RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: E U R O V Í K E N D Y, PRO DĚTI, Velká Británie, Vietnam

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus - prázdniny v září a říjnu 2023 - VYPRODÁNO !!

Velká Británie - LONDÝN A HARRY POTTER - autobus - prázdniny v září a říjnu 2023 - VYPRODÁNO !!Zveme Vás a Vaše děti na pohodlný čtyřdenní autobusový zájezd s denním přejezdem, tzn. bez nočního přejezdu a s prvním noclehem ve Francii. Další den se přeplavíme trajektem přes kanál La Manche do Velké Británie nebo využijeme služeb podzemního Eurotunnelu pod kanálem. Warner Bros Studio London poskytuje úžasnou příležitost poznat kouzlo filmů Harry Potter - nejúspěšnější filmovou sérii všech dob. Warner Bros Studio v Leavesdeanu - místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete zde mít tu čest poznat zákulisí z filmů, zažít prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami.

 

Zveme Vás a Vaše děti na pohodlný čtyřdenní autobusový zájezd s denním přejezdem, tzn. bez nočního přejezdu! Z ČR odjíždíme ráno a první nocleh Vás čeká ve Francii. Další den se přeplavíme trajektem přes kanál La Manche do Velké Británie nebo využijeme služeb podzemního Eurotunnelu pod kanálem.
Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete zde mít tu čest poznat zákulisí z filmů, zažít prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami.

 

 

 

Program zájezdu:

1. den
Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

 

2. den

Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. NávštěvaWarner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmové série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednolitvých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s nebo Britské národní muzeum. Ubytování. Nocleh.

 

3. den

Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnsko oko, akvárium a další. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

 

4. den

Návrat odpoledne.
 
 
 
 
 
Termíny zájezdu:
 
13.7. - 16.7.2023 - vyprodáno!
 
24.8. - 27.8.2023 - vyprodáno!
 
28.9. - 1.10.2023 - vyprodáno !!
 
26.10. - 29.10.2023 - vyprodáno !!
 
Cena od Kč 7.390,-
 
 
 
Minimální výměna na vstupy
25 GBP
 
Cena zahrnuje 2 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1 snídaně v Londýně, dopravu luxusním autobusem, průvodce, trajekt nebo Eurotunnel.
Cena nezahrnuje - Warner Bros Studio - Harry Potter - nad 16 let 1720 Kč, 5-15 let 1390 Kč, do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, Muzeum Madame Tussaud´s - nad 16 let 1390 Kč, 4-15 let 1260 Kč, komplexní pojištění.
Poznámka - Pro časný odjezd z ubytování ve Francii na tunel nebo trajekt neni zajišťována snídaně.
Pořadatel:Inex

print Formát pro tisk