RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Zájezdy H O T E L B U S E M, Itálie + Elba,Ischie,Sardinie,Sicílie, O S T R O V Y, Omán

Itálie - VELKÁ CESTA ITÁLIÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023

Itálie - VELKÁ CESTA ITÁLIÍ - hotelbusem s plnou penzí - září 2023Naše velká cesta Vás zavede na Sardinii, Sicílii i Liparské ostrovy. Na pláže i do hor, za památkami z úžasně bohaté historie i měst a přístavů pulzujících moderním životem současné Itálie. Kdo z Vás by neznal zpěvně znějící jména jako Cala Gonone, Cagliari, Palermo, Agrigento, Sykakusy, Catánia, Etna, Taormina, Milazzo, Sila Piccola, Arbelobello, Bari, Vesuv, Neapol, Pompeje, Cinque Terre, Řím .... pojeďte je s námi prozkoumat důvěrněji .... :-))

Naše velká cesta Vás zavede na Sardinii, Sicílii i Liparské ostrovy. Na pláže i do hor, za památkami z úžasně bohaté historie i měst a přístavů pulzujících moderním životem současné Itálie. Kdo z Vás by neznal zpěvně znějící jména jako Cala Gonone, Cagliari, Palermo, Agrigento, Sykakusy, Catánia, Etna, Taormina, Milazzo, Sila Piccola, Arbelobello, Bari, Vesuv, Neapol, Pompeje, Cinque Terre, Řím .... pojeďte je s námi prozkoumat důvěrněji .... :-))

 

Fontána di Trevi v ŘíměSicílie - Hefaistovo království

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. - 2. den

Odjezd z Českých Budějovic a Prahy, trajekt Livorno, Olbia

3. – 4. den

Cala Gonone – celodenní pobyt s koupáním (možnost turistiky), pláž Spiaggia di Is Arutas, říkají jí "kráska z milionu kamínků", Tharros– starobylé město, muzeum pod širým nebem.

5. – 8. den

Cagliari – hlavní město Sardinie, přejezd trajektem do Palerma na Sicílii, Palermo, prohlídka největšího města na Sicílii a poté dojezd do kempu u Agrigenta, Agrigento, relax, koupání a pláže.

9. – 10. den

Syrakusy, Catánia – helénské město založené r. 734 př.n.l., Apollónův a Athénin chrám, Etna – aktivní vulkán, lehká turistika. Taormina – prohlídka okolí největší evropské činné sopky.

11 – 13. den

Milazzo, Liparské ostrovy – fakultativně výlet lodí na ostrov Vulcano Reggio di Calabria, Brancaleone, Stilo – koupání, byzantský kostel, Taverna, Sila Piccola – kalabrijský národní park.

14 – 16. den

Siderno, Catanzaro – správní středisko Kalábrie, Alberobello – unikátní architektura tzv. trulli, Bari – centrum Apulie, Neapol, Vesuv – můžete vidět Neapol a podívat se do kráteru známé sopky.

17 – 18. den

Pompeje – antické město, zasypané erupcí Vesuvu roku 79, Řím – individuální prohlídka města.

19. den

Cinque Terre, – pět terasovitě postavených vesnic, které jsou součástí UNESCO.

20. den

dojezd do ČR
 
Termín zájezdu:
1.9. - 20.9.2023
Cena od Kč 51.200,-
 
 

Cena zahrnuje:

dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

vstupy do objektů, národních parků a lokalit, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdové místo: České Budějovice, Praha

Výhody cestováním HOTELBUSEM

 

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné otravné vybalování kufrů
 • Žádné zmatečné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné nepohodlné přejezdy místní dopravou
 • Žádné časové ztráty

 

Pro koho jsou hotelbusy určeny

 

Touha po cestování není omezena ani věkem či vzděláním. Vytváříme proto takové podmínky, aby se s námi cítili dobře všichni cestovatelé bez omezení věku. Obzvláště oblíbené je cestování našimi hotelbusy mezi zákazníky střední a starší věkové kategorie, z nichž mnozí s námi cestují opakovaně.

 

Velice oblíbené jsou hotelbusy pro cesty ucelených skupin a kolektivů. 

 Iveco - Irisbus Lux 20

Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20
Iveco - Irisbus Lux 20

Posádka hotelbusu

 

Posádka každého vozidla je dvoučlenná a má statut technického doprovodu. Oba členové posádky mají příslušnou kvalifikaci pro řízení hotelbusu a během cesty se střídají v řízení vozu a přípravě jídla. Posádka vozu je natolik zkušená a znalá místních podmínek, že je schopna poskytnout klientům veškeré důležité informace o navštěvovaných místech, upozornit na místní zvyklosti a varovat před případnými riziky.

 

Iveco - Irisbus Lux 20 - EVROPAN

 

 

 

Hotelbus Iveco - Irisbus Lux 20, Amman - Jordánsko, podzim 2010

 

Do tohoto hotelbusu se vejde 20 lidí, což je dáno tím, že jeho podvozek je o dva metry delší než u „sesterské“ Karosy. Vnitřní uspořádání vychází z osvědčené verze Karosa, která byla prověřena léty provozu. Uvnitř je šest dvoulůžkových kajut a osm jednolůžkových. Cestující sedí v přední části za řidičem na sedačkách dálkových autobusů.

 

Podobně jako v Karose mají turisté zavazadla v kajutách nebo pod sedadly. V hotelbusu je plnohodnotně vybavená kuchyňka a chemické WC s umývárnou. Ve vozidle jsou rovněž klasické evropské zásuvky na 220 voltů na dobíjení baterií.

 

Na cestách nocujeme v kempech s veškerým vybavením. Při dlouhých přejezdech a v místech, kde není dostatečná síť kempů, trávíme noc u benzinových pump.

 

Stravování je formou plné penze. Hotelbusy vezou jídelní nádobí s sebou.

 

Pořadatel:Pangeotours

 

 

print Formát pro tisk