeží Koreje, Japonské moře ho odděluje od Severní Koreje a Ruska. Náš poznávací zájezd Vám nabízí: Tokio-Nikkó-NP Fudži-Hakone-Fudži-Kamakura-Kjóto-Nara-Ósaka-Himedži-Hirošima... V CENĚ ZÁJEZDU JE OSM JÍZD SLAVNÝM ŠINKANSENEM!!! 9x ubytování v hotelu se snídaní (většinou formou bufetu). Letecky z Prahy s leteckou společností Emirates Airlines.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.2.2023 22:13  •  Přečteno: 187x

Jordánsko - KRÁSY JORDÁNSKA - s polopenzí - jaro 2023, podzim 2023, jaro 2024

Jordánsko - KRÁSY JORDÁNSKA - s polopenzí - jaro 2023, podzim 2023, jaro 2024Asie - Blízký východ - tajuplná místa, pohádkové scenérie, nevšední zážitky a pohodlí ***hotelu se 7x polopenzí - to vše a mnoho dalšího je v krásném programu poznávacího zájezdu * Celodenní odpočinek u Mrtvého moře * Jedno z nejlépe zachovaných řecko-římských měst Džaraš * Návštěva bývalého centra království Nabatejců skalního města Petry * Projížďka terénními auty pouštními kaňony ve Vádí Ram * program pro skupinu 10 - 30 osob * vstupné dle programu v ceně zájezdu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.1.2023 22:17  •  Přečteno: 249x

Zambie, Zimbabwe, Botswana, Namibie, JAR - K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM - květen-prosinec 2024

Zambie, Zimbabwe, Botswana, Namibie, JAR - K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM - květen-prosinec 2024Kapské Město pod Stolovou horou; NP Okavango – jedinečný ekosystém delty Okavanga mizící v poušti Kalahari; NP Etosha; Chobe – obrovská koncentrace zvěře; úchvatný Fish River Canyon. Po prohlídce Kapského Města si prohlédneme "africký Grand Canyon“ – Fish River Canyon; navštívíme kolonii lachtanů; NP Etosha a unikátní ekosystém delty řeky Okavango v Botswaně. Při projížďce lodí po řece Chobe uvidíme krokodýly, hrochy, slony i stáda buvolů. Na závěr cesty navštívíme impozantní Viktoriiny vodopády.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.8.2023 12:13  •  Přečteno: 23x

JAR,Svazijsko,Lesotho,Mosambik,Zimbabwe,Zambie - 6 ZEMĚMI AFRIKY - plná penze - září,listopad 23 + 4x 2024

JAR,Svazijsko,Lesotho,Mosambik,Zimbabwe,Zambie - 6 ZEMĚMI AFRIKY - plná penze - září,listopad 23 + 4x 2024Tato cesta nás zavede do šesti států jihovýchodní Afriky. V JAR navštívíme Kapské Město, diamantový důl v Kimberley, Dračí hory i Krugerův park. Svazijské a Lesothské království nabídne nedotčenou horskou přírodu i vesničky s tradiční řemeslnou výrobou. Relaxace na písečných plážích Indického oceánu v Mosambiku bude vítanou změnou. V Zimbabwe si prohlédneme největší prehistorickou stavbu Afriky – Great Zimbabwe a závěr cesty bude patřit impozantním Viktoriiným vodopádům na řece Zambezi.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.6.2023 22:34  •  Přečteno: 77x

Japonsko - OKRUH NA HONŠÚ, památky UNESCO i metropole v době KVĚTU SAKUR - duben 2024

Japonsko - OKRUH NA HONŠÚ, památky UNESCO i metropole v době KVĚTU SAKUR - duben 2024Nabízíme Vám zájezd do pro nás exotického Japonska, kde uvidíte podivuhodnou směsici starobylého a moderního, tisícileté chrámy, čajové pavilonky vedle futuristických mrakodrapů. Vybrali jsme nejhezčí období roku, kdy po celém Japonsku rozkvétají sakury - každoroční radost snad pro každého Japonce. V průběhu zájezdu navštívíme všechna historická hlavní města země s jejich nádhernými chrámy a svatyněmi včetně nezapomenutelného Kjóto i největší japonské metropole Tokio, Jokohamu či Osaku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 28.2.2023 22:01  •  Přečteno: 189x

JAR, Svazijsko, Lesotho - VÁNOCE V JIHOAFRICKÉ REP. - hotelbusem s plnou penzí - 2023/2024 * 2024/2025

JAR, Svazijsko, Lesotho - VÁNOCE V JIHOAFRICKÉ REP. - hotelbusem s plnou penzí - 2023/2024 * 2024/2025Kapské město ležící pod majestátnou Stolovou horou; Lesotho – horské království; NP Kruger – největší národní park jižní Afriky; šance vidět „velkou pětku“; Svazijsko – malebné domorodé vesnice. Při putování po Jihoafrické republice, o které se právem tvrdí, že se jedná o "celý svět v jedné zemi", uvidíme to nejkrásnější, co tato země nabízí: mys Dobré naděje, impozantní skalní útvary v Dračích horách, divoká zvířata i přírodu v Krugerově parku. Navštívíme i exotické Svazijské a Lesothské království.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:37  •  Přečteno: 317x