RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Úvod, Zájezdy H O T E L B U S E M, Holandsko,Dánsko,Lucembursko

Belgie, Nizozemsko - ZA PAMÁTKAMI A KVĚTINAMI - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024

Belgie, Nizozemsko - ZA PAMÁTKAMI A KVĚTINAMI - hotelbusem s plnou penzí - duben 2024Přehlídka květinových výtvorů plná barev a vůní. Známé „květinové korzo“, alegorické květinové vozy s tisíci květů, které nemá ve světě obdoby a konkurenci. Spolu s návštěvou dvou hlavních evropských měst, sýrového trhu v Alkmaaru, královského zámku Het Loo a také Naardenu, místa kde pobýval Jan Amos Komenský, je cestou pro opravdové znalce a milovníky květin a historie.

Cesta plná vůní jarních květin z nejhezčích zahrad světa a přehlídka jarní kolekce květinových výtvorů plná barev a vůní. Známé „květinové korzo“, alegorické květinové vozy s tisíci květů, které nemá ve světě obdoby a konkurenci. Spolu s návštěvou dvou hlavních evropských měst, sýrového trhu v Alkmaaru, královského zámku Het Loo a také Naardenu, místa kde pobýval Jan Amos Komenský, je cestou pro opravdové znalce a milovníky květin a historie.

 

Květinové korzo – výjimečná slavnost s květinovými alegorickými vozy, Keukenhof – největší květinový park v Evropě, Brusel – hlavní město Evropy s nádherným náměstím, Amsterdam – město muzeí a vodních kanálů

 Poznávací zájezd Nizozemsko a Belgie - za památkami a květinami , Mapa
Poznávací zájezd Nizozemsko a Belgie - za památkami a květinami, poznávací zájezd s CK Pangeotours

Poznávací zájezd Nizozemsko a Belgie - za památkami a květinami, poznávací zájezd s CK Pangeotours

 

Poznávací zájezd Nizozemsko a Belgie - za památkami a květinami, poznávací zájezd s CK Pangeotours

 

Program zájezdu:

 

1. – 3. den: odjezd z Českých Budějovic a Prahy, Brusel – prohlídka hlavního města Belgie a Evropy, Atomium prohlídka exterieru, kašna s čůrajícím chlapečkem, Antverpy – Rubensovo město, druhý největší evropský přístav, Rotterdam – vyhlídková věž Euromast, jeden z největších přístavů světa.

4. – 5. den: Den Haag – sídlo vlády a mezinárodního soudního dvora, miniaturní městečko, Madurodam, Nizozemsko v malém (poměr 1:25), Scheveningen – mořské lázně, Aalsmeer – největší květinová burza, Haarlem – Grote Markt – nejkrásnější náměstí v Nizozemsku, Zaanse Schans – skanzen, funkční větrné mlýny, výroba dřeváků a sýra.

6. – 7. den: Naarden – město kde pobýval učitel národů Jan Amos Komenský, Apeldoorn – palác Het Loo, palác s královskými komnatami, muzea a krásné zahrady, Amsterdam – hlavní město Nizozemska, muzea a obrazárny, židovská čtvrť.

8. – 10. den: Alkmaar – tradiční sýrový trh, Afsluijtdijk – 32 km dlouhá uzavírací hráz spojující provincie Severní Holandsko a Frísko, Edam – město sýra, Marken – rybářská vesnice s typickými domy na dřevěných kůlech, Keukenhof – „Zahrada Evropy“, je největším květinovým parkem v Nizozemsku a zároveň i v Evropě, Květinové korzo – přehlídka květinových alegorických vozů, barevný průvod plný vůní. Návrat do ČR.

 

Termín zájezdu:

14.4. - 23.4.2023 - termín je vyprodán!

12.4. - 21.4.2024

 

Cena od Kč 21.500,-

 

Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického (tištěného) průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha

 

 

Výhody cestováním HOTELBUSEM

 

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné otravné vybalování kufrů
 • Žádné zmatečné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné nepohodlné přejezdy místní dopravou
 • Žádné časové ztráty

 

Pro koho jsou hotelbusy určeny

 

Touha po cestování není omezena ani věkem či vzděláním. Vytváříme proto takové podmínky, aby se s námi cítili dobře všichni cestovatelé bez omezení věku. Obzvláště oblíbené je cestování našimi hotelbusy mezi zákazníky střední a starší věkové kategorie, z nichž mnozí s námi cestují opakovaně.

 

Velice oblíbené jsou hotelbusy pro cesty ucelených skupin a kolektivů. 

 Iveco - Irisbus Lux 20

Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20

Posádka hotelbusu

 

Posádka každého vozidla je dvoučlenná a má statut technického doprovodu. Oba členové posádky mají příslušnou kvalifikaci pro řízení hotelbusu a během cesty se střídají v řízení vozu a přípravě jídla. Posádka vozu je natolik zkušená a znalá místních podmínek, že je schopna poskytnout klientům veškeré důležité informace o navštěvovaných místech, upozornit na místní zvyklosti a varovat před případnými riziky.

 

Iveco - Irisbus Lux 20 - EVROPAN

 

 

 

Hotelbus Iveco - Irisbus Lux 20, Amman - Jordánsko, podzim 2010

 

Do tohoto hotelbusu se vejde 20 lidí, což je dáno tím, že jeho podvozek je o dva metry delší než u „sesterské“ Karosy. Vnitřní uspořádání vychází z osvědčené verze Karosa, která byla prověřena léty provozu. Uvnitř je šest dvoulůžkových kajut a osm jednolůžkových. Cestující sedí v přední části za řidičem na sedačkách dálkových autobusů.

 

Podobně jako v Karose mají turisté zavazadla v kajutách nebo pod sedadly. V hotelbusu je plnohodnotně vybavená kuchyňka a chemické WC s umývárnou. Ve vozidle jsou rovněž klasické evropské zásuvky na 220 voltů na dobíjení baterií.

 

Na cestách nocujeme v kempech s veškerým vybavením. Při dlouhých přejezdech a v místech, kde není dostatečná síť kempů, trávíme noc u benzinových pump.

 

Stravování je formou plné penze. Hotelbusy vezou jídelní nádobí s sebou.

 

Pořadatel:Pangeotours

 

 

print Formát pro tisk