RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Madeira, Malta, Maroko, Mexiko

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište!

 

Ramadán 2023
 
 
Od večera - středa 22. března
 
do večera - čtvrtek 20. dubna
,

Každý rok je datum začátku i konce měsíce Ramadánu velmi rozdílné. Je to dáno tím, že islámský kalendář, kterým se zahájení Ramadánu řídí, je o mnoho dní kratší a navíc je řízen dle lunární fáze měsíce. I proto je datum zahájení například v Evropě nebo v Americe rozdílné. V zemích jako je Turecko, Tunisko, Spojené arabské emiráty, Maroko či Egypt je den zahájení i ukončení totožný.


Mexiko - VELKÝ OKRUH**** - s pobytem u Karibského moře s all inclusive - listopad 2023

Mexiko - VELKÝ OKRUH**** - s pobytem u Karibského moře s all inclusive - listopad 2023Poznávací zájezd po největších krásách Mexika: Teotihuacan, Mexico-City centrum, SVATYNĚ GUADALUPE, MUZEUM ANTROPOLOGIE, TULA, město Chiapa de Corzo, Canyon Sumidero, SAN JUAN CHAMULA, SAN CRISTOBAL, VODOPÁDY AGUA AZUL, PALENQUE, CAMPECHE, UXMAL, MÉRIDA, CHICHÉN ITZÁ, CANCÚN, fakultativně pak ještě TULUM a COBA. Termín je zvolen v době nejzajímavějších a nejbarevnějších svátků v Mexiku - dušiček.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 22:57  •  Přečteno: 13x

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen, srpen 2023

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen, srpen 2023Rozeklané štíty hor, výhledy na širý oceán i vnitrozemí a malebné domky v údolí. Snové pěšinky podél levád a jedinečná ostrovní kultura i gastronomie. Poznejte Madeiru se zkušenou průvodkyní. Nazujte pohodlné boty a prošlápněte s námi ostrov věčného jara zasvěcený milovníkům turistiky. Na našem zájezdu se s Madeirou seznámíte v řijnu, který je skvělým měsícem pro všechny aktivity. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem letních 25 °C a ani v noci běžně nepadá pod 13 °C.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.11.2022 20:14  •  Přečteno: 80x

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - autobusem přes Španělsko a Gibraltar - říjen 2023

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - autobusem přes Španělsko a Gibraltar - říjen 2023Maroko je cestovatelsky velmi lákavou zemí. Náš autobusový zájezd je podrobnou poznávací cestou, která Vás důkladně seznámí s exotickou divokou přírodou, bohatými muslimskými památkami, ale i kulturou a reáliemi všedního života této osobité země. Zastávky v nádherných španělských městech (Ceuta - španělské město na africké půdě), Barcelona, Tarragona, Malaga, Granada - během cesty jsou již jen třešničkou na dortu tohoto úžasného putování.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.12.2022 22:05  •  Přečteno: 98x

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - hotel, snídaně - 2023

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - hotel, snídaně - 2023Madeira je často nazývána „květinovým ostrovem", protože ve zdejším subtropickém klimatu se daří i exotické květeně, která sem byla v hojné míře dovážena z celého světa. Pobřeží lemují vysoké rozeklané útesy, uvnitř ostrova se vypínají vysoké hory sopečného původu. Díky subtropické poloze a vlivu Atlantického oceánu je na ostrově dostatek vláhy i tepla a Madeira získala i přívlastek „ostrov věčného jara".

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 22:58  •  Přečteno: 87x

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - letecky - duben, září 2023

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - letecky - duben, září 2023Zájezd do Maroka nás zavede do exotikou vonících míst na území severozápadní Afriky; vydáme se za poznáním světa pro nás tak odlišného svojí kulturou, náboženstvím, architekturou i uměním; poznáme skvosty arabské kultury i přírodně velmi atraktivní oblasti. Nejlepší cestovatelskou sezónou je jaro a podzim s ideálními podmínkami pro poznávání celého Maroka. Teploty se pohybují v průměru od 20 do 25 stupňu, ale velmi záleží na konkrétní oblasti.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.12.2022 22:22  •  Přečteno: 50x

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÝ OSTROV MADEIRA 2023 - poznávací, v hotelu se snídaní

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÝ OSTROV MADEIRA 2023 - poznávací, v hotelu se snídaníMadeira patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality pro svoje mírné klima. Nabízí úžasnou přírodu, procházky i větší túry podél levád, výtečnou gastronomii, záplavu květin ve volné přírodě i v botanických zahradách. Patří do portugalského souostroví v Atlantském oceánu se statusem autonomní oblasti. Jedinými obydlenými ostrovy jsou Madeira - zde najdete hlavní město Funchal a Porto Santo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.11.2022 19:29  •  Přečteno: 69x

Maroko, Španělsko - MAROKEM AŽ NA OKRAJ SAHARY - hotelbusem s plnou penzí - duben, září 2023

Maroko, Španělsko - MAROKEM AŽ NA OKRAJ SAHARY - hotelbusem s plnou penzí - duben, září 2023Královská města – jedinečně zachovalé mediny, poušť Sahara – gigantické duny, výlet na velbloudech na východ slunce, Todra, Dadés – malebné soutěsky v pohoří Atlas, Casablanca – největší mešita v Maroku. Expedice do severní Afriky nás zavede do Marockého království, exotického světa arabské kultury. Maroko vás zahrne svými vůněmi i barvami. Na zpáteční cestě pak můžeme obdivovat krásy středověkého Toleda a ve Figueres se necháme okouzlit uměním Salvadora Dalího.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:29  •  Přečteno: 38x

Mexiko, Belize, Guatemala, Honduras - OKRUH STŘEDNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - 2023, 2024

Mexiko, Belize, Guatemala, Honduras - OKRUH STŘEDNÍ AMERIKOU - hotelbusem s plnou penzí - 2023, 2024Teotihuacán – největší stavby předkolumbovské Ameriky, Aqua Azul – nezapomenutelné koupání v pralese, Tikal – mayské město ztracené v džungli, Guatemala Antigua – zrekonstruované město mezi třemi vulkány. Málokterá země může nabídnout tolik přírodních krás a památek jako Mexiko – od vyprahlých plání plných kaktusů, přes zasněžené vrcholky vulkánů, až po bělostné pláže Karibiku.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 1:18  •  Přečteno: 44x

Malta - OSTROVY MALTA A GOZO - možnost zakoupit Heritage Malta Multisite Pass - červen, září 2023

Malta - OSTROVY MALTA A GOZO - možnost zakoupit Heritage Malta Multisite Pass - červen, září 2023Ostrovy Malta a Gozo na Vás zapůsobí svojí starobylou atmosférou, kterou umocňují mohutně opevněná města jako Valletta, Vittoriosa, Mdina, Victoria a ohromné množství velkých katedrál a kostelů, které tvoří dominantu každého města i malého městečka.Velmi působivě je na Maltě podávána tradice řádu Maltézkých rytířů, příběh Malty v době velkého obléhání Turky v roce 1565 a její houževnatá obrana za Druhé světové války.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 23:38  •  Přečteno: 12x