RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Relax - oddechové zájezdy

Pro aktuální nabídku volejte, pište! 


Slovensko - VELKÝ MEDER - hotel THERMÁL VARGA*** a AQUA*** - bus - květen, červen, září 2023

Slovensko - VELKÝ MEDER - hotel THERMÁL VARGA*** a AQUA***  - bus - květen, červen, září 2023Město Veľký Meder (bývalé Čalovo) ležící na jihu Slovenska je obývané převážně obyvateli maďarské národnosti. Je známé především svými termálními lázněmi. Termální koupaliště Veľký Meder je aquapark s provozem 365 dní v roce. I během státních svátků celoročně očekává své milé hosty. Areál termálního koupaliště Veľký Meder je obklopen 100 ha lesoparkem a nachází se mezi Komárnem a Dunajskou Stredou, 15 kilometrů od maďarských hranic a 66 km od hlavního města Slovenska Bratislavy.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 23:38  •  Přečteno: 16x

Maďarsko - BUDAPEŠT - LÁZNĚ A PAMÁTKY - autobus, snídaně - duben, říjen 2023

Maďarsko - BUDAPEŠT - LÁZNĚ A PAMÁTKY - autobus, snídaně - duben, říjen 2023Hlavní město Maďarska Budapešť je velkoměsto, které vzniklo roku 1873 sloučením tří do té doby samostatních částí - Budína, Starého Budína a Pešti. Rozkládá se na obou březích Dunaje a včetně aglomerace v něm žije téměř 2,5 milionu obyvatel. Cikánská hudba, pikantní jídla, čardáš a tokajské víno. To jsou hlavní lákadla pro jeho návštěvníky. Ale také proslavená tržnice, královský palác, Rybářská bašta a Matyášův chrám. Budapešť je také městem kultury, koncertů a umění i relaxace ve vyhlášených lázních.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 22:01  •  Přečteno: 15x

Maďarsko - ZA TOKAJSKÝM VÍNEM - hotelbusem s plnou penzí - květen, říjen 2023

Maďarsko - ZA TOKAJSKÝM VÍNEM - hotelbusem s plnou penzí - květen, říjen 2023Budapešť – hlavní město „země lázní“, Miskolc–Tapolca – unikátní jeskynní lázně, Eger – nádherná barokní architektura pod egerským hradem, Tokaj – rodiště světoznámého vína. Program zájezdu zahájíme v Budapešti na břehu Dunaje. “Hradní čtvrť” je maďarskou perlou na seznamu UNESCO. Relaxovat budeme ve vyhlášeném lázeňském středisku Miskolc–Tapolca při úpatí pohoří Bükk. Navštívíme oblast Tokaje (UNESCO), kde ochutnáte světoznámé tokajské víno. Naši cestu zakončíme v malebném Egeru.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.12.2022 0:06  •  Přečteno: 44x

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE 2023 - hotelbus - camp - plná penze

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE 2023 - hotelbus - camp - plná penzePojeďte na dva dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ ani jeden den dovolené, protože odjíždíme v pátek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách. Cena zahrnuje dopravu hotelbusem, 2 x plnou penzi v hotelbusu bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 22.12.2022 20:35  •  Přečteno: 52x

Česká republika - MIKULOV, PÁLAVA, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL a RELAX V TERMÁLU a AQUAPARKU *** - srpen 2023

Česká republika - MIKULOV, PÁLAVA, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL a RELAX V TERMÁLU a AQUAPARKU *** - srpen 2023Tento zájezd formátu "prodloužený víkend" je nabídkou pro široké spektrum klientů - turistů, rodin s dětmi, fandů vodních radovánek nebo poznávání přírody, historie .... to vše s autobusovou dopravou, pohodlím pokojů s vlastním příslušentsvím v pensionu, zajištěnou polopenzí a službami průvodce po celou dobu zájezdu. Každý si může vybrat, co ho nejvíce zajímá a baví a přizpůsobit si zájezd svému naturelu.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 21.1.2023 23:25  •  Přečteno: 18x

Tunisko - RELAX NA PLÁŽÍCH+BERBERSKÁ VESNICE+PERLY SAHARSKÉ POUŠTĚ - květen, červenec 2023

Tunisko - RELAX NA PLÁŽÍCH+BERBERSKÁ VESNICE+PERLY SAHARSKÉ POUŠTĚ - květen, červenec 2023Žhavý písek, šplouchání moře, přístavní promenády, vůně koření, největší tropická poušť… Pohoda a relax začíná. Vyzkoušíte krásné pláže i vodní sporty a vyčistíte mysl při golfu. Ochutnáte tradiční brik, berberský chléb i mátový čaj. Můžete vyrazit džípy za tajemstvím Sahary, objevit druhé největší koloseum světa nebo poznat jeskynní život v Matmatě.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 3.2.2023 21:16  •  Přečteno: 7x

Slovinsko - IZOLA - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen 2023

Slovinsko - IZOLA - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen 2023Slovinská Izola je menší prosluněné město rozkládající se na zaobleném výběžku, který vybíhá do Jaderského moře. Pokud hledáte sluníčko, moře, toužíte po koupání a plážích bez hlavy na hlavě, ale zároveň chcete také zábavu a nejen šeď každodenního života, Izola je bezva kompromis. Izola leží asi 6 kilometrů od Koperu. A není problém projít se z jednoho přístavního města do druhého. Stejně tak můžete své cesty křížit přes Piran nebo Portorož.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 22:15  •  Přečteno: 19x

Itálie - CAORLE - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen, září 2023

Itálie - CAORLE - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen, září 2023Velice oblíbené a českými klienty vyhledávané letovisko Caorle leží v provincii Venezia v oblasti Benátsko mezi ústími řek Livenza a Lemene u Jaderského moře. Nabízí dvě krásné rozlehlé písčité pláže - Ponente a Levante - se zajištěným servisem, nádhernou příbřežní promenádu, kouzelné historické jádro, pestré sobotní prodejní trhy a celou řadu vynikajících kaváren, pizzerií a dalších možností příjemného občerstvení.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 20:57  •  Přečteno: 17x

Chorvatsko - POREČ - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen 2023

Chorvatsko -  POREČ - víkendové koupání - autobus - červen, červenec, srpen 2023Cílem našeho víkendového výletu s celodenním sobotním koupáním v moři bude tentokrát chorvatská Poreč, ležící na západním pobřeží Istrie na březích Jaderského moře. Tradiční "české" moře navštěvovali naši občané již v dobách dnes již neexistující Jugoslávie a zůstali mu věrni i po jejím rozpadu. Vydejte se s námi o víkendu alespoň na pár chvil do starobylé Poreče a užijte si sluníčko, pláže a moře.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 23.1.2023 21:48  •  Přečteno: 15x