RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Madeira, Malta, Maroko, Mexiko

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište!

 

MADEIRA ZA POZNÁNÍM


TERMÍN: 12.04. - 19.04.2024 

(8 dní/7 nocí)

                       
původní cena zájezdu:              51.990,- Kč


cena po slevě:                            48.390,- Kč


CENA ZAHRNUJE:
*    leteckou přepravu na trase Praha – Funchal – Praha

*   letištní poplatky
*    transfery dle programu minibusem
*   7x noc v hotelu 4* se snídaní
*   prohlídku Funchalu s ochutnávkou vín včetně oběda
*   celodenní výlet do Santany včetně oběda
*   celodenní výlet do Porto Moniz včetně oběda
*   půldenní výlet do Curral das Freiras (Údolí jeptišek) včetně ochutnávky místního likéru

*   půldenní výlet na Levada dos Maroços
*   tradiční folklorní večeři
 *  služby česky mluvícího průvodce

 


CENA NEZAHRNUJE:


*  fakultativní výlety
*  ostatní stravování

* pojištění léčebných výloh

 

                                                                     -------------------------------------------------

Ramadán

Každý rok je datum začátku i konce měsíce Ramadánu velmi rozdílné. Je to dáno tím, že islámský kalendář, kterým se zahájení Ramadánu řídí, je o mnoho dní kratší a navíc je řízen dle lunární fáze měsíce. I proto je datum zahájení například v Evropě nebo v Americe rozdílné. V zemích jako je Turecko, Tunisko, Spojené arabské emiráty, Maroko či Egypt je den zahájení i ukončení totožný.

2023 - od večera středa 22.3. do večera čtvrtek 20.4.2023

2024 - od večera neděle 10.3. do večera pondělí 8.4.2024

 


Strana:  1 2   další »

Malta - OSTROVY MALTA A GOZO*** - pobytově poznávací - květen, říjen 2023

Malta - OSTROVY MALTA A GOZO*** - pobytově poznávací - květen, říjen 2023V případě Malty rozhodně platí, že co je malé, to je pěkné. Tento ostrov ve Středozemním moři se vám bude líbit, pokud chcete hodně věcí vidět. Válení na nekonečných písečných plážích si na Maltě moc neužijete. Malta je největší ze tří hlavních ostrovů, tvořících Maltské souostroví - leží uprostřed Středozemního moře na jih od Itálie a na sever od Libye. Ostrov je dlouhý 27 km a široký 14,5 km, s celkovou plochou 246 km². Hlavním městem je Valletta, největším městem ostrova je Birkirkara.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 20:04  •  Přečteno: 241x

Mexiko - VELKÝ OKRUH**** - s pobytem u Karibského moře s all inclusive - listopad 2023

Mexiko - VELKÝ OKRUH**** - s pobytem u Karibského moře s all inclusive - listopad 2023Poznávací zájezd po největších krásách Mexika: Teotihuacan, Mexico-City centrum, SVATYNĚ GUADALUPE, MUZEUM ANTROPOLOGIE, TULA, město Chiapa de Corzo, Canyon Sumidero, SAN JUAN CHAMULA, SAN CRISTOBAL, VODOPÁDY AGUA AZUL, PALENQUE, CAMPECHE, UXMAL, MÉRIDA, CHICHÉN ITZÁ, CANCÚN, fakultativně pak ještě TULUM a COBA. Termín je zvolen v době nejzajímavějších a nejbarevnějších svátků v Mexiku - dušiček.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 1.2.2023 22:57  •  Přečteno: 349x

Madeira (Portugalsko) - TO NEJLEPŠÍ Z MADEIRY + VINOBRANÍ - odlet z Prahy, snídaně - září 2023

Madeira (Portugalsko) - TO NEJLEPŠÍ Z MADEIRY + VINOBRANÍ - odlet z Prahy, snídaně - září 2023Výjimečný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Madeiry v době sklizně vína a bujarých oslav lahodného moku. Ochutnáte madeirské víno i místní rum, vykoupete se v lávových jezírcích a navštívíte Údolí jeptišek. Zažijete s námi atmosféru ostrovních slavností uprostřed čarokrásné přírody a objevíte bohatství Madeiry * Nejstarší vavříny v pohádkovém lese Fanal * Typické domky s doškovými střechami * Koupání v unikátních lávových jezírcích * Pravá atmosféra madeirského vinobraní

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 8.3.2023 19:00  •  Přečteno: 246x

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen 2023

Madeira (Portugalsko) - POZNÁVACÍ ZÁJEZD S TURISTIKOU - červen 2023Rozeklané štíty hor, výhledy na širý oceán i vnitrozemí a malebné domky v údolí. Snové pěšinky podél levád a jedinečná ostrovní kultura i gastronomie. Poznejte Madeiru se zkušenou průvodkyní. Nazujte pohodlné boty a prošlápněte s námi ostrov věčného jara zasvěcený milovníkům turistiky. Na našem zájezdu se s Madeirou seznámíte v řijnu, který je skvělým měsícem pro všechny aktivity. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem letních 25 °C a ani v noci běžně nepadá pod 13 °C.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 16.3.2023 21:42  •  Přečteno: 258x

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - autobusem přes Španělsko a Gibraltar - říjen 2023

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - autobusem přes Španělsko a Gibraltar - říjen 2023Maroko je cestovatelsky velmi lákavou zemí. Náš autobusový zájezd je podrobnou poznávací cestou, která Vás důkladně seznámí s exotickou divokou přírodou, bohatými muslimskými památkami, ale i kulturou a reáliemi všedního života této osobité země. Zastávky v nádherných španělských městech (Ceuta - španělské město na africké půdě), Barcelona, Tarragona, Malaga, Granada - během cesty jsou již jen třešničkou na dortu tohoto úžasného putování.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.12.2022 22:05  •  Přečteno: 381x

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM**** - letecky z Prahy - červen, červenec, srpen, září 2023

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM**** - letecky z Prahy - červen, červenec, srpen, září 2023Agadir - perla marockého pobřeží, nejvyhledávanější a nejoblíbenější letovisko v Maroku Vás okouzlí nejen širokou, ale hlavně dlouhou pláží s jemným zlatavým pískem. Toto místo tvoří dokonalý kontrast s panoramatickým předhůřím Atlasu a utvrdí Vás v tom, že dovolená bude plná nevšedních zážitků a že jste si vybrali správné místo k odpočinku i poznávání.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.3.2023 18:29  •  Přečteno: 238x

Mexiko - VELKÉ PUTOVÁNÍ ZEMÍ MAYŮ A AZTÉKŮ - FM do 31.3.2023 - listopad 2023

Mexiko - VELKÉ PUTOVÁNÍ ZEMÍ MAYŮ A AZTÉKŮ - FM do 31.3.2023 - listopad 2023 Vydejte se s námi do jedné z nejkrásnějších zemí Latinské Ameriky. Projedete přes pohoří s aktivními sopkami jako je Popocatépetl, krajinou kaktusů a kaňonů až do oblasti úrodných údolí. Prohlédnete si honosná koloniální města z dob španělské nadvlády i prosté vesničky indiánů. Navštívíte archeologické památky světového významu jako je Teotihuacán či Chichen Itzá. Na závěr si užijete bělostného písku na plážích poloostrova Yucatán a komfortu 4* resortu s programem all inclusive.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.3.2023 20:20  •  Přečteno: 228x

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - březen,duben,srpen,říjen - 2023

Madeira (Portugalsko) - EXOTICKÝ RÁJ, KVĚTINOVÝ OSTROV VĚČNÉHO JARA - březen,duben,srpen,říjen - 2023Madeira je často nazývána „květinovým ostrovem", protože ve zdejším subtropickém klimatu se daří i exotické květeně, která sem byla v hojné míře dovážena z celého světa. Pobřeží lemují vysoké rozeklané útesy, uvnitř ostrova se vypínají vysoké hory sopečného původu. Díky subtropické poloze a vlivu Atlantického oceánu je na ostrově dostatek vláhy i tepla a Madeira získala i přívlastek „ostrov věčného jara".

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.12.2022 22:58  •  Přečteno: 359x

Madeira (Portugalsko) - MADEIRA - TO NEJLEPŠÍ Z OSTROVA a s turistikou - snídaně, srpen 2023

Madeira (Portugalsko) - MADEIRA - TO NEJLEPŠÍ Z OSTROVA a s turistikou - snídaně, srpen 2023Čeká Vás výlet do hlavního města Funchalu a návštěva vinného sklípku Oliveiras. Výlet na Ponta de Sao Lourenco - pěší túra, levády, písčitá pláž a koupání. Výlet na západní pobřeží - Camara de Lobos, Caba Girao, vodopády Nevěstin závoj a koupání v Porto Moniz. Výlet na východní část ostrova - vesnice Camacha, vrchol Pico do Areiro, pstruží farma, město Santana. Túra na Levády Risco - Rabacal, nejkrásnější levády na Madeiře. Túra za nejvyššími vrcholy Madeiry - Pico do Areiro, Pico do Ruivo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 26.6.2023 22:25  •  Přečteno: 176x

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI - letecky z Prahy, se snídaní - duben 2023

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI - letecky z Prahy, se snídaní - duben 2023Každoroční úžasně výpravné průvody, hlavní město Funchal vyzdobené tisíci živých květů, tanec na uzavřených ulicích, přehlídky skupin malých i velkých účastníků tradičního svátku jara v rozkvetlé přírodě, záplava barev, hudby, veselí v nejkrásnějším ročním období. To je květinový ostrov Madeira a jeho vyhlášené květinové slavnosti. V doprovodu česky hovořícího průvodce se zúčastníte i tří krásných výletů po ostrově, levádách, pobřeží a památkách.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 13.2.2023 20:42  •  Přečteno: 275x

Mexiko - KOLÉBKA MAYSKÉ CIVILIZACE*** - letecky z Prahy - březen 2023

Mexiko - KOLÉBKA MAYSKÉ CIVILIZACE*** - letecky z Prahy - březen 2023Yucatán je ideální kombinací pro ty, co mají rádi sluníčko, plážový život a zároveň si dny nicnedělání a relaxu chtějí zpestřit návštěvou impozantních mayských památek, nejvýznamnějších v rámci celé Střední Ameriky a Karibiku, či tajemných cenote - napůl zaplavených krasových jeskyň, kde se nechá vykoupat mezi krápníky. Pokud chcete poznat mayskou kulturu, doporučujeme vydat se s námi na okruh, během něhož můžete navštívit klenoty mayské kultury jako Chichén Itzá, Uxmal, Tulum.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 10.3.2023 19:51  •  Přečteno: 253x

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - letecky - duben, září 2023

Maroko - VELKÝ OKRUH MAROKEM - letecky - duben, září 2023Zájezd do Maroka nás zavede do exotikou vonících míst na území severozápadní Afriky; vydáme se za poznáním světa pro nás tak odlišného svojí kulturou, náboženstvím, architekturou i uměním; poznáme skvosty arabské kultury i přírodně velmi atraktivní oblasti. Nejlepší cestovatelskou sezónou je jaro a podzim s ideálními podmínkami pro poznávání celého Maroka. Teploty se pohybují v průměru od 20 do 25 stupňu, ale velmi záleží na konkrétní oblasti.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 20.12.2022 22:22  •  Přečteno: 324x

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÝ OSTROV MADEIRA - poznávací, v hotelu se snídaní - říjen 2023

Madeira (Portugalsko) - KVĚTINOVÝ OSTROV MADEIRA  - poznávací, v hotelu se snídaní - říjen 2023Madeira patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality pro svoje mírné klima. Nabízí úžasnou přírodu, procházky i větší túry podél levád, výtečnou gastronomii, záplavu květin ve volné přírodě i v botanických zahradách. Patří do portugalského souostroví v Atlantském oceánu se statusem autonomní oblasti. Jedinými obydlenými ostrovy jsou Madeira - zde najdete hlavní město Funchal a Porto Santo.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 25.11.2022 19:29  •  Přečteno: 320x

Maroko - KRÁLOVSKÝMI MĚSTY NA SAHARU - v ceně vstupy, polopenze, trekking na velbloudech - říjen 2023

Maroko - KRÁLOVSKÝMI MĚSTY NA SAHARU - v ceně vstupy, polopenze, trekking na velbloudech - říjen 2023Maroko velmi mile překvapí každého cestovatele - nabízí nepřeberné množství zajímavostí - historická města, mediny s neopakovatelnou atmosférou, nádherně zdobené mešity, staré opevněné vesnice, skvělé jídlo, horská údolí s kaňony a největší poušť světa - Saharu. To vše můžete za pár dnů projet, vidět a hlavně zažít. Maroko je země, která rozhodně nezklame.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 27.2.2023 21:39  •  Přečteno: 392x

Madeira (Portugalsko) - MADEIRA KVĚTINOVÁ A TURISTICKÁ - snídaně/polopenze - červenec, září 2023

Madeira (Portugalsko) - MADEIRA KVĚTINOVÁ A TURISTICKÁ  - snídaně/polopenze - červenec, září 2023K Portugalsku - evropskému státu, který leží v západní části Pyrenejského poloostrova - náleží krom jeho kontinentálního území také ostrovy Madeira a Porto Santo a souostroví Azory. Madeira se nachází blíže africkému kontinentu než evropskému Portugalsku. Zveme Vás na velice krásný a oblíbený program na tento úžasný květinový ostrov v ideální max. dvacetičlenné skupině s ubytováním v hotelu na okraji hlavního města Funchalu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 16.3.2023 22:12  •  Přečteno: 213x

Strana:  1 2   další »