RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura RioVerda - cestovní agentura

Typ zájezdu

Destinace

Vyhledávání


Kontakty

tabor@rioverda.cz
+420 602 435 073
Kategorie: Úvod, SLAVNOSTI, KARNEVALY + Valentýn, Itálie + Elba,Ischie,Sardinie,Sicílie

Itálie - KARNEVAL V BENÁTKÁCH - minibus, 3x hotel v centru - únor 2024

Itálie - KARNEVAL V BENÁTKÁCH - minibus, 3x hotel v centru - únor 2024Benátky, asi nejkrásnější město Itálie, jednou za rok zcela změní tvář a vypukne karneval. Ulice se zaplní maskami a podmanivou atmosférou. Zažíváme dobu, kdy zcela zmizely tisíce turistů z Asie a z obrovských výletních lodí. Dnes jsou Benátky zcela jiným, příjemným městem s neopakovatelnou atmosférou. Nabízíme Vám šanci zažít si Benátky tak, jak je neznáte. V malé skupince a tři noci v 3* hotelu přímo v centru města!

Benátky, asi nejkrásnější město Itálie, jednou za rok zcela změní tvář a vypukne karneval. Ulice se zaplní maskami a podmanivou atmosférou. Zažíváme dobu, kdy zcela zmizely tisíce turistů z Asie a z obrovských výletních lodí. Dnes jsou Benátky zcela jiným, příjemným městem s neopakovatelnou atmosférou. Nabízíme Vám šanci zažít si Benátky tak, jak je neznáte. Tři noci v 3* hotelu přímo v centru města!

 

 

BENÁTKY - KARNEVAL

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: 

Brzy ráno odjezd do Itálie, příjezd na Punta Sabbioni a plavba lodí do centra Benátek. Ubytování v hotelu a seznámení s městem, plavba lodí po kanálu Grande.

2. den: 

Okružní plavba loděmi po ostrovech benátské laguny, Burano s barevnými domy, Murrano se sklárnami a Torcello s katedrálou Santa Maria dell’Assunta ze 7. století. Odpoledne návrat lodí do centra Benátek a volný večer.

3. den: 

celodenní program v Benátkách, Bazilika svatého Marka, Campanilla, Dóžecí palác, Most vzdechů, most Rialto, rybí trh, Ferrovia, Chiesa di San Germania, Basilica dei santi Giovanni e Paolo a další. Plavba lodí okolo Benátek. A samozřejmě KARNEVAL.

4. den: 

dopoledne pěší prohlídka, most Accademia, Santa Maria della Salute, Santa Maria del Rosario. Rozloučení s Benátkami, návrat lodí do přístavu Punta Sabbioni a odjezd zpět. Příjezd domů v pozdních večerních hodinách.

 

Termíny zájezdu:

1.2. - 4.2.2024

(čtvrtek - neděle)

8.2. - 11.2.2024

(čtvrtek - neděle)

Cena od Kč 11.900,-

 

Po celý víkend je v Benátkách bohatý karnevalový program.

 

Cena zahrnuje:

- dopravu minibusem do Itálie a zpět

-  3x ubytování v 3* hotelu v centru Benátek

doprovod průvodce

 

Cena nezahrnuje:

- lodní lístky (40 €)

- individuální vstupy (20 €)

- další stravu a pojištění

 

Pořadatel:Ocean CZ s.r.o.

print Formát pro tisk