RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: R E L A X - oddechové zájezdy, Zájezdy H O T E L B U S E M, Itálie + Elba,Ischie,Sardinie,Sicílie

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE - hotelbus, camp, plná penze - červenec, srpen 2023 * červenec, srpen, září 2024

Itálie - CAORLE - VÍKEND U MOŘE - hotelbus, camp, plná penze - červenec, srpen 2023 * červenec, srpen, září 2024Pojeďte s námi na tři dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ přiliš dnů dovolené. Vlastně Vám tentokrát stačí pouze jeden den dovolené, protože odjíždíme ve čtvrtek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách. Pojďte s vyzkoušet náš "hotel na kolečkách" !!

Pojeďte s námi na tři dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ přiliš dnů dovolené. Vlastně Vám tentokrát stačí pouze jeden den dovolené, protože odjíždíme ve čtvrtek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách.
 

 Poznávací zájezd Caorle - víkend u moře - vyzkoušejte si hotelbus s CK Pangeotours, Itálie

Program zájezdu:

1. den: odjezd z Českých Budějovic ve 20 hodin večer.

2. den: příjezd v ranních hodinách do Itálie, do kempu v Caorle, celý den relaxace, koupačka na pláži, večerní posezení s italským vínkem.

3. den: koupání, relaxace na pláži nebo v malebném městečku Caorle, možnost návštevy Benátek (místní dopravou od kempu – cca 10Eur)

4. den: koupání, relaxace na pláži nebo v malebném městečku Caorle, možnost návštevy Benátek (místní dopravou od kempu – cca 10Eur), v 17 hod odjezd domů.

5. den: v časných ranních hodinách dojezd do ČR cca ve 3 hodiny.

 

Poznávací zájezd Caorle - víkend u moře, Mapa

Termíny zájezdu:

 

21.7. - 24.7.2023 - 1 volné místo

28.7. - 31.7.2023 - vyprodáno !

18.8. - 21.8.2023 - vyprodáno !

25.8. - 28.8.2023

1.9. - 4.9.2023 - vyprodáno !

19.7. - 22.7.2024

16.8. - 19.8.2024

30.8. - 2.9.2024

Cena od Kč 5.900,-

 

Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, 2 x plná penze v hotelbusu bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěného průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění, jízdenku na místní dopravu.

Odjezdové misto: České Budějovice, Praha

Co je to HOTELBUS

Hotelbus vám opravdu nabídne to, co slibuje: jedná se o jedinečnou kombinaci ubytování a cestování. Autobusy a speciální nástavby vám poskytnou plnohodnotné zázemí, sezení, ubytování i stravování během celé vaší cesty.

Kapacita hotelbusu činí (podle typu) 15 - 20 lidí. Jedná se o stále populárnější způsob cestování, díky kterému za své peníze dostanete více! Cestovní kancelář Pangeo tours má s hotelbusy bohaté zkušenosti a za více než 26 let působení na našem trhu si vybudovala tu nejlepší reputaci.

Iveco - Irisbus Lux 20

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Iveco - Irisbus Lux 20

 

Výhody cestováním HOTELBUSEM

Cestování hotelbusem vám přinese celou řadu výhod, které ocenily již tisíce našich zákazníků:

 • Pohodlí během celé cesty
 • Péče české posádky
 • Plná penze v ceně
 • Efektivní využití celého času na dovolené
 • Intenzivní kontakt s místním prostředím a obyvateli
 • Máte „kousek domova“ stále s sebou
 • Rozumná cena
 • Žádné otravné vybalování kufrů
 • Žádné zmatečné stěhování z hotelu do hotelu
 • Žádná ztracená zavazadla
 • Žádné nepohodlné přejezdy místní dopravou
 • Žádné časové ztráty

Pro koho jsou hotelbusy určeny

Touha po cestování není omezena ani věkem či vzděláním. Vytváříme proto takové podmínky, aby se s námi cítili dobře všichni cestovatelé bez omezení věku. Obzvláště oblíbené je cestování našimi hotelbusy mezi zákazníky střední a starší věkové kategorie, z nichž mnozí s námi cestují opakovaně.

Velice oblíbené jsou hotelbusy pro cesty ucelených skupin a kolektivů.

 

 

Posádka hotelbusu

Posádka každého vozidla je dvoučlenná a má statut technického doprovodu. Oba členové posádky mají příslušnou kvalifikaci pro řízení hotelbusu a během cesty se střídají v řízení vozu a přípravě jídla. Posádka vozu je natolik zkušená a znalá místních podmínek, že je schopna poskytnout klientům veškeré důležité informace o navštěvovaných místech, upozornit na místní zvyklosti a varovat před případnými riziky.

Typy hotelbusů

Jsou všechny hotelbusy stejné?

Na cestách po Evropě využijete zázemí a pohodlí některého z hotelbusů typu Iveco – Irisbus LUX s kapacitou 20 lidí. 

Hotelbus Iveco - Irisbus Lux 20, Amman - Jordánsko, podzim 2010

Do tohoto hotelbusu se vejde 20 lidí, což je dáno tím, že jeho podvozek je o dva metry delší než u „sesterské“ Karosy. Vnitřní uspořádání vychází z osvědčené verze Karosa, která byla prověřena léty provozu. Uvnitř je šest dvoulůžkových kajut a osm jednolůžkových. Cestující sedí v přední části za řidičem na sedačkách dálkových autobusů.

Podobně jako v Karose mají turisté zavazadla v kajutách nebo pod sedadly. V hotelbusu je plnohodnotně vybavená kuchyňka a chemické WC s umývárnou. Ve vozidle jsou rovněž klasické evropské zásuvky na 220 voltů na dobíjení baterií.

Na cestách nocujeme v kempech s veškerým vybavením. Při dlouhých přejezdech a v místech, kde není dostatečná síť kempů, trávíme noc u benzinových pump.

Stravování je formou plné penze. Hotelbusy vezou jídelní nádobí s sebou.

Pořadatel: Pangeotours

 

 


 

 

print Formát pro tisk