RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073

Zájezdy za K U L T U R O U

Pro aktuální nabídku volejte nebo pište!

 

Přerušujeme pořádání autobusových výletů do Prahy a dalších měst v České republice na divadelní

a muzikálová představení na dobu neurčitou.


Itálie - NABUCCO VE VERONSKÉ ARÉNĚ A JEZERO GARDA - autobus - červenec 2023

Itálie - NABUCCO VE VERONSKÉ ARÉNĚ A JEZERO GARDA - autobus - červenec 2023Prodloužený víkend do oblasti Dolomit a do okolí Verony s možností jedinečného zážitku - shlédnutí opery ve veronské aréně. Krásy krajiny a městeček u největšího italského jezera Lago di Garda, památky, zahrady, koupání, plavba lodí. Verona, kde Vás večer čeká představení Verdiho opery Nabucco v římské aréně pod širým nebem.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 18:03  •  Přečteno: 215x

Česká republika - BRNO - VILA TUGENDHAT - so / ne - duben, květen, červen, říjen, listopad 2023

Česká republika - BRNO - VILA TUGENDHAT  - so / ne - duben, květen, červen, říjen, listopad 2023Náš výlet Vás zavede do Brna, kde Vás čeká procházka městem v doprovodu průvodce i čas na posezení v kavárně. Zlatým hřebem výletu je podrobná prohlídka ojedinělého uměleckého díla - Vily Tugendhat s výkladem místního profesionálního průvodce. Unikátní funkcionalistická vila je dílem německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe. Ten v roce 1928 vypracoval návrh stavby na zakázku manželů Grety a Fritze Tugendhatových. V roce 2001 byla vila Tugendhat zapsána na seznam světového dědictví UNESCO.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 9.12.2022 21:51  •  Přečteno: 250x

Itálie - AIDA VE VERONSKÉ ARÉNĚ A DVA DNY NA GARDĚ - autobus - červenec 2023

Itálie - AIDA VE VERONSKÉ ARÉNĚ A DVA DNY NA GARDĚ - autobus - červenec 2023Dva dny příjemného a osvěžujícího programu u jednoho z nejkrásnějších alpských jezer Lago di Garda, jehož jižní část se rozlévá do roviny a nabízí překrásné koupání a jehož severní část je dramaticky vklíněna do skalních stěn hor (výjezd unikátní otočnou lanovkou). A jako "třešnička na dortu" velkolepé představení světoznámé Verdiho Aidy v aréně pod širým nebem ....

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 6.2.2023 18:36  •  Přečteno: 220x

Česká republika - SLOVANSKÁ EPOPEJ - 1denní sobotní výlet - říjen 2023

Česká republika - SLOVANSKÁ EPOPEJ - 1denní sobotní výlet - říjen 2023Slovanská epopej je cyklus dvaceti velkoformátových obrazů, kterým malíř Alfons Mucha shrnul dějiny slovanských národů. Cyklus vznikal v letech 1912–1926 v ateliéru na zámku Zbiroh na zakázku od Charlese R. Crana. Historické jádro Moravského Krumlova se i přes těžké poškození na konci druhé světové války stalo městskou památkovou zónou. Zámek Jaroměřice nad Rokytnou je barokní šlechtické sídlo ve vlastnictví státu a přístupný veřejnosti. Je chráněn jako národní kulturní památka.

Autor: Rioverda  •  Vydáno: 2.3.2023 19:37  •  Přečteno: 191x